Prostytucja

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 07 lut 2007, 11:08

cóż, Im, niektórym relatywizm wykrzaczył się do granic niemożliwosci. Dając przyzwolenie na takie zachowanie sankcjonuje się patologię, groźną jak rak.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Qzik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 26 sty 2005, 19:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Qzik » 07 lut 2007, 11:46

Nie wiemy nic o sytuacji autora topiku i nie musi on nam jej opisywać - jego prawo. Większość założyła, że będzie on realizował plan bez wiedzy kobiety i dorobiła sobie historię o miłości i zdradzie, a w rzeczywistości może być zupełnie inaczej. Wreszcie - autor zadał proste pytanie, a odpowiedział tylko Błażej.
Naprawdę aż tak trudno powstrzymać się od oceniania człowieka? Tak trudno wytrzymać bez tych wszystkich: "jak ja bym była twoją dziewczyną..." "jak twoja dziewczyna się dowie..." "przyszłości dla tego związku nie widzę..." ? A już takie kwiatki:
i'm pisze:jak masz temperament to sobie zwal konia

zdecydowanie należało sobie podarowć. Chłopak się na obcego człowieka zdenerwował, bo "wkurzają go tacy lamerzy". Litości.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 lut 2007, 17:30

i'm pisze:związek opiera się na chodzeniu razem na zakupy ??
Moze czyjs tak.
i'm pisze:czy niewiem przenoszeniu mebli w pokoju rodziców ??
Dla kogos moze tak.
Zwiazkiem jest przyjazn - zwiazek uczuciowy w ktorym dominuje platoniczna milosc miedzy 2 badz wiecej osobami.
Zwiazek nie oznacza milosc - sa zwiazki ze wzgledow materialnych, dla obopolnych korzysci.
Sa zwiazki tylko dla sexu.

SĄ RÓŻNE ZWIĄZKI A KAŻDY ROZUMIE TO TROCHE INACZEJ.
TedBundy pisze:niektórym relatywizm wykrzaczył się do granic niemożliwosci. Dając przyzwolenie na takie zachowanie sankcjonuje się patologię, groźną jak rak.
To ze jest sie w stanie rozumem objac to ze ktos moz emiec inne podejscie do tego nie znaczy od razu ze wszystkei takie rzeczy oceniam poztywnie czy popieram.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 07 lut 2007, 19:54

moon pisze:Sa zwiazki tylko dla sexu.


raczej układy, deale :)

moon pisze:Zwiazek nie oznacza milosc - sa zwiazki ze wzgledow materialnych, dla obopolnych korzysc


nie plugaw terminem "związku" kure.wstwa czy sankcjonowanego sponsoringu :|
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 lut 2007, 23:21

TedBundy pisze:raczej układy, deale :)
Ty to tak nazywasz. Ludzie ktorzy w nich zyja niekoniecznie.
TedBundy pisze:nie plugaw terminem "związku" kure.wstwa czy sankcjonowanego sponsoringu :|
Twoim chyba terminem.
Dla mnie zwiazek to jets zwiazek - materialny, emocjonlany, fizyczny, psychiczny itp. po pros tu.
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 14 lut 2007, 21:18

moon pisze:jamaicanflower, d czego zmierzaja te pytania?Bo ja juz sie chyba p ogubilam :|

Sama nie wiem. Wygląda na to, Mooniaczku, że wykorzystałam Twoje wypowiedzi jako katalizator dla uzyskania własnych wniosków :P Próbowałam sobie to wszystko wyobrazić i wyklarować pogląd na sprawę. No i wyszło mi, że, owszem, przystałabym na wizyty u prostytutki z wzmiankowanych gdzieś w temacie powodów, nie byłaby to też dla mnie zdrada. Ale nie wiem jak długo wytrzymałabym psychicznie, znalazłszy się w tak bolesnej sytuacji :/
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
Jasiu24
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 lis 2008, 16:39
Skąd: wrocław
Płeć:

Wizyta u prostytutki i ...

