Niewiem co się dzieje ale nie jest miło!!!!!!!!! POMOCY!!!!!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

piotrhudy1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 23 wrz 2006, 10:09
Skąd: ok Leszna
Płeć:

Niewiem co się dzieje ale nie jest miło!!!!!!!!! POMOCY!!!!!

Postautor: piotrhudy1 » 23 wrz 2006, 10:13

Witam!!mam małą ale krępująca sprawe od jakiegos czasu gdy uprawiam stosunek z moja dziewczyna po jakims czasie gdy sie juz kochamy zaczyna odczuwac bóle-w ogolicach podbrzusza ale w srodku,bóle ustepuja gdy przestajemy to robic gdy chcemy kontycuowac i zaczynamy bóle znów powracaja!! prosze momózcie bo sam sobie z tym nie poradze a nie jestem najmadrzejszy na swiecie wiec Prosze o pomoc z góry THX
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 23 wrz 2006, 10:44

To moze byc dyspareunia. Ma podloze psychologiczne, objawiajace sie bolem fizycznym. Najczesciej pojawia sie wtedy , gdy stosunek plciowy jest czynnikiem stresogennym, a raczej wlasciwie swiadomosc jego konsekwencji np. choroby, ciaza. Wplyw moga miec rowniez na to Twoje klopoty z partnerka , np akceptacja jej pewnych zachowan lub cech fizycznych. MOze okazac sie ze ja kochasz , ale pojawilo sie miedzy Wami cos, co u Ciebie jest nie do zaakceptowania, lub na odwrot - wszystko akceptujesz , ale niestety nie ma w tym milosci .
Mysle ze inna przyczyna , moze miec zwiazek z pecherzem-moze masz jakies z nim klopoty. Poczekaj az inni sie wypowiedza i poszukaj , moze taki temat juz byl . Tak na prawde to takie chodzenie po omacku, idz po prostu do lekarza.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Miki
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 16 lut 2007, 14:19
Skąd: Bolesławiec
Płeć:

Luźno

Postautor: Miki » 23 lut 2007, 15:48

NIE JESTEM DOKTOR I NIE OBRAŻAJ SIĘ ZA ŻARTOBLIWY TON MOJEJ WYPOWIEDZI ALE MOŻE po prostu Z WYSIŁKU MIĘŚNIE BRZUCHA CIĘ NAPIEPRZ.... <banan>
Pozdro.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 23 lut 2007, 15:49

Miki pisze:ALE MOŻE po prostu Z WYSIŁKU MIĘŚNIE BRZUCHA CIĘ NAPIEPRZ.... <banan>

Przecież napisał, że to Jego dziewczynę boli, a nie Jego samego.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Stormy

Postautor: Stormy » 23 lut 2007, 15:53

a topik swoja droga staryyyyy....

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 243 gości