Taki mały problemik

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Taki mały problemik

Postautor: maro » 22 sty 2006, 20:50

Witam wczoraj odbyłem swój pierwszy raz z partnerka która mnie bardzo kręciła juz dluzszy czas i gdy doszło do "penetracji" to ja miałem pewien problem mianowicie nie mogłem dojsc. Moja partnerka doszła bardzo szybko bo po jakichś 10 minutach co mi sie wydało szybkie pomimo tego ze mówila mi że miała juz łózkowych facetów, mogłem penetrowac i to robiłem dłuższy czas jakieś 30 minut i nic. Partnerk az tego co odniosłem wrażenie miała 2 orgazmy jesli dobrze wyczułem, a ja nic! Kurcze cos ze mną nie tak? Bo myślałem że to ja pierwszy będę szczytował, a tu Zonk. Ktos mi coś poradzi?
towerka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 08 lip 2005, 17:40
Skąd: Anastazja
Płeć:

Postautor: towerka » 22 sty 2006, 20:55

hm.. w sumie to powinieneś się cieszyć. przeważnie jest tak, że facet dochodzi szybciej od kobiety. zresztą ciężko jest podczas pierwszego razu o orgazm u kobiety. :) pozdro
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 22 sty 2006, 21:09

Maro, to byl Twoj w ogóle pierwszy raz, czy pierwszy raz z tą partnerką?
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 22 sty 2006, 21:12

cubasa pisze:Maro, to byl Twoj w ogóle pierwszy raz, czy pierwszy raz z tą partnerką?


w ogóle pierwszy raz w zyciu
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 22 sty 2006, 21:14

To moja pierwsza odpowiedź na tym forum ;)
Moja partnerka doszła bardzo szybko bo po jakichś 10 minutach co mi sie wydało szybkie pomimo tego ze mówila mi że miała juz łózkowych facetów

Dla mnie to byłoby zajefajnie jakby doszla po 10 min. bo czasami trzeba się wieeele namęczyć, żeby kobieta doszła... <diabel>
twój problem może polega na tym, że bardzo się koncentrowałeś na tym i nie wychodziło... <chory>
I jeszcze: czy to twoja pierwsza partnerka w seksie, czy miewałeś inne?
Pozdrawiam

[ Dodano: 2006-01-22, 21:19 ]
w ogóle pierwszy raz w zyciu

Więc można to uznać za nic dziwnego...lecz raczej to facet kończy pierwszy...
Przyznam, że ja miałem właśnie prolem odwrotny do Twojego, bo ja pierwszy dochodziłem, ale to zależy od wielu czynników.
Jeszcze będzie spoko, zobaczysz
<browar>

[ Dodano: 2006-01-22, 21:19 ]
w ogóle pierwszy raz w zyciu

Więc można to uznać za nic dziwnego...lecz raczej to facet kończy pierwszy...
Przyznam, że ja miałem właśnie prolem odwrotny do Twojego, bo ja pierwszy dochodziłem, ale to zależy od wielu czynników.
Jeszcze będzie spoko, zobaczysz
<browar>
sttachu
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:26
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: sttachu » 22 sty 2006, 21:32

ja tez mam taki maly problem mojej partnmerce spuznia sie juz 3 dzien okres odbylem z nia malo bo w tym miesiacy 4 stosunki ale tylko jeden w sylwestra bez zabezpieczenia na moje szczescie niedoszlem po mielismy za malo czasu reszte stosunkow juz z zabezpieczeniem ale boje sie ze mialem przed wczesny wytrysk i niepoczulem albo cos bylo nie tak i ze moja partnerka jest w ciazu mozecie mi powiedziec ile wam sie dziewczyny czasmi okres spoznia?? chce jeszcze przypomniec ze ostatnio mialem pare klutnia z moja partnerka i chodzila i sie na mnie denerwowala czy to moze od tego sie okres spuznia czy jest to co moze byc najgorsze?? prosze powiedzcie co sie moglo stac
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 22 sty 2006, 21:35

mozecie mi powiedziec ile wam sie dziewczyny czasmi okres spoznia??

Dziewczyną nie jestem, ale mojej spóźniał się ze stresu 4 dni...ale niech Panie się wypowiedzą
<browar>
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 22 sty 2006, 21:37

Raz w zyciu spoznil mi sie 9 dni. Mialam 11 lat. :D
A tak ogolnie to gdzies 2-3 dni to normalka.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 22 sty 2006, 22:03

Witam wczoraj odbyłem swój pierwszy raz z partnerka która mnie bardzo kręciła juz dluzszy czas i gdy doszło do "penetracji" to ja miałem pewien problem mianowicie nie mogłem dojsc. Moja partnerka doszła bardzo szybko bo po jakichś 10 minutach co mi sie wydało szybkie pomimo tego ze mówila mi że miała juz łózkowych facetów, mogłem penetrowac i to robiłem dłuższy czas jakieś 30 minut i nic. Partnerk az tego co odniosłem wrażenie miała 2 orgazmy jesli dobrze wyczułem, a ja nic! Kurcze cos ze mną nie tak? Bo myślałem że to ja pierwszy będę szczytował, a tu Zonk. Ktos mi coś poradzi?

jeszcze odpnośnie tematu, to radzę ćwiczyć tyle razy, ile się da <banan>
Pozdro!
Noise

Postautor: Noise » 22 sty 2006, 23:38

Coś mi się zdaje, ze zbyt często się masturbowałeś :D Przyzwyczaiłeś się do ciasnoty i teraz, gdy masz trochę luzu, bo pochwa na pewno jest luźniejsza od Twojego żelaznego chwytu, to możesz nie reagować na tarcie o ścianki pochwy. Nie pamiętam już, czy był jakiś sposób na zmianę Tego problemu... Może rozpiszę się bardziej fachowo, gdy brat nie będzie mnie poganiał xD cYa
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 22 sty 2006, 23:51

Noise pisze:Może rozpiszę się bardziej fachowo, gdy brat nie będzie mnie poganiał xD cYa

A co jest z Twoim bratem? :|
Wrócił z Texasu?

maro pisze:a ja nic!

Sie skupiasz na partnerce (i dobrzeeee), a nie na sobie, czasami. Choc pierwsze wyklucza drugie, ale nie zawsze.
Hmm... działaj z impetem wgłąb i pomyśl czasem o ... sytuacji :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
mati25
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:54
Skąd: Grodzisk
Płeć:

Postautor: mati25 » 22 sty 2006, 23:57

Spokojnie, ja za pierwszym razem też niedoszedłem, za drugim na pewno będzie lepiej (przynajmniej u mnie tak było).
Pozdro <browar>
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 23 sty 2006, 01:18

Noise pisze:Coś mi się zdaje, ze zbyt często się masturbowałeś :D Przyzwyczaiłeś się do ciasnoty i teraz, gdy masz trochę luzu, bo pochwa na pewno jest luźniejsza od Twojego żelaznego chwytu, to możesz nie reagować na tarcie o ścianki pochwy.

popieram w 100% Jeśli jedziesz na ręcznym to trochę przystopuj i powinno być spoko <browar>
Awatar użytkownika
Max
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 07 lis 2005, 16:26
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Max » 23 sty 2006, 10:23

sttachu pisze:mozecie mi powiedziec ile wam sie dziewczyny czasmi okres spoznia??



Mojej spóźniał się miesiąc, a to i tak nie rekord z tego co wiem
''Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą''

Wergiliusz
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 23 sty 2006, 10:27

Po minie mojego kumpla, którego dziewczyna miała opóźnienie parunastu dni, widziałem że to nic ciekawego :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 23 sty 2006, 11:45

Po minie mojego kumpla, którego dziewczyna miała opóźnienie parunastu dni, widziałem że to nic ciekawego

Hehe to prawda- nic ciekawego, chyba, że ktoś lubi adrenalinkę... <banan> <browar>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 25 sty 2006, 16:18

towerka pisze:hm.. w sumie to powinieneś się cieszyć. przeważnie jest tak, że facet dochodzi szybciej od kobiety. zresztą ciężko jest podczas pierwszego razu o orgazm u kobiety. pozdro


A z czego tu sie cieszyc ? ze nie mial orgazmu ? facetowi tez ma byc dobrze, a wy myslicie tylko o sobie :P
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
_paczka cipsóf_
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 25 sty 2006, 15:29
Skąd: ŁdZ
Płeć:

Postautor: _paczka cipsóf_ » 25 sty 2006, 17:57

to dziwne, bo to zwykle koleś zawsze dochodzi..
70% dziewczyn udaje orgazm...
dziwny ten przypadek...
może to było po prostu napięcie, które ci nie pozwalało dojść..
może się za bardzo przejmowałeś czy jej jest dobrze... :?
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 26 sty 2006, 13:04

_paczka cipsóf_ pisze:może się za bardzo przejmowałeś czy jej jest dobrze... co?


to to rzeczywiście jest klasyka. Jeśli bardzo ci zależy, to zdecydowanie nie wychodzi. Rozluźnić się i bawić się dobrze w łóżku to podstawa. Nic na siłę.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 26 sty 2006, 15:52

_paczka cipsóf_ pisze:70% dziewczyn udaje orgazm..

widze że masz bogate doświadczenia.. aż chciałoby sie cos rzec o wieku..
To kłamstwo ,pewnie są takie które od czasu do czasu udają ,ale wierz mi -zdumiewającej większości kobiet nigdy to nawet nie przyszło do głowy..
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 sty 2006, 08:17

me19 pisze:
_paczka cipsóf_ pisze:70% dziewczyn udaje orgazm..

widze że masz bogate doświadczenia.. aż chciałoby sie cos rzec o wieku..
To kłamstwo ,pewnie są takie które od czasu do czasu udają ,ale wierz mi -zdumiewającej większości kobiet nigdy to nawet nie przyszło do głowy..


a ja mam inne zdanie , jesli mówimy o dziewczynach młodych oczywiscie <aniolek>
zdecydowana wiekszosc w przedziale wiekowym , 17 -20 lat nie miala orgazmu ...jeszcze ! i nie biore pod uwagę uczestniczek tego forum , a rzeczywistosc
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 341 gości