Co sądzicie o ANALU ???

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 21 mar 2006, 20:50

digidy pisze:wypowiedz sie najlepiej na temat: "Czego sie boją chłopcy za pierwszym razem" - pewnie będziesz królował w w tym temacie i będziesz w swoim żywiole.

Koniec Twojej demagogii. Nawet jeśli w tytułach się prosi o "tylko dla kobiet" to i tak też się wypowiadają faceci - nic nie zrobisz, że tak jest.
A za powyższe robienie chlewu masz warna.
Jeśli nie przejdziesz do meritum - wylatujesz.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 21 mar 2006, 20:53

nie ciep sie
nawet jakby Mysior nie zlepil twojego postu z tematem sodomicznym to i tak stado ludzi by ci tam wyrazilo swoja jakze znaczaca opinie - ANAL FE!

no chyba ze chesz do kolekcji 4 postow dolaczyc 4 warny - ale to twoj wybor ;)
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
digidy

Postautor: digidy » 21 mar 2006, 21:45

Bender pisze:nie ciep sie
.....wyrazilo swoja jakze znaczaca opinie - ANAL FE!


Na prosbe Mysiora - przejdzmy do meritum! Kim jestes zeby mnie oceniac? Na szczescie nie kazdy mysli ze sex analny jest FE i ja identyfikuje sie z ta grupa:-). Mysle ze na to ma ogromne znaczenie wiek. Ja mam 21 lat jeszcze, a Ty? Jesli duzo to przepraszam bede sie zwracal "per pan".
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 22 mar 2006, 00:02

per pan ? ee nie wystarczy per bender :D

lat mam tyle co w profilu - zgadza sie ze staenm faktycznym jak ostatnio sprawdzalem

a swoja droga co ty wiesz o analu ? masz ze tak poweim jednostronne doswidczenie

ja dalej uwazam ze wystarczy dac kobiecie wibrator wazelinke i polowa tych "smakoszy" analu odpusci zanim wibrator dojdzie do polowy <evilbat>

zanim namowisz kobiete na przegwintowanei swoim wyciorem - namow ja zeby przegwintowala ciebie - nie bedzeisz zadawal pytan dlaczego kobiety sa niechetne <diabel>

malo jest tych co sie wstydzi - sporo nie chce bo trafilo na brutala i kretyna i jedyne co pamietaja to bol

wiekszosc odpowiedzi na lwasne pytania wywnioskowalbys przegladajac ten topic - bo nawet kobiety sie tu wypowiedzaily z pozytywnymi wrazeniami - bynajmniej nie dlatego ze sa inne - dlaczego tak a nie inaczej - doczytaj - nie ma nic za darmo
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 mar 2006, 07:59

Didigy ... dałem Ci linka Bo tam wszystko jest co Cie zainteresuje , jesli nie znajdziesz tam tego , to ten post który piszesz tu i teraz , zmodyfikowany po przeczytaniu całego tematu tamtego napiszesz w tamtym dziale ! NIE ma sensu zakładanie nowego , kiedy takowy juz jest .
Przeczytaj ten topic , ja też sie tam wypowiadam i wcale nie uwazam iż anal jest fee! <aniolek> o lubrykantach tez tam pisze , nie tylko ja zresztą <browar> spokojnie , nie denerwuj sie , przeczytasz ....sam przeprosisz <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
digidy

Postautor: digidy » 22 mar 2006, 11:26

Bender pisze:a swoja droga co ty wiesz o analu ? masz ze tak poweim jednostronne doswidczenie

Tak, zgadza sie, mam tylko jednostronne dosiwiadczenie. Jesli Ty masz dwustronne to sie pochwal. Chetnie posluchamy.
Bender pisze:ja dalej uwazam ze wystarczy dac kobiecie wibrator wazelinke i polowa tych "smakoszy" analu odpusci zanim wibrator dojdzie do polowy.

Chyba zartujesz! To nie wiesz o tym ze my - faceci odczuwamy kilkakrotnie wieksza satysfakcje z sexu analnego niz One - kobiety?! Gdyby kobiety odczuwaly takie bodzce podczas anala to nie chcialyby o zwyklym sexie w ogole slyszec! Dlatego wlasnie geje odczuwaja podczas swojego stosunku doznania, jakich zwykli faceci - heteroseksualni - nigdy nie odczują... Ale oczywiscie mi nigdy nie bedzie dane tego odczuwac chyba... Nigdy sie nie przelamie raczej :-/.
Bender pisze:zanim namowisz kobiete na przegwintowanei swoim wyciorem - namow ja zeby przegwintowala ciebie - nie bedzeisz zadawal pytan dlaczego kobiety sa niechetne <diabel>

Mysle ze na pewno to kiedys zrobie. I to wczesniej niz mi sie wydaje na pewno.
Bender pisze:malo jest tych co sie wstydzi - sporo nie chce bo trafilo na brutala i kretyna i jedyne co pamietaja to bol

Wlasnie dlatego chcialem zalozyc jednen konkretny temat "Sex analny - tylko i wyłączie", aby dawac tam same konkretne wskazowki... jakich uzywac lubrykatow, w jaki sposob uchronic kobiete przed ewentyalnym bolem itd, ale niestety nie dano mi takiej szansy. Wiec bede pisal tutaj.
Andrew pisze:Didigy ... dałem Ci linka Bo tam wszystko jest co Cie zainteresuje

Przeprosilem Cie w poscie powyzej...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 22 mar 2006, 11:33

digidy pisze:nie wiesz o tym ze my - faceci odczuwamy kilkakrotnie wieksza satysfakcje z sexu analnego niz One

Eeee... to chyba jednak nie doczytałeś :|
Przecież pisałem o kilkakrotnie większej ilości zakończeń nerwowych przy odbytnicy niż w pochwie. Chyba masz jakieś złe doświadczenia.
I wytłumacz mi, dlaczego facet ma większą jazdę tam niż w pochwie? No chyba, że piszesz o dupie faceta?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
digidy

Postautor: digidy » 22 mar 2006, 12:05

Mysiorek pisze:
digidy pisze:nie wiesz o tym ze my - faceci odczuwamy kilkakrotnie wieksza satysfakcje z sexu analnego niz One

Eeee... to chyba jednak nie doczytałeś :|
Przecież pisałem o kilkakrotnie większej ilości zakończeń nerwowych przy odbytnicy niż w pochwie.

Doczytalem, doczytalem ale z wypowiedzi Bendera jednak wynikalo ze to jeszcze do niego nie dotarlo...
Mysiorek pisze:I wytłumacz mi, dlaczego facet ma większą jazdę tam niż w pochwie? No chyba, że piszesz o dupie faceta?

Chodzi oczywscie o sex z kobieta. Jestem heteroseksualista.
Mysle ze to juz wynika z mentalnosci danego czlowieka. Dla mnie np to jest takie niecodzienne, takie jakby troche niedozwolone... takie cos przed czym kazdy ma na poczatku jakies male zahamowania... Nie wiem jak to wytlumaczyc... Poza tym sex analny dostarcza mi calkiem nowych doznan. Pewnie przyprawie zaraz kogos niesmakiem, ale zawsze pisze to co mysle i tym razem bedzie tak samo: wg mnie odbyt partnerki jest o wiele ciasniejszy niz pochwa i zapewne stad dostajemy wiecej z doznan z tego rodzaju sexu.

A teraz jeszcze jedna prosba: prosze abysmy nie robili sobie juz wiecej zadnych zlosliwosci i pisali tylko na temat. Przepraszam za wszystko co napisalem na innych jesli wynikalo to z mojej zlosliwosci... Obiecuje ze bede sie staral aby sie to juz wiecej nie powtorzylo:-). Chcialbym abysmy jakos sobie wybaczyli wczorajsze zajscie ;-).

Stad moje pierwszy pytanie: Czy uzywaliscie moze zelu K-Y? Chodzi mi o 2 typy: "Lubricating Jelyy" i samo "Jelly". Ten drugi mozna kupic doslownie w kazdej aptece za ok 15zl. "Lubricating Jelly" - najtansza cena jaka znalazlem to ok 26zl. Ten pierwszy jest niby rekomendowany przez niektore sex shopy do sexu analnego... ale oczywiscie obydwa rodzaje sa produkowane na bazie wody i spokojnie mozna je stosowac razem z prezerwatywa. Mam jeszcze pytanie odnosnie zelu "Anal Lube" - niby preferowany do tego rodzaju sexu. Ktos tego uzywal? Moze sie pochwalic czy jest rzeczywiscie dobry - cena nie jest raczej niska, ale jestem gotow na ten wydatek jesli to pomoglo by mi i dziewczynie w przyjemniejszych doznaniach... Dodam ze "anal lube" ma 2 roaczej:czarny - zwykly i czerwony - rozgrzeajacy(cynamonowy). Czy ktos moze sie wypowiedziec?
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 22 mar 2006, 13:14

digidy pisze:Dla mnie np to jest takie niecodzienne, takie jakby troche niedozwolone...

No i chyba o to chodzi przede wszystkim. Bo i tak głowa jest najważniejsza w seksie. <faja>
digidy pisze:Czy uzywaliscie moze zelu

Nie znam tych żeli. Może ktoś inny coś powie na ich temat.
Ale sądzę, że można metodą prób i błędów przetestować wszystkie w/w. Skoro w aptece to bezpieczne. :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 22 mar 2006, 13:41

INTIMEL -> tez sie sprawdza, rowniez na bazie wody
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 mar 2006, 15:01

K-Y bardzo dobry zel , ale o tym juz też pisalismy
Dla mnie nie ma az tak wielkiej róznicy pomiedzy sexem analnym a normalnym , dla mnie i ten , i ten jest oki , dla kobiet ///? niech sie one wypowiedzą
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Chili
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 22 paź 2005, 11:38
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Chili » 22 mar 2006, 15:27

A ja mam pytanko digidy, Mianowicie, ten rozgrzewajacy zelik z cynamonem. Z jego nazwy raczej nie wynika by można go było kupić w aptece, wiec tylko w sklepie z roznymi sex gadzedzikami?

Pytam bo mam pomysł jak go fajnie urzyc :D
Diana King - "Shy Guy" (Dancehall MIX)
ROBINHO razem zdziałamy cuda! :)
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 22 mar 2006, 15:59

Andrew pisze:K-Y bardzo dobry zel , ale o tym juz też pisalismy
Dla mnie nie ma az tak wielkiej róznicy pomiedzy sexem analnym a normalnym , dla mnie i ten , i ten jest oki , dla kobiet ///? niech sie one wypowiedzą

prawde mówiac, to roznica miedzy seksem normalnym i analnym jest spora. nie wspomne o bulu ktore wiekszosc kobiet odczowa przy analu.... ale i ogolnie wrazenia zmyslowe sa troszke inne.....

polecam: Johnson's Baby oliwka dla dzieci i niemowląt kwiatowa

http://mediweb.pl/sklep/index.php/cPath/21_68
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 22 mar 2006, 16:05

ok moze i jest troche bolu jak ktos sie za to nieumiejetnie zabiera, poza tym sa rozni ludzie i rozne odczucia. Jedna bedzie to bolec jak cholera bez wzgledu na to jak delikatny bedzie partner bo po prostu ma opory psychiczne i chocby sie dwoil czy troil to ja i tak zawsze bedzie bolec.
A co do odczuc to sa troszke inne, to normalne. Jak inne? Trudno to opisac. Jak cos mi przyjdzie do glowy to moze sprobuje ;)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Grace

Postautor: Grace » 22 mar 2006, 16:06

agna 24 pisze:nie wspomne o bulu ktore wiekszosc kobiet odczowa przy analu....

