Pierwszy raz

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:12
Skąd: z piekła
Płeć:

Postautor: Boreczek » 16 mar 2007, 08:48

Czym skorupka za młodu nasiaknie ... itp itd. To odnośnie wieku, w którym podjełaś decyzję aby stać się kobietą. Nigdzie nie napisałem, że musisz być z tym, z którym się pierwszy raz przespałaś. Z tego co piszesz, to wynika, że chciałaś to mieć za sobą. Może presja otoczenia, to wiesz tylko Ty. No a jesli nie załujesz, to tym lepiej dla Ciebie, nie będziesz rozpamiętywać po nocach w starczym wieku, że mogła byś zmienić swojego pierwszego partnera :P
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 mar 2007, 08:56

Boreczek pisze:To odnośnie wieku, w którym podjełaś decyzję aby stać się kobietą.

kobieta stalam sie duzo później, po tym byłam uprawiajaca seks dziewczyna.
Boreczek pisze:Z tego co piszesz, to wynika, że chciałaś to mieć za sobą

gdyby tak było zaczęłam bym w wieku lat 15. Jednak wtedy nie byłam gotowa. Skoro chciałam juz uprawiac seks, miałam z kim, wiedziałam, że z nim chce to tak, chciałam ten pierwszy raz mieć za soba, wiedzialam, ze to nie jest cholernie przyjemne. Ten pierwszy raz nie mial szczególnego znaczenia, przynajmniej mniejsze niz fakt, ze chce własnie z tym seks uprawiac.
Boreczek pisze:Może presja otoczenia, to wiesz tylko Ty.

co tylko ja ??
aaa tylko ja dziewica byłam. Szczerze to nie mialo dla mnie znaczenia, zreszta w moim otoczeniu nie było az tak wiele niedziewic w moim wieku.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 16 mar 2007, 09:00

Żal mi takich ludzi co to myślą "wszyscy już mieli to za sobą, a ja nie" i są niby pod presją otoczenia. Nie rozumiem takich ludzi po prostu. Przecież sex nie jest czymś censored, ot chwila przyjemności :)
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:12
Skąd: z piekła
Płeć:

Postautor: Boreczek » 16 mar 2007, 09:08

Marissa jesteś moim idolem :)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 16 mar 2007, 09:10

Wyczuwam ironię... Czemu niby??
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:12
Skąd: z piekła
Płeć:

Postautor: Boreczek » 16 mar 2007, 09:18

Jaką ironię? Dlaczego niby? Jakby była ironia, to inaczej bym to napisał. Po prostu Twoje poglądy odnośnie pierwszego razu, a przynajmniej tego co napisałas, są zbieżne z moimi. Stad jesteś moim idolem. Bez żadnej ironii.
Awatar użytkownika
lemonka
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 25 mar 2006, 22:09
Skąd: z poddasza
Płeć:

Postautor: lemonka » 16 mar 2007, 09:26

odpowiadając na pytanie zadane mi kilka postów powyżej- dla nas obojga był to pierwszy raz i wspominamy to jako piękne przeżycie; fajnie tak uczyć się wszystkiego razem
co z tego że nikt teraz już tak nie chce/nie potrafi
to moje życie:)
...szczęście to piórko na dłoni co zjawia się gdy samo chce i gdy się za nim nie goni...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 16 mar 2007, 16:58

Andrew pisze:po h uj mi ta cnota ? po to by potem cale zycie sie ona zastanawiala ze z innym byc moze by jej było lepiej w łózku ?


słusznie :D Ale są faceci, mający pier.dolca na punkcie dziewictwa swej potencjalnej partnerki i mający schizę na tym punkcie, całą resztę uznający za "zbrukaną hołotę" . Swoją drogą, powinni ich usypiać <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 mar 2007, 16:06

Boreczek pisze:Typowy samiec. Co to by pukał wszystko co nie ucieka na drzewo. Nie kazdy mysli tak jak Ty. Dla wiekszosci kobiet liczy sie to z kim spedzaja swoj pierwszy raz, no chyba ze inicjacje zaczna w wieku 16 lat, wtedy to juz nic nie ma znaczenia.


