seks

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 sty 2006, 17:56

sama80 pisze:nata napisał/a:
to zasługuje tylko na podziw i szacunek

Ty jedna nie przeciwko mnie usmiech dzięki

sory ale to, że ktos ma wiecej lat niz ja i nie spał z nikim ma zasługiwac na podziw. Nie rozumiem. Jego zycie, jego decyzja, jesli nie wyrzadza krzywdy innym ma u mnie taki sam szacunek jak wiekszośc ludzi
No chyba, że ktos jest dziewica na pokaz

fish pisze:Więc proszę się nie bulwersować osobą która w ieku 16-tu lat ma ochotę na seks. Byle robiła to z głową.

sie nie bulwersuje
ale jesli słysze o dzieciakach( nie w sensie wieku, a mentalnosci, wyobrani, dojrzałosci) uprawiajacych seks bez zabezpieczenia to mam ochote do nauki pogobnic.
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 10 sty 2006, 18:11

KK i tak jest u nas dość liberalny w sprawach współżycia. Nie jest to może Holandia (13), ale też nie USA (21 AFAIR, plus do tego sporo idiotycznych praw stanowych, np. zakaz seksu oralnego w Oregonie). Co nie zmienia faktu, że gotowość fizyczna na seks =/= gotowość mentalna - to trzeba robić z głową, bo inaczej komplikacje następują.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 10 sty 2006, 18:17

Eisenritter pisze:...np. zakaz seksu oralnego w Oregonie...

A to się uśmiałem <hahaha>
Nie dość, że to debilizm pierwszej wody, to niby jak chcą takie prawo egzekwować? Straszliwe młotki <glupek>
Ale wybaczcie, że zboczyłem z tematu, po prostu mnie to rozbroiło...
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 10 sty 2006, 19:02

sama80, lewa z charakteru moze to splycenie ale osoba ktora w wieku 25 lat nie poznala odpowiedniego faceta ktorego mogla byc na tyle polubic zeby sie zn im przespac tak jak powiedzialem albo jest brzydka albo jest niesympatyczna nie ma dosc interesujacej osobowosci zeby kogos soba zainteresowac, mozejest nudna i nie lubi badz nie umie byc adorowana moze potrafi tylko odpychac potencjalnych partnerów...albo w konuc nalezy do nielicznego odestku kobiet ktora po prostu nie chce, bo nie wierze ze jakas dziewczyna do 25 roku yzcia mogla nie poznac dosc odpowidniego partnera...a seks w wieku 16 lat ja powiedzial fish zreszta bardzo madrze to wiek odpowiedni o ile robi sie cos z glowa nie mzona powiedziec kiedys ktos jest gotowy...przeciez naparwde wg mnie seks dla zabawy nie jest nicm zlym o ile sie przy tym mysli (o sobie i okims: chocby w sesie zabezpieczenia badz prezerwatywy przeciw jakiejs chorobie ) seks jest dla ludzi i nie tylko dla tych ktorzy sie kochaja - tak uwazam nie jest to jakies owiane tajemnica sakralne monstrum koscielne ktore przysluguje tylko ludziom ktorzy wiedza ze spedza zesoba reszte zycia - a swoja takich ludzi nie ma

wiec podkreslam wszytsko dla ludzi tylk oz glowa
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 10 sty 2006, 21:52

ja w wieku pani autorki posta martwiłam się tym że dany chłopak na mnie na przerwie nie spojrzał ,a moje zainteresowania dotyczyły głównie spraw szkolnych..moje koleżanki podobnie..
nie jestem aż tak stara ,ale chyba czas umierać..
sama80
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 06 sty 2006, 13:13
Skąd: śląsk
Płeć:

Postautor: sama80 » 10 sty 2006, 23:45

me19 pisze:nie jestem aż tak stara ,ale chyba czas umierać..

chyba tak...
”Oczekuj najlepszego, przygotuj się na najgorsze, bierz to, co przychodzi”
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 sty 2006, 00:43

sama80 pisze:Powszechnie zakłada się, że człowiek przed 18 rokiem życia jest DZIECKIEM, a co wynika z samej definicji - nie jest ono (dziecko)w pełni dojrzałe.

