Punkt G u mezczyzn??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Punkt G u mezczyzn??

Postautor: Student » 22 cze 2004, 18:33

Wiele poradnikow mowi o punkcie G u faceta. Ponoc znajduje sie on w w odbycie koło gruczołu krokowego. Próbował ktoś z szanowych forumowiczek i forumowiczów czegoś takiego??Co w ogóle myślicie na temat takiej pieszczoty?? Ja osobiście czuł bym sie skrępowany gdyby partnerka mi wkładała palec w tyłek :) Troche to obrzydliwe ale ponoć osiegniety orgazm w ten sposób jest o wiele silniejszy.
Awatar użytkownika
LukS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 07 kwie 2004, 21:24
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: Punkt G u mezczyzn??

Postautor: LukS » 22 cze 2004, 20:07

No nie... to juz zakrawa na hardcore :563:
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 23 cze 2004, 13:55

chciałabym kiedyś spróbować
ale nie wiem czy to realne
bo wiekszosc facetow reaguje slowem NIE na mysl o paluszku w pupci ;-P
pewnie kojarzy Wam to w jakis sposob z homoseksualizmem
zreszta kazdy jest rozny
jednych to kreci innych nie
Awatar użytkownika
szilkret
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 22 cze 2004, 17:06
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: szilkret » 23 cze 2004, 14:10

:556:

raczej wątpie czy aby koło odbytu.





Pozdro
Awatar użytkownika
Behemot
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2004, 14:05
Skąd: Wawa
Płeć:

witam

Postautor: Behemot » 23 cze 2004, 14:18

dzien dobry

w pierwszej kolejnosci, chcialbym powitac wszystkich tu obecnych jako nowy uzytkownik tegoz forum.

Ave!

co do tematu...

zdazylo mi sie w szale z moja partnerka (PARTNERKA), pozwolic jej na tak intymna pieszczote, to byl jej pomysl i incjatywa... musze powiedziec, ze jak na tak niecodzienne zachowanie bylem mile zaskoczony. nie bylo to cos niesamowitego ale bylo calkiem przyjemnie.

oczywiscie higiena jest tu sprawa pierwszorzedna

bo inaczej to faktycznie mozna tam znalezc Punkt G... :-)
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Re: witam

Postautor: natasza » 23 cze 2004, 14:27

Behemot pisze:oczywiscie higiena jest tu sprawa pierwszorzedna

bo inaczej to faktycznie mozna tam znalezc Punkt G... :-)



hahahahhahahaha :509:


pss..witaj g:)
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 23 cze 2004, 14:30

Student takze czytalem gdzies o tym ze mozna w odbycie znalezc Pkt G mezczyzny. Ale jak narazie nie sprawdzlaem tego osobiscie ;P
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 23 cze 2004, 18:46

Podobno punktem G u mężczyzn jest prostata stymulowana właśnie przez odbyt. Tylko mało kto chce tego spróbować (rozmawiałam kiedyś na ten temat z moimi kumplami), myslę, że mój facet by się nieco przeraził, gdybym zainicjowała cos takiego. Choć... ;)
Ostatnio zmieniony 17 lis 2004, 19:41 przez sophie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 23 cze 2004, 20:05

W żadnej literaturze fachowej nie spotkałem się z punktem G u faceta. I nie bardzo chce mi się wierzyc w jego istnienie.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 23 cze 2004, 20:44

Jarek pisze:W żadnej literaturze fachowej nie spotkałem się z punktem G u faceta. I nie bardzo chce mi się wierzyc w jego istnienie.


Podobno naprawdę istnieje, ale rzeczywiście nie wyczytałam tego w fachowej literaturze... ;)

Tyle że np punkt G u kobiet też niby istnieje (takze wg. fachowej literatury), a jednak w wielu przypadkach jest problem z jego znalezieniem :/
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 24 cze 2004, 01:09

Punkt G u mezczyzn to sekret homoseksualistow ;PPPPP Nie ma to jak podlubac sobie w tylku :)))
Awatar użytkownika
Pilsener
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 cze 2004, 11:15
Płeć:

Postautor: Pilsener » 24 cze 2004, 01:59

Co wy macie do tych tylkow? Jak tylko cos na temat meskiego tylka to wielki raban, moim skromnym zdaniem tak sie boicie ze padnie na was chociaz cien watpliwosci ze nie jestescie tacy macho i mescy do szpiku kosci, ze jak tylko jest temat tylka (w tym temacie bardzo dosadnie ;) ) to wrzask... nie bojcie sie, od wetkniecia sobie palca w tylek nie zostaje sie homo ;)

p.s. uprzedzajac pytania, mam ugruntowana orientacje seksualna, i jest ona jak najbardziej "normalna" (jak kto woli, pospolita ;) )


aha, co do samego tematu, ponoc gdzies tam sie ukrywa... trzeba sprobowac, a noz bedzie cos przyjemnego ;) -- mam juz obiecane ;)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 24 cze 2004, 09:25

Tak ogólnie to nie jest punk G tylko stymulowanie gruczołu prostaty. Bardzo przyjemne zresztą. Pewnie wielu facetów w młodym wieku próbowało czegoś takiego nawet o tym nie wiedząc. Uaktywnial się gdy np. wspinaliście sie po linie. Cholernie przyjemne - prawie orgazm :)
adroit

Postautor: adroit » 06 lip 2004, 03:08

taak, to jest wlasnie prostata od wewnatrz. a efekt jest mniej wiecej taki jakby porównac orgazm łechtaczkowy do pochwowego. orgazm bardziej wewnatrz, mocniejszy a jednak bardziej stłumiony itd itd.. dziewczyny beda wiedzialy o co chodzi. chyba ze nie wszystkie maja podobnie.
prostata od zewnatrz tez sie dobrze nadaje i zaloze sie ze korzystacie z tego.

pomijam juz fakt ze jest jeszcze jeden punkt dotyczacy prostaty - YEN MO - w polowie odleglosci miedzy penisem a odbytem - odpowiednio nacisniety w odpowiednim momencie powoduje skierowanie wytrysku do wewnatrz pecherza moczowego -wg tradycji chinsko/japonskiej po pierwsze nie rozsiewa sie byle gdzie, po drugie wchlania sie zyciodajna energie (to szczególnie wojownikom stosowały gejsze) na zasadzie zamknietego obiegu (i tak mozna dojsc do jing yang, chi, itd..)
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 06 lip 2004, 11:02

Co wy macie do tych tylkow? Jak tylko cos na temat meskiego tylka to wielki raban, moim skromnym zdaniem tak sie boicie ze padnie na was chociaz cien watpliwosci ze nie jestescie tacy macho i mescy do szpiku kosci, ze jak tylko jest temat tylka (w tym temacie bardzo dosadnie ) to wrzask... nie bojcie sie, od wetkniecia sobie palca w tylek nie zostaje sie homo


Zgadzam się... Wprawdzie nie szukałem punktu G czy czegos innego ale skoro kobieta może odczuwać przyjemność z seksu analnego to nam "macho" też się nic nie stanie jak ktoś wsadzi nam palec. Osobiście próbowałem, w połaczeniu z kobiecym języczkiem całkiem przyjemne... I też się nie zaliczam do homosekualistów ani bi. :556:
Awatar użytkownika
LukS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 07 kwie 2004, 21:24
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: LukS » 06 lip 2004, 20:18

lord dream pisze:
Co wy macie do tych tylkow? Jak tylko cos na temat meskiego tylka to wielki raban, moim skromnym zdaniem tak sie boicie ze padnie na was chociaz cien watpliwosci ze nie jestescie tacy macho i mescy do szpiku kosci, ze jak tylko jest temat tylka (w tym temacie bardzo dosadnie ) to wrzask... nie bojcie sie, od wetkniecia sobie palca w tylek nie zostaje sie homo


Zgadzam się... Wprawdzie nie szukałem punktu G czy czegos innego ale skoro kobieta może odczuwać przyjemność z seksu analnego to nam "macho" też się nic nie stanie jak ktoś wsadzi nam palec. Osobiście próbowałem, w połaczeniu z kobiecym języczkiem całkiem przyjemne... I też się nie zaliczam do homosekualistów ani bi. :556:


Hmmm no to jak dla mnie to już hardcore... :563:
paka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 09 mar 2004, 20:17
Skąd: Z nikąd
Płeć:

Postautor: paka » 07 lip 2004, 12:47

Stymulowanie prostaty jest dosyć przyjemne :)

Nie widze w tym nic zdrożnego, ani "hardcore'owego"!

Grunt to higiena :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 lip 2004, 11:56

Uaktywnial się gdy np. wspinaliście sie po linie. Cholernie przyjemne - prawie orgazm
No skoro to jest to to wspinajac sie mialem kiedys cos takiego. Tylko ze wtedy to nie bylo prawie a faktycznie orgazm :)
Poza tym raczej bym sien ie zgodzil na to by mi dziewczyna palec w tylek wkladala. I to nawet pomimo faktu ze jak samemu sie bawie to mi to nie przeszkadza, a nawet pomaga ;)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 16 lip 2004, 13:33

Jej paluszek przy moim odbycie działa bardzo dobrze. (i vice-versa) :)
Ale jeszcze nie miałem tam grzebane :548:
Mówicie, że warto spróbować?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 16 lip 2004, 13:35

Warto :) Możecie popróbować.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 lip 2004, 14:06

Ja tam zawsze mówiłem , ze w miłosci i na wojnie wszystko dozwolone , byle by tylko partnerka chciała cos zrobic czy czemus sie poddac !! ja to mam punkg wszedzie na ciele ! a na brzuszku mam ich całe mnustwo !!! :D :D :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 16 lip 2004, 16:53

No to popróbujemy :fuckyou2:
Najwyżej ubierze się w OP-1 z pochłaniaczem i do roboty :659: :503:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
karapichio
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2004, 03:33
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: karapichio » 17 lip 2004, 03:54

z tym g w odbycie to prawda. Zeby zobaczyc to na własne oczy wystarczy obejrzej film OSTRA JAZDA (przykład moze dziwny ale zawsze cos...) kiedy kolesie chca sprzedac sperme. Tam jest właśnie penetracja doodbytnicza z uciskiem na punkt G.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 15 wrz 2004, 22:57

Cytat:
Uaktywnial się gdy np. wspinaliście sie po linie. Cholernie przyjemne - prawie orgazm
No skoro to jest to to wspinajac sie mialem kiedys cos takiego. Tylko ze wtedy to nie bylo prawie a faktycznie orgazm

a ja mam czasem cos takiego jezeli jestem wyposzczony, podciagne sie na drazku i zostane w takiej pozycji(tzn trzymam brode przy drazku) to po chwili mam pelny orgazm z wytryskiem
soul of a woman was created below
klaudiusz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 19 sie 2004, 22:27
Skąd: dolnyslask
Płeć:

Postautor: klaudiusz » 16 wrz 2004, 01:20

witam

charlie81 ja sie bardzo duzo podciagam na drazku
ale hjakos nigdy tak nie mialem :((

chlopaki jak mowice ze warto sprobowac to moze najpeirw samemu a nie odrazu partnerke w to agnazowac :P
hehe a uzywac jakiesgos kremu nawilzajacego ?? :P

pozdrawima
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 18 wrz 2004, 07:33

Temat wkładania palca do męskiego tyłka już był poruszany... przy omawianiu seksu analnego. Ale nie mogę znaleźć tego wątku (chyba się nazywał: Co sądzicie o analu?), a był niedawno. Nie było tam wypowiedzi konkretnych o męskim punkcie G, ale opinie o zabawach tego typu...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 wrz 2004, 10:06

Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 18 wrz 2004, 15:16

Dzięki Mav.
Temat, o którym piszemy, zaczyna się na stronie 10. Miłej lektury ;)
marinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 17 wrz 2004, 20:55
Płeć:

Postautor: marinka » 23 sty 2005, 14:03

:548: ehehh bez komentarzy... ja chyba jeszcze nie dorosłam do takich wyczynów.. ehhhh :547:
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 23 sty 2005, 15:16

Uaktywnial się gdy np. wspinaliście sie po linie. Cholernie przyjemne - prawie orgazm


Fish masz rację. Jak byłem małym chłopcem to ćwiczyłem takie coś na metalowym trzepaku na podwórku - superanckie doznania :D. Po prostu świetne. Ale teraz to już bym nie potrafił tego powtórzyć.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 355 gości