Pytanko do was mile Panie... ;]

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 18 cze 2005, 20:05

włosy na głowie..hmmm :> wiesz to zależy od faceta, mi sie nie podoba jak facet ma obcięte włosy prawie na zero... muszą być jednak troche dłuższe-tak od 2,5 cm :DDD heh -dłuższe też mogą być i bardzo długie też :) a jeśli chodzi o fryzure... nie podobają mi sie facety z dużą ilością żelu na głowie...lub lakieru, pianki ;)
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Catherina
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 20 cze 2005, 21:01
Skąd: centrum Polski
Płeć:

Postautor: Catherina » 20 cze 2005, 21:57

Ja kocham ciałko mojego mężczyzny, ma włoski tam gdzie powinien mieć i jest dobrze.
:D
"Piękna jest tylko prawda i tylko ona jest godna miłości"
***
"Nie ma drogi do pokoju, to pokój jest drogą"
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 21 cze 2005, 01:10

Ja mojego mezczyzne juz od kilku miesiecy probuje do fryzjera zaprowadzic. I to nie dlatego, ze ma dlugie wlosy tylko, ze nosi slodka fryzurke jak piecioletni chlopczyk. :D

A ten dran sam gdzies chodzi na szybko, "bo mu wlosy juz przeszkadzaly".
Z mezczyzna jak z dzieckiem, ile sie trzeba napracowac zeby w koncu posluchal. <aniolek2>

A reszta owlosienia u faceta? Ani za duzo, ani za malo. Zloty srodek, ot co!
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
sylwia19s
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 18 cze 2005, 12:09
Skąd: Śląsk
Płeć:

Re: Pytanko do was mile Panie... ;]

Postautor: sylwia19s » 22 cze 2005, 18:33

milko pisze:Mianowicie... ;] Czy lubicie jak chlopak ma troszke wlosow na klatce piersiowej, nogach itp... czy raczej wolicie skorke gladka jak pupa niemowlecia ? ;] nie wiem czy taki temat byl wiec nie bijcie jakby co :P



Lubie ja chłopak ma włosy na nogach i klatce piersiowej to jest takie podniecające <aniolek2>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 277 gości