Prostytucja

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 04 sie 2005, 17:49

OKI OKI zrozumiałam...

Idas zwróć uwage że moja zdrada a sex w agencji 15-ka to dwie różne sprawy... widze że ta zdarda jest mi tu wypominana... nawet mój facet mi tego tak nie wypomina...

osiemnastolatek... jeśli niezauważyłes znaczka to proste jest że po samym nicku KARMEN można sie zorientować że to kobieta...


dobra dobra... dalej nie będe komentowac...
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Prostytucja

Postautor: runeko » 24 sty 2006, 02:19

Ostatnio wybuchnelismy z mezem szczeroscia (po paru glebszych ze tak dodam) i on przyznal sie, ze kiedys, raz w zyciu uprawial seks z prostytutka. Nie powiem, wiadomosc z typu sztyletujacych ale jest to przeszlosc itp. Glownym zalozeniem tematu jest dowiedzenie sie
1)od mezczyzn-czy korzystaliscie, ile razy i co o tym sadzicie
2)od kobiet-jak reagowalyscie lub byscie zareagowaly dowiadujac sie, ze wasz mezczyzna jeszcze nie bedac w zwiazku z wami placil za seks, czy zmniejszyloby to wasze zaufanie do niego? czy jest to dla was podstawa do dyskredytacji ewentualnego kandydata? czy moze to po prostu przeszlosc?
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 24 sty 2006, 07:08

runeko pisze:czy korzystaliscie, ile razy i co o tym sadzicie


Ja nie korzystałem, głównie z braku kasy i zresztą chęci też. Seks z kobietą która robi to dla kasy jakoś mi nie pasuje, bo nie dość, że nie wiadomo kto ją wcześniej posuwał to nie chciałbym robić tego z kobietą która pójdzie do łóżka z każdym kto zapłaci. Może jestem jeszcze młody i głupi i moje podejście do tego tematu się zmieni jeszcze, ale póki co nie mam ochoty na takie usługi. Z drugiej strony jednak mam więcej szacunku dla kobiety która wprost robi to dla kasy niż dla tych co pieprzą się na imprezach z kolesiami za postawienie drinka.
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.

If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 sty 2006, 07:45

Zawsze twierdzilam,ze mam o wiele wiecej szacunku do kobiety, ktora w taki sposob zarabia, niz do facetow, ktorzy koszytaja z ich uslug.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 24 sty 2006, 08:11

Yasmine pisze:Zawsze twierdzilam,ze mam o wiele wiecej szacunku do kobiety, ktora w taki sposob zarabia, niz do facetow, ktorzy koszytaja z ich uslug.

Nie zawsze są to idioci.A co z facetami którzy mają powarzne uchybienia w urodzie??np.:są karłami??
runeko pisze:1)od mezczyzn-czy korzystaliscie, ile razy i co o tym sadzicie

Chyba się zarumieniłem <hahaha> Może raz w tygodniu?Bo ja wiem?Wszystko jest dla ludzi.Jeśli pojawia się podaż to dlatego że istnieje popyt.Są mężczyźni którzy nie mogą spełnić swoich pragnień a nie chcą czekać dekad,więc mogą ku ogólnemu zadowoleniu zrobić to z kurtyzaną. Sex z dziwką nie jest chyba trochę inny od sexu z kobietą.Jest bardziej dosadny,może wyuzdany.Jeśli ktoś lubi ostrą jazdę lub np.:biczowanie, to ma pole do popisu.Zresztą kontakt z dziwką nie ogranicza się do piep... Przynajmniej z tymi droższymi.Te rozmowy są naprawdę ciekawe.Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej polecam "11 minut"Coelcho.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 sty 2006, 08:16

Blazej30 pisze:Nie zawsze są to idioci.

a czy ja tak napisalam :|.

Blazej30 pisze:A co z facetami którzy mają powarzne uchybienia w urodzie??np.:są karłami??

czemu Ty znow podajesz skrajnosci <co?>
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 24 sty 2006, 08:28

Yasmine pisze:czemu Ty znow podajesz skrajnosci <co?>

Dlaczego skrajności??On by się tak nie nazwał.To też czlowiek.Dla niego jego problem nie jest "skrajnością" I zdziwiłabyś się ilu jest facetów bez szans u kobiet.Tzn.przeciętnych,szarych,nie umiejących błyszczeć.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 24 sty 2006, 08:29

runeko pisze:1)od mezczyzn-czy korzystaliscie, ile razy i co o tym sadzicie

nigdy


runeko pisze:2)od kobiet-jak reagowalyscie lub byscie zareagowaly dowiadujac sie, ze wasz mezczyzna jeszcze nie bedac w zwiazku z wami placil za seks, czy zmniejszyloby to wasze zaufanie do niego? czy jest to dla was podstawa do dyskredytacji ewentualnego kandydata? czy moze to po prostu przeszlosc?

moja dziewczyna powiedziała mi kiedyś że bardzeij skłonna byłaby mi wybaczyć zdradę z inną kobietą, niż pójście do prostytutki.
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 24 sty 2006, 08:56

moja dziewczyna powiedziała mi kiedyś że bardzeij skłonna byłaby mi wybaczyć zdradę z inną kobietą, niż pójście do prostytutki.

