Seks i zwiazki po 30.

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 24 lut 2007, 13:03

Żeby była pełna jasność, to kobieta,która dba całe życie o siebie, to i po 50-tce potrafi być atrakcajna. Jednak z regóły są to kobiety po nie udanym związku/związkach,dzieciate i często babcie. I one rozglądają się raczej za rówieślnikami z podobną przeszłością i to dla nich starają się być atrakcyjne. Osobiście znam Panią, grubo po 50-tce, której sylwetki może pozazdrościć nie jedna 30-tka (uprawia sporty i areobik), używa mało tapety, depiluje się i jak sama mówi robi to dla własnego dobrego samopoczucia, ale gdyby zainteresowałby się nią jakiś odpowiedni (wiekowo) facet, to jest w stanie spełnić jego oczekiwania nawet w sferze sexu i jest przekonana, że tego doczeka. Z drugiej strony wiem (to już nie od niej), że nie rezygnuje też z przelotnych romansów z dużo młodszymi i myślę, że to tak dla własnej przyjemności (kasa ją nie interesuje) i pewnie żeby nie stracić kondycji. Muszę tu przyznać, że nie raz (po większej dawce %) miałem od niej propozycje.
Jednak rozsądek zwyciężył i nie skorzystałem, choć pokusa była. Sorry, że tak się rozpisałem, ale to tak dla pokrzepienia obecnych tu 30-tek.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 24 lut 2007, 13:07

Nie musisz mnie pokrzepiać ;) Samoocenę wywindowali mi inni w realu, więc procentuje na co dzień. Nawet jak są gorsze okresy wyglądowo-samopoczuciowe, to i tak magia działa :D
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 24 lut 2007, 14:07

Pegaz pisze: podchodzisz do niej i pytasz czy by cie nie przygarneła bo ty taki samotny jesteś i w ogóle wszystkie są bee.. i że w zasadzie jeśli ona nie chce to nie musi tego robić.. po czym się namyslasz i mówisz-wiesz widze że ci się nie podobam na pewno mi powiesz żebym spadał więc cię uprzedze i mówie sobie spadaj błażej...
Po czym odchodzisz a ona ma oczy jak dwie pięciozłotówki..
tego nie robiłem jeszcze... muszę spróbować <evilbat> <hahaha>
Pegaz pisze:Już to sobie wyobrażam
masz słabą wyobraźnie. Podeszła w jakimś urzędzie. pomogłem wypełnić jej jakis druczek. Nawet nie była w moim typie. Potem gadalismy w kolejce. Powiedziałem że resztę mogę opowiedzieć jej na kawie. Odpowiedź znacie. Chyba zabardzo się narzucałem <zalamka>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 lut 2007, 14:22

w biblioteki uderzaj w takim razie :D Próbowałeś?
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 24 lut 2007, 14:26

yaho pisze:Sa jeszcze jakies podchody, peeting na poczatek czy jak juz sie umawiacie na randki to od razu na takie z kolacja i sniadaniem? :D

Nie brałam jeszcze udziału w tej dyskusji <hyhy> I nie przeczytałam wszystkich postów, tutaj :>

Pewnie, że jest różnie i tak samo różnie, jak po 20 stce <diabel>

Jarek pisze:Sorry, że tak się rozpisałem, ale to tak dla pokrzepienia obecnych tu 30-tek.

Dla mnie jeszcze też? ;DD
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 25 lut 2007, 10:17

Mogę obiecać, że nie będę więcej zabierać głosu w tej dyskusji i odpowiadać na posty Mony, która wykorzystując uprawnienia moderatora tego forum usuwa moje posty. Nie wiem więc po co ona zabiera głos w dyskusji i zadaje pytania, skoro potem je usuwa.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 26 lut 2007, 00:15

mrt pisze:nie ma miejsca na nieograniczony spontan, a żyć się chce

<hmm> czyli nie rozumiesz (jeszcze) co to jest życie? <hmm>
;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 lut 2007, 09:42

guli pisze:i zdaje sobie sprawę, że sex nie równa się miłości wielkiej, czystej i prawdziwej :)

ale do tego nie trzeba miec 30 lat :)
TedBundy pisze:nie od razu mających popieprzoną psychę przez "seks w wielkim mieście" czy inne badziewie :]

przeceniasz te badziewia. One nie maja az takiej mocy by tak psychike rozwalac, bez przesadzy
mrt pisze:I wbrew pozorom są to bardzo smakowite kąski pod każdym względem.

znam taka kaske, jak bym była facetem to pewnie bym sie zainteresowała.
TedBundy pisze:nie spławi Cię po chamsku. Nawet jeżeli nie jest zainteresowana.

no z kasa spławi :)
mrt pisze:nawet jak supernieinteresujący facet wyraża swoje zainteresowanie w miejscu publicznym, to mile łechce próżność i żadna normalna nie da takiemu w łeb

jak nie robi tego załosnie to bardzo mile, naqwet jak to tylko chwilka rozmowy
TedBundy pisze:ale z pewnością siebie i uśmiechem

to nazywasz
lekkim struganiem kozaka ??
przeciez to normalna rzecz, ze pewny siebie ma byc i usmiechniety ( ni nie uchchany jak nie wiem co)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości