Co sądzicie o ANALU ???

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Plesers
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:27
Skąd: Olkusz
Płeć:

Postautor: Plesers » 12 cze 2005, 11:21

A co do Plesers'a, no to jego Avatar odzwierciedla bardzo czesto ironiczne, wredne posty - ale bez obrazy

Dziękuje :D ... staram sie jak moge :D
Plesers czemu nie kochasz już mnie ...
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 12 cze 2005, 12:33

Yasmine pisze:A co do Plesers'a, no to jego Avatar odzwierciedla bardzo czesto ironiczne, wredne posty - ale bez obrazy

i jego podpis :diabel2:
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 12 cze 2005, 16:08

Plesers pisze:... staram sie jak moge

Tylko tyle??... ale obciach <aniolek2>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 cze 2005, 16:19

Nie zeby ktos tu kogos podpuszczał <aniolek2>
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 13 cze 2005, 02:05

Kiedys miałam dość mocno określone podejście do analu - nie i kropka! Bo to złe, bo to obrzydliwe itp itp.
Ale od czasu, kiedy mój obecny narzeczony obudził we mnie kobietę, zaczęłam zauważać, że mam popędy do różnych urozmaiceń jeśli chodzi o sprawę sexu. Teraz ciągnie mnie do anala, baardzo mocno ciągnie. Dwa razy penisek mojego kochania był w mojej "drugiej dziurce" i z jednej strony troszkę bolało, z drugiej strasznie kręciło. Mam wtedy ochotę na "mocne rżnięcie" ale... no właśnie ;) mam chyba uraz z dzieciństwa - kiedyś czytałam jakieś głupie opowiadania w których to "kupka" wylatywała przy takiego rodzaju pieszczotach. Teraz panicznie boję się, że coś takiego może się zdarzyć... i przysłania mi to całą zabawe mówiąc szczerze :\

Do tego zastanawiam się co kupić aby ułatwić sobie anal - potrzebny mi jakiś żel czy coś takiego. Mój facet, wrednie oświadczył, że sam nie kupi owego specyfiku w aptece i jeśli chcę TO robić, to sama muszę się zebrać w sobie i kupić (tak jestem z natury nieśmiała, ale się leczę powoli :P). Nie mam tylko zielonego pojęcia CO i JAK o to poprosić w aptece :(. Czy powinien to być jakiś środek "poślizgowy" czy może "nawilżający"?

Kiedyś przeglądałam ten temat i wiem, że były wymienione jakieś takie środki - ale teraz mam egzaminy i brak czasu wczytywać się ponownie w całe tematy :\ dlatego prosze o nie bluzganie na mnie za takie pytania :P - zdaję sobie sprawę, że one już padły.
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 cze 2005, 08:38

K-Y firmy Jonson & Jonson <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 13 cze 2005, 08:50

Andrew pisze:K-Y firmy Jonson & Jonson <aniolek2>

o własnie, wiedziałam że to miało literkę "k" w nazwie :) mam jeszcze takie pytanie - co to jest w ogole? jakiś krem, maść, żel, oliwka? I czy to jest taki "specyficzny" środek do TYCH rzeczy czy po prostu jakis olejek np dla dzieci :P (bo ta nazwa coś mi tak mówi :P)
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 13 cze 2005, 08:55

To jest po prostu żel nawilżający. Nawet w Geancie mozna kupić...
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 13 cze 2005, 12:53

Oliwka sprawdza się idealnie :))
Ale jest jeden ważny warunek!!! Jeżeli używacie prezerwatyw to musi to być środek beztłuszczowy, bo oliwka rozpuszcza latex. Bardzo dobry jest żel DUREX - dostępny w marketach:))
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 13 cze 2005, 17:09

patrzyłam po netowych sklepach i szczerze myślałam że to jest troszke tańsze :\
Wszędzie ceny wachają się od 10-20zł.

I do tego sa chyba dwa produkty:

Nawilżający żel intymny KY i KY - żel poslizgowy. nie ma co ukrywac - ten pierwszy jest dużo tańszy, ale nie ma tutaj zastosowania do anala :\. Nie chciałabym wydać kasy na coś, co się nie sprawdzi bo mówiąc szczerze tyle to wydam na bilet jadąc do mojego słonka :P.

Co do Durexa - też nie jest tani :P
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 13 cze 2005, 18:26

na przyjemnosciach nie nalezy oszczedzac :P
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 13 cze 2005, 20:24

Sprawdź jeszcze żel FEMINA - powinien być w aptece.
Powinien być tańszy, bo ma długą tradycję ;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 13 cze 2005, 20:30

poszukam :) w piątek cos wybiorę :P
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
Awatar użytkownika
Jag
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2004, 10:16
Płeć:

Postautor: Jag » 15 cze 2005, 12:27

A może spróbuj smar grafitowy, jest naprawdębardzo tani...
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 15 cze 2005, 18:20

ha, skusiłam się jednak na ten KY :P przerażona (po przeszukaniu 2 hipermarketów w których znalazłam tylko krem potęgujący doznania ;D) weszłam do apteki, powiedziałam co chcę, sprawdziłam "zastosowanie", kupiłam i wyszlam :P. Jak nie będzie pasował to wyprubuje się cos innego, na razie ważne, że jest cokolwiek ;)

i wcale się nie napalam na tego anala hihihihi :PPPP boli a i tak mi sie to podoba 8)
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 15 cze 2005, 22:25

sa rózne ,a ja ostatnio kupilem w aptece "intimel " ale to tylko tak zeby miec cos jak juz przy kolejnym razem zaczyna byc sucho, o analu jeszcze nie bylo mowy
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 18 cze 2005, 00:17

Mój partner mnie namówił i .. nie żałuję :) Bałam sie, że będzie bolało jak cholera i tak się nastawiłam. Owszem trochę bolało, ale to hmmm taki przyjemny ból :) Wiem, że raczej ból kojarzy się z czymś przykrym , ale w tym przypadk jest inaczej. Mam tylko nadzieje, że mój chłopak się niczym nie zniechęcił i to powtórzymy.Mówiłam mu, że trochę bolało, ale wierzę, że mimo tego to powtórzymy :)
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 cze 2005, 22:59

unlucky_sink pisze:opinia-boli..

Ale sa ludzie co potrafia bez wazelinki tak po paluszku wejsc delikatnie w tylek ze nawet przyjemne to jest. Ale oni to robia calymi tygodniami ;)
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 19 cze 2005, 22:26

taaa znam takich
wredne typy
pisza donosy, kradna cukier, podkladaja swinie a szefowi wlasnie bez mydla do dypy wlaza :D
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 19 cze 2005, 22:58

gosia pisze:trochę bolało, ale wierzę, że mimo tego to powtórzymy

Nie trzeba się nastawiać. Czasem partner zbłądzi i jest coool, a po 2 minutach się zorientujesz, że to nie tu!
I o to chodzi! - trzeba czuć, a nie przeżywać za wczasu.
<browar> <browar> <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 19 cze 2005, 23:01

Ale oni to robia calymi tygodniami Puscic oko


całymi tygodniami :> no co ty :DDD
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
adi

Postautor: adi » 20 cze 2005, 09:38

Witam, jestem nowy na forum, ale na temat seksu analnego moge sie wypowiedziec i to całkiem pozytywnie. Ten rodzaj seksu początkowo jest mało przyjemny, trzeba sie do tego przyzwyczaić - w szczególności chodzi o partnerke. Trzeba być delikatnym i stopniowo przechodzić dalej. Co do higieny to ja nie widze problemów. po prostu z moją partnerką robimy tak, że wymywamy dokładnie wnętrze odbytu - wodą. Kilkukrotne wpuszczenie i wypuszczenie wody doskonale czyści. No a potem to juz tylko kremy nawilżające i można działać. Dodam ze takie wymywanie może być przyjemne, ostatnio sam przekonałem sie, ponieważ moja partnerka zaproponowała mi masaż prostaty, było po prostu extra.
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 20 cze 2005, 13:46

adi pisze:[...]po prostu z moją partnerką robimy tak, że wymywamy dokładnie wnętrze odbytu - wodą. Kilkukrotne wpuszczenie i wypuszczenie wody doskonale czyści. [...]


