Pierwszy raz

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

$mw

Postautor: $mw » 15 mar 2004, 18:16

powiemmci tylko tyle panienki lubią lizanie po cipce więc jaqk już będziesz miał od czegoś zaczynać to zacznij od tego
życzę szczęścia ;)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 15 mar 2004, 23:18

Jesteś szczery aż do bolu:)
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 15 mar 2004, 23:29

...do bólu...ale prawdę :D Ale to chyba faktycznie dobry pomysł żeby zacząć pieścić partnerkę ustami... Dasz jej tym na pewno duuuużo satysfakcji i przyjemności:D
seth
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 mar 2004, 15:25
Płeć:

Pierwszy raz... zbyt szybki orgazm i.... ;(

Postautor: seth » 24 mar 2004, 15:33

Witam...

Zapewne ten temat byl juz tu kilka razu poruszany... meczy mnie jednak strasznie i dlatego pisze.

Przede mna czas kiedy z moja kochana dziewczyna chcemy rozpoczac zycie seksualne. Wiem ze ona juz swoj pierwszy raz przezyla... i o tyle to dla niej bedzie latwiejsze.

Ja jednak martwie sie o "siebie". Nie chce zbyt szybko skonczyc... chce zeby ona rowiez doszla "do konca". Co zrobic aby moj pierwszy raz nie byl taki blyskawiczny? Bo z tego co wiem to wlasnie mezczyzni za pierwszym razem bardzo szybko dochodza :553:

jak temu zaradzic? Lub w ogole co zrobic? Kolega mi powiedzial zebym moze wypil 100 wodki przed tym... to spowolni orgazm... jak myslicie?

Cholernie sie po prostu boje ze jak nie wyjdzie moze zaczac inaczej na mnie "patrzec"... no chyba wiecie o co chodzi.......

help :559:
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 mar 2004, 16:08

Ni słuchaj głupawych rad o wypiciu setki wódki co to ma odwlec orgazm u Ciebie ! a to by za pierwszym razem dziewczyna doszła razem z tobą do konca pozostw narazie w sferze marzen !! tego to akurat musicie sie nauczyć ! i to jak najbardziej jest normalne ! Nie masz sie też czego bac ! jak dojdziesz za szybko , to odczekacie troche i znowu spróbujecie i znowu i znowu za którymś razem nie dojdziesz juz tak szybko .Dlatego zaplanujcie to tak by miec na to czas !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 24 mar 2004, 16:14

Krzys ma racje. za pierwszym razem jest to po prostu niemozliwe - choc moze komus sie uda. po drugie jesli juz zaczniecie to robic... to powoli. spokojnie. jesli czujesz ze moment ten sie zbliza .. to po prostu spowalniaj.. przerywaj .. zaczynaj calowac. a kiedy Twoja partnerka zbliza sie.. Ty rob to szybciej.. chyba cala filozofia...
seth
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 mar 2004, 15:25
Płeć:

Postautor: seth » 24 mar 2004, 16:25

z tym ze wlasnie boje sie zeby sobie nie pomsylala ze to jak tak mam.. i ze wiecie ehmm...

Czy powinienem z nia o tym pogadac... tzn powiedziec ze cos takiego jest normalne? Tylko znowu jak zaczac taka rozmowe... bo to tez glupie ;/
Awatar użytkownika
Gregory
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2004, 15:18
Skąd: Tarnów
Płeć:

Postautor: Gregory » 24 mar 2004, 16:35

Słucham jezeli nie chcesz zbyt szybko komczyc to po prostu staraj sie opanowac nad emocjami tzn.jezeli czujesz ze wystrzelisz to zwlojnij na jakis czas lub nie wiem mozesz spruboiwac wyciagnac na chwile i jak Ci przejdzie to dalej,bedzie wszydstko dobrze,pomysl ze musisz ja dorpowadzic do orgazmu nie siebie ;)
$GrEgOrY$
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 24 mar 2004, 16:54

seth pisze:Tylko znowu jak zaczac taka rozmowe... bo to tez glupie ;/


Najlepiej troche zartobliwie. Powinna zrozumiec... zreszta. chyba to rozumie?
seth
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 mar 2004, 15:25
Płeć:

Postautor: seth » 24 mar 2004, 17:13

Gregory... mi wlasnie o to chodzi... bardzo mi zalezy na tym zeby ja doprowadzic do orgazmu!!

ehmm a jak to juz sie stanie... tzn skoncze bardzo szybko, to co powinienem zrobic... jak sie zachowac?
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 24 mar 2004, 17:20

Moim zdaniem.. proponowalbym Ci uzyc innych metod pieszczenia. Dopoki nie zregenerujesz sily. A swoja droga do takiego stanu kobiete jest w sumie o wiele latwiej doprowadzic niz mezczyzne.. (!!!)
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 24 mar 2004, 17:25

Kazda 'normalna' kobieta wie ze to roznie bywa i ze za pierwszym razem trudno o orgazm. Ja na poczatku kazdego zwiazku mialam z tym klopoty. Jak sie powinienes zachowac?.......... mysle ze nie ma na to dobrej rady,ona sama bedzie wiedziala dlaczego tak jest i da ci jeszcze niejedna szanse zebys mogl ja doprowadzic.
Moj obecny chlopak po naszym pierwszym razie (skonczyl dosc szykko :) ) powiedzial mi ze to wszystko tak wyszlo bo jestem taka piekna i tak go podniecam. Powiem szczerze ze az sie wzruszylam. Moze taka rozmowa i Tobie sie przyda.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 mar 2004, 21:56

Niech w czasie gry wstepnej doprowadzi Cie do orgazmu, to potem bedzie trwac to dluzej :)
A jesli kocha to bedzie wyrozumiala...
seth
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 mar 2004, 15:25
Płeć:

Postautor: seth » 25 mar 2004, 17:53

A swoja droga do takiego stanu kobiete jest w sumie o wiele latwiej doprowadzic niz mezczyzne.. (!!!)


Jak to latwiej?? hmm a nie wlasnie trudniej? :>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 mar 2004, 00:04

seth pisze:
A swoja droga do takiego stanu kobiete jest w sumie o wiele latwiej doprowadzic niz mezczyzne.. (!!!)


Jak to latwiej?? hmm a nie wlasnie trudniej? :>

A mnie sie wydaje, ze to kwestia indywidualna.
Awatar użytkownika
BlueEyes
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 332
Rejestracja: 02 mar 2004, 14:20
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: BlueEyes » 26 mar 2004, 00:31

Mnie na pewno trudniej niż wiekszosc mezczyzn :)

A co do topicu, nie martw sie wszystko bedzie dobrze- ona sama bedzie wiedziala, co jak i dlaczego, wiec sie nie przejmuj, ze ewentualnie mozesz "za szybko" skonczyc :)
Pozniej, jak juz pisal Krzys, mozecie fakt powtorzyc, bedzie pewnie dluzszy. I tak w kolko, az nocy nie starczy ;)
... you bleed just to know you're alive ...
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 26 mar 2004, 08:38

Ciiii. Jeszcze facet weźmie to na poważnie i nad ranem będzie trup. ;);)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 mar 2004, 11:44

Emperor pisze:Ciiii. Jeszcze facet weźmie to na poważnie i nad ranem będzie trup. ;);)
Zeby tylko tak ludzie gineli :D
Tomi
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:03
Płeć:

Postautor: Tomi » 21 maja 2004, 17:01

Dzeki ! ! ! :)
Tomi
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 21 maja 2004, 19:04

A nawet jak pękniesz po kilku ruchach i popełnisz falt star to masz drugie i trzecie podejscie wiec, głowa ... a raczej głowka do gory i pokaz co facet potrawi!
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 22 maja 2004, 02:52

Wlasnie! Nie bój żaby!! Żaba w wodzie nie ubodzie!! :)

A wracajac do jednego z poprzednich postow to jako ze ja nie mam TEGO jeszcze za soba to fajnie bedzie jak bede mial ten pierwszy raz z dziewica... moze to dziwne ale wydaje mi sie fajne ze 2 osoby jednoczesnie dzieki sobie sie ucza nowych rzeczy, zwlaszcza ze nauka potrafi byc przyjemna :]
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"

Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 22 maja 2004, 11:11

Lepiej się przyznaj do tego. Wiesz to wyjdzie a najlepsza jest szczerość niż kłamstwo.

Chociaż tak sobie pomyślałam, że fajnie musiałoby być, zrobić to z kimś niedoświadczonym. Nie mówie, że to zrobie, bo mam ukochanego, no ale samo to mnie ciekawi, nauczanie jak to zrobić.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

jak to bylo........

Postautor: cytrynka » 20 cze 2004, 12:13

jak to bylo z tym waszym pierwszym razem??????? prosze o odp zarowno panie i panow :565: :565: :565:
zuza
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:33
Płeć:

Postautor: zuza » 20 cze 2004, 12:35

moj prawdziwy pierwszy raz byl do bani bo w zasadzie nie wiem kiedy to bylo.
wiem jak to brzmi ale balam sie meczylam z tym dosc dlugo zaciskalam mimowolnie, on nie wchodzil i ogolnie bylo bardzo dlugo do bani.
natomiast do co ja licze za pierwszy raz wydarzylo sie pare miesiecy temu. poniewaz zrobiam przerwe w pigulkach zabawialismy sie w prezerwatywie. a ze draznila mnie ona, nie byla sliska , ogolnie cos mi sie nie podobalo...zerwala ja z niego i nim zdolal zaprotestowac usiadlam na nim. i to licze jako moj pierwszy raz:) podniecenie zwiazane z ryzykiem bylo duzio wieksze niz rozne gry wstepne itd. to bylo niesamowite, wcale nie doszlam choc bylo przyjemnie natomiast on doszedl 2 razy w przeciagu 5minut:)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 20 cze 2004, 12:50

Niestety nie mogę się wypowiedziec w tym temacie, bo już nie pamiętam jak to było, ale pamiętam z kim i że to było w prezerwatywie, którą z resztą mam do dziś na pamiątkę z datą i imieniem parterki. Dodam jeszcze, że to nie była moja obecna i że nie robię tajemnicy z pamiątki. Zapewniam Ją jednak, gdyby było tak dobrze, to nie byłoby jej tzn. tej obecnej.To tylko wzmacnia u niej poczucie swojej wartości.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 20 cze 2004, 13:16

było po prostu fantstycznie! nic dodac nic ujac. tak romantycznego wieczoru nie mielismy chyba jeszcze nigdy no i ten finał... :)
dziewczyny jezeli to jeszcze przed wami to nie bojcie sie dobrze mowiliscie ze nalezy sie rozluznic ból byl znikomy a krwi praktycznie wcale i baaaaaaaaaardzo przyjemnie :)
tylko za pierwsza proba moj chlopak sie troche zestresowal i przy zakladaniu prezerwatywy mu opadl... ale i na to sie znalazła rada i drugie podejscie bylo udane :)
nie wiedzialam ze moje uczucia w tym momencie beda takie silne to bylo przezycie niemalze mistyczne tak to sobie wyobrazalam :)


to moj opis swiezo po pierwszym razie na tym forum w innym temacie ;)
jedym słowem tak jak sobie wymarzylam kolacja, wino, swiece, romantyczna muzyka wprost idealnie. wspominac to bede raczej cale zycie. :)
Awatar użytkownika
BlueEyes
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 332
Rejestracja: 02 mar 2004, 14:20
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: BlueEyes » 20 cze 2004, 14:19

Ja tam jeszcze pamiętam, mimo, ze było to ... niech policzę ... z 15 lat temu :) Przyjemnie, miło, czule ale i niesamowicie szybko :D Ha.. a pamiętam to tylko dlatego, że pekła nam prezerwatywa i zaczelam niniejszym swoją nie tyle praktyczna, co teoretyczna edukację w niniejszym temacie :)
A piosenka, bo skurczybyk jeszcze pamietal, zeby winyla zalaczyc... (gdzie mnie tam bylo to w glowie :) ) do dzis jest tą "moją" piosenką.
... you bleed just to know you're alive ...
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 20 cze 2004, 14:32

u nas wina nie było, bo był spontan :) Po wielu nieudanych probach - 18/19 lutego 2004
Jak juz kiedyś pisałam, po urodzinach koleżanki, które były pierwsza impreza na której sie nie pokłócilismy, i juz tam jakas taka czułosc nas opanowała...wrócilismy do niego gdzie miałam spac...troche pieszczot, świeczki jak zwykle kiedy u niego spię...no a potem się zaczeło :) Krótko było ale barrrdzo bardzo czule...i potem poranek w jego objeciach...jego "dziekuje"...to niesamowite szczescie...najpiękniejsza noc w moim zyciu :) Aż się rozmarzyłam :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
paka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 09 mar 2004, 20:17
Skąd: Z nikąd
Płeć:

Postautor: paka » 20 cze 2004, 15:45

A u mnie jeszcze nie było. Na razie jesteśmy na etapie "wielu nieudanych prób". Może kiedyś się to zmieni :547:
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 cze 2004, 15:52

Słowem było ciulato ! nie wiedziałem jak , co , gdzie , wiecej strachu i wstydu połączonego z nieumiejętnosciami i obawami , nizli samej przyjemnosci , pewnie gdybym miał partnerke wtedy doswiadczoną , było by inaczej , a tak ...... ? było jak było spotkały sie dwie klipy , co to sie chciały pobawic no i pobawiały sie ! :570: :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 315 gości