Twardnienie sutków

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

zawstydzony
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2005, 00:39
Skąd: Kraków
Płeć:

Twardnienie sutków

Postautor: zawstydzony » 09 paź 2005, 00:55

Hej. Mam pytanie, raczej skierowane do kobiet. Od jakiegoś czasu zdecydowaliśmy się z moją dziewczyną na pieszczoty. Żadne poważniejsze kontakty nie wchodzą na chwilę obecną w grę. Podczas zabawy dotykamy jedynie górnych części ciała. Moje pytanie dotyczy twardnienia sutków u kobiet. Zauważyłem bowiem, że przy pieszczotach twardnieją one u mojej partnerki, jednak ten stan rzeczy trwa zaledwie kilka sekund, po czym te wracają do pierwotnej postaci mimo iż nie przestaję ich dotykać, całować, ssać czy nadgryzać. Po chwili przerwy znów nabierają większych kształtów i natychmiast miękną. Czy taki stan rzeczy jest normalny? Moja dziewczyna twierdzi ze wszystko jest w porzadku ale ja sie obawiam, ze moze nie potrafie jej odpowiednio pobudzic albo utrzyac w stanie pobudzenia? Jeśli to moja wina, jak sobie z tym radzić? Czy sutki powinny twardnieć na dłuższy czas? A może wdłuższy efekt otrzymam w momencie gdy nasze pieszczoty zejdą w okolice majtek?:)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 09 paź 2005, 01:05

No kumasz w dobrym kierunku, ale coś mi sie wydaje ze będzie coraz lepiej. Nie przejmuj się tym będziesz coraz leprzy. Oczywiście jak bozia da :D <browar>
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 09 paź 2005, 04:31

Od jakiegoś czasu zdecydowaliśmy się z moją dziewczyną na pieszczoty. Żadne poważniejsze kontakty nie wchodzą na chwilę obecną w grę. Podczas zabawy dotykamy jedynie górnych części ciała.


o bosz..... to musza byc bardzo smutne 'pieszczoty'... dlaczego jedynie gorne czesci ciala??? takie otrzymales dyrektywy? tak ustaliliscie podczas wspolnej dyskusji? gdzie tu miejsce na spontan? jestes facet?
bac stanowczy, zlap ja za cipke pozniej za pupala i juz nie puszczaj.. zobaczysz jak jej sie to spodoba ;)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 09 paź 2005, 04:46

zalezy od wrazliwosci piersi. Ja mam raczej sredniowrazliwe i miliony bardziej wole np. calowanie karku, pleckow :D
Awatar użytkownika
Edytka:)
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 19:23
Skąd: Katowice:)
Płeć:

Postautor: Edytka:) » 09 paź 2005, 10:01

A ja to chyba nie mam ich w ogole wrazliwych <pijak> niby cos tam czuje, twardnieja ale to nie to, juz jedno lizniecie po uszku mnie bardziej podnieca :D
"Obwiniamy świat o monotonię życia, o wlasne porazki, zapominajac, ze sami pozwolilismy umknac tej poteznej sile, ktora wszystko usprawiedliwia-Agape przyjmujacej postac entuzjazmu :]"
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 09 paź 2005, 10:57

Edytka:) pisze:juz jedno lizniecie po uszku mnie bardziej podnieca

dokladnie ;)
Awatar użytkownika
elzbieta100
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 10 cze 2005, 09:08
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: elzbieta100 » 09 paź 2005, 11:31

Moje tez nie sa super wrazliwe, chociaz w pierwszych chwilach gry wstępnej na krótko twardnieja.Zdecydowanie jednak wole inne pieszczoty niz samych sutków. Mysle ze jak zdecydujecie sie na cos wiecej, to nie bedziesz na tym tylko sie koncentrował.Przyjemności przyjdą w miare zdobywania doświadczeń. Mój "misio" dostrcza mi wiele róznych przyjemności a ja jemu tez. <obcalowany>
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 09 paź 2005, 11:58

