FINAŁ PIESZCZOT W USTACH??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

ard
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 21 mar 2004, 13:44
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ard » 25 kwie 2004, 23:46

Odwalić się.
Nie obchodzi mnie, co wy będziecie robić ze swoimi kobietami.
Ja wyrażam swoj pogląd na ten temat i proszę go uszanować.


Emperor pisze:A czy sperma to jakaś trucizna? Może kwas?

Hm. No do kwasu na pewno mozna spermę zaliczyć, w koncu ma pH nawet nieco mniejsze od 5.5, a odczynnik z pH mniejszym od 7 zalicza się do kwasów.


pzdr
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 kwie 2004, 00:00

Hm. No do kwasu na pewno mozna spermę zaliczyć, w koncu ma pH nawet nieco mniejsze od 5.5, a odczynnik z pH mniejszym od 7 zalicza się do kwasów.
Mimo ze nie jestem na biol-chemie to wiem, ze odczyn kwasny a kwas to zupelnie inne rzeczy... Kwas to masz solny w zoladku, a jesli cos ma odczyn kwasny to nie jest to od razu kwas. No chyba ze wzor chemiczny spermy to np HCl :d
ard
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 21 mar 2004, 13:44
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ard » 26 kwie 2004, 00:33

Hehe, to moze porozmawiajmy o chemicznym składzie naszych wydzielanych płynów? :)
Ja to tak żartem, a co do dotykania, połykania nasienia, to raczej z tym problemów mieć nie bede bo i tak kobity brak :)
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 26 kwie 2004, 00:41

a jestem za, ktos zna skład? :D
ard
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 21 mar 2004, 13:44
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ard » 26 kwie 2004, 00:50

Pojęcia zielonego nie mam, ale jak tak bardzo chcesz, mogę sprawdzić skład chemiczny, moja matka pracuje w laboratorium bakteriologiczno-chemicznym ;-) Stąd też mam dostęp do pH-metru


pzdr
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 26 kwie 2004, 09:08

A jakie to ma znaczenie? Myślę, że powinno wystarczyć, że nie jest trujące , jest niskokaloryczne i w miarę smaczne (npdst innych wypowiedzi).
Czy znacie skład chemiczny wszystkiego co spożywacie, a nawet sie zajadacie
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 26 kwie 2004, 09:54

Jarek, nie bądz zmierzly, nie chcesz poznac, to nie pisz, zasada jest prosta, nie udzielamy sie w dyskusjach, na ktore nie mamy ochoty.
ard
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 21 mar 2004, 13:44
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ard » 26 kwie 2004, 10:32

Hehehehe, smaczne? :)
Jak tylko powąchałem własną spermę, to wykręciło mnie o 180st, i po tym nie mialem najmniejszego zamiaru tego kosztować.



PZDR
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 kwie 2004, 12:22

Nie obchodzi mnie, co wy będziecie robić ze swoimi kobietami.
Ja wyrażam swoj pogląd na ten temat i proszę go uszanować.

No tak ale jak ten pogląd odbiega znacznie od ogółu to nie dziwota ze jest krytykowany ,ja gdybym był kobietą w życiu bym Cie nie chciał miec za partnera zyciowego !!
Hehehehe, smaczne?
Jak tylko powąchałem własną spermę, to wykręciło mnie o 180st, i po tym nie mialem najmniejszego zamiaru tego kosztować.

Ciekawe jak bedziesz sie zachowywał w takim razie jak bedziesz miał dzieci ,(przewijanie itd.) i jak trzeba bedzie sliniacego sie bobasa obetrzec z sliny a akurat nie bedzie chusteczki ?? bo smiem twierdzic ze go nie obliżesz !
A tak z ciekawosci zapytam , swej kobiety też tam całowac nie będziesz ??? to lepiej jej od razu o tym powiedz , bo potem moze byc róznie ! :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 26 kwie 2004, 23:49

To jedz duzo OWOCÓW :))))))))))))))) Buhahahahah.... to nie bedzie smierdziec.. lub wsadz tam gume bez cukru.
ard
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 21 mar 2004, 13:44
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ard » 27 kwie 2004, 12:09

krzys pisze:ja gdybym był kobietą w życiu bym Cie nie chciał miec za partnera zyciowego !!

I tak tez jest w rzeczywistości :) A ja leje na to, nie musze żyć wśród środowiska kobiet.


krzys pisze:Ciekawe jak bedziesz sie zachowywał w takim razie jak bedziesz miał dzieci ,(przewijanie itd.) i jak trzeba bedzie sliniacego sie bobasa obetrzec z sliny a akurat nie bedzie chusteczki ?? bo smiem twierdzic ze go nie obliżesz !
A tak z ciekawosci zapytam , swej kobiety też tam całowac nie będziesz ??? to lepiej jej od razu o tym powiedz , bo potem moze byc róznie ! :547:


Dzieci mieć nie będe, kobiety, tymbardziej żony, raczej również nie. Więc jak dla mnie, żaden problem, ale jak widzę, przejmujesz sie tym bardziej niż ja sam :)

broken pisze:To jedz duzo OWOCÓW ))))))))) Buhahahahah.... to nie bedzie smierdziec.. lub wsadz tam gume bez cukru.

