problem!!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

karina
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 12 kwie 2005, 11:43
Skąd: cz-owa
Płeć:

problem!!

Postautor: karina » 13 cze 2005, 10:06

cze to znowu ja.mam pytanie nie wiem czy to juz gdzies bylo jezeli tak to sory ale nie moglam sie doszukac.a wiec juz mam ze soba ten pierwszy raz,drugi i trzeci tak samo:)tylko ze jak sie kocham to chce mi sie zawsze siusiu moze ja mam cos z pecherzem?:)
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 13 cze 2005, 10:28

ja mam identycznie. Najlepsze jest to, że kiedy już przerwę i polecę do ubikacji - to potem siedze z 10 minut żeby cokolwiek zrobić :P.

Po prostu podczas sexu penis ociera o pęcherz (może nie bezpośrednio, ale efekt jest). Słyszałam od ginekologa (bo pytałam się dlaczego tak się dzieje i czemu nie mogę "dojść'") że to normalne u niektórych kobiet i nalezy to "olać" i się nie przejmować a wszystko będzie dobrze.
Skłoniłam się do tej rady i faktycznie jest lepiej, choć dalej panikuję :P no ale jesli zadbasz o opróżnienie pęcherza przed stosunkiem to powinno dać ci to jakąś pewność że wcale tak naprawdę ci się nie chce i to tylko nerwy ;)
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 13 cze 2005, 10:46

U mnie zawsze jak leżeliśmy i zabieraliśmy się do roboty :P to mi się chciało siusiu mojego faceta to już rozwalało jak słyszał poczekaj chwilkę... potem się już przyzwyczaił ... to u niektórych dziewczyn normalne :)
Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jak kończy, nie jak zaczyna....
karina
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 12 kwie 2005, 11:43
Skąd: cz-owa
Płeć:

Postautor: karina » 13 cze 2005, 10:52

ale czy to normalne ze za kazdym razem mi sie chce mojego tez juz chyba to wkurza bo musze przerwac i leciec do wc.pozniej dalej sie kochamy i znowu ehh przerabane.
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 13 cze 2005, 11:06

Ja czasami nie muszę ale to niestety żadko ... więc się musisz do tego chyba przyzwyczaić... ja już asekuracyjnie często chodzę do wc i jest oki :) Mój były powiedział kiedyś "jak to jest że kobiety muszą iść jak im się chce u nas to poczeka aż skończe stosunek i spokojnie wtedy idę" tylko jakoś my nie koniecznie musimy wytrzymać bo mamy inaczej zbudowany organizm i potem może wyjść głupia sytuacja.... <boje_sie>
Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jak kończy, nie jak zaczyna....
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 13 cze 2005, 14:16

polecam olać. to tylko takie uczucie, po prostu podczas stosunku rozluznia sie jakis tam miesien, cos o tym czytalam. raczej nie grozi obsiusianie calej poscieli. staraj sie nie zwracac na to uwagi a na pewno poradzisz sobie bez biegania do wc a i atmosfera stanie sie milsza.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 13 cze 2005, 16:53

hmm a co z tymi takimi "wytryskami" kobiet? skąd bierze się ten płyn? Bo jak dla mnie to przypomina siuski :\
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
Awatar użytkownika
sabinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 25 sty 2005, 23:18
Skąd: gdynia
Płeć:

Postautor: sabinka » 13 cze 2005, 20:43

taaak mi tez sie chce czesto siusiu podczas (tzn wydaje mi sie ze to siusiu :) ) ale juz sie do tego przyzwyczailam i nie zwracam uwagi, no i nigdy nie uciekalam do lazienki :):)


wytrysk... nie mam pojecia skad to sie bierze... moja kolezanka jedna mowila ze cos takiego ma ale to podobno BAAARDZO rzadkie ;)
Awatar użytkownika
marzata1986
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 13 cze 2005, 22:44
Skąd: Jastrzębie
Płeć:

Postautor: marzata1986 » 14 cze 2005, 09:12

Witam wszytkich,


Karina nie przejmuj sie ja mma dokłdnie to samo :) hehe
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 14 cze 2005, 12:34

nigdy mi się nie zdarzyło by chciało mi się do wc podczas seksu, albo pettingu. Ale chyba zawaliście psuje amosfere jesli zadarza sie to regularnie, mogę sobie tylko to wyobrazic.
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 14 cze 2005, 15:21

