Pytanie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

aro
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 08 cze 2005, 11:10
Skąd: Pl
Płeć:

Pytanie

Postautor: aro » 02 gru 2005, 00:25

Mam takie pytania?
Chciałem jeszcze dodać że ja jeszcze nigdy nie uprawiałem seksu i narazie nie zamierzam.
1) Czy można się czymś zarazić liżąc językiem cipkę powiedzmy prostytutki??
2) Słyszałem (przeczytałem na onecie czy gdzieś tam), że prezerwatywa chroni tylko w 70% przed wirusem HIV. Właśnie tylko te 70 % to po jednym stosunku czy po kilku??. Co wy na to.
Według mnie jeśli to jest prawda to wszystkie media oszukują młodych ludzi, że prezerwatywa to dobra ochrona przed HIV. To żadna ochrona według mnie.Efekt propagandy prezerwatywy może tylko zwiększać w sumie ilość osób chorych na hiv, bo po prostu usypia czujność młodych ludzi zachęcając do seksu z kim popadnie. Wydaje się więc że na dzień dzisiejszy jedyną 100 % ochrone daje abscynencja seksualna.
Ja do tego namawiam.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 02 gru 2005, 00:38

1) Czy można się czymś zarazić liżąc językiem cipkę powiedzmy prostytutki??


ew. jeśli cipka nieładnie pachnie to można się nabawić niemiłych wspomnień


aro pisze:2) Słyszałem (przeczytałem na onecie czy gdzieś tam), że prezerwatywa chroni tylko w 70% przed wirusem HIV. Właśnie tylko te 70 % to po jednym stosunku czy po kilku??. Co wy na to.


no pewnie ze nie chroni w 100%, tak samo jak z bobasem, tez nie ma 100% ochrony i tyla <cisza>
aro pisze:Ja do tego namawiam.


Nie namawiaj ludzi do złego :P
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 02 gru 2005, 08:28

Ajajajjaj, nigdy nie słyszałam, aby osoba używająca prezerwatywy zaraziła się wirusem HIV. Nie popadajmy w paranoję.

A co języka i cipki:
Nie sądzę, żebyś w dobrym burdelu mógł się zarazić czymkolwiek liżąc ją. Te babki dbają o siebie i nie wydaje mi się, żeby nawet podczas jakiegoś zapalenia pracowały a co dopiero poważniejszych infekcji. Prostytutki z ulicy ? Przemilczę,bo nie wiem jak można taką zaatakować...
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 gru 2005, 08:45

Pokazcie mi prostytutkę , która pozwoli sie tam lizać facetowi , albo wkładać tam paluszki chociasz !???, tym bardziej klientowi !. Watpie w to ! wrecz uwazam, iz takich nie ma , bowiem gdyby były , nie zycze nikomu z kozystajacych z takowych usług , by na taką trafił !
Tak mozna sie zarazic lizac cipkę prostytutki !
Cóz ze uzywamy prezerwatywy , jak np. całujemy taką ! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Klemens
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2005, 17:55
Skąd: Droga Mleczna
Płeć:

Postautor: Klemens » 02 gru 2005, 09:20

aro pisze:abscynencja seksualna.
Ja do tego namawiam.

Kogo Ty chcesz nabrać? <aniolek2>
Obrazek
miłość jest jak masło...
aro
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 08 cze 2005, 11:10
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: aro » 02 gru 2005, 09:38

Dzięki za zainteresowanie się tym temetem. Na moje pytanie pojawiły się dwie różne odpowiedzi.
Natasza odpowiedziała: "Nie sądzę, żebyś w dobrym burdelu mógł się zarazić czymkolwiek liżąc ją."
Natomiast Andrew napisał:"Tak mozna sie zarazic lizac cipkę prostytutki ! "
Andrew czy chodzi o HIV?
Logicznie na to patrząc to skóra błony śluzowe języka podniebienia i dziąseł bardziej przypoinają (kolorem i w ogóle) człona niż pięty czy dłoni.
Pytam się nie dlatego że wybieram się do burdelu ale żeby inni może z tego skorzystali.
Bo tak szczeże mówiąc to mało konkretnie się mówi czy podczas seksu oralnego można się zarazić HIV.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 gru 2005, 09:50

Tak mozna sie zarazić ! podczas sexu oralnego , analnego itd. <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Re: Pytanie

Postautor: Lawrence » 02 gru 2005, 09:57

aro pisze:Mam takie pytania? [...] Wydaje się więc że na dzień dzisiejszy jedyną 100 % ochrone daje abscynencja seksualna.
Ja do tego namawiam.
pozdrawiam


Stary, rozumiem ze wczoraj byl dzien walki z AIDS ale nie jedz tak ekstrealnie.......
No chyba ze nasluchales sie przy okazji audycji Moherowych Beretow co Cie upewnilo w tych wszystkich dziwactwach ktore tam daja

PS: a poza tym ABSTYNENCJA nie przez "c" :D to tak na marginesie
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 02 gru 2005, 11:36

Abstynencja jest w ogóle niedobra :/, a jak wynika nie z wyboru, ale z musu/sytuacji, to już w ogóle przejebane, wrrrrr....... <pijak>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 02 gru 2005, 13:15

aro pisze:Logicznie na to patrząc to skóra błony śluzowe języka podniebienia i dziąseł bardziej przypoinają (kolorem i w ogóle) człona niż pięty czy dłoni.


