Czy nie jest za mały?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 29 lip 2005, 08:15

Mojej małżonce dali jeden szew więcej i była ciaśniejsza po porodzie :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lip 2005, 08:43

fish pisze:Mojej małżonce dali jeden szew więcej i była ciaśniejsza po porodzie :)


nie no Fisz przestan bo w to uwierzą jeszcze !!
Błona dziwicza po urodzeniu dziecka juz nie istnieje , wiec nie ma co zszywac !!
a naderwanie pochwy jakie nastepuje mozna zszyć , tylko tam gdzie nastapiło rozerwanie , lub przeciecie .Wezcie sobie poogladajcie cipke partnerki i zobaczcie jak byscie chcieli to zrobić by była ciasniejsza ???

odsyłam do postu Miltoni , w tym temacie pisala o tym co kobiety robią sobie po urodzeniu dziecka z pochwa , jakoś ładnie sie to nazywa (ten zabieg) gdyby było tak jak piszecie ,,, nie było by tego , bo po porodzie odrazu by zaszył ciasniej !!
poszukajcie w archiwum

pisanie o zszyciu na ciasniejszą jest wyssane z palca !! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 29 lip 2005, 08:48

Ale nie mówiłem błonę :)
Nie podejrzewaj mnie o to :)
A krocze nie specjalnie się nadrywa, 13 lat temu cięli już skalpelkiem więc zaszyć część można.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 29 lip 2005, 09:01

Widzę, że niepotrzebnie wywołałem ten temat. Wiadomo przecież, że błona raz stracona nie wróci nigdy i nie ma już tam co zszywać. Ale faktem jest, że po porodzie naderwane lub celowo nacięte krocze można tak zszyć (w skrajnym przypadku), że nie możliwe będzie wprowadzenie penisa, a więc tak jak u dziewicy.Była to więc przenośnia lub jak kto woli żart.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lip 2005, 09:08

fish pisze:Ale nie mówiłem błonę :)
Nie podejrzewaj mnie o to :)
.


Fiszu ....Mav wczesniej post zadał takie pytanie ...stąd moja taka odpowiedz
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 29 lip 2005, 12:16

aniak pisze:Jezeli dziewczyne nie przeleciało całe stado to zawsze będzie ciaśniejsza i łatwiej bedzie ją zaspokoić.

Całkowicie błędna hipoteza!! Szerokość pochwy nie zależy od ilości partnerów ani od częstotliwości stosynków!! W dodatku kobieta, która ma mniejsze doświadczenie seksualne jest trudniejsza do zaspokojenia (poczytajcie forum, na problemy z orgazmem skarżą się najczęściej niedoświadczone dziewczyny)! Poza tym, dziewczyna bardziej aktywna seksualnie ma silniej rozwinięy mięsień Kegla, który ma największy wpływ na luz/ciasnotę. Tak więc jest całkowicie odwrotnie..

Andrew pisze:Co do zszycia po porodzie ...uwazam ze to wyssane z palca jak i zarcik doktora który zszywał

Niekoniecznie. Przy ciężkich porodach często jest wykonywana "plastyka pochwy", jeżeli jest mocno ponacinana, uszkodzona wtedy jest możliwa niewielka (!!) korekta.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
aniak
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 27 lip 2005, 21:06
Skąd: z domu ;-)
Płeć:

Postautor: aniak » 29 lip 2005, 13:34

guli fakt nie można porownać X-ińskiej dziewicy do Y-grekowskiej prostytutki - nie tylko z racji doświadczeń ale że to inne babki sa - jedak podtrzwymuje moje zdanie że :Jezeli dziewczyne nie przeleciało całe stado to zawsze będzie ciaśniejsza i łatwiej bedzie ją zaspokoić. - może nie porównujmy tej X do Y - ale X przed i X po latach współzycia i porodach/dzie

Miesień Kegla- fakt - ale jak wyjasnisz to męzatkom z 10-letnim starzem które nigdy nie miały orgazmu i dziewczynie która 9nie za pierwszym i nie za drugim razem) nie ma problemu z dojściem?
mięsień kegla ćwiczy się nie tylko podczas stosunku.
...południowy temperament w północnym klimacie...
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 29 lip 2005, 13:56

mięsień kegla ćwiczy się nie tylko podczas stosunku.


hehe, np. jak facet jest w kobiecie - uczucie niezrównane <banan>
Awatar użytkownika
aniak
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 27 lip 2005, 21:06
Skąd: z domu ;-)
Płeć:

Postautor: aniak » 29 lip 2005, 14:35

zaqqaz :?: ironia :?:

no to w ranach doinformowania - gdyby nie mięsień kegla susiałbyś w majtki!
...południowy temperament w północnym klimacie...
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 29 lip 2005, 14:45

aniak pisze:no to w ranach doinformowania - gdyby nie mięsień kegla susiałbyś w majtki!

