problem z orgazmem u kobiety

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 paź 2006, 13:11

TFA pisze:ale jak za duzy wcale nie lepiej.

jaka za duzy lub za gruby to jeszcze gorzej. Jak za mały czy za cienki to mozna dodatkowo pieścic łechtaczke, wybrac pozycje by sie kobieta łechtaczka ocierała, a jak taki od którego
TFA pisze:ja doslownie rozrywal od srodka
to tu wiele sie nie zrobi, bo samo wkładanie takieo sprzeciora odbiera przyjemnośc.
Zreszta wiele kobiet ma problem z dojściem podczas seksu opartego tylko na penetracji pochwy. Czy przy pieszczotach łachtaczki, przy minecie tez nie dochodzi ??
german69
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2006, 11:41
Skąd: zzzzZZzzz
Płeć:

Postautor: german69 » 23 paź 2006, 13:23

niestety nie dochodzi...jest podniecona...chociaz na samym poczatku to anwet z tym byl problem...ale naprawde jest ceizko...pieszce ja ,rozgrzewam i ejst nieco rozkrecona ale jak przyjdzie co do czeog to wsystko mija...:(
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 23 paź 2006, 13:26

Tzn. w ogole nie ma orgazmu, nawet przy pieszczeniu cipki reka itd. ? Jesli tak jest, to tak jak pajęczyca mowila, sprawa psychiki.

[ Dodano: 2006-10-23, 13:28 ]
Sprobujcie na jezdzca, zeby mogla sama kierowac tym co robi, do tego bedzie sie ocierac lechtaczka o ciebie, choc niewiadomo czy da rade usiasc na maxa jak masz taki sprzet.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 paź 2006, 13:34

TFA pisze:Sprobujcie na jezdzca, zeby mogla sama kierowac tym co robi,

a jak jest jeszcze nie dokonca oswojona ze swoim ciałae, moze sie obawiac ze ja tak scała zobaczysz kołyszaca sie, to niech zawiaze tobie oczy. Da jej to ten komfort, ze nie zobaczysz co robi, jak wyglada
TFA pisze:choc niewiadomo czy da rade usiasc na maxa jak masz taki sprzet.

no w tej pozycji własnie sama decyduje ile sobie go wlozy, czy siadze do konca czy nie
german69
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2006, 11:41
Skąd: zzzzZZzzz
Płeć:

Postautor: german69 » 23 paź 2006, 13:49

probowalismy w ten sposob...ale to nie pomaga....a kilka razy bylo tj.mowiliscie ze jak bylo zagleboko to poczula bol...ale niestety to jej nie pomaga jak ona jest na gorze..:(
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 23 paź 2006, 13:52

Do seksuologa sie wybrac.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
german69
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2006, 11:41
Skąd: zzzzZZzzz
Płeć:

Postautor: german69 » 23 paź 2006, 14:17

mam nadzieje ze to bedzie ostatecznosc..a narazie hcce znalezc jakis inny sposob na rozwiazanie naszego problemu..:(
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 23 paź 2006, 14:49

tarantula pisze:Do seksuologa sie wybrac.


Jestem też za wizytą u lekarza, moja znajoma została zgwałcona (bo to właśnie spotkało Twoją dziewczynę) i też minęło kupę czasu za nim sex zaczął przynosić jej satysfakcję (była u sexuologa).
Dobrze, że Twoja kobieta ma Ciebie bo widać, że ją kochasz i cholernie Ci zależy aby wszystko było tak jak trzeba ale wydaje mi się, że problem tkwi w jej psychice i na pewno nie chodzi o dobór pozycji tudzież rozmiar członka.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 23 paź 2006, 16:04

german69 pisze:i to ie chodzi o to ze mnei natura nie obdarzyla..bo mam okolo 19cm dl i 16szer..
T72 może ci takiej lufy pozazdrościć..
A już mówiąc poważnie..praca praca i jeszcze raz praca..w końcu dojdzie..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 paź 2006, 20:35

kolejny chwalipieta , 16 cm to ja w nadgarstu nie mam <aniolek>
Twoja dziewczyna sciemnia , najlepiej zrobic z siebie ofiarę , zamiast powiedziec prawdę ! czego wy sie dziewczyny biocie ?? ze jak sie facet dowie ze nie masz orgazmu , bo po prostu nie masz to was rzuci <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 23 paź 2006, 21:05

Andrew pisze:czego wy sie dziewczyny biocie ze jak sie facet dowie ze nie masz orgazmu


ale ona mu powiedziała, że nie ma . . . <niewiem>
Awatar użytkownika
artsex
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 22 paź 2006, 23:07
Skąd: POLSKA
Płeć:

Postautor: artsex » 24 paź 2006, 02:52

no moze za slaby zawodnik jeszcze jestes (za malo doswiadczony), lub po prostu sprawa psychiki twojej dziewczyny, z czasem mysle bedzie lepiej , powodzenia zycze 8)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 paź 2006, 08:19

_normalna_ pisze:
Andrew pisze:czego wy sie dziewczyny biocie ze jak sie facet dowie ze nie masz orgazmu


ale ona mu powiedziała, że nie ma . . . <niewiem>


och ta interpretacja !! :> :> :> ale zobacz co on wie ? co stalo sie niby wczesniej ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 24 paź 2006, 11:45

Andrew pisze:ale zobacz co on wie ? co stalo sie niby wczesniej ?

Prosze:

german69 pisze:swoj pierwszy raz miala jakeis 2 lata temu..niestety to nie byl wymarzony pierwszy raz..jakas swinia upiła ją i dorzucila srodkow....po czym niemogla sie przeciwstwiac..jemu...i on to wykorzystan..ona z tego nic nie pamieta ...jedynie ma zle wspomnienia i raczej mozna to nazwac jak zaczylalimsy byc ze soba czula lęk.

:]
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
creativ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 30 paź 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Najlepsza pozycja do osiągnięcia orgazmu

Postautor: creativ » 03 gru 2006, 17:32

Witam!Otóz tym razem proszę forumowiczów o napisanie najczęsciej w jakiej pozycji wasze partnerki osiągają orgazm tzn, chodzi mi o pozycje ułatwiające dojście do rozkoszy:)
pozdrowił
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 gru 2006, 17:41

Mi najlatwiej sie dochodzi na jezdzca :D
Moze dlatego ze ja najbardziej lubie.

A tak naprawde to zalezy od kobiety i tego jaka ja najbardziej kreci w jakiej sie najlepiej czuje. Poza tym nie chodzi o osoagniecie orgazmu a sex :D
creativ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 30 paź 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: creativ » 03 gru 2006, 18:30

no tak moon może i nie chodzi ale wiesz ja osiągam szczyt dziewczyna nie co za tym idzie chcę aby Ona też poczuła tą rozkosz!Dalje proszę o odpowiedzi
pozdrowił
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 03 gru 2006, 18:36

Moon dobrze tobie doradzila. Facet pozostaje w zasadzie bierny i to kobieta decyduje o szybkosci i intensywnosci doznan, nie mowiac juz o badzcach wzrokowych jakich dostarcza partnerowi. heh :D w tej pozycji moge sie kochac bardzo dlugo, nalezy do moich "naj...,naj..."

aha mozesz sprobowac wariantu "na jazdzca" ale niech stopy twojej partnerki beda kolo twojej glowy. powinna byc zadowolona :D
"Nie ma spać,
Nie ma oddychać
Żyć nie ma"
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Re: Najlepsza pozycja do osiągnięcia orgazmu

Postautor: Rish » 03 gru 2006, 19:26

creativ pisze: najczęsciej w jakiej pozycji wasze partnerki osiągają orgazm


Moja moze w kazdej...trzeba sie tylko dobrze rozpedzic 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 03 gru 2006, 21:43

Na jeźdźca z tym, że facet robi "siad płaski" podparty rękami
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Koleś
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 06 gru 2006, 08:44
Skąd: polska
Płeć:

Jej rozkosz...

Postautor: Koleś » 06 gru 2006, 09:17

Po pierwsze chcialem przywitac wsystkich uzytkownikow forum bo jestem tu nowy.
Hej wszystkim! :)
Jeszcze na wstepie powiem tyle ze moze podobnych topicow troche bylo ale w zadnym nieznalazlem interesujacej odpowiedzi wienc zdecydowalem sie zalozyc nowy (mam nadzieje ze moderatorzy niezuca sie na mnie za to ;) )

Otuz mam "maly problem" (wsomie nie ja ale jakby niepatrzec bezposrednio mnie to dotyczy)
z daniem rozkoszy mojej partnerce (ktora kocham notabene - to nie kolejny zwiazek czysto dla przyjemnosci fizycznej). A nigdy niemialem z tym problemow z innymi kobietami.
Nawed po swoim pierwszym razie zaskoczylo mnie to ze uszczesliwienie kobiety jest takie latwe (wczesniej myslalem ze to sztuka ktora opanowali nieliczni a w efekcie wychodzilo mi to ponadprzecietnie ;) ). Przed rozpoczeciem wspolzycia przygotowywalem sie jak potrafilem (pare lat zdobywania teoretycznej wiedzy - wiem ze z teoria roznie bywa w praktyce ale wiedziec conieco nigdy niezaszkodzi), oprucz tego uczylem sie samodzielnie sztuki masarzu relaksujacego (z dosc dobrymi efektami - potwierdzone nawed przez dziewczyny ktore za mna nieprzepadaly "nielubie cie to wiesz dobrze ale jesli mam byc szczera to masowac umiesz"). Niby pale i pijam (co jest niezdrowe dla mego "przyjaciela") ale prawie nigdy mnie sie niezdaza za szybko skonczyc (pomijam sytuacje gdy jestem bardzo zmeczony/zestresowany bo wtedy to i najlepszy kochanek potrafi zawiesc) do tego jestem wstanie "zaliczyc hattricka" (3 razy pod rzad - no moze nie tak odrazu ale przerwa pomiedzy kazdym dosc niewielka - max pare minutek). Ogolnie jestem czlowiekiem ktory za punkt honoru postawil sobie opanowanie kazdej umiejetnosci ktora moze sprawic przyjemnosc kobiecie. Coprawda niejestem "superlover" ale przynajmniej sie staram a dotej pory udawalo sie przynajmniej sprostac wymagania i mile zaskoczyc swoje partnerki...

Oprucz obecnej :( Na ktorej mi wsomie najbardziej w zyciu zalezy, bo pierwszy raz sie zakochalem. Wiem ze nigdy niemiala orgazmu (a miala 2 przedemna). Ani lechatczkowego, pochwowego po prostu zadngo i przy zadnym rodzaju pieszczot. Ale niejest jakas zimna ryba, podnieca sie psychicznie i fizycznie, chce zaznac rozkoszy jednak niejest to najwazniejsze w zyciu (niema sytuacji ze dazymy do jej orgazmu za wszelka cene, ze zbyt silne chcemy i to niby ma niweczyc caly trud). Do tego jestem "najwiekszym" z jej partnerow (ale bez przesady, to tez niejest przyczyna - za duzy niejestem). Ona niema zadnego urazu psychicznego do sex'u. I naprawde niewiem co jest grane :(
Probowalem juz naprawde roznych pieszczot (reka, jezykiem) probowalismy roznych pozycji, eksperymentowalem z ruchami frykcyjnymi (ostre rzniecie, delikatne posowanie, koliste ruchy[boczno-koliste, gorno-koliste, naprzemian i rozne wariacie powyzszych]) wlaczylismy do gry nawed miesien kegla (niewiem czy to sie tak pisze). O grze wstepnej niepisze powiem tyle ze byla odpowiednio przygotowana. I nic... No prawie nic, udalomi sie dac jej troche przyjemnosci stymulujac 2 srodkowym palcami jej przednia scianke pochwy (jednak raczej nietrafilem w punkt G).
Rozmawialismy o tym, nieraz "bawilem" sie jej dziorka rozmawiajac przy tym o jej odczuciach, co sie podoba co nie itp. nieraz tez robilem to bez zbendnych gadek na wlasne wyczucie i praktycznie zadnych postepow.
Przypuszczam ze to siedzi w jej psychice czy cos takiego, moze ma cos wspolnego z tym ze ona nigdy sie sama niezabawiala ("przeciez mam od tego ciebie").

Niewiem juz naprawde co jeszcze moge zrobic (oprucz robienia dalej tego co robilem i posiadania nadzieji ze z czasem sie uda). Ogolnie ja ani ona niezalamujemy sie tym ani niezadreczamy no ale rozumiecie chyba ja ze chce osiagnac spelnienie i mnie ze chce jej to dac. WIenc moze wy drodzy forumowicze cos mnie/nam doradzicie? Bylbym naprawde wdzieczny, naprawde chce dac mojej ukochanej ta radosc i rozkosz.
Awatar użytkownika
zet2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 06 gru 2006, 08:05
Skąd: Bara Bara
Płeć:

Postautor: zet2 » 06 gru 2006, 09:25

chyba taki typ, z poprzednia tez mialem wieksze problemy, zaczynalem sie lapac na tym, ze slucham serialu robiac jej dobrze tak dlugo to trwalo :D (ale dochodzila)
z obecna 0 problemow, tak sie ciagniemy i to od kilku miesiecy, ze te twoje hatricki leca jak dzikie <diabel>, potrafimy z wyra nie wychodzic przez caly łikend ;)
Koleś
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 06 gru 2006, 08:44
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: Koleś » 06 gru 2006, 09:29

NO wiem ze te "Hattricki" to niejakies specjalne osiagniecie (nieraz moj "przyjaciel" moze wiencej ale ona niechce juz a i zdaza sie ze reszta ciala niewyrabia fizycznie - nietylko trzeba sztywnego ale i sile nim poruszac ;) ) Ale niechodzi tu o to ile moge i jakim to "samcem" niejestem tylko o to zeby JEJ dac rozkosz. Bo ja z tym problemow niemam ;) Ale co to za sex gdy tylko jedna strona jest spelniona.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 gru 2006, 09:43

Musisz czekac i dalej robic swoje, a zostaniesz wynagrodzony!
Ale ... moze byc też tak i tego sie najbardziej tu boje , ze ty to po prostu nie jestes Ty ! czyli ten facet ! Moze byc tak , ze bedziesz sie meczył lata , a inny smietankę spije za pierwszym razem . Ale pewnie bedzie tak jak na poczatku posta napisalem
staraj sie , a bedzie dobrze
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
zet2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 06 gru 2006, 08:05
Skąd: Bara Bara
Płeć:

Postautor: zet2 » 06 gru 2006, 09:48

Ale co to za sex gdy tylko jedna strona jest spelniona.

dokladnie, najbardziej mnie rusza to, ze ona jest zadowolona
ehh.. znowu sie rozmarzylem
Koleś
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 06 gru 2006, 08:44
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: Koleś » 06 gru 2006, 09:58

STaram sie! Oj staram :D Dla niej i dla siebie ;) Dla nas.
A ma ktos moze ma jakies jeszcze inne rady?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 gru 2006, 10:15

Kobiety lubią , jak sie z nimi rozmawia , lubią romantycznosc , która nie konczy sie kontaktem fizycznym , a tylko przytuleniem , daz do tego by to Ona pierwsza inicjowała sex , albo dawałą wyrazne znaki , ze na niego ma ochotę .Czyn tak , by podniecało ja jak ją traktujesz , czyli (nie dotyk , nie mizianie , słowa o sexie , lub z nim zwiazane ), zabieraj ją na spacery , romantyczne mejsca, bowiem w sprwach technicznych juz nic wiecej nie osiagniesz , tam jest dobrze !! dzialaj na innym polu
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Koleś
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 06 gru 2006, 08:44
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: Koleś » 06 gru 2006, 10:28

Akorat w kwesti "nie technicznych" spraw jestem bardziej pewny ze jest wszystko dobrze niz w "technicznych". A co do inicjacji to praktycznie zawsze ona zaczyna (bo i tak wie ze ja zawsze mam ochote ;) ) Nienaciskam na sex tez w zaden posredni sposob, jakby niechciala mozemy w ogóle tego nierobic kocham ja i chce z nia po prostu byc. (Choc nieukrywam ze duzo bardziej jestem szczesliwy gdy nierobimy zadnej abstynencji ;) ) Conajwyzej zdaza mi sie bez specjalnej zahcety zaczynac piescic ja, ale ona wie ze to nieoznacza ze czegos wymagam wzamian, ot po prostu niezobowiazujace pieszczoty. Rozmawiamy dosc duzo i na rozne tematy, powazne glopie, smieszne pod tym wzgledems wietnie do siebie pasujemy. Jestesmy nietylko kochankami ale i przyjaciolmi (przynajmniej tak mis ie wydaje). Moze po prostu ja mam zbyt wygurowane zdanie o sobie? (a poprzednie mi sie trafily akorat o niezbyt wygorowanych wymaganiach)
Ostatnio zmieniony 06 gru 2006, 10:33 przez Koleś, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 gru 2006, 10:31

Zatem pozostaje ci tylko czekac .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Koleś
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 06 gru 2006, 08:44
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: Koleś » 06 gru 2006, 10:35

No cuz wienc czekam...
Ofcourse bendzie to oczekiwanie w "aktywny" sposob ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 263 gości