pigułki a Ciąża

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

sebisia
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2006, 20:30
Skąd: Toruń
Płeć:

pigułki a Ciąża

Postautor: sebisia » 04 lis 2006, 20:36

Mam małe pytanko,
jak bierze się pigułki i mimo wszystko zajdzie w ciąże, bo takie rzeczy tez się zdarzają, po czym można to pozna. Czy tak jak normalnie nie ma co miesięcznego krwawienia??
Napiszcie co wiecie:0
Awatar użytkownika
Druss
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 lis 2006, 20:28
Skąd: Ice Wind Dale
Płeć:

Postautor: Druss » 04 lis 2006, 20:51

Kobieta może:
1. Nie mieć miesiączki w wyznaczonym terminie;
2. Mieć słabszą (mniej obfitą) niż zwykle;
3. (bardzo rzadko) może mieć w zupełności (na pierwszy rzut oka) normalną.

Wszystko zależy od stężenia hormonów. Jednak takie przypadki prawie nie występują. Kobieta może zajść w ciąże jeżeli zapomni leków, weźmie jakieś które wpływają na antykoncepcje lub jeżeli tabletka jest źle dobrana a nie jeżeli wszystko było w porządku.

W takich sytuacjach najłatwiej o test ciążowy i ma się pewność.
Super podpis miałem ale mi się skasował :D
Slonkopiotrusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 10 sie 2006, 11:36
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: Slonkopiotrusia » 21 lis 2006, 14:49

zrob test ciazowy i bedziesz wszystko wiedziec. tabletki, pigulki itp. nie sa 100% ochrona wiec zawsze jest jakies ryzyko. a pozatym dziecko moze byc jakies chore po hormonach wiec przydaloby sie wszystko sprawdzic i nie brac wiecej pigulek dopoki nie bedziesz wiedziec na pewno... bo moza sobie i ewentualnemu potomkowi zaszkodzic,
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 21 lis 2006, 20:31

nie wydaje mi się żeby było dziecko chore, bo wtedy raczej by nikt tabletek nie używał, ale to chyba kwestia tego że można nie donosić ciąży przez hormony...

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 221 gości