Wow ale odkrycie :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 29 lip 2005, 14:50

to nie była ironia!!!!! Tylko rzeczywistość! Jak moja pani zaciska mieśnie jak w niej jestem - jest to uczucie niezrównane!
Awatar użytkownika
aniak
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 27 lip 2005, 21:06
Skąd: z domu ;-)
Płeć:

Postautor: aniak » 29 lip 2005, 15:41

OK rozumiem

Krzych(TenTyp) prawda :>
...południowy temperament w północnym klimacie...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lip 2005, 15:54

aniak pisze:- jedak podtrzwymuje moje zdanie że :Jezeli dziewczyne nie przeleciało całe stado to zawsze będzie ciaśniejsza i łatwiej bedzie ją zaspokoić. - może nie porównujmy tej X do Y - ale X przed i X po latach współzycia i porodach/dzie

Miesień Kegla- fakt - ale jak wyjasnisz to męzatkom z 10-letnim starzem które nigdy nie miały orgazmu i dziewczynie która 9nie za pierwszym i nie za drugim razem) nie ma problemu z dojściem?
mięsień kegla ćwiczy się nie tylko podczas stosunku.


A jak wytłumaczysz to iz jedne kobiety mają wykształcenie wyzsze a ine nie mają nawewt podstawówki skonczonej ?? daj spokuj , z tymi mezatkami naprawde
jak i z tym stadem przelatujacych kobiete co niby ma wpływ na jej (luznosc)
Ja juz lat 20 nie mam i moge konkretnie sie wypowiadać w tej kwesti i pisze poraz któryś ....Ty piszesz bzdury !! <browar>
Wszystko zalezy od budowy kobiety ! moja zona mimo (gdzieś wyliczyłem ile mielismy stosunków płciowych ) dla zainteresowanych polecam odnalesc posta ) <aniolek2> jak i urodzeniu dwujki dzieci , jest ciasna jak była !! mało tego jest ciasniejsza od od kochanki która nie rodziła a która w ilosci odbytych stosunków nie siega jej do piety ! <browar> z racji wieku !
Tak ze kochanienka ....... nie masz racji !! w tym temacie
z jaką Cie Bozia buzią stworzyła , to chocbyś miala tysiac kutasków w buzi i tak to jej szerokosci nie zmieni ...mozesz jedynie wytrenowac głebokosc wkładania penisa do niej ..czyli wyeliminować odruch wymiotny <aniolek2> <aniolek2>

Guli ........... własnie o tej (plastyce pochwy ) pisalem , znaczy sie pisała Miltonia !! nie ma zadnego ! jeden szewek wiecej !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 lip 2005, 16:10

Andrew, a moze po prostu jak z zona sie kochasz to ona owy miesien zaciska?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lip 2005, 16:14

Maverick pisze:Andrew, a moze po prostu jak z zona sie kochasz to ona owy miesien zaciska?


Maw ...zastanów sie co teraz napisałes......... no tak Ty raczkujesz w temacie sex ...wiec sie nie dziwie ! takiego podejscia do sprawy !! <aniolek2>
Fisz ,Mysiorek ... wyjasnij mu , bo ja musze zchodzic juz z kompa ! :*
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 lip 2005, 16:36

Andrew pisze:no tak Ty raczkujesz w temacie sex

i to po omacku :)
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 29 lip 2005, 17:25

aniak pisze:jedak podtrzwymuje moje zdanie że :Jezeli dziewczyne nie przeleciało całe stado to zawsze będzie ciaśniejsza i łatwiej bedzie ją zaspokoić.

Z iloma kobietami miałaś intymne kontakty???? Z tego co piszesz wynika, że albo z wieloma albo uzywając Twoich słów "przeleciało Cię całe stado i trudno Cię zaspokoić" (wiem, pisałaś, że nie dałaś się rozepchać, nie bierz tego do siebie) Naprawdę niewiele wiesz o seksie a to co piszesz dyktuje Ci chyba tylko sumienie ;)

aniak pisze:Miesień Kegla- fakt - ale jak wyjasnisz to męzatkom z 10-letnim starzem które nigdy nie miały orgazmu i dziewczynie która 9nie za pierwszym i nie za drugim razem) nie ma problemu z dojściem?
mięsień kegla ćwiczy się nie tylko podczas stosunku.

