Porównania??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 26 paź 2004, 00:49

myślę że tak samo kobitki porównują swoich partnerów jak faceci swoje partnerki, my porównujemy "bimbałki", one nasze hmm (zawsze nie wiem go nazwać :) ) przyrządy :) itp.

myślę ż dopóki te porównania się dokonują tylko w głowach i nie rzutują na związek to nie ma problemu, gorzej jak kobitka wyskoczy z hasłem " mój były to miał takiego a takiego i potrafił mi zrobić tak dobrze że hej"

pzodrawiam
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 26 paź 2004, 15:59

moja kolezanka to jesli facet nie ma samochodu to ona nie chce takeigo... albo siostra cieteczna moja tak samo... byla z jednym kolesiem i fajny gosc itp tlyko nie byl przy kasie igo zostawial.. a teraz to kurna codziennie z kim innym ja widze.. a to w passacie siedzi z jednym, a to w hondzie z drugim, ostatnio z jakims na scigaczu przyjechala i pod barma stala.... tylko owszyscy oni robia fajne miny jak ja np samochodem rajdowym podjezdzam (kolega jest keirowca rajdowym i czasami pozyczam od niego rajdowke) :]
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"

Fenomen - Prawda
Boberus
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 24 paź 2004, 01:44
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Boberus » 27 paź 2004, 00:28

moja kolezanka to jesli facet nie ma samochodu to ona nie chce takeigo... albo siostra cieteczna moja tak samo... byla z jednym kolesiem i fajny gosc itp tlyko nie byl przy kasie igo zostawial.. a teraz to kurna codziennie z kim innym ja widze.. a to w passacie siedzi z jednym, a to w hondzie z drugim, ostatnio z jakims na scigaczu przyjechala i pod barma stala.... tylko owszyscy oni robia fajne miny jak ja np samochodem rajdowym podjezdzam (kolega jest keirowca rajdowym i czasami pozyczam od niego rajdowke) :]



... :551:
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 27 paź 2004, 00:46

Boberus pisze:
moja kolezanka to jesli facet nie ma samochodu to ona nie chce takeigo... albo siostra cieteczna moja tak samo... byla z jednym kolesiem i fajny gosc itp tlyko nie byl przy kasie igo zostawial.. a teraz to kurna codziennie z kim innym ja widze.. a to w passacie siedzi z jednym, a to w hondzie z drugim, ostatnio z jakims na scigaczu przyjechala i pod barma stala.... tylko owszyscy oni robia fajne miny jak ja np samochodem rajdowym podjezdzam (kolega jest keirowca rajdowym i czasami pozyczam od niego rajdowke) :]



... :551:


A ja dodam tyle ze tak robia GLUPIE CIPY :D

Chyba wiecej o tym nie trzeba mowic? A jak trzeba - dajcie znac chetnie cos tu popisze ladnego i mniej ladnego na nie :D zeby sobie ulzyc :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 paź 2004, 08:13

Dlaczego zaraz głupie Cipy !! JA JAKO OJCIEC swej córki nie wyobrazam sobie by miała chłopaka , jak sie to mówi bez wozu , po co mam miec takiego jak moze miec z wozem ??? a co moze mam jeszcze im dawac swój samochód ??? nie ma mowy ! , jak nie bedzie przyjezdzał wozem po nią i koniaka pod dzwiami nie zostawi to drzwi nawet nie otworze ! :547: Sek w tym iż , taki chłopak z wozem wcale nie musi miec zle pod kopułą wrecz odwrotnie , swiadczy to jednak iż , rodzice sa w miare ustawieni , a wiec przebywał i wychowywała go rodzina dajaca sobie rade w zyciu , albo po prostu miała szczescie , co zaś jest durze prawdopodobienstwo iz sam wyciagnie taki chłopak zachowania wyciagniete z domu , i ze bedzie odrotnym facetem potrafiacym zabezpieczyc przyszłosć ! taki z samochodem moze też zabierac na rózne wycieczki swą wybrankę , a nie włuczyc sie po kinach i Pub-ach
To co z tego iż wiekszosc tych chłopaków troche szpanuje , taka natura , sami i ci co są bez zut , jak by je mieli to tez by sie troszkę inaczej zachowywali ! tego nigdy nie wiadomo ! człowiek to pruzna istota !! niestety :547:
Wiec nie pisz ze tak robia głupie Cipy , BO prawda jest inna , a to tylko Twe subiektywne odczucie ! tak robia wyrachowane kobiety i bardzo dobrze !! trza miec w zyciu jakas drogę wybraną a ze ktos woli łatwiejszą , co cóż dzis samochód to juz nie to samo co kiedys ! choć wielu wydaje sioe iz dalej jest tak jak było ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 27 paź 2004, 13:33