Taka mala lewatywka co?? :>
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 20 cze 2005, 14:27

adi pisze:Witam, jestem nowy na forum, ale na temat seksu analnego moge sie wypowiedziec i to całkiem pozytywnie. Ten rodzaj seksu początkowo jest mało przyjemny, trzeba sie do tego przyzwyczaić - w szczególności chodzi o partnerke. Trzeba być delikatnym i stopniowo przechodzić dalej. Co do higieny to ja nie widze problemów. po prostu z moją partnerką robimy tak, że wymywamy dokładnie wnętrze odbytu - wodą. Kilkukrotne wpuszczenie i wypuszczenie wody doskonale czyści. No a potem to juz tylko kremy nawilżające i można działać. Dodam ze takie wymywanie może być przyjemne, ostatnio sam przekonałem sie, ponieważ moja partnerka zaproponowała mi masaż prostaty, było po prostu extra.


Ja chyba jednak dziwnie bym sie czul myjac partnerce wnetrze dziurki przed akcja-troche to takie "malo romantyczne" <rofl3> , albo raczej malo spontaniczne i wprawiajace w dobry nastroj (a raczej potrafiace z niego skutecznie wyprowadzic). Jestem raczej zwolennikiem schematu: jest ochota-->jest nastroj-->nie ma specjalnych przeciwwskazan typu "nie czuje sie czysta "tam"--->wiec AKCJA, a ew. pozniej sie posprzata <banan> ;)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
adi

Postautor: adi » 20 cze 2005, 19:31

może masz racje, ale w ten sposób można sie lepiej poznać, tzn ciało partnerki/partnera.
Awatar użytkownika
Catherina
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 20 cze 2005, 21:01
Skąd: centrum Polski
Płeć:

Postautor: Catherina » 20 cze 2005, 21:24

Próbowałam, 2 razy.. i nie chcę więcej. Jest to nie miłe uczucie!!!
"Piękna jest tylko prawda i tylko ona jest godna miłości"
***
"Nie ma drogi do pokoju, to pokój jest drogą"
adi

Postautor: adi » 21 cze 2005, 08:18

widzisz większość osób kończy zabawe z analem po pierwszym, drugim razie. A to są wg mnie najgorsze chwile, ale potem jest lepiej, po drugie partner musi też sie tego nauczyć, wyczuwać partnerke, i być delikatny!!
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 21 cze 2005, 11:55

adi pisze:i być delikatny!!


dokładnie! Delikatnie panowie, delikatnie <aniolek2>
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Jarod
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:17
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Jarod » 21 cze 2005, 18:32

Witam wszystkich ciekawych analu ! :)
Przeglądałem wcześniejsze wypowiedzi i niektóre dowodzą jak mało o świecie wiecie ;)
Nie wypada żadna kupka i nawet kolor członka sie nie zmienia!
Zapach moze faktycznie kojarzyc sie z pupcią , ale nie jest ani ostry ani nieprzyjemny aż tak żeby np nie zrobić swemu ukochanemu potem loda.
Smak tez nie jest dla partnerki mocno wyczuwalny.
Zresztą po krótkim czasie czuje ona własciwie tylko samk swej śliny, o ile mozna tu w ogóle mówić o jakims smaku.
Nawet przy braku żelu nawilżającego można to wspaniale zrobić liżąc i nawilżając partnerce dziurkę pupy językiem (przy okazji mocno ją podniecając i tym samym rozluźniając miesnie pupy),a dodatkowo ona moze przed wejsciem zwolzyc penisa pieszczac go ustami - rozkosz gwarantowana jeszcze przed wejściem w pupkę !
Z początku trzeba to robić powolutku na tyle żeby ona przyzwyczaiła się , zwłaszcza gdy rozmiary penisa są spore.
Jak sie jej spodoba , to sama da znać ze mozemy poruszac sie coraz szybciej:)
Przyjemny jest orgazm w pupie do samego końca:) No i ten widok strużki spermy wypływającej potem z jej ciasnej dziurki !
Fajną modyfikacą jest też wyjście tuż przed wytryskiem z pupci i skończenie w jej ustach , oczywiscie z pełną konsumpcją spermy! Niesamowite przezycia ! Spróbujcie i napiszcie jak było ! Pozdrawiam Wszystkich !
Awatar użytkownika
Ardna
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 cze 2005, 18:18
Skąd: śląsk
Płeć:

Postautor: Ardna » 21 cze 2005, 18:38

Jarod pisze:Fajną modyfikacą jest też wyjście tuż przed wytryskiem z pupci i skończenie w jej ustach , oczywiscie z pełną konsumpcją spermy! Niesamowite przezycia !
<belt3> nie wzięłabym do ust penisa, który był w odbycie... Tyle bakterii?! Przenigdy!
Obrazek

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 280 gości