Ta mysl nie daje mi spokoju!!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 gru 2004, 13:08

Mona Lisa pisze:


Krzysiu,a nie pomyślałeś o tym,że Twoja żona jest jednak troszkę starsza niż w momencie ślubu?To chyba właśnie miłość powinna powodować to,iż godzimy się z myślą,że kiedyś partner zacznie się starzeć.Wiem,to trudne wtedy,gdy Ty masz jeszcze krzepę.Ale cóż taka jest kolej życia.Sama zastanawiam się jak to będzie w momencie menopauzy i wrrrr :P


MENOPAUZA ???? chyba zartujesz Ona ma dopiero 37 lat Twój tok rozumoawania jednak w tej kwesti jest błedny , tu nie chodzi o to o czym myslisz , ja zas opisywac tego nie bede . sex to nie tylko sam stosunek , jak dla mnie , chodzi o bardzo wiele drobiazgów !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
LukS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 07 kwie 2004, 21:24
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: Ta mysl nie daje mi spokoju!!

Postautor: LukS » 02 gru 2004, 20:20

enrico2000 pisze:Co sadzicie o tej sprawie!!??
Jestem ze swoja dziewczyna ponad 6 miesiecy. Jeszcze nigdy nie czulem czegos takiego jak do niej. Oboje sadzimy ze jestesmy stworzeni dla siebie. Od jakiegos czasu "uprawiamy" petting. Wydawalo mi sie ze juz niedlugo dojdzie do calkowitego zlaczenia naszych cial (wiadomo o co chodzi :P ) ale nagle zaczalem miec watpliwosci. Rozmawialismy o swoich zwiazkach i dowiedzialem sie ze juz uprawiala sex z facetem ktory byl przedemna.Oto jej slowa: "Balam Ci sie tego powiedziec ale chce to juz miec za soba". On byl pierwszym facetem z ktorym spalam"(jej poprzedni).Po tych slowach wzialem ja,pocalowalem i przytulilem jednak mialem mieszane uczucia. Nie byl to zaden pierwszy lepszy,ale facet ktorego kochala. Ja przypuszczalem ze tak bylo ale jednak jak mi to powiedziala cos sie we mnie zmienilo od tamtego momentu.Slowa te przeszyly mnie na wylot, choc podkreslam ze bylem tego pewien w 99%. Myslalem ze uporam sie z ta swiadomoscia jednakze nie jest to takie latwe i mysl ta krazy mi caly czas po glowie!! Mam ledwie skonczone 20 lat i moze wyidealizowane marzenia o zyciu. Co o tym wszystkim sadzicie??


Hmmm musze przynać zę walcze z podobną sprawą tylko mój wiek trochę inny niż Twój.
Ciężka sprawa też mnie to zżera tym bardziej że jestem cholernie zazdrosny.
no ale pocieszam się tym że moja M nie widzi teraz niczego i nikogo poza mną...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 255 gości