Sex bez miłości

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 04 lis 2009, 23:35

Imperator pisze:Nie zgodzę sie.

Jesli odseparujesz sex od całej reszty to jest taki sam, lepszy czy gorszy ale jest praktycznie taki sam.
Ty mówisz o czymś co nie mieści się w pojęciu sex a zawiera sie emocjach mu towarzyszących, w otoczce i dodatkach ...
Imperator pisze:Zresztą, nie tylko uważam - mam porównanie po prostu, jak to jest i tak i tak.
Zdaje ci się. Z perspektywy czasu okazuje się że to nie było "z miłości" a z zupełnie innych chęci ...

Zresztą ja wolę sex bez miłości i uczuć bo mi nie zależy ... zreszta bycie z jedną i ta samą partnerką jest nudne jak flaki z olejem, to tak jakbyś całe życie jeździł tym samym psującym się, niepraktycznym i zasmarkanym samochodem np maluchem - porażka i brak przyjemności jakiejkolwiek ... tu obity, tam odrapany, tu rdza, tu kilo szpachli ... syf ... to ja wolę cudze ferrari ;)
Ostatnio zmieniony 04 lis 2009, 23:39 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 04 lis 2009, 23:52

eng pisze:Jesli odseparujesz sex od całej reszty

Tak, od strony technicznej to jest wsuń-wysuń.
Ale nie o stronę techniczną tu chodzi, więc nie odseparowywuj.

eng pisze:Zresztą ja wolę sex bez miłości i uczuć bo mi nie zależy ... zreszta bycie z jedną i ta samą partnerką jest nudne jak flaki z olejem, to tak jakbyś całe życie jeździł tym samym psującym się, niepraktycznym i zasmarkanym samochodem np maluchem - porażka i brak przyjemności jakiejkolwiek ... tu obity, tam odrapany, tu rdza, tu kilo szpachli ... syf ... to ja wolę cudze ferrari ;)

Przedstawicielki płci pięknej o podobnym myśleniu noszą białe kozaczki. A jak Ty się nosisz, coby łatwiej mi było takich rozpoznawać? ;)
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 05 lis 2009, 00:06

Nemezis pisze:Tak, od strony technicznej to jest wsuń-wysuń.
Ale nie o stronę techniczną tu chodzi, więc nie odseparowywuj.

A o jaką ? sex to sex i nie tak jak uczy kościół tylko w małżeństwie ... może we 4 albo w każdej innej konfiguracji, swing itd ...
Nemezis pisze:Przedstawicielki płci pięknej o podobnym myśleniu noszą białe kozaczki.
A te co myślą inaczej to mogą być tylko spasione i z przetłuszczonymi włosami intelektualistki z Oazy ?
Stereotypy.
Poza białymi kozaczkami są jeszcze typy "klubowe", agresywne bizneswomen, niespełnione artystki i cała masa znudzonych żon ...
Nemezis pisze:A jak Ty się nosisz, coby łatwiej mi było takich rozpoznawać?
Tak, przynajmniej "wieloryby" będą mnie omijać ;)

P.S. tak samo jak piggy nie lubię białych kozaczków z solarką więc jak chcesz mi ubliżyć to nie ten adres ... <aniolek>
Jakoś tylko średnio interesujące i mało atrakcyjne kobiety uważają sex za coś "dla wybranych" i dorabiają ideologię ... a ich faceci fundują futra prostytutkom lub kochankom od sponsoringu ...
Ostatnio zmieniony 05 lis 2009, 00:16 przez eng, łącznie zmieniany 2 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 05 lis 2009, 00:33

eng pisze:A o jaką ? sex to sex

O stronę emocjonalną zbliżenia. Taki jest temat rozmowy.

eng pisze:Stereotypy.

Rzucasz nimi na forum na prawo i lewo, więc żeby łatwiej było Ci zrozumieć, o co mi chodziło podałam przykład białych kozaczków.

eng pisze:Tak, przynajmniej "wieloryby" będą mnie omijać ;)

(...) więc jak chcesz mi ubliżyć

Jakiś wygłodzony ze mnie wieloryb.

Nie eng, wcale nie chcę Ci dokuczyć. Chciałam tylko zwrócić uwagę, że gdyby Twoje słowa włożyć w usta kobiecie zareagowałbyś tak, jak często Ci się tu zdarza.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 05 lis 2009, 01:47

Nemezis pisze:O stronę emocjonalną zbliżenia. Taki jest temat rozmowy.

Nie, mowa jest sexie BEZ MIŁOŚCI.
emocje to nie miłość, a miłość to nie emocje.
To że ktoś się podoba i odczuwamy pociąg do danej osoby nie ma nic wspólnego z miłością, można to czuć nie chcąc z tym kimś brać ślubu i posiadać dzieci ... a nastepnego dnia można poczuć to do kogoś innego...
Nemezis pisze:Rzucasz nimi na forum na prawo i lewo, więc żeby łatwiej było Ci zrozumieć, o co mi chodziło podałam przykład białych kozaczków.

