DO FACETÓW......

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
szczęściarz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2003, 19:52
Skąd: śląsk
Płeć:

DO FACETÓW......

Postautor: szczęściarz » 22 sty 2004, 15:22

WITAM!!

MAM TAKIE PYTANKO:
CZY MYŚLICIE ŻE PIESZCZENIE WAS PRZEZ KOBIETĘ ZA POMOCĄ UST DAŁOBY WAM WIĘCEJ PRZYJEMNOŚCI, A ZARAZEM SPOKOJU, GDYBYŚCIE WIEDZIELI ŻE NIE MUSI CIE INFORMOWAĆ PRTNERKI PRZED "PUNKTEM KULMINACYJNYM"??- CHYBA PODOBNIE JEST JEŚLI CHODZI O SEX (STOSUNEK PRZERYWANY)- TAK JA MYŚLĘ!! - A WY??

1. CO O TYM MYŚLICIE??
2. JAK TO U WAS WYGLĄDA??
Keplianica

Postautor: Keplianica » 22 sty 2004, 15:33

Tia... nie jestem facetem ale u mnie i mojego partnera wygląda to tak, że zupełnie nie musi mnie powiadamiać o tym "kiedy dochodzi" Słychać to w jego oddechu a ja i tak nie przerywam jeszcze na chwilę po wytrysku. Spermę można przecież połknąć, ewentualnie odpluć zaraz "po", więc nie widzę w czym problem.
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 22 sty 2004, 16:02

to zależy czy partnerka wyraża na to zgode, oczywiste jest że przerywanie w "punkcie kulminacyjnym" nie jest przyjemne ale nei każda kobieta toleruje tego typu zakończenie
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 22 sty 2004, 20:24

Oczywiście, że lepiej się skupić na doznaniach, niż na tym, że trzeba uprzedzić partnerkę. Jednak, zależy mi, żeby miała konfort i kontrolę nad sytuacją, żeby mogła zdecydować jak chce zakończyć pieszczoty. Dlatego zawsze jej mówię odpowiednio wcześniej.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 23 sty 2004, 00:15

mnie moj chlopak nigdy nie musiał informowac przed koncem, o jakos w sumie nie mialo to dla mnie znaczenia. A po jakims czasie sama nauczylam sie wyczuwac kiedy jest juz blisko. dzieki temu moge zwolnic na jakis czas, a potem od nowa po 3 takich seriach mezczyzna ma duzo silniejszy orgazm :) - to taka mala rada dla dziewczyn
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 23 sty 2004, 12:41

W sumie to z tym ostrzeganiem podczas gdy partnerka robi to ustami jest do niezbyt fajne. Ale jakos sie przyzwyczilem do tego , kończy zmysłowo rączką , nie narzekam :) W sumie dziwnie bym się czuł jak bym jej tak chlusnął do buzi :)
Awatar użytkownika
szczęściarz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2003, 19:52
Skąd: śląsk
Płeć:

Postautor: szczęściarz » 23 sty 2004, 14:05

Nie uważasz że dałoby Ci to więcej "komfortu" i mógłbyś się skupić na przyjemności jaką z tego czerpiesz, a nie większość uwagi poświęcasz temu, by pilnować "zachowanie małego".

Czemu nazywasz to w języku potocznym "schlastaniem"?? Gdyby Twoja partnerka nie miała nic przeciwko temu, to wtedy powiedziałbyś tak samo?? Czy nie chciałbyś tego??
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 sty 2004, 14:17

Wg mniek onczenie w ustach daje o wiele wiecej przyjemnosci niz w raczce. I to nie tylko moje zdanie ;)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 23 sty 2004, 14:56

mysle ze jezeli dziewczyna jest gotowa polknac nasienie to nawet dla niej jest to w pewnym sensie bardziej konfortowe bo moze sie w pełni skupic na pieszczotach a nie myslec o tym zeby zdazyc wyciagnac przed wytryskiem.
Keplianica

Postautor: Keplianica » 23 sty 2004, 18:21

Całkowicie się z Sarah zgadzam! Zresztą, jeżeli męzczyznie bardziej podoba sie oral, a kobieta nie ma nic przeciwku wzięciu do ust, to nie powinna także miec za złe "skończenia" w ten sposób. Zreszta, jak w każdej dziedzinie zycia można dojść do wprawy- nie trudno domyślić sie kiedy u niego zbliza się orgazm ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 sty 2004, 18:38

A jak sie domyslic kiedy orgazm ma kobieta?
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 23 sty 2004, 23:44

szczęściarz pisze:Nie uważasz że dałoby Ci to więcej "komfortu" i mógłbyś się skupić na przyjemności jaką z tego czerpiesz, a nie większość uwagi poświęcasz temu, by pilnować "zachowanie małego".

Czemu nazywasz to w języku potocznym "schlastaniem"?? Gdyby Twoja partnerka nie miała nic przeciwko temu, to wtedy powiedziałbyś tak samo?? Czy nie chciałbyś tego??

W sumie komfort mam , zawsze sobie leże wyluzowany i sie niczym nie stresuje :) Pod koniec tylko daje jej do zrozumienia jakims gestem (szybciej oddycham, albo delikatnie ja uszczypne) lub szepne jej :) Nie jest to dla mnie jakieś uciążliwe ale powiem szczerze że wolał bym skończyć w ustach. Ale póki co głupio mi by było. Jakoś tak widze że ona jeszcze nie jest całkiem gotowa do tego. Na wszystko prezyjdzie czas. Gdyby miała ochote nie byłbym przeciwny bo to nie mi przeszkadza. Nie chce tylko ze względu na nią :)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 23 sty 2004, 23:47

Maverick pisze:A jak sie domyslic kiedy orgazm ma kobieta?


Heh skoro zadajesz takie pytania to chyba nigdy nie widziałeś prawdziwego orgazmu u kobiety :) To co my przeżywamy to nic z prownaniem do kobiecego orgazmu :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 sty 2004, 01:18

No coz. Jestem po prostu doskonalym teoretykiem w tych sprawach :D
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 24 sty 2004, 06:50

A mi się wydaje, że te wszelkie problemy, o których piszą na tym forum zarówno dziewczyny jak i chłopaki biorą się stąd, że wszyscy podchodzą do tematu sexu zbyt teoretycznie i każdy chciałby być naukowcem w dziedzinie ginekologii, urologii czy też seksuologii.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 24 sty 2004, 11:24

Mavrick jezeli kobieta bedzie miała orgazm to uwierz mi zauwazysz to na pewno :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 sty 2004, 14:36

Dobra, wierze na slowo :) Kobiety nie maja takich problemow, bo facet jak ma orgazm to widac wyraznie :D;) :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 24 sty 2004, 16:26

A wiesz Maverick, że kobiety też miewają wytryski, jeśli się mylę niech jakaś kobietka sprostuje
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 24 sty 2004, 16:36

tez o tym slyszalam choc jeszcze sama nie doswiadczylam.
Jest to ciekawe zjawisko i wystepuje podobno u niektorych kobiet.
Podczas orgazmu kobieta ma wytrysk ale jest on znacznie mniejszy niz ten wasz i odbywa sie bardziej wewnatrz i nie jest tak dostrzegalny. - to wszytko gdzies przeczytalam wiec nie moge w 100% potwierdzic.
Ale moze ktoras z tu obecnych pan cos takiego przezyla? :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 sty 2004, 21:19

Jarek pisze:A wiesz Maverick, że kobiety też miewają wytryski, jeśli się mylę niech jakaś kobietka sprostuje

Wiem, ale tylko niektore kobiety to maja tak jak sarah napisala i mniejsze. No i nie jest to sperma ofkors jakby ktos czasem tak myslal ;) :lol: :mrgreen: :d
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 24 sty 2004, 23:18

Z tymi wytryskami u kobiet sam zauważyłem u swojej :) Podczas seksu oralnego "ja jej' :) Przed samiutkim orgazmem moją bużke zalewaja troszke soczki wiec to chyba o to chodzi , ale jest to ten taki zwykły śluzek co sie produkuje podczas podniecenia u kobiety :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 25 sty 2004, 05:31

W tym temacie moja wiedza też opiera się tylko na literaturze. Ja bynajmniej u swojej dziewczyny tego nie zauważyłem ani nie wyczułem ale i bez tego wiem kiedy przeżywa orgazm,wiem też, że jest to dla niej wspaniałe uczucie.Ale widziałem na filmach, że wytrysk u kobiety może być czasem nie mniej obfity niż u faceta (no pewnie, że nie jest to sperma).
Awatar użytkownika
szczęściarz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2003, 19:52
Skąd: śląsk
Płeć:

Postautor: szczęściarz » 25 sty 2004, 10:35

CHCIAŁEM PRZYPOOMIEĆ, ŻE W TYM POŚCIE CHODZI O COŚ INNEGO NIŻ JAK OBJAWIA SIĘ PODNIECENIE U KOBIETY I JEJ ORGAZMY :!:
PROSZĘ O POWRÓT DO TEMATU, A MIANOWICIE:

WITAM!!

MAM TAKIE PYTANKO:
CZY MYŚLICIE ŻE PIESZCZENIE WAS PRZEZ KOBIETĘ ZA POMOCĄ UST DAŁOBY WAM WIĘCEJ PRZYJEMNOŚCI, A ZARAZEM SPOKOJU, GDYBYŚCIE WIEDZIELI ŻE NIE MUSI CIE INFORMOWAĆ PRTNERKI PRZED "PUNKTEM KULMINACYJNYM"??- CHYBA PODOBNIE JEST JEŚLI CHODZI O SEX (STOSUNEK PRZERYWANY)- TAK JA MYŚLĘ!! - A WY??

1. CO O TYM MYŚLICIE??
2. JAK TO U WAS WYGLĄDA??

NA WSZELKIE INNE ROZMÓWKI NIE ZWIĄZANE Z TYM POSTEM JEST MIEJSCE NA JAKIMKOLWIEK CHACIE.

PRZEPRASZAM ALE TRZEBA BYŁO TO NAPISAĆ!! :564:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sty 2004, 15:19

Jezeli chodzi o mnie to pewnie tak jak kazdy (albo wiekszosc) facet wole zakonczenie w ustach. Co ona dalej z tym zrobi to jej sprawa ;)

A poki co u mnie to narazie nie wyglada, a przynajmniej zaczyna wygladac jesli wiecie o co chodzi :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 sty 2004, 12:28

Nie wazne jak to inni widza !! wazne jak Ty to widzisz na co Ty masz ochote , jak Ty to chcesz zrobić , wtedy jak juz bedziesz wiedziec jak powiedz to swemu partnerowi on na pewno bedzie zadowolony , bo zawsze tak jest ze to co przyjemne nigdy nie jest odrzucane , a finał w ustach dla wiekszosci facetów to fajna sprawa . A co do wytrysku u kobiety to jest z tym tak , na filmach jak to na nich jest wszystko przesadzone nie sugerujcie sie tym co na nich widzicie , i nie mylcie wytrysku od (defloracji ) i mam nadzieje ze dobrze to napisałem , czyli nagłym wiekszym wypływem sluzu z pochwy , to dwie rózne sprawy jesli chodzi o wytrysk u kobiet , i zapewniam was ze jezeli Ona bedzie miała ten wytrysk , to na pewno bedziecie wiedzieli ze to własnie było to !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 26 sty 2004, 18:51

Mylisz Krzysiu pojęcia: defloracja to nic innego jak przebicie błony dziewiczej. A z tym się wiąże krwawienie a nie wytrysk. To są dwie różne sprawy.
Gość

Postautor: Gość » 03 lut 2004, 15:57

tak tak wiem !! przepraszam , ale nie szło już tego poprawic jak to napisałem , cóz kafejki a raczej ich łącza czasem tak działają .
tak jak dzis , nie mogę sie zalogować !!
Awatar użytkownika
Shaq
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 08 cze 2005, 14:15
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Shaq » 10 lip 2005, 21:35

A szczerze... czy Wam mezczyznom sprawia jakakolwiek roznice, czy kobieta polknie, czy wypluje? Nie wiem czyja dokladnie to byla wypowiedz , jednak gdzies kawalek wyzej wyczytalam mniej wiecej "(...)a co pozniej ona z tym zrobi , to jej interes".
Pozdrawiam,
S.
Wejdź we mnie falą wpłyń we mnie
Pod serce dojdź az do krzyku
Krwi potem spokój wróć znurzeniem
Półsennie niech płynie w żyłach ...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 10 lip 2005, 21:43

Shaq pisze:"(...)a co pozniej ona z tym zrobi , to jej interes".

... no niby tak, ale raczej nie :P

Ten wątek to "profanacja", ale gratuluję wnikliwości <browar> <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Shaq
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 08 cze 2005, 14:15
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Shaq » 10 lip 2005, 23:41

Jakos tak mnie to zdecydowanie zaintrygowalo ;)
S.
Wejdź we mnie falą wpłyń we mnie

Pod serce dojdź az do krzyku

Krwi potem spokój wróć znurzeniem

Półsennie niech płynie w żyłach ...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 232 gości