LOOOl
A co to ma wspolnego z hivem?:>

Czlowieku, ja na censored nie chodze, bo nie chce sie zarazic. Jesli mam sie zarazic to tylko od swojej kobiety z ktora bedziemy sie kochac(mowie o milosci miedzy dwojgiem ludzi nie o seksie) i nie bedziemy o tym wiedziec. Ale na dziwki nie mam zamiaru isc, przynajmiej narazie :D chociaz mam znajomych ktorzy chodza wola isc na dziwki bo na imprezach nie ma lozek zazwyczaj :D no takie podejscie maja do seksu :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
nedved
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 29 lip 2005, 14:13
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: nedved » 04 gru 2005, 00:12

No HIVem raczej się przez połknięcie go nie zarazisz, tak samo jakbyś jadł łyżką po chorym i też nic. Musi być krew albo śluz i przedostać się odrazu do krwiobiegu, a kwasy żołądkowe są tak silne, że nawet HIVa zeżrą, także spokojna głowa. Ludzie więcej fachowej literaury trzeba czytać a mniej słuchać dziennikarzy, którzy często nie wiedzą o czym piszą. A co do prezerwatywy to chroni w 99% przed HIV i w 97% przed baby, ale to określa się specjalnym wskaźnikiem zajść w ciąże na 1000 prób.
Także suma sumaróm lizaniem możesz się najwyżej nabawić opryszczki.
<banan>
Aha jak chcesz polecić komuś abstynencję to lepiej na innym forum próbuj.
Pozdrawiam <browar>
"Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiadomo na co się trafi..."
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 04 gru 2005, 02:18

aro pisze:Wydaje się więc że na dzień dzisiejszy jedyną 100 % ochrone daje abscynencja seksualna.

rozsadek
aro pisze:Andrew czy chodzi o HIV?

weneryczne tez
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 04 gru 2005, 12:49

o jezu Rydzyk we własnej osobie ObrazekObrazekObrazek
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 04 gru 2005, 15:31

Tak można się zarazić..ślina zasadniczo rózni się od śluzu.Jeśli już nie hiv to inne choróbska jak np weneryczne czego nikomu nie życze :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 04 gru 2005, 16:38

nie wiem czy dobrze rozumiem, ale tobie chodzi o abstynencje z dziwkami? bo jesli ogólnie mówisz, to gdzie tu censored sens się pytam. Gdzie zaufanie do partnera? jak jestem pewna to bez gumki moge to robić i nic mi nie będzie :>
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"

[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 04 gru 2005, 16:40

zielona pisze:Gdzie zaufanie do partnera?

do dziwki ! mowa jest o wizycie w burdelu, jest tylko jedna strona do czytania, nie trudno trafic na pierszy post
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Re: Pytanie

Postautor: Bender » 04 gru 2005, 17:17

aro pisze:Mam takie pytania?

1) Czy można się czymś zarazić liżąc językiem cipkę powiedzmy prostytutki??
2) Słyszałem (przeczytałem na onecie czy gdzieś tam), że prezerwatywa chroni tylko w 70% przed wirusem HIV. Właśnie tylko te 70 % to po jednym stosunku czy po kilku??. Co wy na to.


ad 1) oczywiscie - bardzo grozna chorobe mozna zlapac vagina vulgaris lingua
to takei liszaje na jezyku - zaczyna sie niegorznie - jezyk pokrywa sie bialym nalotem
detekcja latwa - wystarczy dokonac obdukcji ozora w lusterku :)

ad2) o 19 bedzie dobranocka - tam znajdziesz adekwatne informacje dla siebie

mam na mysli ze za seks zabieraja sie juz nieco podrosniete dzieci ktore chodza do szkoly sredniej i wiedza co to statystyka i rachunek prawodpodobienstwa

ty sie pytasz czy skoro prawdopodobienstwo wypadniecia szostki na kostce jest 1/6 to czy szostka wypadnie za kazdym razem

i skad te 70% ? Instytut badania opini wsrod moherowych beretow ?

chesz pozyc dlugo i bez stresu to nie bierz sie za seks :D
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 05 gru 2005, 11:11

aro pisze:Efekt propagandy prezerwatywy może tylko zwiększać w sumie ilość osób chorych na hiv, bo po prostu usypia czujność młodych ludzi zachęcając do seksu z kim popadnie.


Mhm :) I wlasnie dlatego misjonarze w afryce rozdaja tubylcom prezerwatywy w tajemnicy przed hierarchia. Mysle, ze wlasnie dlatego :D
soul of a woman was created below

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 251 gości