Ogónie to najbardziej wrażliwa jest szyla blisko uszu, weś oddychaj tak jak byś był psem tak szybko wydychajc powietrze i wdychaj, Mówię tobie sutki jej stwardnieją w oka mgnieniu :D
Przy okazji moge powiedzieć ze ramiona sa równie wrażliwe na dotyk, no uszy to już nie mówie :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 09 paź 2005, 14:43

MOje tez raczej najwrazliwsze nie sa, dostaje mega ekstazy podczas calowania i lizania karku, szyji , za uszkiem i w paru innych miejscach :D Tyle ze moje sutki bardzo czesto stercza i sa twarde tak po prostu <aniolek2> Gdy sie podniecam sa po prostu jeszcze twardsze a piersi troszke nabrzmiewaja i staja sie naprawde sprezyste <aniolek2> Nie mam pojecia co dolega Twojej dziewczynie, ale mysle ze "intensywniejsze" pieszczoty zniweluja problem :D
Pozdro
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 09 paź 2005, 16:49

krackowiaczek pisze:o bosz..... to musza byc bardzo smutne 'pieszczoty'... dlaczego jedynie gorne czesci ciala???

Centralne planowanie :D
A tak powaznie to ja tam ci się dziwie..zero spontaniczności..od samych pieszczot w ciąże nie zajdziecie a i nar depawowanie już zdecydowanie za późno...Jak już w innych tematach napisane popieśćjeszcze tu i uwdzie..oczywiście całkiem przypadkiem :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
nEO~
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 158
Rejestracja: 29 sie 2005, 11:50
Skąd: pokeman świat
Płeć:

Postautor: nEO~ » 09 paź 2005, 16:49

Czemu dopiero teraz sie o tym dowiedzialem.. buu :565:
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 09 paź 2005, 16:51

Fitti pisze:Czemu dopiero teraz sie o tym dowiedzialem.. buu Wsciekly

o czym?
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
nEO~
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 158
Rejestracja: 29 sie 2005, 11:50
Skąd: pokeman świat
Płeć:

Postautor: nEO~ » 09 paź 2005, 19:43

o tym ze kobiete badziej podnieca lizanie ucha niz pieszczenie piersi.. jak wyczytalem tutaj..moze to nieprawda? powiedz ze tak :)
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 09 paź 2005, 19:44

Moje piersi sa baaardzo wrazliwe. Jak juz nie raz pisalam, podczas ich pieszczot mialam pierwszy orgazm z moim mezczyzna. I teraz tez regularnie do tego wracamy.

Chociaz zgodzic sie musze, ze szybcie rozgrzewaja mnie pieszczoty karku czy szyi.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
anita
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 30 wrz 2005, 11:44
Skąd: znad morza
Płeć:

Postautor: anita » 10 paź 2005, 12:58

ja też mam bardzo wrażliwe piersi. Są one straszliwie podatne na pieszczoty, calowanie , przygryzanie itp :) Wręcz to uwielbiam. Nie raz mój facet doprowadził mni do orgazmu tylko przez pieszczoty moich piersiątek :)
... a chyba najbardziej uwielbiam jak bierze napiętego i sterczącego sutka w usta i go mocno śsie i i jak chwyta go wargami i lekko pociąga. Miód, mówię wam! Miód!

oczywiście pieszczoty szyi, uszu czy karku uwielbiam, ale pieszczoty piersi to wręcz obowiązek mojego faceta hiihihihiihi bez którego nie potrafię się obyć!
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 10 paź 2005, 22:55

a moje sa mniej lub bardziej wrazliwe...to zalezy od dnia cyklu :)
swoją droga bardzo lubie jak mnie pieści po piersiach, np. jak siedzimy przed tv to ładnie prosze by mi pomasował mówiac "masuj masuj to urosną" zdumiewa mnie ile czasu on to potrafi robic :D a jesli o pieszczenie piersi podczas gry wstepnej to tak łoooo czuje ;)
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 10 paź 2005, 23:03

Yasmine pisze:Edytka:) napisał/a:
juz jedno lizniecie po uszku mnie bardziej podnieca

dokladnie

ano......ja mam tak samo :D
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 10 paź 2005, 23:46

zielona pisze:swoją droga bardzo lubie jak mnie pieści po piersiach, np. jak siedzimy przed tv to ładnie prosze by mi pomasował mówiac "masuj masuj to urosną" zdumiewa mnie ile czasu on to potrafi robic Usmiechnij sie!


