Jak wytrzymac?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Problematyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2005, 02:00
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Problematyk » 27 maja 2005, 11:41

Aha, jeszcze jedno - do posta, ktory pojawil sie pare minut temu.

Czy moge miec przez to przedwczesny wytrysk podczas wspolzycia?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 27 maja 2005, 11:43

cajmer pisze:NIE homoseksualizm nie jest normalny.

bo oczywiscie swiatowa organizacja zdrowia sie myli, a Ty nie? nigdy nie wiem czy smiac sie czy plakac jak widzi sie takie zaciemnienie <ziewa>

normalne sa tylko zachowania podtrzymujace gatunek? wobec tego seks dla przyjemnosci jest jakims chorym zboczeniem <boje_sie>
cajmer

Postautor: cajmer » 27 maja 2005, 11:43

Możesz...

Nie polecam,jest to wada którą da sie szybko wyeliminować, wystarczy chcieć i dużo trenować:P
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 27 maja 2005, 11:54

lollirot pisze:bo oczywiscie swiatowa organizacja zdrowia sie myli, a Ty nie? nigdy nie wiem czy smiac sie czy plakac jak widzi sie takie zaciemnienie

No oczywiscie - przeciez WHO to masońsko-żydowsko-pedalski spisek, co sie dziwisz :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 27 maja 2005, 12:01

Problematyk pisze:Czyli nie mam sie niczym przejmowac? Nawet jesli tego plynu jest dosc duzo? Jakby nie patrzec - mam tak w wiekszosci przypadkow gdy calowalem sie z dziewczyna

Nie masz sie czym przejmowac. Mi by sie w sumie to podobalo bo nie wystepowalby bol przy pierwszym wprowadzeniu penisa podczas stosunku przez to ze jest suchy. Bo pozniej jak sie juz nawilzy jest ok :)

Problematyk pisze:Jak bede mial "obycie" z nimi wieksze to mi to przejdzie troche czy raczej jest to wewnetrznie uwarunkowane i nic z tym nie zrobie?

Jak bedziesz juz obyty z pieszczotami to przejdzie ale nie calkowicie. Bo zeby sie pojawil ten plyn nie wystarczy namietny pocalunek. Potrzebne beda jakies ostrzejsze pieszczoty.

Czy moge miec przez to przedwczesny wytrysk podczas wspolzycia?

Tego chyba nie da sie jednoznacznie powiazac z wydzielaniem sie plynu przedejakulacyjnego. Wiadomo tylko ze latwo sie podniecasz. Moze tak byc ale nie musi. Wszystko wyjdzie w praniu <banan> .

Odnosnie offtopu:

Nie powiem żeby to nie było przyjemne dla oka gdyz jestem facetem i kręcą mnie kobiety, szczególnie dwie na raz. Niestety sam fakt obcowania dwóch przedstawicieli tej samej płci mnie zgarsza...

Przeczysz sam sbie. To zgarsza Cie w koncu czy podnieca?

cajmer pisze:Kwiatki drzewka... nvm roślinki:)

No chyba nie bardzo... Ja orlem z biologii nie bylam ale z tego co pamietam to drożdze byly..
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 27 maja 2005, 12:06

sarah pisze:ak bedziesz juz obyty z pieszczotami to przejdzie ale nie calkowicie. Bo zeby sie pojawil ten plyn nie wystarczy namietny pocalunek. Potrzebne beda jakies ostrzejsze pieszczoty.


E tam, mi się pojawia już jak się pocałujemy, przytulimy mocno do siebie, a troche z nią jestem już :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 27 maja 2005, 12:13

Co do paczkowania, tylko i wylacznie organizmy jednokomorkowe moga rozmaznac sie w ten sposob. Co cajmer powiniene wiedziec ... 3 klasa LO w zaleznosci od programu w 1 lub 3 klasie to wlasnie miales ;> ale nvm.

Co do krokodyli to slyszales kiedy widealizowany chlopcze o ludziach spedzajacych czas wylacznie na polowaniu jedzeniu i spaniu ?. Mozg krokodyla odpowiada tylko i wylacznie za funkcje zyciowe, ten gad niemysli ! wszystkie jego zachowania sa uwarunkowane instynktownie !. Jego ewolucja niepostapila do przodu od przeszlo 3 tysiecy lat. I skoro to jest twoj ideal zachowan gdyz u krokodyli niema "pedalow" to idealem czlowieka byli by dla ciebie ludize z epoki kamienia lupanego !.

charlie nietylko WHO to masonsko-zydowsko-pedalska organizacja !. Niezapominajmy o Uni przecierz holandia nalezy do UE a tam zwiazki homoseksualne sa prawnie dozwolone :O.

A najprawdopodobniej to wszyscy jestesmy zlymi spiskowcami czekajacymi na dziewiczy odbyt biednego otoczonego ze wszystkich stron ludzmi ktorzy go nierozumieja cajmera !

That is soo fcking pathetic ;<
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 27 maja 2005, 12:14

Imperator pisze:E tam, mi się pojawia już jak się pocałujemy, przytulimy mocno do siebie, a troche z nią jestem już

W takim razie nie ma reguly <browar>
Ale ciekawe co powiesz za 10 lat ;)
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 27 maja 2005, 12:19

Wiek tutaj niema znaczenia ! tylko i wylacznie stopien podniecenia. I niejest powiedziane ze niebedzie sie facet wstanie baaardzo podniecic podczas namietnego pocalunku w wieku lat 20-30-40. Wszystko chyba zalezy od sytuacji ;]. Czasu od ostatniego stosunku ? itp itd ;]
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 27 maja 2005, 12:19

tr3sor pisze:Co do paczkowania, tylko i wylacznie organizmy jednokomorkowe moga rozmaznac sie w ten sposob. Co cajmer powiniene wiedziec ... 3 klasa LO w zaleznosci od programu w 1 lub 3 klasie to wlasnie miales ;> ale nvm.

Co do krokodyli to slyszales kiedy widealizowany chlopcze o ludziach spedzajacych czas wylacznie na polowaniu jedzeniu i spaniu ?. Mozg krokodyla odpowiada tylko i wylacznie za funkcje zyciowe, ten gad niemysli ! wszystkie jego zachowania sa uwarunkowane instynktownie !. Jego ewolucja niepostapila do przodu od przeszlo 3 tysiecy lat. I skoro to jest twoj ideal zachowan gdyz u krokodyli niema "pedalow" to idealem czlowieka byli by dla ciebie ludize z epoki kamienia lupanego !.

charlie nietylko WHO to masonsko-zydowsko-pedalska organizacja !. Niezapominajmy o Uni przecierz holandia nalezy do UE a tam zwiazki homoseksualne sa prawnie dozwolone :O.

A najprawdopodobniej to wszyscy jestesmy zlymi spiskowcami czekajacymi na dziewiczy odbyt biednego otoczonego ze wszystkich stron ludzmi ktorzy go nierozumieja cajmera !

That is soo fcking pathetic ;<


bardzo mądrze napisane, tylko się zastanawiam czy był sens, wiesz do pewnych osób to jak grochem o ściane 8)
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Agusia

Postautor: Agusia » 27 maja 2005, 20:22

cajmer pisze:jest to wada którą da sie szybko wyeliminować, wystarczy chcieć i dużo trenować


Co Ty o tym wiesz??
"nawracanie" homosexualistow to bardzo gleboka ingerencja w ich osobowosc,ktora konczy sie w wielu przypadkach zalamaniami i ciezkimi chorobami psychicznymi, tak ze ludzie nie sa zdolni do dalszego funkcjonowania.Wiem to z pewnych zrodel.Do takiej "terapi" trzeba tez spelnic kilka warunkow i to nie jest proste i latwe.
Moj najlepszy przyjaciel jest gejem.Nie uwazam by byl nienormalny.Kocham go jako przyjaciela i akceptuje takiego jakim jest.

Wracajac do tematu: Nie masz sie co wstydzic.Zaakceptujcie wszystkie reakcje Waszego organizmu.Jak sie z kims jest juz jakis czas to naprawde nie jest problem.
Jest to naturalna reakcja organizmu i tak podchodz do tego to pomaga w przelamaniu sie we wszystkim.
Sigma
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 lip 2006, 20:16
Skąd: Z Matplanety
Płeć:

Postautor: Sigma » 25 lip 2006, 09:35

cajmer pisze:Możesz...

Nie polecam,jest to wada którą da sie szybko wyeliminować, wystarczy chcieć i dużo trenować:P




Chłopczyku niesamowicie ograniczony jesteś. Każde docieranie sie do wymogów społeczeństwa pozostawia ślady w psychice.

Od pierwszych lat życia - faza oralna - gdy dziecko czerpie przyjemność z kontaktu z matką, z kontaktu z jej piersią, z jedzenia. Gdy przebiegnie nieprawidłowo i dziecko ma ograniczoną ową przyjemność - w dalszym życiu będzie osobą która się objada, osobą gadatliwą, kłamliwą. Podobnie z fazami - analną i genitalną...
Jestem pedagogiem i z doświadczenia i nabytej wiedzy wiem, że leworęczność jest taką samą odmiennością jak homoseksualizm. Just różnice w naturze.

A Twoje ograniczenie przejawia się głównie w nieznajomości jednego faktu:

Każde środowisko homogeniczne rodzi patologie.


Dotyczy to także zamkniętych na odmienność środowisk heteroseksualnych, ultrakatolickich i innych "odmieńców natury"...
W gruncie rzeczy każdy z nas jest zboczeńcem. Nie ma przepisu na człowieka. Nie ma przepisu na idealny organizm...
Skseruj swoje życie - jeżeli je stracisz zostanie Ci chociaż kopia..

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 297 gości