Ależ skąd.
To co ty uważasz za stereotyp to jedynie moje doświadczenie życiowe ...
Nemezis pisze:Jakiś wygłodzony ze mnie wieloryb.

pewnie tak, ładne chudzinki nie siedzą w internecie tylko się za chłopakami uganiają w wieku 23 lat ...
Nemezis pisze:Chciałam tylko zwrócić uwagę, że gdyby Twoje słowa włożyć w usta kobiecie zareagowałbyś tak, jak często Ci się tu zdarza.

Tylko krowa nie zmienia pogladów. I Andrew. ;)
Osobiście mnie to lata czy ktoś tak myśli czy nie, to nie jest mój problem, kłopot zaczyna się jak tak myśli a wokoło opowiada głodne kawałki o miłości ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 05 lis 2009, 03:38

Przy porównywaniu "seksu bez miłości" i "seksu z miłości" chodzi właśnie o stronę emocjonalną. Ja nie pisałam stricte o miłości (tam jest cudzysłów, u Imperatora też), ale zauważ, że pociąg fizyczny, podniecenie (czyli stany emocjonalne) mają inny wymiar, gdy tyczą się seksu z osobą, w stosunku do której istnieje jakieś silniejsze uczucie. A to się przekłada na to, JAK odbieramy sam stosunek.

eng pisze:To co ty uważasz za stereotyp to jedynie moje doświadczenie życiowe ...

To ja nie chcę wiedzieć, ile dziewczyn w białych kozaczkach zaliczyłeś :P

eng pisze:ładne chudzinki nie siedzą w internecie tylko się za chłopakami uganiają w wieku 23 lat ...

A nie tylko ładne, ale i inteligentne chudzinki korzystają ze stanu wolnego, zwłaszcza gdy 7 ostatnich lat nie miały na tym gruncie spokoju ;)


Widzę eng, że w nieco lepszej kondycji psychicznej tym razem tu zawitałeś :)
Awatar użytkownika
Sokolica
Bywalec
Bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 25 cze 2009, 20:23
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: Sex bez miłości/uczucia czym jest dla Was?

Postautor: Sokolica » 05 lis 2009, 08:11

MaciekSzklanka pisze:Sex bez miłości czym jest dla Was? ...


Jednym wielkim nieporozumieniem. Dla niektórych to nic takiego a innym może się to odbić czkawką.
Rzeczy cennych nie zdobywa się prosto...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 lis 2009, 08:58

by sex był wspaniały milosci byc nie musi ! za to musi wystapic pozadanie , ochota !i partner musi sie nam podobac zachwycac nas ! wtedy jest oki , wiec po co tu miłosc wpierdzielacie ! Jak juz jeden z drugim bedzie z partnerem ktorego kocha z lat powiedzmy 20 i partnera owego bedzie kochał to nich spojrzy na ów sex jaki jest , a nich sie podda chwili która nastapi gdzie wystapi fascynacja , pozadanie + obcy facet wtedy ów sex na 100% bedzie lepszy niz ten tu tak chwalony z miłosci ! pierdoły piszecie i tyle ! a ENG to jUZ wcale !
eng pisze: niespełnione artystki


o ..ktos o sobie tez wspomniał <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 lis 2009, 09:29

Andrew ma racje. Nie musi byc milosci, musi byc fascynacja i pozadanie. Przyklad z piwem dobry. Ja do tego przykladu z piwem dodalbym to ze nawet jak sie ma smaka na piwo to pierwsze smakuje wspaniale, 2 ok a kazde kolejne jest bo jest i w zasadzie mozna nawet siki pic za 1,50zl.

A seks czy bez milosci czy z miloscia czy jakikolwiek inny to po prostu przyjemnosc.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 lis 2009, 09:49

Andrew pisze:pierdoły piszecie i tyle !

Żadne pierdoly. Nikt z piszących nie ma partnera od 20 lat. Dla nich seks z miłości jest lepszy. I to jest ich prawda.

