Kontakt fizyczny a płyn przedejakulacyjny

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

luc
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 sty 2006, 22:30
Skąd: ze wsi
Płeć:

Kontakt fizyczny a płyn przedejakulacyjny

Postautor: luc » 10 mar 2006, 10:16

Witam. Mam takie coś ( w sumie nie jest dla mnie to problem), ze przy silnym podnieceniu z czlonka wydziela sie duza ilosc plynu przedejakulacyjnego. Mam tak odkad pamietam. Gdy dziewczyna robi mi dobrze reka lub w ogole zaczynamy pieszczoty to moje bokserki sa cale zalane a jej reka cala w tym plynie. Czy to normalne ze jest tego az tak duzo i zawsze wystepuje? U was facetow tez on wystepuje czy sporadycznie i w malej ilosci ? Swoje ciala znamy juz dobrze a pomimo tego ja caly czas mam mokro :) Wczesniej sporo sie masturbowalem i tez on wystepowal.
toya

Postautor: toya » 10 mar 2006, 10:46

moj chlopak ma male ilosci tego plynu
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 10 mar 2006, 10:57

Ja chyba w ogóle tego nie mam <boje_sie>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 10 mar 2006, 10:57

Ja też mam raczej śladowe. Niektórzy wydzielają więcej, inni mniej, a jeszcze inni wcale. Normalka. Przynajmniej masz poślizg własnej roboty <mruga>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Smorte
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 25 sty 2006, 09:12
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Smorte » 10 mar 2006, 12:54

Ja mam często wilgotnego podczas pieszczot a czasami gdy nie współżyjemy i tylko lezymy i sie czule dotykamy to tez czuje że robi mi się mokro w bokserkach...
Awatar użytkownika
mirabelka
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 05 mar 2006, 08:30
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: mirabelka » 10 mar 2006, 14:05

mój partner ma ,ale nie taką ilość o jakiej piszesz
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 10 mar 2006, 15:16

minimum, śladowe ilości.
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 mar 2006, 15:39

Moj ma - to przeca normalne.
Awatar użytkownika
Michal23
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 10 mar 2006, 17:14
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Michal23 » 10 mar 2006, 17:35

No ja tez podobnie mam, jak moja pani sie mna zajmuje :) Moze nie od razu ze wszystko zalane, ale czasem tak ze az kapnie kropla lub dwie :P Mojemu słoneczku to nie przeszkadza :P Nie masz co sie przejmowac.
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 13 mar 2006, 11:25

Wszystko zależy. Od tylu czynników, że trudno wyliczyć. Od genetyki, samopoczucia, zmęczenia, predyspozycji, pieszczot... Nie można myśleć, że coś jest "normalne" lub "nienormalne". Spokojnie.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 344 gości