Robaczek pisze:hmm a co z tymi takimi "wytryskami" kobiet? skąd bierze się ten płyn? Bo jak dla mnie to przypomina siuski :\

mi też to przypomina siuśki :/ skąd się to bierze ? :) z środka :P heh
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 14 cze 2005, 17:37

tak was czytam i hmm... chyba przy nastepnym razie zaprę się sama w sobie i nie polecę do wc :P wiem, że to klucz do orgazmu u mnie, ale zawsze panikowałam :P tak! będę twarda! w razie czego mój facet mnie nie zabije ^^"...
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
Awatar użytkownika
polaX
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 14 cze 2005, 11:45
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: polaX » 14 cze 2005, 17:46

Ja miałam to samo a najgorsze było to że jak zaczynałam o tym myśleć to cała przyjemność znikała Ale nie dałam się i już wiem że nie zdarzyło się nagorsze a było wtedy bardzo przyjemnie :) I już za każdym razem jest przyjemnie
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 14 cze 2005, 17:46

Robaczek pisze:wiem, że to klucz do orgazmu u mnie


A co tam, zabrać klucz...do łazienki:P
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 14 cze 2005, 23:50

cubasa pisze:A co tam, zabrać klucz...do łazienki:P
do łazienki nie mogę :P za dużo ludzi w domku mieszka :P (głupia stancja :P)

haha wypróbuje to już za tydzień hahahaha <obsesja :PP> stres egzaminacyjny i brak kontaktu cielesnego z partnerem przez prawie 2 miechy rodzą ogromne pragnienia ;D
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
Awatar użytkownika
saviour
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 14 sty 2005, 21:24
Skąd: Gilead
Płeć:

Postautor: saviour » 15 cze 2005, 09:57

karina pisze:cze to znowu ja.mam pytanie nie wiem czy to juz gdzies bylo jezeli tak to sory ale nie moglam sie doszukac.a wiec juz mam ze soba ten pierwszy raz,drugi i trzeci tak samo:)tylko ze jak sie kocham to chce mi sie zawsze siusiu moze ja mam cos z pecherzem?usmiech


Z Twoim pęcherzem wszystko w porządku. Podczas penetracji oprócz mięśni pochwy mogą być mimowolnie pobudzane mięśnie cewki moczowej, co powoduje chęć wydalania moczu a u niektórych kobiet popuszczanie moczu podczas stosunku.

[ Dodano: 2005-06-15, 10:05 ]
sabinka pisze:wytrysk... nie mam pojecia skad to sie bierze... moja kolezanka jedna mowila ze cos takiego ma ale to podobno BAAARDZO rzadkie


Wierz mi, kobiety nie mają wytrysku... Tuż przed orgazmem pochwa wydziela płyn lubrykacyjny, u jednych kobiet jego produkcja może być bardziej intensywna, co wywołuje "wylewanie" się tego płynu na zewnątrz i mylne określenie tego zjawiska "wytryskiem".
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 15 cze 2005, 20:22

saviour pisze:mylne określenie tego zjawiska "wytryskiem".


ja cjhce równouprawnienia :P też cem nazywać to wytrysk, a nie "wylewanie ;)
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
saviour
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 14 sty 2005, 21:24
Skąd: Gilead
Płeć:

Postautor: saviour » 15 cze 2005, 23:40

unlucky_sink pisze:ja cjhce równouprawnienia Jezor też cem nazywać to wytrysk, a nie "wylewanie



he he, Droga Unlacky, wystrysk ma dla mnie konotacje znaczeniowe z ruchem pod ciśnienieniem, ale ponieważ posiadasz sympatyczny avatar (lubię blondynki) i Twoje posty są znośne mogę w drodze wyjątku uznać jednostronnie: Kobiety przy pewnych założeniach TEŻ mogą mieć WYTRYSK ;P.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 15 cze 2005, 23:48

saviour pisze:he he, Droga Unlacky, wystrysk ma dla mnie konotacje znaczeniowe z ruchem pod ciśnienieniem, ale ponieważ posiadasz sympatyczny avatar (lubię blondynki) i Twoje posty są znośne mogę w drodze wyjątku uznać jednostronnie: Kobiety przy pewnych założeniach TEŻ mogą mieć WYTRYSK Jeeeezor.