A tak, że z reguły te mężatki, które przez 10m lat nie miały orgazmu po prostu w tym kierunku nic nie zrobiły :( Trud ćwiczeń mięśnia K zadają sobioe raczej dziewczyny żywo zainteresowane erotyką i jakością swojego życia seksualnego. I one właśnie pomimo setek tysięcy odbytych (dla przyjemności) stosunków są ciaśniutkie. No chyba oczywiście, że któraś się luźna urodzi :)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba



Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 29 lip 2005, 18:49

aniak pisze:mięsień kegla ćwiczy się nie tylko podczas stosunku

Ten mięsień moźesz ćwiczyć zawsze i wszędzie,nawet nikt tego nie zuważy. to zwykły odruch jakbyś chciała zatrzymać strumień moczu podczas sikania w najlepszym momencie. A podczas stosunku robiąc to dajesz facetowi niezwykłe uczucie zaciskania się pochwy, co można porównać do skurczy pochwy podczas orgazmu.
Kochać i być kochanym
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 29 lip 2005, 19:23

Ja ostatnio stwierdzilam, ze te cwiczenia podczas stosunku sa strasznie trudne :(

To jednak co innego z "czyms" w srodku, a tak na sucho.
Ja cwicze od kilku lat. Zaczelam jak jeszcze nie mialam partnera, przestraszona wysoka statystyka tzw. "wysilkowego nietrzymania moczu". Stwierdzilam wtedy, ze musze sie tak wycwiczyc zeby mi to sie nie przytrafilo. Dopiero potem wyczytalam, ze te cwiczenia pomagaja potem przy stosunkach. :D
Tyle tylko, ze jak bez niczego to bez problemu, to w trakcie aktu - lipa. Czy ktoras dziewczyna ma podobne problemy?
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 29 lip 2005, 19:34

złotooka kotka pisze:Tyle tylko, ze jak bez niczego to bez problemu, to w trakcie aktu - lipa

Spróbuj tak: jak facet wykona pchnięcie i masz go całego w środku, niech tak przez chwilę potrzyma, a ty w tym czasie wykonaj kilka ćwiczeń. Przyjemne uczucie i dla ciebie i dla niego (faceta możesz tym doprowadzić do orgazmu i sama możesz osiągnąć).
Kochać i być kochanym
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 29 lip 2005, 20:12

Jarek pisze:jak facet wykona pchnięcie i masz go całego w środku, niech tak przez chwilę potrzyma, a ty w tym czasie wykonaj kilka ćwiczeń


Ale ja wlasnie nie moge. Mam wrazenie, ze jestem juz tak strasznie rozciagnieta, ze moje miesnie sie "nie sluchaja". Robie ten odruch zaciskania miesni, a ich jakby tam nie bylo.
Bez niczego cwicze juz naprawde dlugo. W kazdej wolnej chwili. A jakby sie mogly do czegos przydac to dupa. :(
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 29 lip 2005, 20:41

To mi przypomina dyskusje o tym że po ścięciu włosów odrasta ich więcej co jest nieprawdą oczywistą..hehe..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 29 lip 2005, 22:42

aniak pisze:jedak podtrzwymuje moje zdanie że :Jezeli dziewczyne nie przeleciało całe stado to zawsze będzie ciaśniejsza i łatwiej bedzie ją zaspokoić. /quote]
Nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzisz. Ja wiem po swojej, że jeszcze kilka lat temu trudniej było ją zaspokić niż teraz.I nie dlatego, że teraz jest luźniejsza,bynajmniej po kilku latach uprawiania z nią seksu nie zauważam pod tym względem różnicy. No i mam nadzieję, a nawet pewność, że całe stado jej nie przeleciało

[ Dodano: 2005-07-29, 22:47 ]
złotooka kotka pisze:To jednak co innego z "czyms" w srodku, a tak na sucho.

to ćwicz jak jesteś sama i jak nie możesz "na sucho", to włóż sobie ze 2 paluszki.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
aniak
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 27 lip 2005, 21:06
Skąd: z domu ;-)
Płeć:

Postautor: aniak » 30 lip 2005, 16:54

Andrew,Jarek nie rodziłam i z racji na wiek =) nie miałam może wielu doświadczeń by od siebie mówić, ale twierdzę tak bo mam kilka znajomych - sporo starszych które narzekają że czas duzo zmienia (nie mówię tu o wieku).

Wycofuję się z dyskusji - wróce może za x lat =)
ale nie potrafię połaczyć tego co Ty mowsz z tym co mi one mówią i to jak czują..... sprzeczne dane błąd systemu hihi
...południowy temperament w północnym klimacie...
kochas
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 wrz 2005, 15:34
Skąd: Trojmiasto
Płeć:

czy to wystarczajace wyposazenie??

Postautor: kochas » 03 wrz 2005, 15:53

witam.Mam 19 lat jestem prawiczkiem.Chce wreszci odbyc moj pierwszy stosunek.Nie jestem pewien czy moj penis zda egzamin bo chyba nie jesy za duzy 14 cm dl. obw.7.mam kompleksy z tego powodu.mialem juz kilka okazji zeby sie wyprobowac ale choc chcialem to nie przemoglem wstydu.myslalem zeby pojsc do agencji co by mnie podszkolili ale nie wiem czy to jest dobre rozwiazanie.jaka pozycje preferowalibyscie dla mnie napoczatek??
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 03 wrz 2005, 16:04

Na seks niepotrzebne są żadne papiery. Działaj. Nawet jakbyś miał małego, to i tak Twoja w tym zasługa żeby kobiecie było dobrze. A tak? Nie widzę problemu. <browar>

Chociaż ptaszka masz małego,
Nic się nie martw mój kolego!
Ciupciać możesz se do woli,
Każdą możesz zadowolić.
Choć narzędzia są potrzebne
By przelecieć swą królewnę,
To technika też się liczy,
Jak masz dobrać się do piczy,
By kobieta orgazm miała,
Głośno, szybko oddychała.
Podziękuje Tobie szczerze,
Żeś zerżnął ją jak zwierzę.
Nie przeszkadza kutas mały.
Byle twardy był jak skała.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
kattia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 117
Rejestracja: 15 sie 2005, 13:24
Skąd: ldz
Płeć:

Postautor: kattia » 03 wrz 2005, 17:03

1. nie liczy sie dlugosc czy obwod ale jakosc!!!!!!!!!!!!!!!!!! a po 2. to jezeli masz dziewczyne, ktorej na Tobie zalezy to pewnie nie bedzie jej nic przeszkadzalo, chyba ze zamierzasz sie sprawdzic przy pierwszej lepszej okazji...
KC Skarbie!
Awatar użytkownika
piotr 1971
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 05 sie 2005, 14:14
Skąd: trójmiasto
Płeć:

Postautor: piotr 1971 » 03 wrz 2005, 18:07

Zgadzam się w pełni z przedmówcami!!!!

Może "mały" , ale wariat!!!!!!!!
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 03 wrz 2005, 18:08

Mam tyle samo dlugosci, tez mialem kompleksy dopoki nie zaczalem uprawiac seksu, wcale nie trzeba miec polmetrowego ogona zeby zrobic kobiecie dobrze, a na to sklada sie wiele czynnikow, a wielkosc fiutka jest pod koniec listy. P.s. z tym obwodem to chyba cos ci sie pomylilo. 7 cm ? toz to dlugopis tyle ma

[ Dodano: 2005-09-03, 18:11 ]
piotr 1971 pisze:
Może "mały" , ale wariat!!!!!!!!


maly to jest taki z 8 - 10 cm, a 14 to juz jest w sredniej, bo czym sie rozni takie 14 od 16 cm ?? przeciez to jest niemal nie odczuwalne przez kobiety, a przy dobrej technice to i 14 cm moze byc lepsze niz te 16-17.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 wrz 2005, 20:09

W długosci sie zgodzę ! ale juz jesli chodzi o obwód ...jest inaczej ...ale wszystko pzred wami , tyle tu tego było na forum ze powtarzac sie nie bedę ! <browar>
napisze jeszcze tak ...pewne parametry muszą byc zachowane ...inaczej klapa i tak np. jak bedziesz miał 17 cm długi , ale w obwodzie 11 cm to klapa ! chyba ze trafi Ci sie wąziutenka Pani , a ta co powie ze taki jej wystarcza ! nie wie o czym mówi <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 370 gości