To sprawdź sobie te definicnie. Zanim nie ukończy 18 lat przynajmniej u nas jest "nieletnim" a nie dziecka. Patrząc nawet według faz rozwoju człowieka [ba!nawet płciowych!] też nim nie jest. Z jakich definicji wiec Ty korzystasz? :>

sama80 pisze:Czy może taka, która "puszcza" się z kim popadnie?

Taki stan zakrawa na nimfomanie. A jak wiadomo to choroba. Choroba sama w sobie jest czyms normalnym [jako zjawisko] jednak jesli ktos jest chory to w normie zdowotnej sie nie miesci i po to sie leczy zeby sie zmieścił wiec normalne nie jest.
sama80 pisze:Panna, która w wieku 16 lat jest w ciąży?

Oczywiście, że nie.
Normalne jest to, że kiedy sie dojrzeje do sexu sie go zaczyna uprawiać. I mało istotne czy sie ma 16 czy 25 lat :)

sama80 pisze:co znaczy "spaczona psychicznie"? Teraz Ty generalizujesz.

Ale ja to zrobiłam specjalnie i jak potem nawet wyjasniłam, nie po to aby urazić aby pokazac ze generalizowanie w tym temacie jest bzdura, bo sex i gotowosc do niego jest indywidualna sprawa u kazdego. :]

me19 pisze:ja w wieku pani autorki posta martwiłam się tym że dany chłopak na mnie na przerwie nie spojrzał ,a moje zainteresowania dotyczyły głównie spraw szkolnych..moje koleżanki podobnie..

Moje koleżanki też. Ale tym o czym Ty piszesz ja żyłam mająąc z 13 lat.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 sty 2006, 00:48

moon pisze:Moje koleżanki też. Ale tym o czym Ty piszesz ja żyłam mająąc z 13 lat.

w tym samym wieku miałysmy takie same problemy
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 12 sty 2006, 02:53

Dolaczam do grona 'problematycznych'

A tak swoja droga...
Pracowala ze mna do pewnego czasu pewna Murzynka.Na imie Nicole ma dziewcze.Ma 19 lat.Wpadla i urodzila dziecko w wieku lat 16-tu.ALE...postanowila je wychowac z honorem i glowa podniesiona do gory. Na szczescie takze tatus dziecka podjal sie odpwiedzialnosci. A teraz ciekawostka...majac lat prawie 18, Nicole DECYDUJE SIE na kolejne dziecko. Zadna wpadka, peknieta guma itp. Tak bardzo kocha pierwsze dziecko, ze pragnie tez drugiego. Rodzi je i wszystko jest w porzadku. Kocha je oboje, wychowuje, daje wszystko co matka dawac powinna a co nie wszystkie starsze od niej matki potrafia dac dziecku.Dodaje tez, ze nie maja oni ani ogromnych pieniedzy ani te nie sa biedni.Taka klasa robotnicza jak prawie cala i Ameryka,w tym tez ja(pracowala ze mna w restauracji) Wniosek z tego jest taki: dojrzalosc nie zalezy od wieku, dojrzalosc to umiejetnosc ponoszenia konsekwencji swoich decyzji,ba...nie tylko to,ale tez czerpanie satysfakcji z owej decyzji ,jezeli w jej konsekwencji powstaje nowe zycie.Byc dojrzalym to umiec dac milosc, nie tylko brac ja od innych.Takie jest moje zdanie, czego moja kolezanka jest dobrym przykladem. Przypadkowej ciazy nie unikniesz jezeli jest Ci pisana. Grunt w tym, zeby znalezc w sobie radosc i sile.

Ja uprawiam seks ze swoim mezem jako zabezpieczenia uzywajac tabletek antykoncepcyjnych.Skutecznosc:99,7%.A co jesli znajde sie w tym0,3%, ktore zajdzie w ciaze po tabletkach? Urodze dziecko, bedziemy je kochac i damy mu z siebie wszystko. Moim zdaniem jezeli ktos nie czuje tego w ten sposob, nie powinien uprawiac seksu bo doprowadzi to tylko do niepotrzebnych frustracji, Pewnie,ze jak masz jakies 16 lat to sie nad tym nie bardzo zastanawiasz(nie we wszystkich przypadkach ale sporo-w tym takze ja tak mialam-balam sie,ze zajde w ciaze, co miesiac panika jak okres nawet pare godzin sie spoznial).Dwa lata pozniej stwierdzam co powyzej.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 369 gości