Maverick pisze:Nie musi byc milosci, musi byc fascynacja i pozadanie

Dla mnie w każdym seksie to musi być, bez tego to ja nie chce
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 lis 2009, 09:59

No... czyli piszą cos, o czym pojecia nie maja w dodatku jako coś - co jest jedyną prawdą . Gyby pisali , ze na dzis !! tak uwazają nie było by mojego postu .
Po co do czegoś mieszac uczucie wyzsze - jak ono konieczne nie jest - bo natura nas inaczej skonstruowała , ale wielu jest oczywiscie ponad naturą , są lepsi ! ciekawe kto im to wmówił !! <fuckoff>


Dzindzer pisze:Dla mnie w każdym seksie to musi być, bez tego to ja nie chce

No widzisz ...ja tez nie siegam po jedzenie jak głodny nie jestem , ale juz jak mam na cos smak , to co innego , ale to przekaska jest wtedy - nie zaspakajanie głodu ... jesli wiesz co mam na mysli .
I nie czepiaj sie owych lat 20 wystarczą bowiem juz 2 lata ....
Ostatnio zmieniony 05 lis 2009, 10:02 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 05 lis 2009, 11:22

eng pisze:Tak, przynajmniej "wieloryby" będą mnie omijać ;)

A agresywne bizneswoman lecą na typów w powyciąganych swetrach? <hmm>

Andrew pisze:I nie czepiaj sie owych lat 20 wystarczą bowiem juz 2 lata ....

Do czego, bo się pogubiłam?

Andrew pisze:Gyby pisali , ze na dzis !! tak uwazają nie było by mojego postu .

Co za bzdura, a na kiedy mają uważać, na za 16,5 roku? Jak piszę dziś, to chyba na dziś?

Andrew pisze:czyli piszą cos, o czym pojecia nie maja

Nie no, pewnie. A dlaczego Ty piszesz różne rzeczy bez rozważenia, co byś napisał w wieku 72 lat? Tak się składa, że każdy, Ty również, piszesz z perspektywy tego, co Ciebie konkretnie otacza i co do tej pory przeżyłeś. Jeśli masz zamiar swoim doświadczeniami negować doświadczenia innych to jesteś nie fair wypowiadając się wcześniej niż z łoża śmierci.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 lis 2009, 12:44

No tak ... w sumie po przemysleniu masz racje <przytul> <piwko>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 05 lis 2009, 19:07

Nemezis pisze:Przy porównywaniu "seksu bez miłości" i "seksu z miłości" chodzi właśnie o stronę emocjonalną.

jakie emocje ?
jesli bzykam się z koleżanką którą lubię i mnie pociąga fizycznie to jest sex bez miłości ... nie wyznaje nikt nikomu uczuć ani nie daje pierścionków zaręczynowych ... po prostu miło i fajnie ... for fun
Nemezis pisze:To ja nie chcę wiedzieć, ile dziewczyn w białych kozaczkach zaliczyłeś
Białych kozaczków ? zero.
Za to wredne, pazerne, wyrachowane i pozbawione uczuć suki kłamiące na każdym kroku i w każdej sprawie i demolujące bogu ducha winnemu człowiekowi całe życie - 100%
Niektóre nawet uchodza za dobrze wykształcone intelektualistki na poziomie, autorytety i porządnych ludzi - a to kłamstwo jedno wielkie.
Tyle w temacie doświadczeń.
Nemezis pisze:A nie tylko ładne, ale i inteligentne chudzinki korzystają ze stanu wolnego, zwłaszcza gdy 7 ostatnich lat nie miały na tym gruncie spokoju

Interesujących je kandydatów w co drugiej siłowni pełen przekrój asortymentu ...
Nemezis pisze:Widzę eng, że w nieco lepszej kondycji psychicznej tym razem tu zawitałeś
Gorszej, lepsza niestety nie będzie.

A tak poza tym od kiedy to kogokolwiek tu obchodzi moja kondycja psychiczna ? jak narazie to się wszyscy cieszyli z osiągnięć i szczęścia mojego wroga ...
hmmm ... Pani_minister nick zmieniła na Nemezis ?

Dzindzer pisze:Dla mnie w każdym seksie to musi być, bez tego to ja nie chce

nie musi, to nie jest warunek ...

[ Dodano: 2009-11-05, 19:09 ]
lollirot pisze:A agresywne bizneswoman lecą na typów w powyciąganych swetrach?

A leca na spasionych drechów ? lecą.
Wszystko co się rusza byle by było napakowane albo spasione, IQ obojętne, charakter i osobowość też obojętna, byle wzrost i sterydy były.
Ostatnio zmieniony 05 lis 2009, 19:15 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 lis 2009, 19:54

Zostawmy to co dla nas obleśne, tu nie ma na to miejsca. To temat o seksie bez miłości a nie o pazerności i tłuszczu

Andrew pisze:No widzisz ...ja tez nie siegam po jedzenie jak głodny nie jestem , ale juz jak mam na cos smak
, to co innego , ale to przekaska jest wtedy - nie zaspakajanie głodu ... jesli wiesz co mam na mysli .
I nie czepiaj sie owych lat 20 wystarczą bowiem juz 2 lata .

Ja jestem 5 lat a rzucam się jak wyglodniała

nie musi, to nie jest warunek ...

U mnie jest :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 260 gości