pytanie - ilu do tej pory mieliscie partnerow sexualnych?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 24 sty 2004, 10:50

Whoever pisze:"to o czym to świadczy? No pomyśl... " - to swiadczy tylko o Twojej niewiedzy SueEllen. Ja znam dwa przypadki (znam osobiscie) gdzie dizewczyny zachodzily w ciaze przez sex oralny (jedna ciaza pozamaciczna - poronienie, druga usunęła). Nie jest to zbyt trudne dla mlodych ludzi ktorzy o tym nie wiedza.


Rany Boskie! No rozwaliłeś mnie. Nie wiem, śmiać się czy płakać. :566: A te ciąże to przez dziurawy żołądek się zaczęły?

Normalnie w szoku jestem, i chyba z wytrzeszczem gałek ocznych do końca dnia już zostanę. :shock:

PRZEZ SEKS ORALNY NIE MOŻNA ZAJŚĆ W CIĄŻĘ.

Ludzie! W jakie Wy zabobony wierzycie! Bajki opowiadasz, albo ktoś Cię nabrał paskudnie. Nie będę Ci teraz strzelać wykładu jak dochodzi do zapłodnienia, ale generalnie są dwie metody:
- przez stosunek (ostatecznie bez stosunku gdy sperma znajdzie zaraz przy wejściu do pochwy)
- przez zapłodnienie in vitro (zapłodnioną już komórkę jajaową lekarz "instaluje" w macicy kobiety.
Koniec. Wiecej sposobów na zajście w ciążę nie ma.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 sty 2004, 14:34

No i pewniem u chodzi o to, ze jak sie ubazgranymi od spermy palcami wejdzie w kobiete to zajdzie :) Ale to wystarczy lapki myc :)
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 24 sty 2004, 15:19

Maverick, ale Whoever wyraźnie pisał o seksie oralnym, a nie spermie na palcach. Czyli on naprawdę wierzy, ze tą drogą można zajść w ciążę! Ja się zastrzelę! Edukacja seksualna musi się w szkołach pojawić, bo normalnie Ciemnogród tu mamy jak w Średniowieczu.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 sty 2004, 21:17

No moze mial na mysli petting. Podczas pettingu mozna palce ubrazgac przeciez :)
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 24 sty 2004, 21:43

Może miał, może nie miał. Nie moja wina, jeśli nie potrafi precyzyjnie okreslić o co mu chodzi :wink:

P.S. Przypomniał mi się pseudokawał:
Na drzwiach celi więziennej jeden strażnik zostawił dla drugiego kartkę:
"Zabić nie wolno wypuścić." Co piszacy chciał przez to powiedzieć?
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 24 sty 2004, 23:10

Heh seks oralny i ciąża :) Troszke sie uśmiałem , przecież ludzie to nie kwiatki przez zapylenie sie nie rozmnażają :)
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 25 sty 2004, 02:13

UUUUU, sex oralny i ciąża heheh, tak a hiv przenoszą komary :D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sty 2004, 02:51

gracja pisze:UUUUU, sex oralny i ciąża heheh, tak a hiv przenoszą komary :D

Nie tylko komary ale i calowanie z jezyczkiem ;) :lol: :mrgreen:
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 25 sty 2004, 02:55

Wy się śmiejecie, ale to przecież tragiczne jest! Jak mozna takich rzeczy nie wiedzieć!? Rozumiem, gdy ma się 10 lat, ale 16 -18 i więcej!? To ja już się nie dziwię skad te ludzkie tragedie sie biorą... i noworodki na śmietniku...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sty 2004, 03:09

Ale ja nie wierze ze mozna byc tak nieuswiadomionym. Na pewno chodzilo o petting a nie o oral...

Ale koniec o zajsciu w ciaze przez zoladek (ze do serca przez zoladek to wiedzialem, ale ze u kobiet przez zoladek trafia sie do... to nie wiedzialem ;) )

Przypominam ze tematem jest ilosc partnerow seksualnych i sporo zeszlismy z kursu ;)
Awatar użytkownika
Whoever
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 18 sty 2004, 12:43
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Whoever » 26 sty 2004, 00:46

hm.. sorki ale zadko siedze przed kompkiem i nie moge brac udzialu czynnie w dyskusji:P

A nazywajcie sobie to jak chcecie... pettingi.. orale.. i takie tam:) mi chodzi o to ze przes same takie zabawy mlodzi ludzie zachodza w ciaze... Jeden mlodzieniec znajdzie sie z calkiem ladna młodzianką w lozku pierwszy raz... nateguje tam gdzie nie trzeba... potem jeszcze wymaca łapami i bawią sie dalej.

