ZAKLAMANIE KOBIET

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

drg
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2004, 16:57
Płeć:

ZAKLAMANIE KOBIET

Postautor: drg » 13 maja 2004, 17:18

czemu kobiety boja sie przyznac do własnych preferencji dotyczacych wielkosci penisa?wiekszosc kobiet mowi ze nie ma znaczenia wielkosc ,mowia to swoim kochankom [co moze i jest ok ]ale tez mowia to na necie gdzie sa anonimowe.czy boiicie sie ze zostaniecie odebrane jako dziwki?i zyjecie w zaklamaniu caly czas.boicie sie przyznac ze wolici ewiksze penisy od srednich [14 cm].czemu tak jest z wami?
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 13 maja 2004, 18:01

To nie tak. Dla większości kobiet długość nie ma żadnego wielkiego znaczenia. Zauważ że pochwa kobiety ma od 7-12 cm długosci, wiec jest krótsza od penisa, nie oznacza to ze dłuższy penis daje wiecej przyjemności, jeżeli już to grubszy. A wiadomo że my dziewczyny lubimy plotkować o długosciach naszych facetów, ale to wcale nie znaczy że Ci o mniejszych nam sie nie podoboają. Dam Ci przykład: Idzie piękna dziewczyna, umawiacie sie na plaży i nagle się okazuje że ma mniejszy biust niż większość jej koleżanek. No i co? Już Ci się nie poboba? Wolisz jakąś o twarzy jak Frankenstain za to z balonami? I jeszcze jedno. Mój facet ma dość sporego penisa i po większości stosunków wejście do pochwy mnie troche boli. Szczerze mówiąc wolałabym aby mniał mniejszego i węższego.
bartek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 22 lut 2004, 15:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: bartek » 13 maja 2004, 19:47

IMO prowokacja...
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 13 maja 2004, 23:09

farmazony gadasz
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 14 maja 2004, 15:08

ja sam nie wiem co tu napisac no ale wydaje mi sie ze dziewczyna bedzie wiedziala jaka wielkosc jej najbardziej pasuje dopiero jak sprobuje roznych.. no ale przeciez nie chodzi tu o wielkosc tlyko raczej o posiadacza ;)
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"

Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 14 maja 2004, 23:25

zyjecie w zaklamaniu


Nie zdadzam się, nie mozna wszystkich mierzyć jedną miarą.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 17 maja 2004, 08:51

Faceci wg mnie za bardzo się przejmują wielkością... Owszem, może być mały problem z seksem, gdy jest jakoś strasznie krótki (na szczęście tego nie doświadczyłam ;) ) ale poza tym, to wszystko zależy od bliskości i pozycji. Długość jest wtórna, choć zgadzam się z Aga, że zbyt długi może powodować ból
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 23 maja 2004, 23:58

Drg nie sądzę żeby kobiety były w tej materii zakłamane... To tylko takie gadanie, jak np. to że faceci lubią jak dziewczyna ma ogromne piersi a`la Pamela po operacjach plastycznych. Tak naprawdę większość facetów i kobiet woli normalne rozmiary piersi jak i penisów a nie jakieś giganty.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 maja 2004, 08:21

A ile to te dziewczyny miały partnerów ze wypowiadają sie w tej kwesti???? ;
;)
gadka , gadką , ale nie ma to jak dorodny penis!!!!!!!!!!!!!!!!!!ito jest zdanie kobiet ! :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 24 maja 2004, 13:12

Krzyś to już Twoje zdanie :P
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 24 maja 2004, 14:45

Kategorycznie nie zgadzam się z tym.
Tak mi się zdaje, że to faceci wymyśleli sobie tak że my lubimy duże penisy i nam na tym jakoś szczególnie zależy. Przecież według mnie, jeżeli nawet jest średniej długości to odpowiednią pozycją załatwi się wszystko. Ważna jest nie długość a jakość !! Dlatego to jak dla mnie nie ma wpływu. Ale myślę, że jednak lepiej jest mieć średniego niż dużego, bo lepiej jak "troche brakuje" niż miało by być za dużo i potem sprawiać ból kobiecie.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 24 maja 2004, 18:13

A ja tam zdania nie mam bo mialam w sobie w zyciu tylko jednego penisa i nie wiem jak by bylo z wiekszym jak by bylo z mniejszym. Bede miala do czynienia z innymi bede mogla wybrac i wtedy dopiero sie wypowiedziec. Dla mnie wielkosc penisa mojego chlopaka jest raczej odpowiednia ale jak bedzie z innym to nie wiem i nie jest tez powiedziane ze kiedys sie dowiem. dlatego nie napisze ze kategorycznie sie nie zgadzam z tym stwierdzeniem poki tego nie doswiadcze.
Jaga
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2004, 13:18
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Jaga » 26 maja 2004, 00:43

Ośrodkiem odpowiadającym za podniecenie u człowieka jest mózg, podnieca nie tylko tarcie penisa o pochwę, ale dotyk, słowa, sytuacja, siła uczuć, chęć bycia z kimś blisko. Wolę faceta dynamicznego, z wyobraźnią, inteligentnego, przy którym będę się czuć bezpiecznie niż jakiegoś gościa z wielką pałą. A poza tym z wielkiej chmury mały deszcz... ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 maja 2004, 08:33

No to pogadaliscie sobie i tyle !! macie po nascie lat osrodkiem podniety jest mózg człowieka ?? hmmm w fazie wstepnej moze i tak , ale on potrzebuje bodzców , a im one mocniejsze tym ... ! ale co tam pogadamy jek bedziecie miały w sobie tego wiekszego ! póki CO prawie wszystkie kobiety mają takie zdanie jak ja tu pisze (bo ja o tym tu tylko pisze ) mowie tu o kobietach które miały do czynienia z róznymi wymiarami , zadna nie powie ze z mniejszym było zle , bo to nie tak oczywiscie , ale kazda powie ze z wiekszym .... było zajebiscie , a teksc z wielkiej chmóry mały deszcz ??? cóż nie ma tu nic do tego !!!!!!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 26 maja 2004, 10:41

EEE tam. A ja już kiedyś pisałam, że wolałabym, by mąż miał mniejszego. Nie wiem jak teraz, bo od urodzenia małej jeszcze się nie kochaliśmy, ale przy niektórych pozycjach czułam ból. Musielismy bardziej uważać i nie mogliśmy sobie nigdy pozwolić na tzw. ostry seks.

Jak dla mnie małe jest piękne... i może więcej :D
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 26 maja 2004, 10:56

Nie wiem jak teraz, bo od urodzenia małej jeszcze się nie kochaliśmy, ale przy niektórych pozycjach czułam ból.


...a ile czasu po porodzie należy unikać sexu i czy kobieta nie miewa wtedy nawet ochoty na sex?
Kochać i być kochanym
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 26 maja 2004, 16:09

Aż się wszystko dobrze zagoi i wróci do normy. Różnie bywa u różnych kobiet, ale generalnie nie mniej jak 6 tygodni.

P.S. Wiesz, jak dziecko płacze, karmi się je godzinami, wstaje do niego kilka razy w nocy, to naprawdę nie ma się ochoty na seks...
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 26 maja 2004, 16:15

Krzys to powiedz mi dlaczego w moim wypadku jest inaczej nie mam penisa nie wiadomo jak wielkiego maly tez nie jest ot tak sredni zadna rewelacja a mimo to moja kobieta mimo ze miala ilus tam partnerow przedemna to mowi mi ze jest zajebiscie a zaznaczac nie mam nie wiadomo co miedzy nogami :D sugerujesz ze mnie ciagle oklamuje !!!!!!!!!!!!!!!!
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Jaga
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2004, 13:18
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Jaga » 26 maja 2004, 19:57

macie po nascie lat osrodkiem podniety jest mózg człowieka ??


Jestem po trzydziestce, Krzyś:) Ale skoro się tak tu wykłócasz, to chyba sam masz o co :556: Wierz mi jednak, że wolę porche od cadillaka. A w ogóle punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a chyba kobietą nie jesteś? Hm...?
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 28 maja 2004, 00:54

krzys pisze:No to pogadaliscie sobie i tyle !! macie po nascie lat osrodkiem podniety jest mózg człowieka ?? hmmm w fazie wstepnej moze i tak , ale on potrzebuje bodzców , a im one mocniejsze tym ... !


A ja Ci podam przyklad ze czesto 'orgazm' mozna uzyskac pobudzajac tylko i wylacznie sam mozg. Czesto podczas snu mozna go uzyskac bez dotykania narzadow czy stref erogennych.
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 28 maja 2004, 18:34

I ja tego doświadczyłam.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 maja 2004, 21:19

ooo popatrzcie ! jakiś sflustrowany z małym fajfusem sie tu odezwał :D Porównywałes swojego fiuta i swego psa??? a jak mu go mierzyłes ? :D :D
Co do wczesniejszych wypowiedzi kilka odpowiedzi , krótko bo czasu mało :
wyjątki są wszędzie !
Nie , nie okłamuje Cię ! Ona ma małą niunie !! :P
;)
I do Sue , po porodzie sie tam nic nie zmienia !!a juz na pewno sie nie rozciaga ! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Jaga
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2004, 13:18
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Jaga » 31 maja 2004, 18:26

I do Sue , po porodzie sie tam nic nie zmienia !!a juz na pewno sie nie rozciaga ! ;)[/quot

Chyba jednak maleńka różnica jest, ale to pewnie tak jak z rozstępami na brzuchu, jedne kobiety je mają, a drugie nie. No i czasem zaszywają za bardzo, wówczas duży nie służy :554:
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 01 cze 2004, 21:40

Krzys usilnie szukam tego z malym fajfusem i nei bardzo wiem o kim to piszesz mozesz jasniej ?
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
mysza_de
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 cze 2004, 21:43
Skąd: Bawaria
Płeć:

Re: ZAKLAMANIE KOBIET

Postautor: mysza_de » 09 cze 2004, 17:47

drg pisze:czemu kobiety boja sie przyznac do własnych preferencji dotyczacych wielkosci penisa?


o masz :549: w zyciu sie nad tym nie zastanawialam i nie prownywalam i jakos wcale do szczescia nie bylo mi to potrzebne. Dla mnie nie wielkosc penisa swiadczy o udanym seksie. Jakie ot ma w ogole znaczenie i na co to mierzyc. Facet z duzym penisem moze byc fatalny w lozku jako caloksztalt i wielkosc na nic mu nie pomoze i na odwrot, facet z mniejszym ( jakikolwiek to tam weglug "normy" jest) moze byc super kochankiem. Nikt, no chyba nikt nie wskakuje z linijka do lozka.
"Grzeczne dziewczynki dostana sie do nieba, niegrzeczne dostana sie wszedzie"
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 09 cze 2004, 17:51

Popieram tu całkowicie Myszkę. To nie wielkość robi z ciebie prawdziwego i dobrego kochanka ale zupełnie inne względy.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 cze 2004, 19:23

Pewnie ze nie wielkosć !! ale jesteli bedzie dwoje swietnych kochanków a jeden bedzie przy tym miał wiekszego to kobiecie bedzie lepiej własnie z tym wiekszym , Saint , to nie było do Ciebie , to do tego co to psu mierzył fajfusa !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 09 cze 2004, 19:24

Nie wypada sie nie zgodzić :)
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 09 cze 2004, 22:10

Wy panowie, macie albo świra, albo kompleksy na punkcie wielkości. Nie widziedzie, że kobiety się z Was śmieją?? :D Zapewniam Was, że męski członek nie jest w tym wszystkim aż tak ważny i interesujący dla kobiet jak Wam się wydaje. :P ;)
Awatar użytkownika
mysza_de
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 cze 2004, 21:43
Skąd: Bawaria
Płeć:

Postautor: mysza_de » 09 cze 2004, 22:39

moment... bo mi tu wyszlo, ze to normalne, ze kobieta ma dwoch kochanow ??? I co ??? Porownuje sobie wielkosci ??? Bez przesady :D :D :D albo ja moze nie z tej bajki jestem :549: bo partnerow to mozna miec wielu ale zeby do tego w tym samym czasie. Mam wrazenie, ze panowie ogolnie sa przewrazliwieni na punkcie wielkosci swojej meskosci :P nie liczy sie dlugosc ale jakosc :D
"Grzeczne dziewczynki dostana sie do nieba, niegrzeczne dostana sie wszedzie"

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 401 gości