Dużo orgazmów:)

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

szczesciara
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2008, 22:23
Skąd: Polska
Płeć:

Dużo orgazmów:)

Postautor: szczesciara » 12 lip 2008, 22:26

jestem tu po raz pierwszy:)
chciałabym trochę napisać o sobie i dowiedzieć się czegoś od Was.Chodzi o sex a raczej o orgazmy, które przeżywam podczas stosunku z moim ukochanym.
Może to wydawac się mało prawdopodobna ale bardzo szcybko się podniecam.Mój ukochany nie jest moim pierwszym mężczyzną z którym byłam w łóżku ale prawdą jest, że tylko z nim mam orgazm za orgazmem, gdzie wcześniej nawet nie wiedziałam co to jest ten "orgazm".Wydawało mi się, będąc z inymi partnerami, że to nie możliwe żeby kobieta podczas stosunku miała orgazm(jeden orgazm).Od kiedy zaczęłam sypiać z moim terażniejszym facetem wszystko sie zmienilo:)...
Uwielbiam sex, uwilebiam się z nim kochać bo dzięki niemu mam niezliczone liczby orgazmów.Nidgy nie lizymy ile ich było bo ja nie jestem w stanie nawet swobodnie oddychac.Mam orgazm w kazdej pozycji.Mam orgazm gdy on piesci ustami lub palacmi moja łechtaczke, gby wkłada palce we mnie,nie mowiac juz o normalnym sexie.Pare razy nawet bylam tak podniecona ze dostalam orgazmu gdy on piescil me piersi.Po prostu mam cudownie w lozku...
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 12 lip 2008, 23:02

To cieszymy sie razem z Toba i jestesmy zaszczyceni, ze podzielilas sie z nami ta informacja. Niech wszyscy nieudacznicy zobacza - jak sie chce, to sie moze 8)
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 12 lip 2008, 23:27

Miltonia pisze:To cieszymy sie razem z Toba i jestesmy zaszczyceni


Nie czuję się zaszczycony i nie widzę powodów do radości. To jest lipa nie orgazmy. Człowiek po solidnym orgazmie jest tak energetycznie wyczerpany, że każdorazowo powinien solidnie wypocząć.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 12 lip 2008, 23:30

Staruszek Priam pisze:Nie czuję się zaszczycony i nie widzę powodów do radości

No jak to? <diabel>
Staruszek Priam pisze:Człowiek po solidnym orgazmie jest tak energetycznie wyczerpany, że każdorazowo powinien solidnie wypocząć.

Np. zasnąć odrazu? ;DD
Oj, jakie to schematyczne, Staruszku <niewiem> , a Autorka chce wyjść poza nawias. No daj Kobiecie wykazać się pisarsko ;)

O, babciu! Mody zróbcie coś z tym topem <hahaha>
Ostatnio zmieniony 12 lip 2008, 23:31 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 12 lip 2008, 23:31

Akurat nieprawda.

I warto nauczyc sie rozumiec ironie... .
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 12 lip 2008, 23:44

Teraz załapałem. "Szczęśliwa" mówi o niezliczonej liczbie, ale nie o serii podczas jednego spotkania. Jasne. Uległem sugestii. Koleżanki zdaje sie też.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2008, 23:49 przez Staruszek Priam, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 12 lip 2008, 23:56

Staruszek Priam pisze:Koleżanki zdaje sie też.

A w życiu 8)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 13 lip 2008, 00:14

Mona pisze:O, babciu! Mody zróbcie coś z tym topem

Oj zróbcie, bo zaraz ja przyjdę i zacznę pisać...
Stormy

Postautor: Stormy » 13 lip 2008, 00:34

szczesciara pisze:chciałabym trochę napisać o sobie

skad jestes? jaki kolor lubisz? jakiego znaku zodiaku jestes? jak masz na imie?
szczesciara pisze:dowiedzieć się czegoś od Was.
czego skor nie zadejsz pytań?
szczesciara pisze:uwilebiam się z nim kochać bo dzięki niemu mam niezliczone liczby orgazmów
ja wole sie kochac z milosci a nie bo z nim mam 5 orgazmow czyli o 2 wiecej niz z innym ;/
szczesciara pisze:Nidgy nie lizymy ile ich było bo ja nie jestem w stanie nawet swobodnie oddychac.
ciekawe jakby wygladalo liczenie: 1,2,5, kochanie, dasz rade jeszcze jeden, dzis bedzie rekord, dojdziesz po raz 238...
szczesciara pisze:Pare razy nawet bylam tak podniecona ze dostalam orgazmu gdy on piescil me piersi.
zastanwiajace ze kobiecie wolno dojsc zanim facet wejdzie a w druga strone to juz nie bardzo :P
szczesciara pisze:Po prostu mam cudownie w lozku...
jak widzisz wszyscy sie strasznie z tego powodu ciesza, zyczymy ci dalszych sukcesow i pozdrwaiamy serdecznie. <fuckoff>
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 13 lip 2008, 07:56

Stormy pisze:
szczesciara pisze:Nidgy nie lizymy ile ich było bo ja nie jestem w stanie nawet swobodnie oddychac.
ciekawe jakby wygladalo liczenie: 1,2,5, kochanie, dasz rade jeszcze jeden, dzis bedzie rekord, dojdziesz po raz 238...


No to ja już nie wiem kto ma problemy w czytaniu ze zrozumieniem. Szczęściaro, wypowiedz się, czy "nieliczenie" dotyczy jednej nocy, czy ogólnego podsumowania ?
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 13 lip 2008, 08:38

Stormy pisze:ciekawe jakby wygladalo liczenie: 1,2,5, kochanie, dasz rade jeszcze jeden, dzis bedzie rekord, dojdziesz po raz 238...

Albo ona już nie wytrzyma, a on chce dobić do 100 i przy 99 mówi "kochanie, pomyliło mi się coś, gdzieś sie zgubiłem, jedziemy od nowa" <szczerbaty>

I tym miłym akcentem zamykam. 8)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 263 gości