:> wiedziałam że mogą mieć :D dziękuję za potwierdzenie :P :*

a czytałeś mój post : "starszy mężczyzna młodsza kobieta" :> ?
Awatar użytkownika
saviour
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 14 sty 2005, 21:24
Skąd: Gilead
Płeć:

Postautor: saviour » 16 cze 2005, 00:19

unlucky_sink pisze:a czytałeś mój post : "starszy mężczyzna młodsza kobieta" Ciekawy ?


chyba nie, jak wrzucisz mi link, to z lubością przeczytam.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 16 cze 2005, 00:57

a wypowiesz się? :>

[ Dodano: 2005-06-16, 01:01 ]
http://www.agnieszka.com.pl/forum_php/v ... php?t=2991
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 16 cze 2005, 07:05

saviour pisze:posiadasz sympatyczny avatar (lubię blondynki)

a ktory facet nie lubi :P
Awatar użytkownika
Catherina
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 20 cze 2005, 21:01
Skąd: centrum Polski
Płeć:

Postautor: Catherina » 20 cze 2005, 22:05

tez tak mialam przez pierwsze pare razy.. pozniej bylo lekkie pieczenie w okolicach pochwy i przy wydawaniu moczu, ale to wszystko przeszlo! :D
"Piękna jest tylko prawda i tylko ona jest godna miłości"
***
"Nie ma drogi do pokoju, to pokój jest drogą"
Awatar użytkownika
HELL-ena
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 19 cze 2005, 18:25
Skąd: z górnej półki
Płeć:

Re: problem!!

Postautor: HELL-ena » 20 cze 2005, 22:18

karina pisze:cze to znowu ja.mam pytanie nie wiem czy to juz gdzies bylo jezeli tak to sory ale nie moglam sie doszukac.a wiec juz mam ze soba ten pierwszy raz,drugi i trzeci tak samo:)tylko ze jak sie kocham to chce mi sie zawsze siusiu moze ja mam cos z pecherzem?:)

Typowe i normalne.. ;) Podczas stosunku czesto uciska sie mięsien który uciskany jest również podczas pełnego pęcherza :)
Pozaty taka sztuczka - nie zwracaj na to uwagi.. rozluźnij sie a uczucie parcia na pęcherz zamienie się w potężny orgazm pochwowy bo pierwsze odczucie bywa podobne i mylne.. wierz mi. Uczucie chęci siusiania to złudzenie.
=ANIOLECZEK=

Postautor: =ANIOLECZEK= » 20 cze 2005, 22:34

Yasmine pisze:
saviour pisze:posiadasz sympatyczny avatar (lubię blondynki)

a ktory facet nie lubi :P


znam kilku =]
Awatar użytkownika
HELL-ena
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 19 cze 2005, 18:25
Skąd: z górnej półki
Płeć:

Postautor: HELL-ena » 20 cze 2005, 22:59

mój facet nie lubi ;)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 cze 2005, 09:11

=ANIOLECZEK= pisze:znam kilku =]


HELL-ena pisze:mój facet nie lubi

No dobra moj tez nie lubi :) tylko tak chcialam sprowokowac ludzi zeby zaczeli pisac wlasnie jak wy, ze jednak blondi nie sa takie uwielbiane :)
Awatar użytkownika
HELL-ena
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 19 cze 2005, 18:25
Skąd: z górnej półki
Płeć:

Postautor: HELL-ena » 21 cze 2005, 09:16

Bo nie są ;)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 cze 2005, 09:53

HELL-ena, a Ty brunetka :P??
Awatar użytkownika
HELL-ena
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 19 cze 2005, 18:25
Skąd: z górnej półki
Płeć:

Postautor: HELL-ena » 21 cze 2005, 11:17

szatynka ;) za to mój mężczyzna blondyn ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 302 gości