Postautor: Jasiu24 » 04 lis 2008, 17:01

Witajcie forumowcze. Mam małe pytanko do męskiego grona tej społeczności. No to zaczynajmy:

Niedawno kumpel wpadł po mnie, i zawiózł na miasto. Podjechaliśmy pod budynek i on powiedział, że jego kobieta zerwała zaręczyny więc on chce jechać na dziwki i mnie tez zabiera.
Spoko pomyślałem bo nie miałem kobiety od chyba 4 miesięcy więc mimo strachu się zgodziłem.

No to dotarliśmy, witają nas półnagie 3 panie z czego kumpel wybiera jedną a ja drugą i ...
No właśnie. Ja osobiście nie oczekiwałem wiele i miałem świadomość, że ten cały sex będzie od niechcenia. Pozwólcie jednak, że opowiem parę rzeczy a potem zadam pytanie.

- dziewczyna nie pozwoliła mi zapalić swiatła
- zamiast pogadać chociaż z 5 min( bo wszystkie trzy wiedziały, że jesteśmy tam pierwszy raz bo to było widać i sami o tym powiedzieliśmy) żebym się trochę uspokoił to ona raz dwa zrzuciła z siebie wszystkie ciuchy i się zapytała "rozbierasz się czy nie"
- nie chciała mi robić loda bez gumy
- jak ją już posuwałem to nie pozwoliła się dotykać po łechtaczce (żeby nie było jej dobrze czy co ?)
- ta prezerwatywa była jakaś lewa w ogóle bo owszem lodzik był full wypas ale co z tego jak nie mogłem dojść
- obok nas grało głośne radio i w ogóle nie mogłem się skupić

I na koniec: co chwila zerkała na zegarek censored lol

No i teraz pytanie: czy wszystkie prostytutki odwalają taką lipę ? Sądzę, że nie i że gdzieś tam są młode napalone co lubią zabawę a nie tylko zarobek i odwalenie roboty. Nie chodzi o kasę bo mogłem zapłacić więcej ale po co jak nic za to nie dostałbym i tak. Czy jest może jakieś forum gdzie faceci co byli np: w lokalach we Wrocławiu piszą to i tamto o tym co zastali ? Bo przecież nie będę dzwonił i się pytał laski "czy będzie trochę zmysłowości czy jak maszynka do mięsa działasz" ?

Co myślicie o całej sytuacji ? Chcę się przez godzinę zabawić a nie spuścić się i papa bo to już wolałbym chyba sobie zjechać niż się stresować. Jeżeli ktoś zna jakieś miejsce we Wrocławiu, gdzie nie będzie wyżej wspomnianych wad (i będą czarne szczupłe i ładne panienki) to nawet może mi na PW napisać bo będę wdzięczny :-] Albo tak jak wspominałem jakieś źródło informacji itp

Najśmieszniejsze w całej sytuacji jest to, że ja nie doszedłem i się stresuję, że mi nie stanął a kolega doszedł i pękła prezerwatywa i dziewczyna spokojnie powiedziała, że nie bierze tabletek [:D]
Ostatnio zmieniony 04 lis 2008, 17:07 przez Jasiu24, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lis 2008, 17:17

Tu sa linki do podobnych tematów
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... rostytutka

http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... rostytutka

http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... rostytutka

http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... rostytutka

Tam trzeba było sie wpisać :>

Jasiu24 pisze:- nie chciała mi robić loda bez gumy

Dziwisz się ??
Chciał byś by robiła Ci to taka która mogła kilka dni temu złapać jakieś świństwo robiąc to bez gumki

Jasiu24 pisze:- ta prezerwatywa była jakaś lewa w ogóle bo owszem lodzik był full wypas ale co z tego jak nie mogłem dojść

A może to nie wina prezerwatywy :>

Jasiu24 pisze:I na koniec: co chwila zerkała na zegarek censored lol

Bo pracuje na godziny i/lub byłes tak kiepski czy nudny, że sie końca nie mgła doczekać

Jasiu24 pisze:Czy jest może jakieś forum gdzie faceci co byli np: w lokalach we Wrocławiu piszą to i tamto o tym co zastali ?

Se poszukaj, chyba tyle umiesz

Jasiu24 pisze:Co myślicie o całej sytuacji ?

Kiepska agencja kiepski seks

Jasiu24 pisze:Najśmieszniejsze w całej sytuacji jest to, że ja nie doszedłem i się stresuję, że mi nie stanął a kolega doszedł i pękła prezerwatywa i dziewczyna spokojnie powiedziała, że nie bierze tabletek [:D]

Czyli czym się stresujesz ??
Że nie doszedłeś ?? Że kolega doszedł a Ty nie ?? Że im pękła ?? Że ona nie bierze tabletek ( może używa czegoś innego) ??
Jasiu24
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 lis 2008, 16:39
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: Jasiu24 » 04 lis 2008, 17:29

Dziękuję za szybką odpowiedz, jutro poczytam wszystkie te 4 tematy.
OK no to może jednak wolałbym nic nie złapać jakiegś czegoś ale chcę loda bez gumy.

"Kiepska agencja kiepski seks" o to racja. Ale...

Stresuję się bo nie wiem właśnie dlaczego mi nie doszedłem. Żaden ze mnie super-kochanek i mam bardzo kiepską samoocenę no ale byłem zestresowany. Chyba fiziologia powinna jednak zadziałać prawda ? Czy w stresie to jednak przy najpiękniejszej panience można mieć "kłopot" ?

(wszystkie odp przeczytam dopiero jutro)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lis 2008, 17:33

Obca kobieta, ostentacyjnie pokazująca, ze odwala swoja prace, radio, stres. Nie masz się czym przejmować. Większość facetów miała choć raz w życiu sytuacje podobna do Twojej ( nie chodzi o prostytutkę tylko o to że nie doszli).
Jasiu24 pisze:Żaden ze mnie super-kochanek i mam bardzo kiepską samoocenę no ale byłem zestresowany

To wiele wyjasnia.
Jasiu24 pisze:Chyba fiziologia powinna jednak zadziałać prawda ?

Zadziałała, stanął Ci.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 04 lis 2008, 17:44

Jasiu24 pisze:No i teraz pytanie: czy wszystkie prostytutki odwalają taką lipę ? Sądzę, że nie i że gdzieś tam są młode napalone co lubią zabawę a nie tylko zarobek i odwalenie roboty.

No cóż, dla niektórych to praca jak każda inna. I one po prostu wykonują swoją pracę, ściśle wg przepisów BHP. :)

Daj spokój, czego Ty się spodziewałeś po seksie z prostytutką? No niestety, ale chyba związek bez zobowiązań by Ci dał więcej, i zaoszczędziłbyś trochę przy okazji.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
pafeu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 29 lis 2007, 20:12
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: pafeu » 04 lis 2008, 19:39

Pomyśl sobie, że taka prostytutka ma takich jak Ty 10 dziennie ;p I pomyśl, że akurat Ty byłeś 9 albo 10 i tylko czekała na koniec roboty;p Przecież dla niej to nic innego jak robota, którą musi odwalić i idzie do domu. Tym bardziej, że nie ona wybiera sobie partnerów, tylko oni ją. Np taki 56letni, spocony, gruby dziadek z włosami na całym ciele ;p I co? Seks dla niej musi być suuupeeerrr <banan> <banan> <banan>
Żelazo nie klęka.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 lis 2008, 20:29

Chyba masz jakieś dziwne pojęcie o tej pracy.
To co opisałeś było dokładnie tym czego mogłeś się spodziewać. Chcesz dobrego seksu, żadnych lodów w gumkach? Znajdź sobie kochankę, która będzie chciała seksu z Tobą, a nie kasy za seks. Przecież o nic innego w tym nie chodzi.
A że nie doszedłeś? To nie automat. Tak działa stres.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 04 lis 2008, 21:18

A na przyszlosc z kolega wybierajcie takie oto cuda:
www.odloty.pl
I taka luzna dygresja- nigdy nie bylem i nie mam zamiaru odwiedzac. Nie kreci mnie, wrecz obrzydza perspektywa seksu za szmal, z panna ktora nie tylko nie ma juz bieznika ale na dodatek zamontowala sobie na przegubie taryfikator. Nie krytykuje, ale mam niesmak.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 04 lis 2008, 21:23

Jasiu24, po pierwsze - nie byłeś w cale extra klientem. większość tego co jej zapłaciłeś trafiła do kieszeni sutenera. więc stąd brak entuzjazmu. ona zarabia na extra numerkach. a alfons na stałej stawce i drinkach po 100 PLN. gdybyś dorzucił dwie stówki i powiedział że bierzesz od razu dwie godziny to zapaliłaby światło, pozwoliła się dotykać i nie zerkała na zegarek. nie postarała się po prostu i potraktowała cię "następny proszę" bo nie byłeś atrakcyjnym dla niej klientem. nic z tego nie miała. bo to jest interes.
Jasiu24 pisze:czy wszystkie prostytutki odwalają taką lipę ?
te za 2 tys za godzinę nie.
Jasiu24 pisze:Sądzę, że nie i że gdzieś tam są młode napalone co lubią zabawę a nie tylko zarobek i odwalenie roboty.
<hahaha>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 04 lis 2008, 21:50

Ja powiem tak, troche empatii czlowieku <szczerbaty>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 lis 2008, 21:59

Te mlode i napalone mozna wyrwac bez placenia.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 04 lis 2008, 22:04

Te mlode i napalone mozna wyrwac bez placenia.
Maverick, jest tak męski że jak idzie do burdelu to one mu płacą <diabel>
Jasiu24 pisze:Chyba fiziologia powinna jednak zadziałać prawda ?
no właśnie, fizjologia a nie mechanika. jasne?
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lis 2008, 22:48

Te mlode i napalone mozna wyrwac bez placenia.

Nie licząc zainwestowania w drinka, chociaż czasami tanie wino wystarczy <szczerbaty>
neo7
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:18
Skąd: ze 100-licy
Płeć:

Postautor: neo7 » 04 lis 2008, 23:07

Jasiu24 pisze:- dziewczyna nie pozwoliła mi zapalić swiatła
- zamiast pogadać chociaż z 5 min( bo wszystkie trzy wiedziały, że jesteśmy tam pierwszy raz bo to było widać i sami o tym powiedzieliśmy) żebym się trochę uspokoił to ona raz dwa zrzuciła z siebie wszystkie ciuchy i się zapytała "rozbierasz się czy nie"
- nie chciała mi robić loda bez gumy
- jak ją już posuwałem to nie pozwoliła się dotykać po łechtaczce (żeby nie było jej dobrze czy co ?)
- ta prezerwatywa była jakaś lewa w ogóle bo owszem lodzik był full wypas ale co z tego jak nie mogłem dojść
- obok nas grało głośne radio i w ogóle nie mogłem się skupić

I na koniec: co chwila zerkała na zegarek censored lol

no to sobie poużywałes
Jasiu24 pisze:Najśmieszniejsze w całej sytuacji jest to, że ja nie doszedłem i się stresuję, że mi nie stanął

skoro ci nie stanął to jak ją posuwałeś?
Jasiu24 pisze:- nie chciała mi robić loda bez gumy

ale rzekomo
Jasiu24 pisze: ta prezerwatywa była jakaś lewa w ogóle bo owszem lodzik był full wypas ale co z tego jak nie mogłem dojść

skoro to był lodzik w prezerwatywie to wątpię żeby był full wypas, może dlatego właśnie
Jasiu24 pisze: ja nie doszedłem
sometimes saying nothing says all
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 lis 2008, 07:57

lód bez gumki jest niemozliwy z racji mozliwosci zarazenia sie chocby HIV
Dotykanie rekoma jej narzadów płciowych (wkladanie tam paluszków ) bo o to Ci chodziło chciałes siegnac paluszkami do jej lechtaczki i poczuć jej "wilgoc " tak samo !! stad mialeś to co miałeś ! <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 05 lis 2008, 10:03

trafiłeś do kiepskiego burdelu, więc nie ma co oczekiwać kolacji przy świecach <diabel>
Wujek rzucił linka odloty, kupę tam ogłasza się studentek-cichodajek ,które z reguły bardziej angażują się w wykonywaną pracę. Dzielą chatę z koleżanką i nie zawsze jest nad nimi jakiś pimp. Dwóch z mojej paczki bywa regularnie 2 razy na tydzień, nigdy na odloty nie narzekali.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 05 lis 2008, 11:53

Jasne, widziałeś kiedyś taka z odlotów na żywo ? ja tak, nawet kilka i dziękuje bardzo ... jakby mi dopłacali to bym nie chciał ...
bleeeeeeeeeeeee
Jasiu24
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 lis 2008, 16:39
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: Jasiu24 » 05 lis 2008, 12:54

ufffff ok już mi trochę lepiej po przeczytaniu odpowiedzi. Akurat dla mnie były bardzo ważne.
Widać stres zdziałał swoje. Ale z tym lodem w gumie to dla mnie i tak to było coś nowego bo dziewczyna się tak starała przez 20 minut jak żadna wcześniejsza którą miałem. Rękami tu i tam i w ogóle chyba go całego połykała bo zęby czułem na samym dole i dlatego napisałem, że to full wypas - teraz to jednak jak sobie poyślę, że coś takiego może też być beż prezerwatywy to lol gorąco mi się robi. Wkońcu stanął i sobie popykałem przez chwilkę i już konieć czasu. Coś chyba wrażliwy jestem bo jeszce rano mnie bolał :)

Anyway dzięki za odpowiedzi wszystkim.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 lis 2008, 07:23

trzeba było patrzec na zegarek, jak nic Cie w tej kwesti wydymała [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 lis 2008, 20:16

Albo z budzikiem przyjsc :P W sumie dobra rada na przyszlosc dla innych :P
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 06 lis 2008, 20:34

Tak jakby poszedł do Urzędu Miasta, ponarzekał że pani w okienku mogłaby być miła z większym entuzjazmem, żeby na końcu zwątpić czy potrafi być szarmancki bo nie raczyła się uśmiechnąć na do widzenia.

A skoro już nie muszę jako peirwszy z dygresją wyjeżdżać: korzystanie z usług prostytutek może być czymś normalnym, ale kiedy robi się to "bo dziewczyna kumpla rzuciła i kumplowi smutno" to się staje groteskowo zabawne [:D]
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 lis 2008, 21:10

czemu? Wielu chodzi w gromadzie, raźniej <diabel> Najgorzej, jak w dwójkę jedzie się na ulicznicę, np na loda. Jeden idzie na spacer na dymka, drugi siedzi. Potem zmiana zawodnika ;DD
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 06 lis 2008, 22:24

TedBundy pisze:czemu? Wielu chodzi w gromadzie, raźniej <diabel> Najgorzej, jak w dwójkę jedzie się na ulicznicę, np na loda. Jeden idzie na spacer na dymka, drugi siedzi. Potem zmiana zawodnika ;DD


Z kąd ja to znam <diabel>
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 07 lis 2008, 00:45

hehe - też dość ciekawa kwestia <diabel> . Mam w niej jednak dość odmienne zdanie. Moim zdaniem za seks płacą frajerzy lub desperaci. Mam 33 lata i nigdy nie korzystałem z takich usług. Jeździłem kiedyś na dłuższe delegacje z fajnymi kolesiami i czasem jak nas napadło to część jeździła po drogach w poszukiwaniu "bizneswoman".
Ja w tym czasie wolałem pobajerować dwie młode barmanki z hotelowego baru i za cenę dwóch drinków miałem z jedną zabawę niemal całą noc. A kolega z pokoju po godzince zabaw z "bizneswoman" zasnął w ramionach drugiego kumpla <fuckoff> bo do pokoju go nie wpuściłem (trójkąt to i owszem ale z dwiema paniami a nie dwóch na jedną ;P)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 07 lis 2008, 00:47 przez Pit, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie ma kodu którego nie da się złamać
Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 285 gości