Ból...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

zakoochana
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 sty 2006, 13:45
Skąd: Lublin
Płeć:

Ból...

Postautor: zakoochana » 11 sty 2006, 13:54

Postanowiłam zarejestrować się tutaj na tym forum, ponieważ mam pewien problem. Szukałam już odpowiedzi w innych podobnych postach i niestety, ale nic podobnego nie znalazłam...Było pisane o bólu przede wszystkim przy pierszym i po pierwszym stosunku, a mnie to nie dotyczy.
Jestem już z chłopakiem od roku. Współżyjemy już od dosyć dawna. Biorę pigułki antykoncepcyjne Femodem, szybciej brałam Harmonet. Nie miałam żadnych problemów ze stosunkiem i zawsze było wspaniale. Od około 1,5 miesiąca podczas stosunku odczuwam ból przez który nawet nie potrafie skupić się na odczuwaniu przyjemności:( Najbardziej boli przy wejściu członka dopochwy(jak co najmniej ból podczas pierwszego razu) później już idzie wytrzymać, chociaż i tak występuje ból... Nie mam pojęcia jaki może być tego powód. Na nic nie choruje i nie chorowałam. Chłopak tak samo, więc co się mogło nagle stać, że zaczęło coś takiego się dziać? Zapomniałam wspomnąć jeszcze, że mam nadżerkę, ale ona jest koło szyjki macicy z tego co wiem dlatego myślę,że to ona niemoże być chyba powodem bólu przy wejściu penisa do pochwy podczas stosunku...
Proszę o opinie.
Dziękuje bardzo i pozdrawiam wszystkich.
Zakoochana
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 11 sty 2006, 14:31

skąd ta pewność, ze to nie jest przyczyna? :> najlepiej sie w tej sprawie zapytaj jak bedziesz u lekarza :)
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 11 sty 2006, 17:35

Lekarz rozwiąze problem.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 13 sty 2006, 18:59

A może chłopak usiłuje wejść na sucho? A jak jest z grą wstępną i czy czujesz że jesteś już wystarczająco wilgotna?Bo jeśli tak, to ból mogą powodować obtarcia i w takim przypadku należy zastosować lubrykant
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
nedved
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 29 lip 2005, 14:13
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: nedved » 15 sty 2006, 01:49

Skoro wiesz ze masz nadzerke to pewnie chodzisz do ginekologa, pewnie tez stąd masz tabletki, nie widze jakiegos problemu, żeby lekarzowi podczas wizyty o tym powiedzieć, w końcu to on się najbardziej na tym zna. Ja bym nie zwlekał bo z tym nie ma żartów i różnie bywa (chyba sie nie wstydzisz????).
A może to psychika ?? eeEEEe nie wierze, ale może, może kto wie....
<mlotek>
Pozdrawiam
<banan>
"Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiadomo na co się trafi..."
landryna
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 30 gru 2005, 15:50
Skąd: gdańsk
Płeć:

Postautor: landryna » 15 sty 2006, 15:53

kurcze gdzies czytalam o tym ze to jest jakas blokada miesni pochwy czy cos takiego, i ze bol wystepuje rowniez przy wprowadzaniu tampona, no ale ja zalecam wizyte u gienkologa i to jak najszybciej
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 15 sty 2006, 16:40

a może od zmiany tabletek?
kiedyś jak zaczęłam brać tabletki to byłam strasznie spięta i też mnie bolało przy wejściu członka
zaznaczam - spięta, nie sucha
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 16 sty 2006, 13:20

A kiedy byłaś ostatnio u lekarza? To że na nic nie chorowałaś nie znaczy że nie nabawiłaś się jakiegoś zapalenia czy czegoś podobnego. Można to złapać w różnych sytuacjach. Powiedz o tym szybko lekarzowi bo skoro Cię boli to możesz zaniedługo odczuwać "strach" przed stosunkami.
zakoochana
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 sty 2006, 13:45
Skąd: Lublin
Płeć:

Już się wyjaśniło...

Postautor: zakoochana » 17 sty 2006, 09:25

Byłam u lekarza. I wszystko się wyjaśniło. Pierwszą dobrą wiadomość jest fakt, że na pewno ten ból to nie z powodu nadżerki, bo ona mi się już wyleczyła. Właśnie dowiedziałam się podczas ostatniej wizyty:) a powód bólu jaki odczuwam, to dlatego, że... mam jeszcze kawałek błony dziewiczej przy dolnej ściance która jest bardzo gruba... Gdy często współżyliśmy ona się wyrobiła trozkę i była naciągnięta, dlatego nie bolało, a teraz gdy mniej współżyjemy to powróciła do swojego stanu i dlatego boli:( Jak to pani doktor mi powiedziała: musicie szczęściej współżyć i to się "wyrobi" hehe ulżyło mi, bo już wiem, że to nic takiego się nie dzieje, a różne powody tego bólu mi do głowy przychodziły.
Zakoochana
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 17 sty 2006, 09:29

Podoba mi się to zalecienie pani doktor <mruga>
Miłego stosowania i oby wszystko wróciło do normy <jestdobrze2>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 17 sty 2006, 11:00

Dziwna pani doktor. Powinna ten kawalek naciac/wyciac i po krzyku.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
zakoochana
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 sty 2006, 13:45
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: zakoochana » 17 sty 2006, 12:10

ForsakenXL dzieki na pewno z czasem wszystko będzie okey:) Tylko wiesz jak to jest jak ja mieszkam z rodzicami, On tak samo...ale już niedługo się to zmieni:)
Miltonia nie dziwna pani doktor tylko myśląca, bo pomyśl po co od razu nacinać, wycinać itd? jestem młodą kobietą...więc wszystko z czasem organizm sam zregenerwuje. Tak samo jak nadżerkę niektórzy lekarze od razu do wypalania, czy zamrażania, a przecież u młodych kobiet lepiej podjąć się najpierw leczenia! Namarginesie pani doktor mi powiedziała, że możemi to naciąć, ale niewidzi narazie potrzeby, bo sami sobie możemy z tym poradzić, więc po co ona od razu ma intrweniowac? :)
Zakoochana
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 sty 2006, 14:50

Miltonia pisze:Dziwna pani doktor. Powinna ten kawalek naciac/wyciac i po krzyku.

dokładnie o tym samym pomyslałam, moja koleznaka miała podobnie i jej lekarz przeciął i było juz dobrze
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 17 sty 2006, 16:26

Dziwna pani doktor. Powinna ten kawalek naciac/wyciac i po krzyku.

takie nacięcia robi się operacyjnie pod narkozą
Bliss
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2006, 14:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Bliss » 17 sty 2006, 16:34

nata pisze:
Dziwna pani doktor. Powinna ten kawalek naciac/wyciac i po krzyku.

takie nacięcia robi się operacyjnie pod narkozą

No chyba żartujesz?
To jest zabieg a nie oprecja. Tym które posiadały taką błonę i udało im się podczas pierwszego razu ją przerwać nie potrzebowały do tego narkozy więc ja nie widze związku.
"A kiedy już będziemy sami rozbierzesz mnie ze świata.
I w swoje skrzydła mocno wtulisz i będziesz uczyć latać"
zakoochana
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 sty 2006, 13:45
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: zakoochana » 17 sty 2006, 21:15

Po co od razu nacinać? skoro można sobie samemu to zwalczyć... a przynajmnje spróbować skoro jest taka możliwość to po co od razu korzystac z jakiegos nacinania, wycinania...takiego czegoś zasięga się wtedy gdy to już naprawdę będzie potrzebne:) A ja wiem, że my damy rade:))
Zakoochana
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 20 sty 2006, 18:44

Bliss pisze:
nata pisze:
Dziwna pani doktor. Powinna ten kawalek naciac/wyciac i po krzyku.

takie nacięcia robi się operacyjnie pod narkozą

No chyba żartujesz?
To jest zabieg a nie oprecja. Tym które posiadały taką błonę i udało im się podczas pierwszego razu ją przerwać nie potrzebowały do tego narkozy więc ja nie widze związku.

nie żartuję niestety
niektóre panie mają szczególnie grubą trudną do przebicia w całości błonę, którą usuwa się właśnie chirurgicznie pod narkozą
więc skoro taki kawałek błony powoduję ból i jest trudny do usunięcią no to może być problem z jego pozbyciem się w sposób naturalny
zakoochana
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 sty 2006, 13:45
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: zakoochana » 20 sty 2006, 20:26

Ale po co głupie gadanie, skoro pani doktor mi powiedziała, że sami sobie z tym poradzimy to widocznie ona nie jest taka gruba...:)

Pozdro
Zakoochana
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 sty 2006, 22:16

nata pisze:takie nacięcia robi się operacyjnie pod narkozą

wystarczy znieczulenie miejscowe

zakoochana pisze:skoro pani doktor mi powiedziała


bo jedna pani doktor to wyrocznia
mam niestety czesty kontakt ze lekarzami i wiem jacy to niektórzy potrafa byc "swietni"
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 23 sty 2006, 09:08

Dzindzer nie miałaś takiego zabiegu więc możesz nie wiedzieć że robi się go pod narkozą
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 23 sty 2006, 09:16

ForsakenXL pisze:Podoba mi się to zalecienie pani doktor


mi tez - rewelacja
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 sty 2006, 14:06

nata ja nie miała, ale znajoma miała, mój ojciec ja nawet odwoził i przywoził z tego zabiegu, w jej przypadku było to przecięcie części błony przy znieczuleniu miejscowym
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 24 sty 2006, 11:48

aha, no to ja znam inny przypadek :)
Smorte
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 25 sty 2006, 09:12
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Smorte » 25 sty 2006, 10:08

mam podobny problem z moją dziewczyną,zapraszam do mojgo postu!!! nie wiem co robic, ona po pierwszym razie zraziła się kompletnie do współżycia!!!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 308 gości