A zrozumiales chociaż co chcialem pzrekazac tym co napisalem ? wiadc wyraznie , ze NIE !
Jak ja mysle ? a skad Ty mozesz to wiedziec , jak nawet mojego posta nie rozumiesz - odbierasz prawidłowo . <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Zosieńka18
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2007, 15:21
Skąd: olszytn
Płeć:

Postautor: Zosieńka18 » 18 mar 2007, 16:05

Paulo 16! Radze Ci uciekać gdzie pieprz rośnie. Napisałaś dokładnie, że to on chce i na dodatek rzucił Ci termin i miejsce <zalamka> On Cię nie kocha, a jak twierdzi, że kocha to kłamie. Decyzja o rozpoczęciu współżycia powinna być wspólna poprzedzona rozmowami, a poza tym nie wyznacza się na to daty (w Twoim przypadku następna randka). Samochód jest mało komfortowy, widziałam tu wiele postów dotyczących odpowiedniego miejsca na pierwszy raz i zauważyłam, że wiele osób preferuje, własne domki, gdzie czują się bezpiecznie, a w pobliżu zawsze jest łazieneczka. pozdr.
Zosienka
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 mar 2007, 16:21

Zosieńka18 pisze:Decyzja o rozpoczęciu współżycia powinna być wspólna poprzedzona rozmowami, a poza tym nie wyznacza się na to daty

z jego strony wyglada to na wspólna decyzje. On zaproponował, ona nie protestowala. On miejsce wybrał ona sie nie sprzeciwiła. wiec Wyglada to na pełna aprobate, czyli wspólne ustalenia, na to, ze ona tego samego chce.
zrozumiala, ze nie chce w samochodzie i ze nie chce teraz. Powiedzial, on przyjął do wiadomosci. Ona zaproponowała miejsce, on cos dodał od siebie.
Zosieńka18 pisze:Samochód jest mało komfortowy,

z samochodu juz na p[oprzedniej stronie zrezygnowąła Paula oraz Paulowy facet
Awatar użytkownika
Green
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 lis 2006, 16:40
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Re: Pomocy... problem z pierwszym razem! :-[ PISZCIE - PROSZ

Postautor: Green » 20 mar 2007, 13:56

Ja za pierwszym razem miałem to samo:) Raz, że to jednak stres, dwa, że troszkę ta Wasza gra wstępna trwała za długo:)
Jedyne co możecie zrobić, to próbować dalej, ale na zdecydowanie większym luzie. Ponadto skróćcie grę wstępną. Powinno być ok.
Wiem, że stres tak szybko nie minie, ale jak drugi raz się nie uda, to trzeba spróbować trzeci i nie przejmować się...to nie jest olimpiada <wazne>
Powodzenia :)
Awatar użytkownika
Smerfetka;)
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 16 lut 2007, 23:46
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Smerfetka;) » 01 kwie 2007, 21:52

ja właśnie w ten czwartek przeżyłam swój pierwszy raz i powiem wam, ze tematy na forum typu, że tak strasznie bolało mnie przerażały, ale za bardzo chciałam to zrobić, zeby rezygnowac i powiem wam, ze bolało, ale nie tak bardzo i króciótko, a kontynuacja była wspaniała :D ;) a i jeszcze krwi nie pojawiła się ani kropeczka :D na drugi dzień mnie nic nie bolało, i dlatego też korzystaliśmy przez cały week :) do tej pory czuje się wspaniale :) pozdrawiam
mam to szczęście, że znalazłam Tego JEDYNEGO!!!! Kocham Cię Dziubasku:* :D ;) <zakochany> :*
K_t_o_s t_a_m
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 04 mar 2007, 16:05
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: K_t_o_s t_a_m » 04 kwie 2007, 02:03

A jakie to odczucie gdy trafia sie na błone np. ja i moja dziewczyna odczówamy lekkie pieczenie czy to moze byc błona czy cewka moczowa. Jak wyczuć błone? Chciałbym tutaj usłyszeć głównie panie ale panów tez zapraszam :)
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 04 kwie 2007, 02:15

K_t_o_s t_a_m pisze:A jakie to odczucie gdy trafia sie na błone np. ja i moja dziewczyna odczówamy lekkie pieczenie czy to moze byc błona czy cewka moczowa.

Ale czemu we dwoje odczuwacie pieczenie? Jezeli tak jest, to jest to raczej zakazenie jakies.

A cewka moczowa nie znajduje sie w tym samym miejscu.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Smerfetka;)
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 16 lut 2007, 23:46
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Smerfetka;) » 10 kwie 2007, 09:38

jestes zdecydowanie za młoda !! !! !! !! !! to po pierwsze, a po drugie zbyt krótko sie znacie jak na mój gust. poznajcie sie lepiej, nie tylko psychicznie, ale i fizycznie. mój chłopak musiał czekać prawie dwa lata, bo ciągle nie byłam gotowa, a mam juz prawie 20 lat. 15 lat to naprawdę za mało !! nie rób czegoś czego mogłabyś potem żałować.
mam to szczęście, że znalazłam Tego JEDYNEGO!!!! Kocham Cię Dziubasku:* :D ;) <zakochany> :*
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 10 kwie 2007, 10:22

