Opalanie topless

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 sie 2007, 08:30

Augusto pisze:Nie masz wstydu i nie szanujesz sie. Tyle.

A widziałeś jak to głupio wygląda, tak opalić się i zostaje ślad po kostiumie?
Moja siostra cioteczna, swego czasu, opalała się na swoim balkonie z gołym biustem. Ale balkon jest tak usytuowany, że nikt nie widzi.

Ja bym może się wstydziła opalać topless, ale nie gorszy mnie, jak ktoś to robi. Jednak powinny być plaże specjalnie dla nudystów, bo tak jak trzeba uszanować ludzi takich jak Gosia, to też trzeba uszanować takich jak tanebo, którym to przeszkadza.
I to się nazywa demokracja! O!
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 13 sie 2007, 09:28

Sir Charles pisze:Pierś na plaży mnie nie pobudza, tak samo jak nie pobudzałby mnie tyłek mojej siostry, gdybym ją miał.
...bo jak pisał Clavell "nie ma nagości bez pożadania".
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Stormy

Postautor: Stormy » 13 sie 2007, 10:48

ja sie tez opalalam topless teraz na wakcjach ale na plazy w niemczech. nakrylam sie dopiero jak przyszedl jakis turek ze statywem od apartu i zaczal mierzyc w moja i mojej siostry strone. cholera mnie wziela taka ze myslalam ze mu zaraz statyw na glowie polamie. juz nic nie mowiac o kolesiach co z laskami przyszli a te nie chcac sie rozebrac zaczely komentowac: od brzydkich cyckow, bo polki nie zrozumieja, do tego jacy polacy glupi.. cholera bierze szczerze. a na plaze nudystow tez se moe kiedys pojde, o. tam ludzie przyzyczajeni i normalniejsi chyba.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 13 sie 2007, 12:01

Ja stwierdziłam że nie będę się opalać topless. Nie żebym się wstydziła czy coś, ale nie chce słyszeć takich durnych komentarzy jak u Gosi, a też rozumiałabym że ktoś nie chce oglądać moich piersi które po zdjęciu stanika do najpiękniejszych nie należą :)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 13 sie 2007, 12:03

Lilian pisze:a na plaze nudystow tez se moe kiedys pojde, o. tam ludzie przyzyczajeni i normalniejsi chyba.

polecam, zdecydowanie lepiej leżeć nago na plaży nudystów niż w majtkach na zwykłej plaży - zero komentarzy, a jeśli się nawet ktoś gapi, to dyskretnie.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 13 sie 2007, 12:28

w tym roku miała okazję opalać się topless w Hiszpanii, ale jednak tego nie zrobiłam, choć naprawdę mnóstwo kobiet bez skrępowania opalało się bez stanika. nikt nie traktował tam tego nienaturalnie, ale jednak się wstydziłam :|
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 sie 2007, 14:54

TFA pisze:Gwarantuje ze kazda babka tez by gwizdala, komen towala itd. gdyby facet zaczal sie opalac bez gaci.

nie w Łebie, ja widziałam kolesia bez gaci sie opalał, no nie powiem całkiem całkiem i dałam rade bez wydawania odgłosów :D

a ja sie tam opalałam toples i to w Polsce, poszłam daleeko, gdzie nikogo nie było, przechodzacy człowiek to rzadkosc była, oparawanowałam sie pod sama wydma i nikt sie nie gapił, nie komentował
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sie 2007, 15:18

Gosia... pisze:I jak usłyszałam, że ktoś z kamerą przyszedł, to stwierdziłam,

<hahaha> Normalnie to u nas. Nie zdziwiłabym się jeszcze jakby wyciągnęli komórki i zaczęli robić zdjęcia <chory>
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 13 sie 2007, 15:26

Nawiedzonych można wszędzie spotkać niestety. Na urlopie zostałam zwyzywana przez kobitkę w Kraku, bo się "obnażam" a miałam koszulkę nieco nad pępek <hahaha> strasznie mnie to rozśmieszyło i parsknęłam jej prosto w nos śmiechem po jakimś tam komentarzu z mojej strony <hahaha>
Może uda mi się spokojnie poopalać gdzieś na urlopie na jakimś odludziu. <diabel>
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
BoomEr
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 08 sie 2005, 18:44
Skąd: MP
Płeć:

Postautor: BoomEr » 13 sie 2007, 23:50

Marissa pisze:... ktoś nie chce oglądać moich piersi które po zdjęciu stanika do najpiękniejszych nie należą :)


No to dowaliłaś... Polecam artykuł (nie wiem w jakiej gazecie ale czytałem to w Angorze) na temat właśnie tego, że polki uciekają za granicę opalać sie topless i nago.
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 14 sie 2007, 09:58

ja juz chyba pisalam ze wg mnie powinny byc plaze do tego jesli chodzi o polske bo za granica to czesto mozna spotkac osoby opalajace sie topless i nikt na to uwagi nie zwraca.
ja bym sie poopalala tak,nie widze w tym nic strasznego ale jak mowie..nie na normalnej polskiej plazy bo tam i dzieci i babcie i sie czepic ktos moze zreszta..swobodnie bym sie nie czula..ale u nas chyba tez sa plaze dla nudystow czy nie?:)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 sie 2007, 10:40

Candy Killer pisze:ale u nas chyba tez sa plaze dla nudystow czy nie?:)

sa :)
ale jak takiej nie ma to mozna zrobic wycieczke brzegiem morza, ludzie to lubia sie zbijac w kupki, wiec troche trzeba isc i zaczyna byc ich coraz mniej i mniej, az sie zaczynaja miejsca bardzo rzadko zasiedziane. Ja tak chodziłam. Długo sie tak nie opalałam, bo sie bałam, że cycolki za delikatne mam
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 14 sie 2007, 11:06

Candy Killer pisze:ale u nas chyba tez sa plaze dla nudystow czy nie?:)

są, o czym już było parę razy w tym temacie :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 14 sie 2007, 18:44

no przeciez nie bede wertowac calego tematu zeby sprawdzic czy sa takie plaze:] wiem ze byly kiedys ale czy nadal sie utrzymuja to nie wiedzialam bo dawno nad morzem nie bylam naszym :)
Dzindzer..tez tak robilam :]
Awatar użytkownika
Wolfshade#
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 20 paź 2006, 00:16
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Wolfshade# » 22 sie 2007, 00:11

Temat ciekawy :) Osobiście nie byłbym przeciwny, jeśli moja kobieta miałaby opalać się toples na plaży, pod warunkiem, że byłaby ze mną i nie opalała się sama - tzn. jeśli byłyby na plaży też inne takie kobiety, a nie tylko ona jak jakiś odmieniec :P
Nie kłóć się z głupcem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sie 2007, 01:17

W sumie jakby sie tak zastanowic to w pewnym stopniu sie zgadzam z Augusto.
Jak juz bawimy sie w zakrywanie ciala to nie tylko cipke i penisa ale piersi kobiece tez.
A jak sie nie chce jakas w to bawic to niech idzie z dala od ludzi albo plaze nudystow.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 208 gości