problem czy nie?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

kryst18
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2007, 19:36
Skąd: wawa
Płeć:

problem czy nie?

Postautor: kryst18 » 27 cze 2007, 19:52

witam :) mam 18 lat i dopiero wchodze w sfere nazwijmy to zycia doroslego, z moja dziewczyna jestesmy od roku ale jak narazie nie doszlo do stosunku, ja wczesniej nigdy tego nei robilem i ona tez, ale pewnie niedlugo do tego dojdzie :) jednak ja mam problem mianowicie: gdy bylem kilka miesicy temu u lekarza urologa ten stwierdzil ze mam tzw. krotkie wezidelko a co za tym idzie moj skarb jest lekko zakrzywiony ku dolowi, nie jest to jakies straszne jak stwierdzil pan doktor, ale wlasnie ja zapomnielm sie zapytac czy podczas stosunku nie bedzie mi ani jej to przeszkadzac, ja boje sie ze moge miec problemy z nalozeniem prezerwatywy gdyz jak to sie mowi :"skora mi nie schodzi do samego konca" a drugie pytanie tak przy okazji jak dlugo u was panowie trwal pierwszy raz i czy robiliscie za pierwszym razem 1 , 2 czy 3 podejscia? dzieki wielkie za ewentualna pomoc i pozdrawiam wszystkich forumowiczow :)
Awatar użytkownika
Szu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 10 cze 2007, 20:37
Skąd: my sie znamy ??
Płeć:

Postautor: Szu » 27 cze 2007, 20:47

po pierwsze sie nie spiesz :)
po drugie jeśli widział to lekarz i nie zlecił pójścia na zabieg to nie masz sie czym martwic(chociaż wg. mnie to trochę dziwne...bo stwierdzając krótkie wędzidełko powinien skierować cię na "operacje")-najwyraźniej nie kwalifikujesz sie-ciesz się lub idz do innego lekarza.
po trzecie - nie, nie będzie Ci przeszkadzać...bardzo często penis jest zagięty(w górę, w dół, w boki), czasem bardziej, czasem mniej. Można to czasem wykorzystać baardzo pożytecznie <aniolek>.
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 27 cze 2007, 21:19

Ale moment. Jeżeli wedzidełko jest zbyt krótkie i napletek caly nie schodzi, to możesz odczuwac lekkie bole (tak mi sie zdaje, nie mam ztym problemu). Najlepiej sm określ już po stosunku, czy nic cie nie bolało. Moj pierwszy raz to było jedno podejście i trwal kilka minut (nie liczylem, ale ponad 5 spokojnie), szału nie było, ale to w końcu początki. i nie martw sie jeżeli będzie krótszy, bądź też strzelisz z miejsca. To sięzdarza. Wtedy zawsze możesz chwilę odczekać. Grunt to zero zdenerwowania itp. Podejdźcie do tego na luzie. Zadbaj też o komfort kobiety. Ale o tym jż chyba wiesz. Powodzenia.
Aha
Szu pisze:po pierwsze sie nie spiesz

Może nie do końca.... Wg mnie nie ma co się bardzo śpieszyć, ale odwlekanie jest jeszce gorsze. Dawaj póki możesz i póki jesteście razem, później stanie się to jej narkotykiem i nie będziesz mógł od siebie oderwać hehe :]
Obrazek
"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
marcin666_89
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 12 lis 2006, 15:51
Skąd: z daleka :)
Płeć:

Postautor: marcin666_89 » 27 cze 2007, 23:10

Nie przejmuj się tym że jest odchylony ku dołowi :) Moj np jest lekko w bok :P ale to czasami sie przydaje :) Jesli uwazasz ze jest ok to nie ma problemu chyba że Cie boli to poszedłbym do innego lekarza jak Ci radzili we wcześniejszym poście :)
Jacques deMolay
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 27 cze 2007, 13:49
Skąd: dziki wschód
Płeć:

Postautor: Jacques deMolay » 27 cze 2007, 23:35

To nie powinno sprawiać problemu. Rzadko kiedy zdarzają sie idealnie proste penisy. Zakrzywiony może dodatkowo pobudzać partnerkę, trzeba tylko znaleźć odpowiednią pozycje w której to "wyciśniemy z zakrzywienia jak najwięcej" ;). Jeśli chodzi o pierwszy raz mój np. nie należał do udanych. Grunt to nie poddawać się :) jeśli trafiłeś na wyrozumiałą partnerkę nie będzie problemu. Jeśli trafiłeś na nie wyrozumiałą to też nie będzie :) kobiet wszak na Twojej drodze stanie wiele. 8)
Nie możemy się tu zatrzymać. To kraina nietoperzy.
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 29 cze 2007, 09:49

hmm z wedzidelkiem roznie to bywa. na twoim miejscu poszedlbym na konsultacje z innym lekarzem gdyz za krotkie wedzidleko podczas stosunku moze sie zerwac, a to nie jest przyjemne. Co do wszelakicj skrzywien to sie nie przejmuj w niczym one nie przeszkadzaja. ;] Powodzenia <browar>
"Nie ma spać,
Nie ma oddychać
Żyć nie ma"

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 297 gości