Jeśli oboje tego pragniecie, a boisz się ciąży, to ustalcie najpierw sposób antykoncepcji (i wcale to nie muszą być od razu tabletki, a np. gumka).A ból, którego się boisz, to jak ma być to i tak będzie prędzej czy później (później chyba większy)pomyśl sobie, że nie ty pierwsza i nie ostatnia, każda dziewica przez to przechodziła i żyje do tej pory i kocha się normalnie. Myślę, że 16 lat, to nie jest tak zbyt wcześnie, oby to była tylko świadoma decyzja. Stwórzcie sobie bezpieczne warunki, żeby bez pośpiechu i strachu, że was ktoś nakryje i do dzieła...
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 kwie 2007, 10:24

Smerfetka;) pisze:mój chłopak musiał czekać prawie dwa lata, bo ciągle nie byłam gotowa, a mam juz prawie 20 lat.

szczerze nie umiała bym chyba czekac na seks 2 lata. Czy przez te dwa lata nie kochalas go ??
tajemnicza6767
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 11 kwie 2007, 22:45
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: tajemnicza6767 » 15 kwie 2007, 01:31

hmm.. mnie bolało i to nieźle.. ;/.. i nadal niewiem, czy mam zerwana tą błonne do konca czy nie, chyba nie.. ;/ przez to wiecej boli nic co warte :(
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 15 kwie 2007, 12:29

K_t_o_s t_a_m pisze:A jakie to odczucie gdy trafia sie na błone np. ja i moja dziewczyna odczówamy lekkie pieczenie

Wg. mnie też to pieczenie wskazuje na jakieś zakażenie, a odczucie dla faceta to po prostu lekki opór i tyle, a dla dziewczyny to nie mi się wypowiadać. Chyba, że zamiast w wejście do pochwy trafiasz w ujście cewki moczowej, ale żeby tak się pomylić i dziewczyna w tym nie pomogła? Radzę więc wcześniej poznać swoje ciała, a w szczególności narządy płciowe.
Kochać i być kochanym
toya

Postautor: toya » 17 kwie 2007, 10:04

Dzindzer pisze:
toya pisze:a ja blony chyba nie mialam <aniolek>

miałas
toya pisze:poczułam ból, ale krwawienia nie bylo, kochalismy sie dalej, nie dlugo <banan>

zdaza sie bez krawwienia, zreszta nie zawsze błona peka, czasami sie bardzo rozciaga


<boje_sie> wiem, ze mialam
to taka ironia byla ;)
Awatar użytkownika
omena
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 17 kwie 2007, 16:08
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: omena » 17 kwie 2007, 17:17

przerwanie błony, fakt bolało mnie, ale nie aż tak, krwi też żadnej nie było, także nie było problemów z kontynuacją :D nic mnie potem nie bolało. fajne uczucie ;)
znalazłam Moją Drugą Połóweczkę :D Kocham Cię :* <zakochany>
qwerty8
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2007, 23:24
Skąd: Z Piekła Rodem
Płeć:

Pytanie nowego (pierwszy raz będzie)

Postautor: qwerty8 » 30 cze 2007, 23:38

Pytanie nowego. Dobra mam 17 lat i wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że w końcu to zrobię. Problem w tym, że nie mam zamiaru mówić dziewczynie, że to mój pierwszy raz. Ona jest o demnie starsza miała już kilku facetów, a nie jest dziewczyną która by czekała do ślubu, wręcz odwrotnie :D Tylko że właśnie ja jej cały czas mówiłem ile to ja tych dziewczyn nie miałem, no i ona pewnie myśli, że jestem dobry w łóżku :D No cóż denerwować się nie będę (bo bawiłem się z innymi dziewczynami nago, ale tylko w pieszczoty do sexu nie doszło.) to może się nie skapnie że to mój 1 raz. Tylko powiedzcie co zrobić żeby totalnie nie spiepszyć to raz, a dwa to czy jak mnie natura dobrze obdarowała (17 cm), to czy muszę uważać, żeby jej jakiejś krzywdy nie zrobić?? Hmm pewnie macie niezły ubaw z tego posta, w takim razie w zamian za dostarczoną rozrywkę, poproszę odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Szu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 10 cze 2007, 20:37
Skąd: my sie znamy ??
Płeć:

Postautor: Szu » 01 lip 2007, 00:18

->mati_00 nie pomogłeś zbytnio, ale posta nabiłeś...
->qwerty8 wiesz - wydaje mi się że ciężko będzie żeby sie nie skapnęła...ale mówi się ze faceci mają TĄ zdolność od urodzenia :D
Największym problemem może być ze ...za szybko skończysz. Rozwiązań jest kilka ale większość raczej długofalowych. Tak na szybko to najzwyczajniej przed spotkaniem pierwszy raz "zalicz" sam ze sobą.
Inna sprawa to warto by było abyś się co nieco obeznał w materii-poczytaj, chociażby to forum. Chodzi np. o pozycje przedłużające stosunek, albo takie gdzie Ty możesz kontrolować sytuacje i wyjść jak poczujesz ze już prawie prawie i przez chwile bawić się z partnerką inaczej :).
Możesz tez sie napić trochę :P i przez to nieco otępić układ nerwowy i bodźce nie będą tak silnie odczuwane (no ale niesie to za sobą wiele innych konsekwencji :P)

A tak od siebie bo sadze ze po przeanalizowaniu zbliżenia,wzięcia po uwagę Twojego wieku,Twojego zachowania,oraz własnego doświadczenia dziewczyna zorientuje
się ze coś przekoloryzowałeś mówiąc o swoich podbojach :)
qwerty8
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2007, 23:24
Skąd: Z Piekła Rodem
Płeć:

Postautor: qwerty8 » 01 lip 2007, 00:32

Dzięki Szu o takie odpowiedzi mi chodziło.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 01 lip 2007, 09:05

qwerty8 pisze:to może się nie skapnie że to mój 1 raz.

Jeśli jest inteligentna i nie da sobie każdego kitu wcisnąć, to się zorientuje. Poza tym zauważyłam, że jakoś faceci co się chwalą swoimi podbojami i jakiego to oni doświadczenia nie mają, okazują się kiepscy w łóżku i wieje nudą.

Lepiej się było od razu przyznać. Poza tym i tak pewnie wystrzelisz po 2 ruchach, może po 3. Poza tym po ruchach i zachowaniu dziewczyna się zorientuje.

Ja bym radziła wcześniej się przyznać. Żeby rozczarowań nie było.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 01 lip 2007, 09:36

nie ma żadnej reguły, czy poznają, czy nie poznają :) Zależy to tylko od Ciebie. Pardon. Od Was :)
Jeżeli masz trochę wiedzy teoretycznej, tragedii nie będzie.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 01 lip 2007, 10:57

W najgorszym przypadku, dziewczyna pomyśli, że miałeś te wszystkie panienki, ale jesteś po prostu kiepski ;d

Nawet facetom, którzy zaliczają kobiety dziesiątkami, zdarza się, że poszedłszy w ilość, zaniedbali stronę techniczną sexu. Można więc spotkać krzepkich, dynamicznych 36-cio latków, którzy przelecieli pół polski, a do sexu francuskiego zabierają się tak, jakby po pierwsze nigdy tego nie robili, a po drugie mieli totalny antytalent ;d

Głupio zrobiłeś oszukując swoją dziewczynę. A tego typu kłamstwa mają w sexie wyjątkowo krótkie nogi <lol>
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Machiaveli
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 14 cze 2007, 10:58
Skąd: St. Petersburg
Płeć:

Postautor: Machiaveli » 01 lip 2007, 10:58

Musisz uwierzyć w siebie. Powiedzieć sobie, że jesteś w tym najlepszy. Bez pośpiechu. Bądź panem sytuacji. Najważniejszy jest Twój miecz. Zwłaszcza dla niej.
A kiedy się już rozpędzisz? co jest nieuniknione, w końcu to Twój 1 raz... nie hamuj. Jedź do końca. Nie bój się rozczarowania. Takich nie ma. Nie ma przecież nic prostszego.
Nie słuchaj tych pierdół pryszczatych studentek, albo bezbożnych sierot trąbiacych o technikach sexualnych. Traktuj to z dystansem. Technika jest jedna. Fajnie, jeżeli jest to powiązane z jakimś uczuciem, bo inaczej.. to sam nie wiem. Ja to robiłem z miłości. Więc było mi łatwiej. Ale to tam jak wolisz. Będzie dobrze. Myśl tylko o własnej przyjemności.
Ostatnio zmieniony 01 lip 2007, 11:05 przez Machiaveli, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 01 lip 2007, 11:01

Uwierzyć w siebie - owszem. Ale mówić sobie, że jest najlepszy? Oj.... wielu tak robi i efekty są nader mizerna <lol>

A "miecz" wcale nie jest najaważniejszy. Ważna jest namiętność, czułość, otwartość, chęć sprawienia drugiej osobie rozkoszy, wsłuchiwanie się w jej potrzeby, obserwowanie reakcji ciała... to wszystko i uczucie liczy się najbardziej.
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości