Kobiety lubia koksow !

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Fantomista

Kobiety lubia koksow !

Postautor: Fantomista » 26 sie 2006, 01:29

Sprawa jest taka kumpel byl ostatnio w pabie z laska tanczyli takie tam sprawy i on poszedl do stolika. Ona spotkala kolezanke i staly gadaly, nic nieczgo sobie patrzy a ona wychodzi z jakims napakowanym typem i nie wraca a na drugi dzien dzwoni i ze zrywa z nim. Chlopak normalnie zalamany !
Druga sytuacja taka sytuacja to kumpel byl z dziewczyna 2,5 roku i zarobil pieniadze, zabral dziewczyne do gracji na wycieczke wyrypal kupe kasy na to a ona 1 dnia spotkala typa z polski tam koks jak niewiem i zostala z nim parodia.
I powecie mi ze dziewczyny nie lubia miesniakow na koksie to wysmieje !
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 26 sie 2006, 01:35

Mógłbys to przepisac wszystko jeszcze raz, tylko bez błędów i z przecinkami, bo takiego bełkotu się prawie czytac nie da :|
I powecie mi ze dziewczyny nie lubia miesniakow na koksie to wysmieje !
Nie stawiaj wszystkich kobiet pod jedną ścianą <mlotek> Moja nie lubi... <aniolek>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 sie 2006, 01:35

nie znam sie na diewczynach w Twoim wieku
a wiekszośc kobiet nie lubi
Fantomista

Postautor: Fantomista » 26 sie 2006, 01:40

Dzindzer pisze:nie znam sie na diewczynach w Twoim wieku
a wiekszośc kobiet nie lubi


Bo wy nawet nie wiecie ilu z tych chlopcow co wam sie podobaja jestr na koksie ! taka prawda, chlopaki z rozkladowki wzieli wiecej kosku niz maja wlosow na glowie
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 sie 2006, 01:42

no tak ty wiesz co kto wział i kto sie komu odoba. Teraz zdecyduj czy rozmawiamy o kobietach czy dziewczynkach
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 26 sie 2006, 01:46

Fantomista pisze:Bo wy nawet nie wiecie ilu z tych chlopcow co wam sie podobaja jestr na koksie ! taka prawda, chlopaki z rozkladowki wzieli wiecej kosku niz maja wlosow na glowie

Rozpier.dala mnie ten dzieciak :)
Mialem w lapie 41 kiedys. Tez bralem koks? Biore na klate 150kg, tez bralem koks? Jako taka budowe ciala mam, tez jestem koks? Jak sie za siebie nie potrafisz wziasc na silowni to placz synus, placz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 sie 2006, 01:52

Haro to dziecko wie lepiej, on wie wszystko

szkoda tylko, że tak mu sie tylko wydaje <evilbat>
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 26 sie 2006, 02:25

Dzindzer pisze:Haro to dziecko wie lepiej, on wie wszystko

No, i to w praktyce, bo tutaj sa sami teoretycy ;)

Lysiejacy oblesny kark nie potrafiacy biegac, z podskakujacymi cyckami wiekszymi od niejednej dziewczyny ma niby krecic kobiety?
Fajnie zbudowani kolesie pracuja nad swoja sylwetka wiele lat! Tacy znajduja sobie miejsce na rozkladowkach (?). Takie treningi by osiagnac wymarzona sylwetke to lata treningow, placzu, lez i potu wylanych na silowni. Wiec w kieszen wsadzasz sobie teraz swoje bajki, ktore powinienes przeczytac sobie przed snem o godzinie 19.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 sie 2006, 02:47

jak znam zycie to dzieiaczek ma mase kompleksów, pewnie nawet na wf w szkole nie ćwiczy a na temat ludzi dobre i adnie zbudowanych sie wypowiada, reszta wszystkich zarówno prawdziwych koksów jak i tytch którzy cięzko pracują na swoja figure wrzuca do jednego worka
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 26 sie 2006, 02:49

Tylko, ze nawet koks musi ciezko pracowac nad tym, zeby ladnie wygladam. Zaladowac sobie szpile z deca w dupe to nie problem, problemem jest tak zniszczyc miesnie w trakcie treningow, zeby te pozniej odbudowywaly sie tak jak powinny. Do tego dochodzi dieta, dodatkowe suplementy. Koks to nie zabawa dla gryzipiorkow czy byle lepszej choloty spod bramy! Brac trzeba tez umiec z glowa! Inna sprawa, ze koles zwyczajnie zazdrosci tym, ktorzy maja i wiecej w glowie, i pod ubraniem.
Fantomista

Postautor: Fantomista » 26 sie 2006, 02:54

Haro pisze:Mialem w lapie 41 kiedys. Tez bralem koks? Biore na klate 150kg, tez bralem koks?


