jak zaczac??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

insolventangel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:21
Skąd: warszawa
Płeć:

jak zaczac??

Postautor: insolventangel » 08 sie 2006, 12:17

hmmm mam pytanie i prosze o odpowiedz doswiadczonych...
jak zaczne chlopaka piescic to cos sie robi z napletkiem jego czlonka...?? nie chcialabym gafy puscic...:]
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 08 sie 2006, 12:43

wsadz sobie ptaka do dzioba - zniknie ci problem z oczu <hahaha>

a napletek - zssunac i tyle
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 08 sie 2006, 12:47

insolventangel pisze: nie chcialabym gafy puscic...:]

To może powiedz mu, że nie masz doświadczenia
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 sie 2006, 13:06

a.b1 pisze:To może powiedz mu, że nie masz doświadczenia

dokładnie, wtedy cie poprowadzi. takie cos moze byc bardzo ciekawe dla faceta. tylko pamietaj ucz sie pilnie i zaskakuj swojego "nauczyciela". Faceci lubia często takie niedoswiadczone, ale nie takie które nigdy niczego sie nie naucza. Poza tym wiecej luzu, na poczatku rzadko jest idealnie
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 08 sie 2006, 13:14

jak zaczne chlopaka piescic to cos sie robi z napletkiem jego czlonka...??
Zsuwa. Możesz sobie nim poruszać w górę i w dół, ale nie za mocno oczywiście :)
Powiedz, niech on pokaze Ci co masz robić i ucz się <browar>
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 09 sie 2006, 11:07

*qbass* pisze:Zsuwa. Możesz sobie nim poruszać w górę i w dół, ale nie za mocno oczywiście :)
wlasnie niekiedy trzeba troche mocniej chwycic..inaczej ja osobiscie nic nie odczuwalem..powiedz mu ze jestes niedoswiadczona a cie poprowadzi..ja lubilem prowadzic moja milosc :)
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
Jezebel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 30 lip 2006, 20:53
Skąd: Wodzisław
Płeć:

Postautor: Jezebel » 09 sie 2006, 23:35

po prostu porozmawiaj z nim na ten temat<smile> zapytaj co mu najbardziej odpowiada i jak lubi... to chyba najlepszy pomysł...a facetów często kręci to że jego kobieta po raz pierwszy właśnie mu serwuje oral <smile>
...bez planu w życie to cały mój plan...
leeloo
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 07 cze 2006, 18:35
Skąd: spod byka
Płeć:

Postautor: leeloo » 10 sie 2006, 02:53

po raz pierwszy właśnie mu serwuje oral

tylko tak patrząc od strony technicznej, to niekiedy przy oralu, dochodzi pieszczota ręką, wiec może lepej zacząć od samej ręki, żeby nie wyszło niezdarnie i stopniować wyczyny. ale na pewno najlepiej spytac faceta od razu.
pamiętam natomiast (no mnie to troche bawi) jak wiele lat temu pierwszej dziewczynie powiedziałem "złap go jak poręcz w autobusie" kiedy zapytała co ma robic <hahaha>, poskutkowało, w krótkim czasie doszła do wirtuozerii <pejcz>
Awatar użytkownika
..::WdOwA::..
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 244
Rejestracja: 08 mar 2006, 08:27
Skąd: Stąd:D
Płeć:

Postautor: ..::WdOwA::.. » 10 sie 2006, 21:12

Bender pisze:wsadz sobie ptaka do dzioba - zniknie ci problem z oczu

<banan> <banan> <banan> hehehe...dobre:) Jak nie wiesz co robic, to poczekaj z tym;) Myślisz, ze jak radzili sobie Twoi rodzice? Nie mieli internetu. Czekali, aż na to wpadli w koncu:D
firstOne!
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 76
Rejestracja: 20 lip 2006, 16:15
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: firstOne! » 10 sie 2006, 21:27

..::WdOwA::.. pisze: Myślisz, ze jak radzili sobie Twoi rodzice? Nie mieli internetu. Czekali, aż na to wpadli w koncu:D


cos mi sie wydaje ze wtedy to nie bylo tak popularne :P
Awatar użytkownika
..::WdOwA::..
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 244
Rejestracja: 08 mar 2006, 08:27
Skąd: Stąd:D
Płeć:

Postautor: ..::WdOwA::.. » 10 sie 2006, 21:27

Oj tylko Ci sie wydaje;)
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 10 sie 2006, 21:41

firstOne! pisze:cos mi sie wydaje ze wtedy [sex francuski] nie byl tak popularny :P

No nie, następny zwolennik teorii, że usta służą do sexu od niedawna, a kiedyś to kobiety dostawały zawału na samą myśl o tym <lol> Sex jest dla małolatów, a reszta to ewentualnie tylko po bożemu, przy zgaszonym świetle i z zamkniętymi oczami jeszcze na wszelki wypadek to robi <hahaha>
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
sexy lady
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 21 sie 2006, 17:47
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: sexy lady » 21 sie 2006, 18:18

zalezy w jaki sposob chcialabys Go piescic. Moze to byc na sposob francuski czyli ustami lub tradycyjnie dlonia. Musisz delikatnie wziasc do ust Jego czlonek a nastepnie chwycic reka u nasady penisa. I wykonywac ruchy synchronizowane (mozesz sprobowac na ogorku lub bananie). Jezeli wolisz metode tradycyjna, uchwyc cala dlonia penisa i wukonuj ruchy z gory na dol. Nie uciskaj zbyt mocno, gdyz moze to bolec Twojego partnera, Powodzenia! <fuckoff>
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 21 sie 2006, 18:43

insolventangel pisze: cos sie robi z napletkiem jego czlonka...??
zastosuj chwyt gitarowy. Chwytasz naplete między palec serdeczny, wskazujący a kciuk gdy jeszcze jest na żołądźiu i wykonujesz ruchy posówisto-zwrotne. Ale tylko o niewielkiej amplitudzie. Mozesz mocniej ścisnąć. Gdy twój facet już będzie dochodził mocno ściśnij. Gdy będzie chciał więcej niech prosi <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 313 gości