FINAŁ PIESZCZOT W USTACH??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 18 maja 2004, 13:08

Ja uwielbiam pieścic swoją języczkiem, ale jak ona nie chce, nie oczekuję rewanżu w swoją stronę. A tak przy okazji mam takie pytanka do pań: czy jak facet posunie się zbyt daleko w takich pieszczotach, doprowadzając ją do orgazmu, to lepiej odczekać troszke ze swoim wejściem by sie też rozładować, czy można od razu bez sprawiania jej bólu? w ogóle to jaki moment jest najlepszy na wejście, kiedy kobieta tego najbardziej oczekuje i pragnie?
A może jak kobieta osiągnie już orgazm w trakcie pieszczot oralnych to nie ma ochoty na dalszą zabawę (normalny stosunek)?
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 18 maja 2004, 16:32

czy jak facet posunie się zbyt daleko w takich pieszczotach, doprowadzając ją do orgazmu, to lepiej odczekać troszke ze swoim wejściem by sie też rozładować, czy można od razu bez sprawiania jej bólu?
wg mnie lepiej chwilke odczekać, niezbyt długo ale jednak chwilke tak.
w ogóle to jaki moment jest najlepszy na wejście, kiedy kobieta tego najbardziej oczekuje i pragnie?
chyba kazdy facet wyczuwa taki moment, przynajmniej tak mi sie wydawało, mój mąż zawsze trafia bezbłednie :)
A może jak kobieta osiągnie już orgazm w trakcie pieszczot oralnych to nie ma ochoty na dalszą zabawę (normalny stosunek)?
ależ ma i to jeszcze większą :)
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
Awatar użytkownika
victor
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 30 mar 2004, 10:54
Płeć:

Postautor: victor » 18 maja 2004, 21:07

Heh, to ja zawsze wiem kiedy chce, żebym w Nią wszedł
- to ten moment, w którym ciągnie mnie za włosy :P
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 18 maja 2004, 21:57

victor pisze:Heh, to ja zawsze wiem kiedy chce, żebym w Nią wszedł
- to ten moment, w którym ciągnie mnie za włosy :P


BOSKI tekst :-) :564:
co do mnie lepiej odczekać, ale nie za długo bo mi się odechce :-) a czasem .. nie mam już ochoty.. ze mną to RÓŻNIE bywa i to jest trudne.. ale kiedy wejść .. to większość z was potrafi wyczuć bezbłędnie.. oczywiście ciągnięcie za włosy wam w tym pomaga :D
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 19 maja 2004, 09:05

A ja z tym nie mam zadnego problemu nawet moje slonko po prostu mnie w odpowiednim momecie albo wola choc tu albo mowi chce cie poczuc w srodku ;D
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 19 maja 2004, 23:36

Z tym ciagnieciem za wlosy to chyba jakis sadyzm ;)) bo co ma ktos zrobic jak jest lysy ? :)) a swoja droga za jakie wlosy ?
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 19 maja 2004, 23:48

ale kiedy wejść .. to większość z was potrafi wyczuć bezbłędnie.. oczywiście ciągnięcie za włosy wam w tym pomaga

wiem, że z tym ciągnięciem za włosy (obojętnie które) to żart, ale jeszcze takie pytanko: czy jeśli podczas gry wstępnej facet pieści oralnie to ma to robić aż do orgazmu, czy skończyć tuż przed i od razu wchodzić?
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 20 maja 2004, 08:22

czy skończyć tuż przed i od razu wchodzić?
nie wiem, czy każda kobieta czuję to samo...ale ja byłabym za tym żeby kończyć tuz przed i od razu wchodzić
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 20 maja 2004, 11:57

...ale ja byłabym za tym żeby kończyć tuz przed i od razu wchodzić


Z rguły kobieta ma szybciej orgazm od faceta, a tak to będzie miała jeszcze szybciej i może nie dać facetowi dokończyć, bo już ją będzie bolało. Chyba, że w ustach albo rączką, a dla faceta tez jest najprzyjemniej jak kończy w środku.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 maja 2004, 12:48

Jarek pisze:
...ale ja byłabym za tym żeby kończyć tuz przed i od razu wchodzić


Z rguły kobieta ma szybciej orgazm od faceta, a tak to będzie miała jeszcze szybciej i może nie dać facetowi dokończyć, bo już ją będzie bolało. Chyba, że w ustach albo rączką, a dla faceta tez jest najprzyjemniej jak kończy w środku.


Ooooooo to jakas nowosc , kobieta ma szybciej orgazm od faceta?? chyba ja na inne trafiałem :D szczesciaż z ciebie ! :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 20 maja 2004, 13:11

chyba ja na inne trafiałem szczesciaż z ciebie !

Ja na taką trafiłem i jest mi/nam bardzo dobrze i innych nie szukam(y). Może to i szczęście.
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 20 maja 2004, 15:18

Cholera naprawde masz szczescie ja tez jeszcze na taka nie trafilem i zawsze musze sie narobic No ale co du mowic przyjena ta robota :D
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 20 maja 2004, 20:38

no jak najbardziej przyjemna !
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 20 maja 2004, 23:17

ja tez jeszcze na taka nie trafilem i zawsze musze sie narobic No ale co du mowic przyjena ta robota

Chciałem cię pocieszyć, że jak popracujecie nad tym dłużej (razem), to ma szansę się zmienić.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 21 maja 2004, 12:35

Jarek pisze:
ja tez jeszcze na taka nie trafilem i zawsze musze sie narobic No ale co du mowic przyjena ta robota

Chciałem cię pocieszyć, że jak popracujecie nad tym dłużej (razem), to ma szansę się zmienić.


Hahaha nie musisz mnei pocieszac bo swoja prace wykonuje wzorowo :D I dopracowywac nic nie musimy :) A to co zacytowales dotyczylo ze jeszcze nei trafilem na kobiete ktora konczyula by wczesniej niz ja bez odpowiedniej pracy nad nia :D
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 02 cze 2004, 23:46

saint pisze:
Jarek pisze:
ja tez jeszcze na taka nie trafilem i zawsze musze sie narobic No ale co du mowic przyjena ta robota

Chciałem cię pocieszyć, że jak popracujecie nad tym dłużej (razem), to ma szansę się zmienić.


Hahaha nie musisz mnei pocieszac bo swoja prace wykonuje wzorowo :D I dopracowywac nic nie musimy :) A to co zacytowales dotyczylo ze jeszcze nei trafilem na kobiete ktora konczyula by wczesniej niz ja bez odpowiedniej pracy nad nia :D


Ja tez na taka nie trafilem :D Takie w ogole są??
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 05 cze 2004, 14:38

ja mam zawsze orgazm szybciej jak się kochamy klasycznie :) Nie wiem jak On to robi...ale jest bosko :D Czasem mam 2 :D W innych pozycjach jest trudniej, ale jeden to prawie zawsze :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 06 cze 2004, 01:40

No w tej klasycznej to cos jest bo i moja pani osiagnela 2 za jednym razem walczylem o 3 :D ale nei udalo sie i chyba juz sie nei uda ;(
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 06 cze 2004, 08:46

A mi się wczoraj udało "wywalczyć" 3 (tzn. nie mi, tylko jej :)) ale to było "na jeźdźca". :)
No ale jej też wiele nie trzeba "męczyć" ;)
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 10 cze 2004, 23:57

a ja wczoraj poczas klasycznej z nogami zalozonymi na jego plecach mialam 2 i ten drugi to był taki jakiego jeszcze nigdy nie przeżyłam...znacznie dłuższy i intensywniejszy...w dodatku równoczesny...mrrrr :) to chyba ta "wersja ulepszona" zwana orgazmem pochwowym :) dobrze ze nikogo w domu nie było bo ściany są cienkie :D i pomyslec ze ten facet 4 miesiace temu był prawiczkiem jeszcze :D
ja wiem, że to nie temat "przechwałki" no ale musiałam :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 11 cze 2004, 12:29

A ja jestem właśnie po dłuuugim maratonie. 9 godzin i ja 5 ona 8 :)
ziomal
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 29 kwie 2004, 12:13
Płeć:

Postautor: ziomal » 12 cze 2004, 03:45

Moja Pani ma 28 lat a ja 21 więc jesteśmy mocno kompatybilni. Wczoraj moja Pani mnie dosiadła i było 3 razy tak za moim jednym. A potem po przerwie jeszcze dwa, a potem podczas kolejnej próby ja już nie dałem rady i efekt był taki, że pękła gumka (zapełniona). Zdarzyło mi się to po raz pierwszy w życiu. Tak czy siak, moja Pani w trakcie owulacjii no i był bieg do apteki po środek nazywany Postinor-2. Łyk wody i tableteczka i dwanaście godzin później kolejna tableteczka i po stresie, ale pigułeczki idą w ruch od teraz!
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 14 cze 2004, 17:36

Ej, nie dobijajcie mnie chwalipięty bo ja nie mam pochwowego :( chlip
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 14 cze 2004, 21:36

już nie będę, nie chciałam tu dołować :(
A mięśnie Kegla ćwiczysz? Mi to bardzo pomogło, serio :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 14 cze 2004, 23:05

Ej, nie dobijajcie mnie chwalipięty bo ja nie mam pochwowego

Aga tez nie mam ;)
nie martw sie i na nas przyjdzie czas wtedy sobie odbijemy ;)
A mięśnie Kegla ćwiczysz? Mi to bardzo pomogło, serio

Ja ćwicze nawet mimowolnie i uwazam ze mam je dosc dobrze wycwiczone bo podczas stosunku przed dlugi czasmoge je trzymac zacisniete. A moze sa jakies specjalne techniki jak trzeba operowac tym miesniem podczas stosunku by latwiej bylo osiagnac orgazm pochwowy?
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 15 cze 2004, 10:07

a nie wiem, ja nimi podczas stosunku nie operuję, tylko z tego co wiem jak są wyćwiczone to się lepiej same zaciskają i "dopasowują" do członka, no i wtedy dziewczyna jest węższa więc obojgu chyba lepiej :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 15 cze 2004, 10:46

Aga tez nie mam
nie martw sie i na nas przyjdzie czas wtedy sobie odbijemy


Macie rację :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 15 cze 2004, 15:57

Macie rację


...tylko nie wiem, czy tak do końca. Czy da się nadrobic to, co się za młodu straciło, a szczególnie w "tych" sprawach.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 15 cze 2004, 17:20

To nie takie złe: teraz się cieszymy faktem zbliżenia, za powiedzmy 5 lat będzie pierwszy orgazm i wtedy może jeszcze kolejne 5 lat będziemy się cieszyć seksem. A Wam wszystkim znudzi się już za 5 lat!!!!
Awatar użytkownika
BlueEyes
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 332
Rejestracja: 02 mar 2004, 14:20
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: BlueEyes » 16 cze 2004, 00:40

A Wam wszystkim znudzi się już za 5 lat

Oj.. nie znudzi, nie znudzi!!! :D

I chyba przesadzilas z tymi piecioma latami. A takze... przecie lechtaczkowy chyba miewasz?
... you bleed just to know you're alive ...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 278 gości