Na bank brales, 150 bez koksu nikt nie wezmie
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 26 sie 2006, 02:56

<hahaha>
Cwiczyles kiedys?
Fantomista

Postautor: Fantomista » 26 sie 2006, 02:58

Cwiczyles kiedys?


Nawet Jarek Pudzianowki tyle bez koksu jie bral, wiec mi tu glupot nie opoeiadaj ok ?
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 26 sie 2006, 03:02

Fantomista pisze:Jarek Pudzianowki

Mariusz. Mariusz Pudzianowski.

Istnieje na swiecie cos takiego jak ciwczenia na zwiekszenie sily. Slyszales kiedys o czyms takim? Czy Twoja wiedza opiera sie na Jarku Pudzianowskim? <hahaha>
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 26 sie 2006, 03:03

Jarek Pudzianowki
<hahaha> <hahaha>
150 bez koksu nikt nie wezmie
Hmmm... u mnie w drugiej klasie liceum prawie wszyscy tyle brali <aniolek>
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 26 sie 2006, 03:04

*qbass* pisze:Hmmm... u mnie w drugiej klasie liceum prawie wszyscy tyle brali

Ja w 3 klasie LO bralem 110. 100 machalem seriami :) Ale ja koks jestem, wiekszy jak Jarek <hahaha>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 sie 2006, 03:05

*qbass* pisze:u mnie w drugiej liceumprawie wszyscy tyle brali

bo wyszycy to te no koksy byli i tyle
no zapytaj sie Jarka Pudzianowskiego albo pana eksperta Fantomista
Fantomista

Postautor: Fantomista » 26 sie 2006, 03:06

Haro pisze:Ja w 3 klasie LO bralem 110. 100 machalem seriami Ale ja koks jestem, wiekszy jak Jarek


tak, na necie mozna sobie kitowac, ja biore 300 hehehe
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 26 sie 2006, 03:08

Fantomista pisze:zabral dziewczyne do gracji

graaacjaaa! Cozes biedakowi zrobila?
Haro pisze:Biore na klate 150kg, tez bralem koks?

Ja biore 60. Ale przyznaje sie koksowania sie psychotropami <strongman>
Fantomista pisze:Jarek Pudzianowki

<pijak>

Wracajac do tematu...Nie, kobietom przewaznie podobaja sie faceci zbudowani troche slabiej niz Rambo-Rocky-Terminator-Pudzian stajl. Mi sie chudzi podobaja. Ale jak sa tacy chudzi to pewnie od cpania wiec tez przepada <diabel> A norlamna laska nie wyjdzie z imprezy z innym kolesiem niz ten, z ktorym przyszla. Jak tak zrobi to kur**, nie laska. Proste.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2006, 03:08 przez runeko, łącznie zmieniany 1 raz.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 26 sie 2006, 03:08

Widzisz koksa w avatarze? To ja :) Zadaj sobie teraz pytanie: czy to koks, czy dobra obrobka w Paint'cie wybitnego dziecka Neostrady? <hahaha>
Gdybys chociaz troszeczke pocwiczyl to wiedzialbys i bredni nie wypisywal.

[ Dodano: 2006-08-26, 03:09 ]
runeko pisze:Jak tak zrobi to kur**, nie laska

Ewentualnie ma 14 lat (i w dol).
Fantomista

Postautor: Fantomista » 26 sie 2006, 03:10

runeko pisze:Wracajac do tematu...Nie, kobietom przewaznie podoboja sie faceci zbudowani troche slabiej niz Rambo-Rocky-Terminator-Pudzian stajl


Jasne. Dopoki nie pojdzie na dyskoteke to mowi ze woli chudzszych a potem siel slini na widok kazdego koksa, nie wciskaj mi kitu renuko.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 26 sie 2006, 03:12

Tak, Tobie wszyscy teraz beda wciskac kity. Bo nie maja ciekawszych rzeczy do roboty. Masz jakas blokade czlowieku? Kazdy ma rozne gusta, otaczacie sie w towarzystwie nastoletnich dajek to tak macie. Takich, ktore bardziej leca na napietego cyca niz na to, co potrafi soba prezentowac dany czlowiek. Ale co tu sie dziwic, lepszy nie jestes. Dla ciebie seks i spacerki nad jeziorem sa kwintesencja romatycznej milosci.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 sie 2006, 03:14