krzys pisze: JA JAKO OJCIEC swej córki nie wyobrazam sobie by miała chłopaka , jak sie to mówi bez wozu , po co mam miec takiego jak moze miec z wozem ??? a co moze mam jeszcze im dawac swój samochód ??? nie ma mowy ! , jak nie bedzie przyjezdzał wozem po nią i koniaka pod dzwiami nie zostawi to drzwi nawet nie otworze ! :547:

nie skazuj jej na staropanienstwo
przebywał i wychowywała go rodzina dajaca sobie rade w zyciu , albo po prostu miała szczescie ,

albo wzbogacili sie w mniej legalny sposob. tak tez moze byc. teraz malo kto uczciwa praca dorabia sie kokosow ;) i takie wlasnie wynosi czlowiek mlody wartosci z domu.
sam wyciagnie taki chłopak zachowania wyciagniete z domu , i ze bedzie odrotnym facetem potrafiacym zabezpieczyc przyszłosć !

jak mlody czlowiek dostaje od rodzicow dobry samochod i forse to nie bedzie zaradny, bo wszytsko da mu mamusia i tatus. bledne postrzeganie wg mnie, bo dzieciak moze byc rozpuszczony.
taki z samochodem moze też zabierac na rózne wycieczki swą wybrankę , a nie włuczyc sie po kinach i Pub-ach

Kiedys malo kto mial samochod i wszyscy dawali sobie swietnie rade. Dziwne postrzeganie. Zreszta ile mozna jezdzic na wycieczki ? kina i puby sa tez dla ludzi.
Wiec nie pisz ze tak robia głupie Cipy , BO prawda jest inna , a to tylko Twe subiektywne odczucie ! tak robia wyrachowane kobiety i bardzo dobrze !! trza miec w zyciu jakas drogę wybraną a ze ktos woli łatwiejszą , co cóż dzis samochód to juz nie to samo co kiedys ! choć wielu wydaje sioe iz dalej jest tak jak było ! :564:

gdyby moja corka tak sie zachowywala jak w opisie MKV, to by dostala w leb a gdybym byla facetem i laska leciala by na moja fure, to tez dostala by w leb i pogonilabym babe na drzewo. :D
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 paź 2004, 14:17

Foxy ...doskonale wiesz ze to nie jest tak iż dziewczyny leca tylko na "fure " tak nie jest !!
Nie wazne jak sie wzbogacili , to nie jest istotne , chyba ze mordujac !! wszystkie chwyty dozwolone a im mniej legalne tym lepiej , na normalnej pracy Foxy to sie tylko garba dorobisz !
Ja dostałem od rodziców bardzo wiele i rozpieszczony nie jestem , a w zyciu też sobie radze i to niezle !
MAŁO KTO MIAŁ SAMOCHÓD ???
RACJA , ale to były inne czasy , a czasy sie zmieniają , paby dla ludzi , oczywiscie gdy nie ma pogody ! jak jest trza gdzies pojechać ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 27 paź 2004, 15:20

krzys pisze:Foxy ...doskonale wiesz ze to nie jest tak iż dziewczyny leca tylko na "fure " tak nie jest !!

jasne ze nie, ale o takich tu byla mowa.
Ja dostałem od rodziców bardzo wiele i rozpieszczony nie jestem , a w zyciu też sobie radze i to niezle !

tylko pogratulowac.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 27 paź 2004, 17:08

mi chodzi raczej o to ze ona tak z piecioma kolesiami jednoczesnie, kazdego dnia z innym i kazdy obowiazkowo musi miec fure (ale nie zaden maluch, taka przynajmneij za kilkanascie tysiakow... no olbo scigacza...)... sic !!!!!!!!
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"


Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 27 paź 2004, 17:11

takiej pustej pindzie tylko sprzedac blache :D
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 27 paź 2004, 17:32

foxy_lady pisze:takiej pustej pindzie tylko sprzedac blache :D

dobrze to ujęłaś :) :564:
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
bartek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 22 lut 2004, 15:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: bartek » 27 paź 2004, 17:45

krzys pisze:Dlaczego zaraz głupie Cipy !! JA JAKO OJCIEC swej córki nie wyobrazam sobie by miała chłopaka , jak sie to mówi bez wozu , po co mam miec takiego jak moze miec z wozem ??? a co moze mam jeszcze im dawac swój samochód ??? nie ma mowy ! , jak nie bedzie przyjezdzał wozem po nią i koniaka pod dzwiami nie zostawi to drzwi nawet nie otworze ! :547: Sek w tym iż , taki chłopak z wozem wcale nie musi miec zle pod kopułą wrecz odwrotnie , swiadczy to jednak iż , rodzice sa w miare ustawieni , a wiec przebywał i wychowywała go rodzina dajaca sobie rade w zyciu , albo po prostu miała szczescie , co zaś jest durze prawdopodobienstwo iz sam wyciagnie taki chłopak zachowania wyciagniete z domu , i ze bedzie odrotnym facetem potrafiacym zabezpieczyc przyszłosć ! taki z samochodem moze też zabierac na rózne wycieczki swą wybrankę , a nie włuczyc sie po kinach i Pub-ach
To co z tego iż wiekszosc tych chłopaków troche szpanuje , taka natura , sami i ci co są bez zut , jak by je mieli to tez by sie troszkę inaczej zachowywali ! tego nigdy nie wiadomo ! człowiek to pruzna istota !! niestety :547:
Wiec nie pisz ze tak robia głupie Cipy , BO prawda jest inna , a to tylko Twe subiektywne odczucie ! tak robia wyrachowane kobiety i bardzo dobrze !! trza miec w zyciu jakas drogę wybraną a ze ktos woli łatwiejszą , co cóż dzis samochód to juz nie to samo co kiedys ! choć wielu wydaje sioe iz dalej jest tak jak było ! :564:


gadasz głupoty Krzychu.
poważnie.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 27 paź 2004, 17:47

oj Krzysiu, Krzysiu... :D Koniaka pod drzwi... hehe
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 paź 2004, 19:09

Gadam głupoty ??? czyzby ??? wszystko zalezy od punktu widzenia , a mój punkt widzenia nie dosć ze jest wyrachowany , wybredny , to jeszcze materialny !
Koniak pod drzwiami to oczywiscie przeniosnia !!
Foxy ..... gdy mówilem ze nie tylko o fure chodzi miałem na mysli iż taka dziewczyna nie tylko i wyłacznie na bryke patrzy ale i na coś innego ! co soba reprezentuje dany gosc tez ! nikt nie chce sie od razu wiazac , wiec wybieranie wsród chłopaków z furami jest wrecz normalne ! sam też bym tak robił !!!
Bartek .....? skrytykować kogos dwoma słowmi to proste jak dupczenie , wiec rozwin swa wypowiedz , bo za taka jak napisałes w regulaminie jest ban !! :547: :564:
Wam wszystkim bez fur , po prostu zal ze ich nie macie , albo zal ze was dziewczyny nie wybierają , zwykła zazdrosc . Zapewniam was ze i wsród tych gosci z furami trafiają sie i to wcale nie mało ludzie odpowiedni ! ...dobrzy , choc troche zmanierowani , albo takich udaja!
50% tych z tymi furami bedzie miało w miare udane rzycie w dzisiejszym i przyszłym swiecie , bo wyniesli w domu przyzwyczajenie do luksusu i nieustannie bedą dązyc do niego , i nie wazne czy cwaniactwem czy ciezka pracą , albo połaczonymi tymi dwoma rzeczmi !! ze tak powiem
50% zas z tych bez fur gdzie niestety los tak a nie inaczej ich potraktował bedzie zyc tak jak wyniesli z domu czyli skromnie !! bo tak tez da sie zyc ! i nie mówie iz to jest złe ! ale to mało !! niektórym sie uda i sie wybiją , tylko jak ??? ciezka pracą ??? nie prosze nie mówcie mi takich rzeczy bo mi rozje...ie nadgarstki , tak nigdy nie było i nie bedzie !
W dobie gdzie pieniadz rzadzi swiatem bez tego papierka zycie staje sie nie do wytrzymania , ciagły brak kasy , na opłaty , na wykształcenie dzieci , ubranie siebie i ich , niemoznosci chodzenia do kin , na imprezy , wyjazdy na wczasy , itd. to wszystko sprawia iz zyje sie z dnia na dzien ! a nie takiego zycia chce dla swej opisanej Córki !!
Ktos powie iz sie wykształci i bedzie kimś >>>> nie łudzcie sie , dzis prawie kazdy juz konczy studia , i co dalej ??? trzeba byc naprawde wybitnym by Cie zauwazono ! i dano dobra posade , bo na jedną wolną jest 100 chetnych z wyzszym wykształceniem !
Wiec znowu .... póki co ten z fura to w swiecie drapierzników (bo tacy przerwac tylko mogą ) jest to nie lada kąsek , i wsadzcie sobie gdzies gadki o czym innym ze niby jest wazne ! wazne jest dokładnie wszystko po trochu ! ale młodzi jestescie , wszystko przed wami ! :564: :564: :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 27 paź 2004, 19:39

A ja jestem w tym przypadku za krzyskiem, pisze to co wie ;] a jak komus sie nie podoba to nie musi tego czytac. o! ;]

:D :564:
:)
Awatar użytkownika
Baranisu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 30 sie 2004, 13:38
Skąd: łódzkie
Płeć:

Postautor: Baranisu » 27 paź 2004, 19:42

Krzys ma racje jego slowa niech swiete beda

P.S. Krzysiu ty jestes tak madry jak ja :D :564:
"Kochaj i szalej nie pytaj co dalej bo potem juz tylko niebo."
Awatar użytkownika
Catalina
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 27 paź 2004, 19:19
Skąd: Costa del Sol
Płeć:

Postautor: Catalina » 27 paź 2004, 20:29

Hmm, nie wydaje wam się chłopcy że trochę zjechaliście z tego tematu ?? A temat brzmiał czy my dziewczyny porównujemy swoich eks w łóżku. Więc ja odpowiem na to pytanie: zdarzyło mi się porównać, ale tylko pod względem zachowania wobec mnie, tzn.czy jest delikatny, wyrozumiały, czy brutalny i patrzący na to żeby jak najszybciej siebie zaspokoić nie zważając na to że sprawia mi ból. Kwestia czy ma samochód, kasę czy nie, nie ma dla mnie znaczenia, liczy się charakter i jaki jest dla mnie.
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć za chwilę...


http://www.nowaruda-community.kom.pl
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 paź 2004, 08:47

A co byś Ty chciała jeszcze porównać ?? hmmm?? no co ???? :547: :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 28 paź 2004, 09:14

Krzysia diagnoza współczesnego nam świata prawdziwą jest - to jasne.
Tylko wnioski Krzysiu nie mogą być tak jednoznaczne - są przecież i tacy młodzi drapieżnicy z furami, którzy pławienie się w luksusie zawdzięczają tylko rodzicom, a są też i tacy którym niedostatek owego luksusu będzie dawał nieustannego kopa do ciężkiej pracy, kształcenia się i kombinowania.
Co niezmienia faktu, że wolałbym być z Panią, która chce ze mną dzielić życie przede wszystkim z tego względu jaki jestem, a nie co mam.
Nieżyciowe podejście??? - ba wiem, ale cóż młody jestem... :562:
:564:
;)...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 paź 2004, 09:26

Lorenc to co piszesz jest tak oczywiste iz ja tego wogle w swej wypowiedzi nie umiesciłem .

Wiadomo, ze nie tylko to sie w zyciu liczy i wiadomo , ze nie tylko bogaci zostana bogatymi ! czy ja musze wszystko pisać jak małym dzieciom? czytać miedzy wierszami to juz nie łaska !! :547:
Wiadomo też , ze najwartosciowszymi ludzi mogą być Ci ze skromnych rodzin , gdzie nie ma cwaniactwa itd. i teżmoga osiągnąć sukces , bo sami dojda do tego do czego dojsc powinni i beda kombinować ! Ni skreslałem wcale ludzi tych z rodzin skromnych , dałem tylko do zrozumienia iż rozumiem te dziewczyny !!! i wcale ich nie potepiam 1 mógłbym tu pisać jeszcze długo , ale wszystko w mym pisaniu jest zawarte , czytać miedzy , pomyslec , a nie bedze ja musiał tu pisac elaboratów ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 28 paź 2004, 09:30

Porownywanie partnerow jak rowniez zwracanie uwagi na kwestie zwiazane z materialna sfera zycia, sa dla kobiet naturalne (a to mi sie dostanie :) ). Wynika to z czystej biologii i zachowan ewolucyjnych. Kto czytal "Ewolucje pozadania" Bussa, ten wie, kto nie czytal, temu moge obszerniej wyjasnic, jesli wyrazi taka chec.
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 28 paź 2004, 09:38

Ok Krzysiu - ja też rozumiem te dziewczyny - wybierają to, co chcą, a czasem mogą sobie tylko nie zdawać sprawy bądź nie zwracać uwagi, że fura to nie wszystko.

ps - między wierszami to raczej wyczytałem tylko Twą troskę o córkę Krzysiu
:564: i pisz te elaboraty, bo większość forumowiczów to ... :562: :562: :562: :547:
;)...
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 29 paź 2004, 23:23

a porownuje... trudno nie zauwazyc roznic
a najbardziej zwracam uwage na zapach i "fakture" skory, takie moje male zboczenie :P
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 paź 2004, 11:12

ZAPACH !!!!!! TAK TO JEST ZDECYDOWANIE TO ! :564: NATURALNY MAM NA MYSLI !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 30 paź 2004, 13:18

jak najbardziej chodzi mi o naturalny zapach :564:
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 266 gości