Twarde sutki...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

kirkor84
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 13 mar 2006, 14:02
Skąd: Warszawa
Płeć:

Twarde sutki...

Postautor: kirkor84 » 13 mar 2006, 14:40

Siema. Mam pytanie które nurtuje mnie od dawna. Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z waszym podnieceniem. Jeżeli wasze sutki stwardnieją to zawsze to oznacza ochote i gotowość na seks?? No bo jak facet ma wzwód no to wiadomo. Czy można to porównać z twardymi sutkami w przypadku kobiet??
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 mar 2006, 14:46

kirkor84 pisze:Czy można to porównać z twardymi sutkami w przypadku kobiet??

nie... przynajmniej u mnie. Mi najczesciej sutki twardnieja od zimna. A jesli chodzi o pieszczoty to one twardnieja, ale tylko chwilowo i to wcale nie oznacza gotowosc na seks. Tak samo gotowa na seks moge byc, gdy sutki nawet troche nie stwardnieja.
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 13 mar 2006, 14:54

Nie. To także zimno. Nie można traktować tego sterotypowo, bo każda kobieta i każda reakcja jest inna.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 13 mar 2006, 15:26

Ale nie można też zupełnie wykluczyć takiej możliwości, bo co jak co, ale w większości przypadków wzwiedzione sutki są widomą oznaką podniecenia :]
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Symfonia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 191
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:56
Skąd: Z piekła rodem
Płeć:

Postautor: Symfonia » 13 mar 2006, 16:00

Gdy jest zimno to odruch naturalny ciala, przez dotyk partnera lub partnerki..., lub tez osoby posiadajacej dane piersi tez. Niektorym dziefkoom moga przy orgazmie twardniec. <pijaki>
Bóg nie stworzył kobiety z głowy mężczyzny- aby nim nie rządziła, nie stworzył z nogi- aby nie była jego niewolnicą, ale z żebra- aby była bliska jego sercu
Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 mar 2006, 17:02

Czy można to porównać z twardymi sutkami w przypadku kobiet??

Nie mozna. One moga sie od wszystkiego zmienic. Kobieta nigdy w swych reakacjach nie bedzie tak prosta jak facet.
kirkor84
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 13 mar 2006, 14:02
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: kirkor84 » 13 mar 2006, 17:35

No dobra ok. Ale jeżeli między kobietą a mężczyzną pojawia sie bliskość, przytulanie i pieszczoty (a zimno nie jest) i u kobiety twardnieją sutki no to coś w tym musi być ??
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 13 mar 2006, 17:42

Moze za mocno Ja przytulasz :P
Oczywiscie ze cos w tym jest.. Ale ja wole inne
sygnaly odczytywac aby dowiedziec sie czy jest podniecona
czy nie..
Wystarczy popatrzec w oczy.. :D
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 13 mar 2006, 18:27

Qra pisze:Wystarczy popatrzec w oczy..

tu bym sie sprzeczal :D

i w tej sytuacji sutki to juz jakas oznaka jest :D

[ Dodano: 2006-03-13, 18:27 ]
pozatym nie mozesz jej zapytac?
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
kirkor84
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 13 mar 2006, 14:02
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: kirkor84 » 13 mar 2006, 19:25

pozatym nie mozesz jej zapytac?
No właśnie nie moge. Wolałbym sam wyczuć ten moment by mieć pewność noj pokazać sie od strony chłopaka który zna reakcje swojej dziewczyny <aniolek>
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 13 mar 2006, 20:35

Ale skąd ma znać? Z kosmosu? Chłopie, rozmowa to podstawa. Szczera rozmowa. W niczym Ci to nie umniejszy, uwierz mi <mruga>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 13 mar 2006, 20:37

Kermit pisze:
Qra pisze:Wystarczy popatrzec w oczy..

tu bym sie sprzeczal :D
[ Dodano: 2006-03-13, 18:27 ]
pozatym nie mozesz jej zapytac?


No wiesz.. gdy widze taka mgielke w jej oczach to wiem o co chodzi :D
A po co mam pytac :P Ja to czuje przecierz..
No i sutki to tez jest oznaka, no :P
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 mar 2006, 21:17

Qra pisze:no to coś w tym musi być

Nie musi, ale moze.

ForsakenXL pisze:Chłopie, rozmowa to podstawa. Szczera rozmowa.

No na poczatku tak. Potem bedzies zjuz wiedzial, ale nadal mozecie dyskusje co do pozycia prowadzic ;)
kirkor84
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 13 mar 2006, 14:02
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: kirkor84 » 13 mar 2006, 22:21

Słuchajcie rozmowa jest ważna - ja wiem. Jednak w moim przypadku, seks i jakieś konkretniejsze pieszczoty narazie nie wchodzą w gre. Kochana jest na pewno na to nie gotowa a TYM bardziej na rozmowe taką. Więc nie chce wyjść na kolesia który myśli tylko o jednym. Znam ją na tyle dobrze, że wiem, ze rozmowa taka to zły pomysł :/
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 13 mar 2006, 22:37

Jeśli ją pieścisz to stwardnieją jej sutki i to będzie oznaka podniecenia ale czy ma ochotę się z Tobą kochać to już zupełnie inna kwestia.
Dlatego jak większość forumowiczów polecam rozmowę :]
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 13 mar 2006, 22:52

kirkor84 pisze:Kochana jest na pewno na to nie gotowa a TYM bardziej na rozmowe taką.

Nie nie nie, duży błąd. Jeśli nie jest gotowa na rozmowię, to tym bardziej na coś więcej - nie odwrotnie. Od rozmowy się zaczyna.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 13 mar 2006, 23:01

Bylbym wdzieczny ===>www.qra.gc.pl
nic nie tracisz jezor


Ugryzles mnie ! ekipa cie znajdzie, szukaj trumny!
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 mar 2006, 23:06

Jeśli nie jest gotowa na rozmowię, to tym bardziej na coś więcej - nie odwrotnie. Od rozmowy się zaczyna.

Oczywiscie, ze tak!

Skoro wiesz ze ni ejest gotowa nawet na rozmowe to po kiego zes sie na te jej piersi uwziął zamiast poczekac az bedzie gotowa?
kirkor84
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 13 mar 2006, 14:02
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: kirkor84 » 13 mar 2006, 23:47

moon pisze:
Skoro wiesz ze ni ejest gotowa nawet na rozmowe to po kiego zes sie na te jej piersi uwziął zamiast poczekac az bedzie gotowa?


Naprawde mi nie chodzi o seks, chce tylko wiedzieć czy moje pieszczoty ją podniecają, jak ona je odbiera i czy (choć to narazie jak wspomniałem nie wchodzi w gre) ma ochote na coś wiecej. CO na pewno nie znaczy że bym sie posunął o ten znaczący krok dalej...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 mar 2006, 23:53

kirkor84 pisze:chce tylko wiedzieć czy moje pieszczoty ją podniecają

ALe zrozum ze skoro na rozmowe o pieszczotach nie jest gotowa to na nie same tez nie!Dowiesz sie czy ja podniecaja jak bedzie gotowa. <wazne>
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 14 mar 2006, 08:23

Oczywiście, możesz Kirkorze eksperymentować - ale na własne ryzyko. Jeśli nie jest gotowa na porozmawianie o tym, to zbyt nachalne poszukiwania (czytaj jakiekolwiek, w zależności od wytrzymałości psychicznej danej kobiety) mogą skończyć się totalną porażką. Lepiej trochę poczekaj. To nie wyścigi.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 14 mar 2006, 09:31

Kirkor powiedzial:
Naprawde mi nie chodzi o seks, chce tylko wiedzieć czy moje pieszczoty ją podniecają, jak ona je odbiera i czy (choć to narazie jak wspomniałem nie wchodzi w gre) ma ochote na coś wiecej.


Jej cialko na pewno.. Zreszta chyba widzisz co sie z nia dzieje jak ja piescisz ??
Ale wiesz cialo mowi jedno a w glowce co innego..
Musi byc calkowita zgodnosc miedzy tymi dwoma sferami..
Inaczej to nie ma sensu..
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 14 mar 2006, 09:36

kirkor84 pisze:Naprawde mi nie chodzi o seks, chce tylko wiedzieć czy moje pieszczoty ją podniecają, jak ona je odbiera i czy (choć to narazie jak wspomniałem nie wchodzi w gre) ma ochote na coś wiecej. CO na pewno nie znaczy że bym sie posunął o ten znaczący krok dalej...

Stary, po prostu z wyczuciem zapytaj. Porozmawiajcie sobie o tych sprawach, skoro już powolutku zaczynacie się do siebie zbliżać. Nawet nie wiesz jak to później ułatwia sprawę, kiedy nie łamiesz sobie głowy "czy ona aby na pewno tego chce, czy jej się to podoba?". W niczym Ci to nie umniejszy - wręcz przeciwnie, pokażesz że nie jesteś dzieciak.
Zresztą same takie rozmowy w miłej atmosfrze potrafią być bardzo stymulujące i nieraz zakończyć się wcieleniem w czyn podejmowanych tematów <diabel>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 14 mar 2006, 09:43

Tylko pamietaj nie przytlocz jej na raz wszystkim co Ci na sercu lezy :P
Musisz zachowywac sie naturalnie i przelamac opory (jezeli takowe sa)..

To jest bardzo mile.. A nocna rozmowa telefoniczna na te tematy moze
byc bardzo goraca :D

Znajdzcie najlepszy dla was sposob na poznanie siebie.. Moze to byc badanie
swoich cial albo jak wyzej mowilem rozmowa..
Dobra bo powtarzam to co wszyscy.. :P
Powodzenia <browar>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 393 gości