Czy są kobiety które by cos takiego wybaczyły??
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 sty 2006, 09:01

Paru kumpli bywa czasem na dziwkach, usilnie mnie niektórzy z nich do tego namawiali - ba! chcieli nawet fundować <diabel> . Odmawiałem. Z prostego powodu - nie odczuwam takiej potrzeby (na razie). I tyle w tym temacie...
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 24 sty 2006, 09:02

runeko pisze:1)od mezczyzn-czy korzystaliscie, ile razy i co o tym sadzicie
2)od kobiet-jak reagowalyscie lub byscie zareagowaly dowiadujac sie, ze wasz mezczyzna jeszcze nie bedac w zwiazku z wami placil za seks, czy zmniejszyloby to wasze zaufanie do niego? czy jest to dla was podstawa do dyskredytacji ewentualnego kandydata? czy moze to po prostu przeszlosc?


Nie korzystałem nie ma takiej potrzeby..w ogóle to zabawna sprawa temat jest ukierunkowany czyni z kobiet niewiniątka ktorymi nie są :) a ten niedobry mąż to sobie na dziwki chodzi...a niektore nie pamiętają ile razy same zdradzały.flirtowały itp :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 24 sty 2006, 09:02

Są... <evilbat>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 24 sty 2006, 09:02

Blazej30 pisze:Cytat:
moja dziewczyna powiedziała mi kiedyś że bardzeij skłonna byłaby mi wybaczyć zdradę z inną kobietą, niż pójście do prostytutki.

Czy są kobiety które by cos takiego wybaczyły


myślę że są.
Kochać to także wybaczać. Choć to trudne. I nie można mieć pretensji do kogolwiek w stylu: "Nie wybaczyłą mi. Jest nidobra. Nie kochała mnie naprawdę."
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.






FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 24 sty 2006, 09:04

Nie wspominam o tym że nieraz coś doproadza do tego że taki mąż własnie na dziwki chodzić zaczyna..wieczne "bóle głowy" i tym podobne..robienie z seksu marchewki na końcu długiego kija..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 24 sty 2006, 09:14

Nie miałem chęci a może i okazji z usług 'panienek do towarzystwa' skorzystać ...
Nie rozumiem tylko facetów którzy łażą na dziwki mając w domu kobietę ...
jak im ona nie pasuje to niech sobie zmienią na inny egzemplarz ...
no ale w sumie prostytucja to 'najstarszy zawód świata' ... czyli popyt był i będzie zawsze ...

A jak ktoś wolny i nie wystarczająco atrakcyjny na 'podryw' to dlaczego nie ?
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 24 sty 2006, 09:25

Yasmine pisze:Zawsze twierdzilam,ze mam o wiele wiecej szacunku do kobiety, ktora w taki sposob zarabia, niz do facetow, ktorzy koszytaja z ich uslug.


A co jeśli facet np. robi kariere i się z nikim nie chce wiązać, albo nie może znaleść odpowiedniej partnerki. Jak każdy facet ma swoje potrzeby, więc płaci za ich zaspokajanie. Zresztą kobiety też mogą korzystać z usług męskich prostytutek (prostytutków? :) ). Moim zdaniem lepiej jak facet zapłaci wprost za to co chce i to dostanie niż jak ma być z jakąś kobietą tylko dla seksu, albo wyrywać młode dupy na imprezach na jedną noc.

Blazej30 pisze:Sex z dziwką nie jest chyba trochę inny od sexu z kobietą.


Prostytutka to zawód, dziwka to cecha charakteru.

Blazej30 pisze:I zdziwiłabyś się ilu jest facetów bez szans u kobiet.Tzn.przeciętnych,szarych,nie umiejących błyszczeć.


No dokładnie.

Blazej30 pisze:Czy są kobiety które by cos takiego wybaczyły


Ja rozumiem, że można nie wybaczyć seksu z prostytutką w czasie trwania związku, ale jeśli robiło się to w przeszłości to co w tym złego. Może po prostu facet chciał się czuć dowartościowany. Prostytutka raczej nie powie po wszystkim "spieprzaj, byłeś kiepski więc nic z tego nie będzie".

TedBundy pisze:Odmawiałem. Z prostego powodu - nie odczuwam takiej potrzeby (na razie). I tyle w tym temacie...


Jakby mi kumple chcieli fundować to bym się pewnie zgodził. :)

[ Dodano: 2006-01-24, 09:26 ]
eng pisze:A jak ktoś wolny i nie wystarczająco atrakcyjny na 'podryw' to dlaczego nie ?


Właśnie dlatego ja bym spróbował gdyby mi ktoś fundował. :D
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.



The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.



If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 24 sty 2006, 09:33

frer pisze:Blazej30 napisał/a:
Sex z dziwką nie jest chyba trochę inny od sexu z kobietą.


Prostytutka to zawód, dziwka to cecha charakteru.

Nie o to mi chodziło. Nie mam doświadczenia,ale to sex bez czułości
frer pisze: Prostytutka raczej nie powie po wszystkim "spieprzaj, byłeś kiepski więc nic z tego nie będzie".

W zasadzie tak.Ale może poganiać.To peszy niedoświadczonych.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 24 sty 2006, 09:37

Blazej30 pisze:Nie o to mi chodziło. Nie mam doświadczenia,ale to sex bez czułości


Kto mówi, że bez czułości, jak zapłacisz to nie koniecznie będzie się ograniczać do www czyli włóż, wyjmij, wytryśnij. Jeżeli chodzi ci natomiast o uczucia to się zgodze, ale co zrobić jak się nikogo nie ma i w najbliższym czasie się nie będzie mieć. Można żyć w celibacie, bawić się ręką, albo iść do prostytutki.
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.



The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.



If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 sty 2006, 09:57

Nie widze najmniejszego powodu, by kobieta miala prawo roscic sobie pretensje do tego co jej facet robil przed zwiazkiem. Zwlaszcza jezeli to tylko seks z dziwka.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 24 sty 2006, 10:48

Dokładnie. Nigdy z usług prostytutek nie korzystałem i korzystać nie zamierzam. Nie widzę jednak przeszkód, aby robili to inni. Czują taką potrzebę i są do tego stanu wolnego? Albo byli, kiedy to robili? Co w tym złego? Niektórzy chodzą na dziwki tylko dlatego, że kręci ich fakt, że one robią to dla kasy. Inni lubią się raz na jakiś czas zabawić z "ekskluzywną" kobietą (za takie, o ile mi wiadomo, płaci się grube banknoty) nie chcąc mieszać się w związki. Do wyboru do koloru. Panie mają też do swojej dyspozycji "Chłopców do towarzystwa".
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 24 sty 2006, 11:16

Kiedyś byłam z facetem, który był prawiczkiem i rozstaliśmy się zanim zdążył mieć inicjację. I później dowiedziałam się, ze swój pierwszy raz miał z kobitą z agencji, musiałam poznać szczegóły z Jego ust, że była sporo starsza, niezbyt ładna i dlatrgo nie chciał Mu stanąć... I szczerze mówiąc, myślałam, że <belt>

Ale lepsza kobieta z agencji, niż z trasy chyba... Tylko teraz mamy takie czasy, że nie trzeba wcale iść do domu publicznego, gdy najdzie ochota na sex...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 24 sty 2006, 12:04

Mój facet zanim ze mną się związał, raz korzystał z usług prostytutki. Oboje mamy temperament więc mu się nie dziwie. I nie potępiam go za to. Mogę zrozumieć takie zachowanie, gorzej ze wspomnianym wyrywaniem młodych panienek na 1 noc. Prostytutka wie czego chce i dostaje za to pieniądze. Jest świadoma tego co robi i zgadza się na to (może z wyjątkiem panienek "sprzedawanych" do domów publiczych - tym szczerze współczuje). A taka wyrwana na 1 noc albo co gorsza myśląca że facet ją pokochał, a jak dostał co chciał to koniec - żal mi ich.
Dużo rozmawiamy z partnerem o naszej przeszłości, wiem ile miał dziewczyn, z którymi spał, z którymi nie itd. i jestem zadowolona że wiem. Ale wracając do tematu... gdyby zrobił to w trakcie trwania związku pewnie bym kiedyś wybaczyła, ale na pewno nie zapomniała i zaufanie byłoby bardzo ograniczone. Ale zanim się poznaliśmy? Robił co chciał, ja też, więc nie mogę go z tego rozliczać i na pewno nie wpłynęło to na decyzję związania się nim.
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 24 sty 2006, 12:24

eno eno dlaczego mam nie wybaczyc PRZESZLOSCI? jakby sie to zdarzylo podczas bycia ze mna to bylby dla mnie policzek nie do zniesienia :/ ale to co sie wydarzylo zanim sie zwiazalismy? rozne maja przeszlosci ludzie, jeden pojdzie na dziwke, drugi chleje dzien w dzien :/
swoja droga mniej 'przezylabym' dowiadujac sie, ze robil to z dziwka, zaspokajajac tylko swoj poped plciowy (a ow wiadomo, ze jest to odruch bezwarunkowy, zlozony to zlozony, ale jest :P ) niz w laską, z która zwiazany bylby silnie emocjonalnie, naprawde :)
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 sty 2006, 12:29

frer pisze:A co jeśli facet np. robi kariere i się z nikim nie chce wiązać, albo nie może znaleść odpowiedniej partnerki

jest jeszcze cos takiego jak seks bez zobowiazań, sa kobiety robiace kariere które tez potrzebuja tego samego co Ci faceci

Nie rozwazała bym tego w kategoriach wybaczania, bo tu nie ma co wybaczać. To przeszłośc. Jednak chciała bym zrozuymiec dla czego, co sprawiło, że poszedł do dziwki. wiem, ze nigdy nie korzystał. Kiedys rozmawialiśmy o dziwkach, agencjach.
Nie rozumiem i cholernie potepiam zdrade z dziwka. Takie branie wszystkiego na tacy. zamiast sie postarac by w zwiazku cos naprawic, on woli iśc zapłacic i dostac.
Awatar użytkownika
Gregor
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 27 wrz 2005, 21:49
Skąd: Laponia
Płeć:

Postautor: Gregor » 24 sty 2006, 12:37

za t ja uwazam ze jesli ktos chce,lubi to niech idzie do agencji,lepsze to niz ma wieczorami czyhac w krzakach by zgwalcic przypadkowa osobe...i chyba nie sposob tego nie potwierdzic <browar>
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 24 sty 2006, 12:41

Dzindzer pisze:jest jeszcze cos takiego jak seks bez zobowiazań, sa kobiety robiace kariere które tez potrzebuja tego samego co Ci faceci


Ta? To daj mi znać gdzie takie znajde... :)
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.



The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.



If we stop living because we fear death then we have already died.
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 24 sty 2006, 12:45

Ja tam raczej nie skorzystam z tych usług wole chyba być prawiczkiem niż pierwszy raz z taką kobietą ale jak ktoś lubi to czemu nie
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 sty 2006, 12:53

frer za duzo robiacych kariere nie znam, ale mam kolezanki kt.ore traktuja seks w sposób niezobowiazujacy.
Ja podałam tylkop inne wyjscie nize panna za kase, ale skoro ktos chce niech chodzi, lepsze to niz uwodzenie i porzucanie
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 24 sty 2006, 12:54

frer pisze:Dzindzer napisał/a:

jest jeszcze cos takiego jak seks bez zobowiazań, sa kobiety robiace kariere które tez potrzebuja tego samego co Ci faceci


Ta? To daj mi znać gdzie takie znajde...


bardzo dużo, ale to coś o czym kiedys pisał Lew-Starowicz. Że te kobiety "karierowiczki" szukają takich smaych partnerów. Mają z nimi dobry seks. Bo satysfakcję seksualną osiągają z bycia z kimś tak samo jak one robiącym karierę, na stanowisku, i z kasą.

Z takiej "kasty" też szukaja facetów. Więcfrer, jeśli do nich należysz, to nie wiem na co czekasz! <aniolek>
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.






FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 sty 2006, 13:48

Blazej30 pisze:Dlaczego skrajności??

bo karlowatosc to choroba. Dlatego.



frer pisze: co jeśli facet np. robi kariere i się z nikim nie chce wiązać, albo nie może znaleść odpowiedniej partnerki. Jak każdy facet ma swoje potrzeby, więc płaci za ich zaspokajanie. Zresztą kobiety też mogą korzystać z usług męskich prostytutek (prostytutków? ). Moim zdaniem lepiej jak facet zapłaci wprost za to co chce i to dostanie niż jak ma być z jakąś kobietą tylko dla seksu, albo wyrywać młode dupy na imprezach na jedną noc.

wlasnie chodzi o fakt placenia. Facet placi za seks. po prostu mi to jakos desperacja zalatuje.
Przystojny, mlody facet - czemu ma placic za seks <pijak>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 260 gości