Chodzi o to ze mlode ludziki nie zawsze wiedza ze 'trzeba lapki myc'.. Wiem ze to juz totalne skrajnosci i superżadkie przypadki.. ale zdazaja sie. Ja (jak juz pisalem wyzej) znam dwa... w wieku od 15 do 17 lat.

No ale faktycznie... nie ma co drazyc tego tematu. Oby tylko młode ludki uwazaly co robia. I myyc sie trzeba:) zawsze i wszedzie:)
bez Ciebie sen to sen o Tobie...
KCM!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 sty 2004, 02:04

Ja sobie osobiscie nie wyobrazam zeby zapackanymi palcami dotykac w te miejsca moja dziewczyne...

I widzisz SueEllen, jednak ja mialem racje ze zle napisal a chodzilo mu o petting :)

A teraz powrot do tematu, bo jest on skrajnie rozny od obecnego toku rozmowy a mianowicie ilosc partnerow seksualnych ;) :twisted: :twisted: 8)
Awatar użytkownika
Bańka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sty 2004, 14:57
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Bańka » 29 sty 2004, 10:58

Ilość facetów próbujących z niepowiedzeniem przebić błone dziewiczą też się liczy :lol: ?
Chcesz przeczyć mój artykuł o poduszkach ortopedycznych? Zapraszam tutaj: http://www.sissel.com.pl/webpage/korzysci-ze-stosowania-poduszki-ortopedycznej.html.
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 29 sty 2004, 17:02

O rajuśku! Ale chyba nie jednocześnie? :lol:

Kiedy wielu facetów próbuje i nic z tego nie wychodzi, wtedy zazwyczaj swój pierwszy raz dziewczyna przeżywa z ... ginekologiem :( . Mam nadzieję, ze Ciebie ta wątpliwa przyjemność ominęła...
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 17 kwie 2004, 02:00

20 latek.. jak narazie bez sexu... nie spotkalem odpowiedniej dziewczyny z ktora bym chcial i tyle... (jakkolwiek dziwnie to brzmi)
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"

Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 17 kwie 2004, 06:53

Zawsze wyznaję zasadę, że zamiast mieć 1000 partnerek, wolę 1 ale dobrą 1000 razy (jakość przed ilością).
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 17 kwie 2004, 09:16

20 latek.. jak narazie bez sexu... nie spotkalem odpowiedniej dziewczyny z ktora bym chcial i tyle... (jakkolwiek dziwnie to brzmi)


Nie wiem co w tym dziwnego;)

Witaj w klubie;) :564:
Awatar użytkownika
LukS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 07 kwie 2004, 21:24
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: LukS » 17 kwie 2004, 09:50

Dokładnie - liczy się jakość a nie ilość !
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 17 cze 2004, 08:54

Chyba się nie wypowiem bo kilka osób mogłoby się wystraszyc :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 cze 2004, 09:17

Jarek pisze:Zawsze wyznaję zasadę, że zamiast mieć 1000 partnerek, wolę 1 ale dobrą 1000 razy (jakość przed ilością).

Ta zasada ma sie nijak :
bo jesli ma sie jedną , to skąd wiadomo iż jest dobra??? to odczucie subiektywne w tym momencie ! To przykre ale dopiero jak sie ma iles tam partnerek (wtedy ma sie porównanie ) na temat dobrosci! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 17 cze 2004, 09:17

Ja mam 19 latek i tylko jednego partnera seksualnego. I nie narzekam. Jest mi z tym dobrze.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 cze 2004, 09:18

fish pisze:Chyba się nie wypowiem bo kilka osób mogłoby się wystraszyc :)
wal smiało mnie nic nie wystraszy , jak sie zaczyna to sie konczy , a nie tak jak TY to robisz :551:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Zło
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 16 cze 2004, 18:40
Skąd: Łódzkie
Płeć:

Postautor: Zło » 17 cze 2004, 09:21

21 i żyję sobie bez seksu jak dotąd. Troszkę mnie to już męczy, ale też nie robię nic aby to zmienić. Odrobinkę za duża obojętność na wszystko towarzyszy mi na codzień, sądzę, że pewnie w końcu ktoś się znajdzie ale pewnie nie więcej niż jedna osoba na całe życie, bynajmniej nie ze względu na poglądy, ale raczej dlatego, iż naturalnie
bardziej potrzebuję przyjaźni\zrozumienia\ciepła niż seksu (ale seksu też). Każdy powinien postępować zgodnie ze swoją naturą jak sądzę - jeśli ktoś potrzebuje wielu partnerów to dobrze, jeśli nie to też dobrze. Nic na siłę.
Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 cze 2004, 09:21

Triniti19 pisze:Ja mam 19 latek i tylko jednego partnera seksualnego. I nie narzekam. Jest mi z tym dobrze.

Nikt nie neguje ze jest dobrze , z kazdym innym tez bedzie dobrze, jak juz sie dopasujecie , sek w czym innym ? tak jak juz pisałem .I nie jest to moja zadna agitacja do jakichkolwiek zmian !!! :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 cze 2004, 09:22

Zło pisze:21 i żyję sobie bez seksu jak dotąd. Troszkę mnie to już męczy, ale też nie robię nic aby to zmienić. Odrobinkę za duża obojętność na wszystko towarzyszy mi na codzień, sądzę, że pewnie w końcu ktoś się znajdzie ale pewnie nie więcej niż jedna osoba na całe życie, bynajmniej nie ze względu na poglądy, ale raczej dlatego, iż naturalnie
bardziej potrzebuję przyjaźni\zrozumienia\ciepła niż seksu (ale seksu też). Każdy powinien postępować zgodnie ze swoją naturą jak sądzę - jeśli ktoś potrzebuje wielu partnerów to dobrze, jeśli nie to też dobrze. Nic na siłę.

A skąd mozesz wiedziec jak bardzo potrzebujesz sexu , skoro go jeszcze nie miałeś ??? sex potrafi być jak narkotyk :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 17 cze 2004, 09:23

Ciebie Krzysiu nie ale jest tu sporo młodych osób.
Ale napiszę tak: pomiędzy 20 a 40 :)
Awatar użytkownika
Zło
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 16 cze 2004, 18:40
Skąd: Łódzkie
Płeć:

Postautor: Zło » 17 cze 2004, 09:24

A skąd mozesz wiedziec jak bardzo potrzebujesz sexu , skoro go jeszcze nie miałeś ??? sex potrafi być jak narkotyk

:-) Uwaga zapewne słuszna, aczkolwiek jeśli chodzi o narkotyki to mam na tym polu doświadczenie nieco powyżej przeciętnej, więc sądzę, że i tutaj szoku nie będzie (choć mogę się mylić of course :-D
Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 17 cze 2004, 10:07

Zło pisze:
A skąd mozesz wiedziec jak bardzo potrzebujesz sexu , skoro go jeszcze nie miałeś ??? sex potrafi być jak narkotyk

:-) Uwaga zapewne słuszna, aczkolwiek jeśli chodzi o narkotyki to mam na tym polu doświadczenie nieco powyżej przeciętnej, więc sądzę, że i tutaj szoku nie będzie (choć mogę się mylić of course :-D

tez mi się tak wydaje
Awatar użytkownika
Batuss
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 cze 2004, 22:58
Skąd: Trabki Wielkie :))
Płeć:

Postautor: Batuss » 17 cze 2004, 12:10

Ja mam 19 lat i dotej pory mam jedna partnerke i jest mi z nia bardzo dobrze. Niemam zamiaru tego zmieniac :572:
Jestem jak dziecko chociaz mam juz 19 lat. Nic niewiem o swiecie milosci.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 cze 2004, 12:25

Batuss pisze:Ja mam 19 lat i dotej pory mam jedna partnerke i jest mi z nia bardzo dobrze. Niemam zamiaru tego zmieniac :572:


Ale czy Jej z Tobą jest ????????? oto jest pytanie ? i czy prawde Ci powie na nie ?? :D
19 lat i pojecie " dobrze " w sexie jest normalne ! nie moze bowiem byc innej odpowiedzi skoro siema jedna partnerkę (nie ma sie po prostu porównania ) ALE NIE PORÓWNUJCIE !nIECH JEST JAK JEST ! bysmy sie dobrze zrozumieli ! :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 273 gości