Nie mam na mysli smrodu typu odchody, lecz zapach inny, dziwny dla mnie.


PZDR
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 kwie 2004, 23:12

w miarę smaczne
A sa tez takie glosy co mowia, ze to paskudne jest ;) Proponuje Jarek bys sprobowal sam (bo przeciez mozesz) i wtedy sie wypowiadal :d
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 kwie 2004, 08:45

ard pisze:
krzys pisze:ja gdybym był kobietą w życiu bym Cie nie chciał miec za partnera zyciowego !!

I tak tez jest w rzeczywistości :) A ja leje na to, nie musze żyć wśród środowiska kobiet.


krzys pisze:Ciekawe jak bedziesz sie zachowywał w takim razie jak bedziesz miał dzieci ,(przewijanie itd.) i jak trzeba bedzie sliniacego sie bobasa obetrzec z sliny a akurat nie bedzie chusteczki ?? bo smiem twierdzic ze go nie obliżesz !
A tak z ciekawosci zapytam , swej kobiety też tam całowac nie będziesz ??? to lepiej jej od razu o tym powiedz , bo potem moze byc róznie ! :547:


Dzieci mieć nie będe, kobiety, tymbardziej żony, raczej również nie. Więc jak dla mnie, żaden problem, ale jak widzę, przejmujesz sie tym bardziej niż ja sam :)

broken pisze:To jedz duzo OWOCÓW ))))))))) Buhahahahah.... to nie bedzie smierdziec.. lub wsadz tam gume bez cukru.

Nie mam na mysli smrodu typu odchody, lecz zapach inny, dziwny dla mnie.


PZDR


wiec musisz byc odmiennej orientacji sexualnej , Twój wybór !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 30 kwie 2004, 00:37

a ja odpowiem tak:
hm..jemu jakoś nigdy do głowy nie przyszło zeby mnie poinformować że to już, ja sama o to nie prosiłam...bo uważam że jeśli już dziewczyna się nie brzydzi pieścic ustami partnera to dlaczego ma się brzydzić samego wytrysku? przecież to jest całkowicie "czyste" ;-) A jak kiedyś zapytałam czy ma to dla niego znaczenie...powiedział że tak. Wydaje mi się ze dla chłopaka ważne jest oprócz samej przyjemności poczucie że partnerka go w pelni kocha i akceptuje i żadnym elementem jego ciała się nie brzydzi...itp ale ja jeszcze mało doświadczona jestem :-)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
croner
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 21 kwie 2004, 02:48
Skąd: Koszalin
Płeć:

Postautor: croner » 30 kwie 2004, 00:44

A ja leje na to, nie musze żyć wśród środowiska kobiet.


Tylko uwazaj bo w srodowisku mezczyzn, ktorys tez bedzie mial ochote na final w ustach.
croner
---------------------------
zmyslilem i napisalem
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 maja 2004, 18:09

Taka jedna, w tym informowaniu nie zawsze chodzi o to by skonczyc poza ustami. Czasem chodzi o "przygotowanie sie" do wytrysku, zeby sie nie zakrztusic na przykad :d
Awatar użytkownika
jasiu
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 mar 2004, 00:22
Płeć:

Postautor: jasiu » 03 maja 2004, 23:03

ard pisze:Stąd też mam dostęp do pH-metru



To cos kiepski ten pH-metr, bo nasienie ma odczyn ZASADOWY...to w pochwie jest kwasny...
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 maja 2004, 08:52

To cos kiepski ten pH-metr, bo nasienie ma odczyn ZASADOWY...to w pochwie jest kwasny...


...co za jaja... z PH-metrem do sexu? :565:
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 04 maja 2004, 10:14

Maverick pisze:Taka jedna, w tym informowaniu nie zawsze chodzi o to by skonczyc poza ustami. Czasem chodzi o "przygotowanie sie" do wytrysku, zeby sie nie zakrztusic na przykad :d


hihihi ;) mi się tam jakoś zakrztusić nie zdażyło...a poza tym zawsze widzę że to "już już" - najwyraźniej moje kochanie nie umie udawać :D
Awatar użytkownika
jony8
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:09
Płeć:

Postautor: jony8 » 16 maja 2004, 18:01

hmmmm nie każda dziewczyna chce woogóle próbować sperme bo jeszcze zanim będzie miała styczność z nią (będąc jeszcze niedoświadczoną w tym temacie) już jest nastawiona na to że bedzie to "obleśne albo po prostu niedobre" rozmawiałem na ten temat z dziewczynami. Już kiedyś wypowiadałem się na ten temat nawet chyba w tym "temacie". Znałem dziewczynę co lubiła sprawiać mi przyjemnośc ustami ale nigdy nie połykała spermy.Nie miałem jej tego za złe ale niewiem czy kiedyś zgodziła by się to zrobić. Cóż, to jej wybór, lepiej nie zmuszac bo wyjdzie efekt odwrotny od zamierzonego:)
Co do smaku to próbowałem swoje nasienie :) Chanele'm nr5 nie pachnie, to rzecz oczywista (damskie soczki też nie wyróżniają się pod tym względem,według mnie to mają prawie identyczny zapach), jeśli chodzi o smak to może być lekko słonawy lyb słodkawy, zalezy od diety i nałogów :) dla poprawienia smaku ananasu nie próbowalem :) ale zauważyłem że słodzik TopSweet chyba dodaje słodkości:) Zauważyłem to gdy ostatnio jeżdziłem do swojej ukochanej. W ramach solidarności z moją odchudzającą się dziewczynką używałem tego słodziku zamiast cukru:) Prawdę mowiąc ona jest trochę zakompleksiona i unika seksu oralnego (lodzika) ale uwielbia gdy ja ją tam jęzorkiem dopieszczam:) Gdy się kochamy ciężko mi wytrzymac tyle czasu do jej orgazmu więc czasami muszę "poprawiać" języczkiem:) Nie skupiam się jedynie na łechtaczce a ide na całość:) i takim oto sposobem wiem jaki smak mają moje soczki, jak się to komponuje z jej smakiem i kiedy jestem "smaczniejszy" :)
Co do wstrętu do spermy to przytoczę małe porównanie : kiedyś dla mnie jogurt był takim samym obrzydliwstwem jak dla niektorych sperma, po latach coś sie zmieniło i teraz mogę litrami wchłanać to "paskudstwo" :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 maja 2004, 20:12

Jogurcik !!!!!!! mmmmmm to metoda na długowiecznosc i sprawnosc sexualną Panowie !! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 16 maja 2004, 21:59

Wydaje mi się ze dla chłopaka ważne jest oprócz samej przyjemności poczucie że partnerka go w pelni kocha i akceptuje i żadnym elementem jego ciała się nie brzydzi


To wcale nie tak. Oni po prostu lubią czuć że pieścimy ich do samego końca, bo ostatni moment jest najprzyjemniejszy, a nie w chwili dochodzenia wyjmować go i kończyć rączką. Poza tym gdybyśmy tak bardzo chciały pokazać że akcpetujemy jego płyny to mogłybyśmy równie dobrze poprosić aby na nas nasikał ;). A do facetów: oprócz smaku i zapachu spermy jest jeszcze coś. Uczucie, ze nagle wytryska Ci do gardła gorący płyn ustrojowy z prędkością 80 km/h. Naprawdę, to średnio przyjemne.. Niemiły smak przy tym uczuciu to pestka.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 17 maja 2004, 08:34

Przez lata byłam negatywnie nastawiona do robienia facetom laski. Ręką spoko, ale ustami?! :550: Brzydziło mnie to. Jednak wszystko się zmienia i okazuje się, że "nigdy nie mów nigdy"!! ;) Kilka razy zdarzyło mi się pomysleć o tej metodzie dania przyjemności mojemu facetowi, ale jak to u mnie, na myslach się skończyło. Do czasu... I już za pierwszym razem poszłam na całość, tj. połknęłam i... stwierdzam, że mi się to podoba :D No dobra, smak był może nieco gorzki, a po 2 dniach takich imprez bolała mnie nieco żuchwa ;) , jednak jęki i westchnięcia mojego skarba były muzyką dla uszu i on wijący z rozkoszy najlepszym widokiem.
Zagorzała przeciwniczka (kiedyś) stała się napalona na ten rodzaj piszeczot :) Choć oczywiście oral nie zastępuje u nas seksu. Jest tylko grą wstępną lub metodą zaspokojenia, gdy np nie mogę pójść na całość
Ostatnio zmieniony 04 gru 2004, 13:52 przez sophie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 maja 2004, 11:41

TEN POST TYLKO SWIADZCY O JEDNYM ,,,,,, WSZYSTKO SIE ZMIENIA ..... TO CO DOBRE NA ZŁE ! ...A CO ZŁE NA DOBRE ! i tak bez konca ! ;)
miejcie to pod uwagą ! nic nie trwa wiecznie ! :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 17 maja 2004, 14:49

oby tak wszsytkei dziewczyny zostaly tak nagle oswiecone :D
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"

Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 17 maja 2004, 15:05

No ja się bardzo cieszę, a mój facet jeszcze bardziej :D Zwłaszcza po tym, jak mu powiedziałam, że wcześniej życiu nie sądziłam że to zrobię. I bynajmniej nie mam zamiaru kończyć na tych kilku razach, które były do tej pory ;)
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 17 maja 2004, 16:14

a wszystkiemu jest winna milosc tylko ona nas pcha do tego :D Wiwaty jej za to :)
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 17 maja 2004, 23:23

I bynajmniej nie mam zamiaru kończyć na tych kilku razach, które były do tej pory


...a dlaczego miałabyś kończyć skoro to lubicie i wam to odpowiada.
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 17 maja 2004, 23:54

taa... ja tez chce zeby mi dziewczyna tak robila.. .oczywiscie odplacilbym czyms rownie przyjemnym :]
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"


Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 18 maja 2004, 11:44

jesli mi moja tylko pozwoli na to to tez jej tak zrobie :P
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"


Fenomen - Prawda

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 295 gości