Ugniata kluseczki :d Wsumie mi też tego brakuje, pomasował bym oj pomasował. Mam nadzieje ze niedługo sie natrafi taka okazja. :D Heh.. okazja, moze kogos spotkam na swojej drodze :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
milenka_17_
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 11 paź 2005, 16:57
Skąd: tajemnica;)
Płeć:

Postautor: milenka_17_ » 11 paź 2005, 19:12

ja mam srednio wrazliwe piersi. Bardziej kreci mnie jak jestem podniecona , a on zaczyna sie nimi bawic ;) mmm...:), wtedy potrafie odplynac ;)
on jak dąb
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 11 paź 2005, 14:10
Skąd: z łóżka
Płeć:

Postautor: on jak dąb » 11 paź 2005, 22:36

bylem swego czasu z jedna taka kobieta , ktoa miala podobne objawy o ktoeych mowil autor tematu, sutek tardy parenascie sekund sutek miekki i tak w kolko :P ale wystarczyla reka troche nizej czyt. na vagine i suteczki staly jak sie patrzy :), kazda kobieta jest inna musisz sam znalesc rozwiazanie i ja rozgrysc:)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 12 paź 2005, 01:43

kina pisze:
Yasmine pisze:Edytka:) napisał/a:
juz jedno lizniecie po uszku mnie bardziej podnieca

dokladnie

ano......ja mam tak samo :D


I ja :P
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 12 paź 2005, 02:36

Wsumie to ja również mam bardzo BARDZO wrażliwe "Szypułki" No ale cóz tylko raz zaznałem tego luksusu :D Bynajmniej orgazmu nie dostałem przez to ale solidnej kamiennej skóry.... Sami wiecie o co biega :D
Ech...
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 paź 2005, 07:42

bubu pisze:I ja

moj facet tez :)
Awatar użytkownika
nEO~
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 158
Rejestracja: 29 sie 2005, 11:50
Skąd: pokeman świat
Płeć:

Postautor: nEO~ » 12 paź 2005, 08:38

No to przyszedl czas zebym to wyprobowal :D opowiem wam w sobote :P ach te lizniecia w uszko :)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 13 paź 2005, 12:01

nEO~ pisze:o tym ze kobiete badziej podnieca lizanie ucha niz pieszczenie piersi.. jak wyczytalem tutaj..moze to nieprawda? powiedz ze tak

zalezy od kobiety..jedne wolą to inne tamto..często ta sama kobieta czasem ma ochote różne pieszczoty ot i norma-kobieta zmienną jest.. <aniolek2>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 13 paź 2005, 12:13

Pegaz pisze:jedne wolą to inne tamto

a najlepiej "to i tamto" razem :> :> :>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 13 paź 2005, 12:15

Wstreciucha pisze:a najlepiej "to i tamto" razem

a własnie <browar> hehe...
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Edytka:)
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 19:23
Skąd: Katowice:)
Płeć:

Postautor: Edytka:) » 13 paź 2005, 12:49

Yasmine pisze:bubu napisał/a:
I ja

moj facet tez

Moj rowniez :D
"Obwiniamy świat o monotonię życia, o wlasne porazki, zapominajac, ze sami pozwolilismy umknac tej poteznej sile, ktora wszystko usprawiedliwia-Agape przyjmujacej postac entuzjazmu :]"
Awatar użytkownika
nEO~
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 158
Rejestracja: 29 sie 2005, 11:50
Skąd: pokeman świat
Płeć:

Postautor: nEO~ » 13 paź 2005, 15:22

Bubu i jego facet tez pewnie to lubią...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 312 gości