Fantomista pisze: nie wciskaj mi kitu renuko.

przeciez chyba ona lepiej wie kto podoba sie jej i jej kolezanka
w moim otoczeniu nadmiernie napakowani ( nie mylić z dobrze i ładnie zbudowanymi) nie ciesza sie powodzeniam
ale jak juz mówiłam nie znam sie na guście panienek w twoim wieku i na twoim poziomie
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 26 sie 2006, 03:15

I tak ten temat zostanie wyje... zapewne, bo to wali prowokacją na kolometr, ale pośmiać sie mozna! <hahaha>
Dopoki nie pojdzie na dyskoteke to mowi ze woli chudzszych a potem siel slini na widok kazdego koksa,
Jak ma nierówno pod sufitem! A po pierwsze (moim zdaniem) normalna kobieta "ślini się" do swojego, a nie obcego faceta. No ale ja jestem dzieckiem neostrady, to co ja wiem o tym. :(
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 sie 2006, 03:16

*qbass* pisze:I tak ten temat zostanie wyje... zapewne, bo to wali prowokacją na kolometr, ale pośmiać sie mozna!

a pwnie, że wyje i to nie tylko prowokacja
ale ja cierpie na bezsenność wiec prynajmniej sie nie nudze
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 26 sie 2006, 03:29

*qbass* pisze:No ale ja jestem dzieckiem neostrady

Ty tez? ;DD

Powiem tak: za faceta, ktory jest fajnie zbudowany sie nie uwazam. W oczach wielu przesadzilem z rozbudowa swojego ciala. Teraz jest zupelnie inaczej. Przestalem cwiczyc, troche mi spadlo, bardzo duzo schudlem i wygladam nareszcie jak czlowiek. Nie mam juz lapy grubosci lydki (a mialem!), tylko wygladam moim zdaniem ok, a wedlug Agaty jestem cudownie zbudowany. I fakt faktem na ludziach fajnie zbudowanych przyjemniej jest zawiesic oko niz na anorektykach lub grubych, niskich i z nadmiernym owlosieniem ciala. Jednak i tak na koncu wszystko sprowadza sie do tego, co znajduje sie pod kopula, o sposobie bycia, pogladzie na zycie, sposobie mowienia i umiejetnosci rozmowy. A takie cechy posiadaja rowniez ludzie z nadmienie rozbudowanymi miesniami, ktorzy chyba w kazdym otoczeniu uchodza za napakowane tempoty. A niejednokrotnie tacy maja duzo wiecej do powiedzenia i maja lepszy poglad na zycie (madrzejszy) niz niejedni chudzi.
Fantomista

Postautor: Fantomista » 26 sie 2006, 03:34

Haro pisze:Powiem tak: za faceta, ktory jest fajnie zbudowany sie nie uwazam. W oczach wielu przesadzilem z rozbudowa swojego ciala. Teraz jest zupelnie inaczej. Przestalem cwiczyc, troche mi spadlo, bardzo duzo schudlem i wygladam nareszcie jak czlowiek


dobrze ze schudles, bo lski nie lubia grubasow, mialem w klasie grubasa to wszyscy mó zarciki robili, najleosze byly doniczki na glowie hehehe
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 26 sie 2006, 03:38

Nie bylem gruby. Czy Ty widzisz moj avatar? Ile razy mam powtarzac, ze to wlasnie ja na nim jestem?
Nie wiem jak Twoja laska, ale moja w ogóle facetow nie lubi. Reaguje bardziej na kobiety. Podnosi sie wtedy i w ogóle.
A za polozenie mi doniczki na glowie ta sama doniczka roz*ebalbym komus ryj na miejscu wspomnianego grubasa.
Fantomista

Postautor: Fantomista » 26 sie 2006, 03:47

Haro pisze:Nie bylem gruby. Czy Ty widzisz moj avatar? Ile razy mam powtarzac, ze to wlasnie ja na nim jestem?


Ja widze jakiegos leszcza na zdjeciu.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 26 sie 2006, 03:48

Fantomista pisze:Ja widze jakiegos leszcza na zdjeciu.

No ten zakoksialy leszcz to ja. <aniolek>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 292 gości