Bol wystepuje tylko jesli facet jest niedelikatny , a tak to zero bolu 100% przyjemnosci :)
Polecam zel Intimel cena ok 9zl w aptece
digidy

Postautor: digidy » 22 mar 2006, 17:41

Chili pisze:A ja mam pytanko digidy, Mianowicie, ten rozgrzewajacy zelik z cynamonem. Z jego nazwy raczej nie wynika by można go było kupić w aptece, wiec tylko w sklepie z roznymi sex gadzedzikami?

Pytam bo mam pomysł jak go fajnie urzyc :D


Niestety mysle ze w aptece go nie mozna dostac:-/. Ale ostatnio sie rozgladalem za takimi specyfikami... W typowych sex-shopach takie cos kosztuje ok 30zl drozej niz w innych sklepach wysylkowych. Ja to znalazlem w normalnym sklepie internetowym. Jesli dobrze pamietam najnizsza cena jaka znalazlem to cos ok 59zl...(moze troche taniej). Jesli nie uda Ci sie znalezc - napisz Private Message - znajde i podac Ci link:-). Tak sie zastanawiam: co to znaczy rozgrzewajacy? Wiesz cos moze co to moze oznaczac;-)?
P.S. Cena jest niby wysoka ale zauwaz ze dozownik jest bardzo wygodny i tego jest tam naprawde duzo!! Wychodzi chyba niewiele drozej niz inne tego typu specyfiki nierekomendowane typowo do sexu analnego...

[ Dodano: 2006-03-22, 17:51 ]
agna 24 pisze:polecam: Johnson's Baby oliwka dla dzieci i niemowląt kwiatowa

http://mediweb.pl/sklep/index.php/cPath/21_68


Kurcze, uzywam Jej, ale do innych celow. No dobra, przyznam sie;-). Sluzy mi do roznego rodzaju cwiczen penisa:-p. Tylko sobie zle o mnie nie pomyslcie:-). Ale swieta racja - kwiatowa pachniala najladniej. Ale mysle ze do sexu analnego z uzyciem prezerwatyw to nie bedzie sie nadawalo... To chyba zawiera jakies tluszcze... To jest tylko na bazie wody??? Wydaje mi sie ze nie... To pewnie rozpuszcza albo uszkadza prezerwatywy... Ale moge sie mylic:-).
No nie, ale glupoty pisze - oliwka chyba jest na bazie jakiejs "oliwy":-D.
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 22 mar 2006, 18:49

kurde ja lubie to, aloe nei wiem jak zaczac przy obecnej dziewczynie... chyba musze poczekac... znowu amatorka... echhhh
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
mirabelka
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 05 mar 2006, 08:30
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: mirabelka » 22 mar 2006, 18:53

zanim namowisz kobiete na przegwintowanei swoim wyciorem - namow ja zeby przegwintowala ciebie - nie bedzeisz zadawal pytan dlaczego kobiety sa niechetne
Popieram...bardzo mądre podejście do tematu

[ Dodano: 2006-03-22, 19:17 ]
Każdy zwolennik analu ma prawo uważac po swojemu, ale dla mnie chłopak mając do wyboru czyściutką i smaczną cipeczkę oraz odbyt, wybiera to drugie, ma skłonności pedalskie i tyle
Ja czytałam że prawie każdy mężczyzna uprawiający tego typu sex ma takowe skłonnośći..i myślę ,że sporo w tym prawdy...i jak panowie co wy na to???

[ Dodano: 2006-03-22, 19:20 ]
Jak już mówiłem wszystko sie zmienia !! jesli nie u ciebie to byc moze u Twej Pni ! i co wtedy odmówisz jej ??
Chciał by sie powiedziec pocholere pchasz jej fajfusa do buzi , jak maszz cipeczkę :547: :547: :547: :547:
_________________
No właśnie upodobania się zmieniają osobiście nie próbowałam... do niedawna byłam zdecydowanie na nie, a teraz...rozważam <aniolek>
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 22 mar 2006, 19:21

digidy pisze:
[ Dodano: 2006-03-22, 17:51 ]
agna 24 pisze:polecam: Johnson's Baby oliwka dla dzieci i niemowląt kwiatowa

http://mediweb.pl/sklep/index.php/cPath/21_68


Kurcze, uzywam Jej, ale do innych celow. No dobra, przyznam sie;-). Sluzy mi do roznego rodzaju cwiczen penisa:-p. Tylko sobie zle o mnie nie pomyslcie:-). Ale swieta racja - kwiatowa pachniala najladniej. Ale mysle ze do sexu analnego z uzyciem prezerwatyw to nie bedzie sie nadawalo... To chyba zawiera jakies tluszcze... To jest tylko na bazie wody??? Wydaje mi sie ze nie... To pewnie rozpuszcza albo uszkadza prezerwatywy... Ale moge sie mylic:-).
No nie, ale glupoty pisze - oliwka chyba jest na bazie jakiejs "oliwy":-D.


Ja tez ostatnio jej uzywalam do masowania penisa :)
a co do tego czy sie nadaje do sexu analnego z gumka to nie wiem - nie uzywam gumek
pluszak
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 08 mar 2006, 16:51
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: pluszak » 22 mar 2006, 19:25

wyobraz sobie ze nie tylko faceci lubia ten rodzaj seksu... ciezko wiec stwierdzic jakie ja mam sklonnosci...bo lubie i to nawet bardzo...ale mysle ze z dyskusja o seksie analnym jest jak z tematem forum"pierwszy raz czego sie boicie" smieszy mnie wypowiadanie na ten temat ludzi ktorzy nigdy nie uprawiali tego rodzaju seksu.Wydajecie opinie o czyms czego nie znacie i nigdy nie spróbujecie bo w waszym mniemaniu wszystko jest a fe!! za wyjatkiem po cich po ciemku i pod koldra zeby was przypadkiem partner nie zobaczył. <diabel>
zepsuta kobieta należy do tego rodzaju istot,
których mężczyźni nigdy nie mają dosyć.
Oscar Wilde
Awatar użytkownika
Chili
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 22 paź 2005, 11:38
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Chili » 22 mar 2006, 20:12

digidy pisze:Tak sie zastanawiam: co to znaczy rozgrzewajacy?


Mi się wydaje ze po prostu skład tego żelu jest dak dobrany, że po prostu czuje sie jakies miłe grzaniew miejscy gdzie go stosujemy... W necie widziałam oprocz cynamomu odmiane tego zelu CHERRY. I przeczytałam że zarowno ta jak i cynamonowapobudzają jakies tam receptory na skorze czego nastepstwem sa niesamowite wrazenia u partnerów.
Diana King - "Shy Guy" (Dancehall MIX)

ROBINHO razem zdziałamy cuda! :)
digidy

Postautor: digidy » 22 mar 2006, 21:47

pluszak pisze:wyobraz sobie ze nie tylko faceci lubia ten rodzaj seksu... ciezko wiec stwierdzic jakie ja mam sklonnosci...bo lubie i to nawet bardzo...ale mysle ze z dyskusja o seksie analnym jest jak z tematem forum"pierwszy raz czego sie boicie" smieszy mnie wypowiadanie na ten temat ludzi ktorzy nigdy nie uprawiali tego rodzaju seksu.Wydajecie opinie o czyms czego nie znacie i nigdy nie spróbujecie bo w waszym mniemaniu wszystko jest a fe!! za wyjatkiem po cich po ciemku i pod koldra zeby was przypadkiem partner nie zobaczył. <diabel>


Kurcze, super wypowiedz. Nie ujal bym tego lepiej:-). A do tego jeszcze jestes kobieta:-). Tak trzymac:-D. bardzo mnie denerwuje gdy ktos tego nigdy nie doswiadczyl i juz ma o tym gotowa opinie...(to jest uprzedzenie niestety). Dlatego poczatkowo zrobilem oddzielny temat i tam mialy sie wypowiadac osoby, ktore juz to robily i mogą powiedziec co nieco z doswiadczenia a nie z wyobrazenia. Ale niestety moj nowy temat zostal przeniesiony tutaj:-/. I stad moje wczorajsze oburzenie:-(. Ten temat mi nie odpowiada: " Co sądzicie o Analu?" - wypowiadają sie ludzie ktorzy tego nie robili nigdy i tylko denerwuja innych i psuja niektorym humor swoimi zlosliwymi uwagami(typu dupa jest do..., albo FE zboczency) a przeciez i tak przez osoby ktore lubią ten rodzaj sexu ich wypowiedzi są ignorowane... (tak jak przeze mnie <faja>).
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 22 mar 2006, 22:07

digidy pisze:Dlatego poczatkowo zrobilem oddzielny temat

digidy, już wszyscy wiemy dlaczego, napisałeś to kilka razy. wystarczy. sam niczego konstruktywnego nie wnosisz tym ględzeniem, a masz pretensje, że usunięto Ci tamten konkretny topic, daruj.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 22 mar 2006, 22:17

gdybys ogladal taka animacje z motylkeim to byc wiedzail do czego jest dupa <hahaha>

jezeli chesz wiedziec jak byc delikatnym trenuj wkladanie czopkow - najepiej na sucho bez poslizgu <fuckoff>

(uprzedzajac pytanie - tak to nic przyjemnego - szczegolnie jak jeszcze mas sie 40st goraczki i sensacje zaladkowe i trzeba sobei radzic samemu <chory>

wybacz to nic osobistego - tylko na peczki jest specjalistow od posuwania w kakauko tyle ze w efekcie po swiecie chodzi cala rzesza skrzywdzonych kobiet

btw - gdyby facetowi zaslonic oczy i nei pozwolic macac to nie poczyl by roznicy czy posuwa faceta czy kobiete - bo z anatomicznego i fizjologicznego punktu widzenia - odbyt to odbyt

tak naprawde to nam w glowie siedzi

sproboj namowic kobiete na lodzika z gwintowaniem - raz bedzeisz mial nowe doznania na brak ktorych narzekasz ostanimi czasy a dwa - poczujesz na wlasnej dupie co to znaczy - i bynajmniej nie ma to nic wspolnego z homo, pedlastwem gejostwem i cholera wie czym jeszcze - dopoki nei zaczneisz poczuwac pociagu do meskiego wlochatego tylka hehe
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 22 mar 2006, 22:21

digidy pisze:Ten temat mi nie odpowiada:

To se idź na priv z pluszakiem i nie jęcz już o tym.
Myślisz, że jak założysz nowy topic to tylko i wyłącznie będą wyp. się praktycy?
I nie sądź po pozorach. To, że ktoś się nie wypowiada nie znaczy, że nie próbował anala lub tego nie robi. Przymusu wypowiedzi nie ma.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 22 mar 2006, 22:57

czasem wystarczy zwykly krem do rąk...... jak nie ma niczego innego pod reką :)
digidy

Postautor: digidy » 22 mar 2006, 23:06

Nie bede komentowal poprzednich wypowiedzi uzytkownikow Mysiorek i lollirot - obiecalem przeciez ze bedzie bez zlosliwosci, ale jak mi ktos pisze znowu ze to jest Fei Be to juz nie wyrabiam.
Bender Twojej wypowiedzi nie pozostawie bez komentarza. Znamy Twoja opinie i juz Ci dziekujemy. Nie wnosisz nic ciekawego do tematu - daruj sobie. Idz na watek jakis o zwylym sexie i tam sie wykaz.
Do rzeczy: widzialem jedno pytanie bardzo madre... Mam podobne do Was: jak najeliej zacza rozmowe z dziewczyna o analu? moze nie potrzebna jest rozmowa... moze trzeba po prostu przejsc do czynu - np podczas sexu zaczynac masowac okolice odbytu partnerki... Nie mowie oczywiscie aby od razu za pierwszym razem uprawiac ten rodzaj sexu, ale rozwiązać problem podobną drogą - beez rozmowy tylko oswajac partnerke z tym i gdyby pytala sie "co robisz..." odpowiadać tak jakby nic się nie stało i odpowiedziec ze to normalne i ze robilismy to juz kilka razy i ze to normalne... Wiem ze opowiadanie troche takie pokrecone, ale mam nadzieje ze wychwyciliście ogólny sens...
Co myslicie? Dziewczyny, jak Wam sie wydaje? Jak byloby najlepiej dla Was? Oczywiscie chodzi o to aby Was do tego zachecic a nie zniechecic;-).
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 23 mar 2006, 10:36

digidy pisze:Do rzeczy: widzialem jedno pytanie bardzo madre... Mam podobne do Was: jak najeliej zacza rozmowe z dziewczyna o analu? moze nie potrzebna jest rozmowa... moze trzeba po prostu przejsc do czynu - np podczas sexu zaczynac masowac okolice odbytu partnerki... Nie mowie oczywiscie aby od razu za pierwszym razem uprawiac ten rodzaj sexu, ale rozwiązać problem podobną drogą - beez rozmowy tylko oswajac partnerke z tym i gdyby pytala sie "co robisz..." odpowiadać tak jakby nic się nie stało i odpowiedziec ze to normalne i ze robilismy to juz kilka razy i ze to normalne... Wiem ze opowiadanie troche takie pokrecone, ale mam nadzieje ze wychwyciliście ogólny sens...
Co myslicie? Dziewczyny, jak Wam sie wydaje? Jak byloby najlepiej dla Was? Oczywiscie chodzi o to aby Was do tego zachecic a nie zniechecic;-).

w sumie masz racje..... czasem lepiej przejsc od razu do czynu..... :)
a u nas to ja poprosilam pierwsza. i sie zgodzil :)
digidy

Postautor: digidy » 23 mar 2006, 12:32

agna 24 pisze:w sumie masz racje..... czasem lepiej przejsc od razu do czynu..... :)
a u nas to ja poprosilam pierwsza. i sie zgodzil :)


Kurcze, takiej kobiety ze świecą szukać:-). Fajnie mieć taką dziewczynę;-). Pozostałe dziewczyny: co o tym sądzicie? Bo jak dotąd to Agnieszka (chyba tak masz na imię) najżywiej bierze udział w dyskusjach:-). Za co bardzo dziękuję:-).
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 23 mar 2006, 12:39

digidy pisze:
agna 24 pisze:w sumie masz racje..... czasem lepiej przejsc od razu do czynu..... :)
a u nas to ja poprosilam pierwsza. i sie zgodzil :)
Kurcze, takiej kobiety ze świecą szukać:-). Fajnie mieć taką dziewczynę;-). Pozostałe dziewczyny: co o tym sądzicie? Bo jak dotąd to Agnieszka (chyba tak masz na imię) najżywiej bierze udział w dyskusjach:-). Za co bardzo dziękuję:-).
rany, nie jestem jedyna dziewczyna (nawet na tym forum), ktora lubi anal. Zreszta, zanim go poprosilam o to, to tez wiele czasu uplynelo..... ale chcialam dodac, ze ja zanim go o to poprosilam, wiedzialam juz jak to jest. On tez wiedzial. po prostu, on myslal, ze ja nie zgodze sie, wiec nie prosil mnie

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 308 gości