Seks z obcokrajowcem

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Rauko
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 30 gru 2005, 21:37
Skąd: z tąd ;P
Płeć:

Postautor: Rauko » 10 sty 2006, 12:32

Singapuryjką czy Singapurką? Bo mnie sie zawsze zdawało że Singapurką a teraz to juz nie jestem pewien.

Tia to jest właśnie piękne połączenie.Mała kobietka z censored a'la Renatka B. Coś pięknego.Takie połączenie jest zabójcze.

A własnie tak dla porównania.Ma ktoś może wkleić tu fotki, żeby dało sie porównać.Bo skąd inąd wiem że mimo że ,wiele nacji azjatyckich mieszka blisko siebie (Chinki,Japonki,Wietnamki,Tajki,Malezyjki i inne zależnie czy patrzymy na pólnoc czy na południe) różnią się nie tylko kulturowo ale też fizycznie czego na pierwszy rzut oka, osobie wychowanej w naszym kręgu, bez większej styczności z azjatkami (czy murzynkami to jest zasada ogólna) trudno zauważyć.Co jest jednak widoczne po przyjrzeniu sie albo zwyczajnym "otrzaskaniu".To ja proponuję zamieścić tu kilka fotek z znznaczeniem która to Japonka Chinka Tajka czy inna taka.Warto było by porównać i sprawdzić co je najbardziej dzieli w wyglądzie.Taka wiedza może się kiedyś przydać- jak bezbłędnie po wyglądzie podamy narodowość nowo poznanej azjatki.Taki duuuży plus na starcie <banan>
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 10 sty 2006, 12:45

ja sie nauczyłem rozpoznawać jakiej narodwości są "skośnoocy" z moim przyjacielem który pochodzi z Mongolii...
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
salome
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 28 cze 2005, 11:25
Skąd: London
Płeć:

Postautor: salome » 11 sty 2006, 15:07

Richard Ramirez pisze:Najbardziej mnie wkurza naiwnosc niektorych polskich dziewczyn, ktore zachowuja sie za granica jak dziwki bo chca sie przekonac jak to jest z Francuzem czy Wlochem i ida sie piep.rzyc z takimi frajerami (bo kochaniem sie tego nazwac nie mozna) ze szkoda gadac i tylko dlatego ze byli obcokrajowcami. Widzialem to niejednokrotnie na wakacjach na wlasne oczy i bylo to przerazajace.

po prostu Polacy slabi sa w te klocki...taka prawda...przykro mi...
my jeszcze z tego pier*** komunizmu wychodzimy, pomimo tego ze upadl...
jestesmy do tylu...we wszystkim nawet w lozku...
Salome

xxx

Nigdy nie licz na to ze facet da Ci szczescie.
Musisz miec w zanadrzu cos innego.
Musisz polegac na sobie.
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 11 sty 2006, 15:15

Salome, nie przesadzaj. Nieskromnie sądzę, że szybko gonimy czołówkę.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 11 sty 2006, 15:23

Eisenritter pisze:Nieskromnie sądzę, że szybko gonimy czołówkę.


A pod wieloma względami wyprzedzamy :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 329 gości