inicjacja: jak nie zniszczyć związku próbą zbliżenia

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 13 lis 2005, 02:08

Yasmine pisze:
Andrew pisze:O tym sie nie rozmawia

ja tam porozmawiac sobie czasami lubie :P


Ja też , nie ma to jak szczera rozmowa na tematy tabu :D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 lis 2005, 22:12

Kurcze, jakbym mial po raz drugi przechodzic wszystkie etapy i w wieku 20 lat czekac az dziewczyna nabierze ochoty na zblizenie... Nie... To dla mnie nienormalne :) raz w zyciu mozna cos takiego zrobic, ale to max. Potem to albo sciaga gacie i jechano albo na drzewo - znajde inna :D <banan>
Awatar użytkownika
Mentor
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 29 maja 2005, 20:12
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Mentor » 05 gru 2005, 00:20

Mysiorek pisze:
gargul pisze:Po prostu porozmawiaj z nią o seksie

Tylko nie w łóżku, a na spacerze czy jakimś tam innym neutralnym miejscu.


Jeśli chodzi o rozmowy to idzie ciężko ona nie najlepiej czuje się w tym temacie i do tej pory nie moglem do niej dotrzec, w łóżku (kiedy u niej nocuje) próbuje ją pieścić coraz intensywniej i choć pozwala mi na coraz więcej i tak słysze po jakimś czasie "Mentor przestań"... i tak dalej nic a miesiące mijają trzy, cztery ...
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 05 gru 2005, 12:52

bubu pisze:Jeśli chodzi o rozmowy to idzie ciężko ona nie najlepiej czuje się w tym temacie i do tej pory nie moglem do niej dotrzec, w łóżku (kiedy u niej nocuje) próbuje ją pieścić coraz intensywniej i choć pozwala mi na coraz więcej i tak słysze po jakimś czasie "Mentor przestań"... i tak dalej nic a miesiące mijają trzy, cztery ...



rozmawiaj rozmawiaj romawiaj
<aniolek2>

pytaj, próbuj zrozumieć
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 05 gru 2005, 14:51

Mentor ja wiem coś o tym, bo z moją dziewczyną lekki petting zaczęliśmy dopiero po pół roku bycia razem. A o pełnym seksie przed ślubem nie ma mowy, choć jesteśmy już ze sobą 2 lata. Tak więc mogłeś trafić jeszcze gorzej, uwierz mi ;) Nie wiem ile lat ma Twoja dziewczyna, ale wydaje mi się, że jeśli mniej niż 18, to ma jeszcze nieukształtowane poglądy na te tematy. Zresztą jesteście ze sobą dopiero 3 miesiące, to krótko, ona pewnie potrzebuje czasu, żeby przekonać się czy to Ty jesteś właśnie tym "właściwym" (zakładam, że ona jest dziewicą). Ja na Twoim miejscu jak najszybciej "wybadałbym" jakie ona ma podejście do seksu w ogóle, to znaczy, czy przypadkiem nie aż tak radykalne, że chcę czekać z tym do ślubu. Jeśli nie, to uzbroj się w cierpliwość, nie bądź nachalny, przez jakiś czas nie nalegaj i dawaj jej ciągle do zrozumienia, że Ci na niej bardzo zależy. Myślę, że w przeciągu kolejnych paru miesięcy w końcu się przełamie.
Awatar użytkownika
Mróweczka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 20 cze 2005, 14:19
Skąd: z trawy ;)
Płeć:

Postautor: Mróweczka » 05 gru 2005, 23:44

Arkady pisze:jesteście ze sobą dopiero 3 miesiące, to krótko, ona pewnie potrzebuje czasu

Ja się z tym zgadzam. Dla niektórych to dość, dla niektórych mało. Szczególnie jeśli przechodzi się coś pierwszy raz... pozwól jej się tym cieszyć, nie spiesz się nigdzie bo na wszystko przyjdzie czas :)
Rozmawiać oczywiście należy ale nie namawiać.
A, ze mówi Ci przestań... no cóż.... z dziewczynami tak czasem jest, ze bywają przekorne :P Dogadaj się z nią kiedy "nie" naprawdę znaczy "nie" ;)
... bo trzeba krok za krokiem iść
by być dla siebie jeszcze bliższym...
Awatar użytkownika
Mentor
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 29 maja 2005, 20:12
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Mentor » 06 gru 2005, 00:08

Mróweczka pisze:Dogadaj się z nią kiedy "nie" naprawdę znaczy "nie" Puscic oko


Pozwól, że nie będę tego robił. Wolę na wyczucie takie rzeczy określać ... domyślam się że zaraz mi się dostanie więc odrazu odpowiadam jeszcze w 'pysk' nie dostałem ...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 gru 2005, 00:30

Najlepiej porozmawiac o samym podejsciu do zwiazku, milosci fizycznej o tym czy Ci ufa. Tak na spokojnie po prostu wiedziec co o tym mysli. Ale pierwszego razu nie planowac! ani nie pytac przed ;) bo to sie wie i czuje kiedy dziewczyna jest gotowa :) Jak na razie pozwala tylko na calowanie to caluj a na pewno wkrotce pozwoli na wiecej :)
Awatar użytkownika
Mentor
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 29 maja 2005, 20:12
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Mentor » 06 gru 2005, 00:55

Mia pisze:bo to sie wie i czuje kiedy dziewczyna jest gotowa


Teraz nie jest, chyba że ja całkiem rozum i zmysły postradałem

Mia pisze:Jak na razie pozwala tylko na calowanie to caluj a na pewno wkrotce pozwoli na wiecej


Całować i plecki masować, najpierw plecki wymasowałem używając lawendowego olejku do masarzu potem plecki wycałowałem, potem za szyje wziąłem się ... później "Mentor przestań" ... a na drugi dzień stwierdziła, że to nie był masarz tylko głaskanie, no to ja na to, że metodę zaczerpnąłem z strony Agnieszki z działu masarz erotyczny i dodałem że to jedna czwarta była masarzu bo trzeba jeszcze inne rzeczy wymasować, po chwili no jedna piąta jeszcze pośladki odp.: "o ty!" i banan na twarzy
Awatar użytkownika
Offik
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:08
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Offik » 08 gru 2005, 00:39

OT: jeeea gdzie takie dziewczyny mozna znalezc? ja mialem za latwo chyba :P aż chciało by sie postarac.... popróbować...

Mentor powiem Ci tyle... masz duże szczęscie ze możesz ją zdobywać :) to sie później docenia :)
pozdrawiam serdecznie

Offik

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 252 gości