pytanie do dziewczyn

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
macia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 13 kwie 2004, 21:54
Skąd: woj. Lubuskie
Płeć:

pytanie do dziewczyn

Postautor: macia » 16 maja 2004, 01:05

Czy wy dziewczyny też przy pierwszych kilkunastu podejściach do seksu za kazdym razem krwawilyście i odczuwałyście lekki ból w pochwie?? Jeśli tak, to jak z tym walczyłyście?Pomóżcie, proszę...
"Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni i miota się po scenie, aby za chwilę umilknąć na zawsze.
Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą."
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 16 maja 2004, 01:49

Po co męczyć się z podejściami? Załatwcie to raz a dobrze, kiedyś i tak będzie musiał przerwać tą błonę. Mnie bolało i to nawet bardzo, ale zacisnęłam zęby i mimo bólu było cudownie. Oczywiście może w jego zmniejszeniu pomóc: pozycja klasyczna z nogami do góry, poduszka pod pupę, wcześniejsze wsadzanie jego palców do pochwy... no i tyle.
Awatar użytkownika
macia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 13 kwie 2004, 21:54
Skąd: woj. Lubuskie
Płeć:

Postautor: macia » 16 maja 2004, 12:11

Wiesz, próbu przerwania blony były, miało być to załatwione szybko. Jednak mimo tego, ze została ona (chya) przebita nadal występuje krwawienie
"Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni i miota się po scenie, aby za chwilę umilknąć na zawsze.

Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą."
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 16 maja 2004, 15:29

Ja tez tak mialam. Kochalismy sie 2 raz podczas okresu, ale tak w 4 dniu. Krwawienie normalnie bylo male, podczas stosunku byl duzy bol i krwawienie sie nasililo. Wszyscy tu na forum mowili mi, ze pewnie blona nie byla do konca przerwana i dopiero teraz zostalo to "dokonczone". Potem juz nie krwawilam i nie bolalo, wiece chyba mieli racje :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 maja 2004, 20:00

Aga??????? gdzie Ty tam patrzysz ???? ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 16 maja 2004, 20:08

bardziej obfite krwawienie podczas stusunku w czasie okresu nie musiało byc spowodowane niepełnym przerwaniem błony.. :-) moja już dawno przerwana a podczas okresu zawsze mocniej krwawi :-)
Natomiast co do Twojego problemu macia nic nie jestem w stanie poradzić gdyż nie doświadczyłam czegoś takiego i nie słyszałam :-/ no cóż człowiek całe życie się uczy
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 17 maja 2004, 21:50

moja już dawno przerwana a podczas okresu zawsze mocniej krwawi


Dziewczyny, przecież krwawienie podczas okresu nie jest spowodowane raną po przerwaniu błony, a jest to krew miesiączkowa i też wiem od swojej, że jak się kochamy nawet w ostatnim dniu okresu to to krwawienie się wzmaga-po stosunku musi częściej zmieniać podpaski (być może jest to spowodowane stanem zwiększonego podniecenia).
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 19 maja 2004, 23:35

Nie wydaje mi sie zeby to mialo cos wspolnego z podnieceniem. choc moge sie mylic ..
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 20 maja 2004, 17:53

to ma zwiazek z podnieceniem a dokladniej ze skurczami macicy.. stosunek podczas okresu wzmacnia jej ruchy i przyspiesza zluszczenie i wydalenia jej "wyściółki" - nie bede sie wplatywac w specjalistyczne nazewnictwo :-)
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 20 maja 2004, 20:37

najprawdopodobniej faktycznie masz racje

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 262 gości