nic mnie tak nie podnieca, jak...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 19 kwie 2004, 17:46

Aga pisze:A skąd Ty wiesz o czym 17-latki marzą, 21-letni chłopczyku, co?


A Ty co sie czepiasz :) Nie chodzilo mi w zadnym wypadku aby kogos obrazic. 17-lat to piekny wiek. Zle to odebralas. W mojej wczesnioejszej wypowiedzi mialem na mysli kobiete dojrzala psychicznie i fizycznie, chyba nie uwazasz ze 17-latka jest taką kobietą???
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 20 kwie 2004, 20:54

Uważam się za 100 % kobietę ;) Zero pierwistka męskiego ;) Nie, a tak na serio, to myślę że w żadnym wypadku nie jestem już dziewczynką i nie podoba mi się jak ktoś mnie tak okresla, tym bardziej kiedy mnie nie zna. Zresztą Poza tym Wy faceci jesteście i tak opóźnieni w dojrzewaniu psychicznym w stosunku do dziewczyn (wg badań 2 lata), więc wg Twojej opini Studencie, Ty też jesteś jeszcze chłopczykiem ;) Przykro mi ;) A tak w ogóle to myślę że jestem po prostu dziewczyną.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 20 kwie 2004, 21:56

Czyli sadzisz ze Twoj rozwoj intelektualny i fizyczny jest taki sam jak 30-letniej kobiety?? A co do mnie jestem jeszcze chlopczykiem i nie wstydze sie tego. Chcialbym miec jeszcze o 5 lat mniej ale niestety czas leci. Nie wiem czemu wstydzisz sie swojego wieku , bynajmniej tak odbieram Twoje wypowiedzi.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 kwie 2004, 23:26

Zresztą Poza tym Wy faceci jesteście i tak opóźnieni w dojrzewaniu psychicznym w stosunku do dziewczyn (wg badań 2 lata)

A kto prowadzil te badania? Sfrustrowane kobitki? Faceci wcale nie sa mniej dojrzali, tylko po prostu inaczej mysla, a za wg schematu dojrzaly jest tylko ten co mysli tak a nie inaczej to juz wychodzi ze facet dojrzewa pozniej, choc tak wcale nie jest.
Awatar użytkownika
croner
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 21 kwie 2004, 02:48
Skąd: Koszalin
Płeć:

Postautor: croner » 21 kwie 2004, 04:18

Waldus nawet jesli to jest prowokacja to temacik jest cool. Normalna para. Udane zycie seksualne przez pare, parenascie lat malzenstwa i was do roznych dewiacji doprowadzi. Cytujecie tu wyniki wielu badan a czy wiecie ile trwa srednio stosunek pary malzenskiej z 10-15 letnim stazem (podpowiedz wynik liczony jest w minutach i to od kilku do kilkunastu). Czy bedzie was to zadowalac czy bedziecie starac sie wprowadzac cos nowego. Na ile lat wystarczy wam tylko pomyslow, po ilu latach pierwszy raz stewierdzicie ze czas odwiedzic sexshop. Przeciez zdrady tez sie skads biora. Czy bedziecie zadowoleni z 10 minut raz w tygodniu? W przypadku waldka malzenstwo wykazalo sie kreatywnoscia, ona ma to co lubi (ostry seks) i on tez (no moze z tym zapachem z jej ust przesadzil ale kto to wie) Sami sie zdziwicie jak po 10 latach malzenstwa nie chcac popadac w rutyne trzeba sie naglowkowac.
croner
---------------------------
zmyslilem i napisalem
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 kwie 2004, 08:27

Maverick pisze:
Zresztą Poza tym Wy faceci jesteście i tak opóźnieni w dojrzewaniu psychicznym w stosunku do dziewczyn (wg badań 2 lata)

A kto prowadzil te badania? Sfrustrowane kobitki? Faceci wcale nie sa mniej dojrzali, tylko po prostu inaczej mysla, a za wg schematu dojrzaly jest tylko ten co mysli tak a nie inaczej to juz wychodzi ze facet dojrzewa pozniej, choc tak wcale nie jest.


Tak to racja dziewczyny nas wyprzedzaja o gdzies 2 lata ale to jest tak ze trwa to do gdzies poowiedzmy 23 roku zycia . potem juz u dziewczyn sie nic nie zmienia gdzieś tak do 30 tki podczas gdy u nas ciagle idziemy do przodu !! u dziewczyn po 30 dociagają sie do lat 35 i potem juz stpo aż do ich smierci , a my faceci ciagle nadal do przodu !! :P :P ;) taka jest prawda! ;) ;) :D
oczywiscie są wyjatki !?)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 22 kwie 2004, 18:55

croner a Ty ile masz lat? moze dodal bys to do profilu.
Czy masz 10-15 letni staż małżenstwa i znasz to z doswiadczenia czy moze jestes jasnowidzem i wiesz jak bedzie wgladac nasze zycie seksulane po 15 latach malzestwa?
Dla mnie duzo bardziej wartosciowa sa wypowiedzi Krzysia w ktorych pisze ze uprawiaja seks z partnerka praktycznie codziennie i ja mam nadzieje ze moje zycie seksualne bedzie wygladalo tak samo.
Awatar użytkownika
croner
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 21 kwie 2004, 02:48
Skąd: Koszalin
Płeć:

Postautor: croner » 22 kwie 2004, 23:00

sarah pisze:croner a Ty ile masz lat? moze dodal bys to do profilu.
Czy masz 10-15 letni staż małżenstwa i znasz to z doswiadczenia czy moze jestes jasnowidzem i wiesz jak bedzie wgladac nasze zycie seksulane po 15 latach malzestwa?
Dla mnie duzo bardziej wartosciowa sa wypowiedzi Krzysia w ktorych pisze ze uprawiaja seks z partnerka praktycznie codziennie i ja mam nadzieje ze moje zycie seksualne bedzie wygladalo tak samo.


Mam 33 lata i 11 lat malzenstwa za soba. Ja tez ci zycze zebys miala bogate zycie seksualne ze swoim partnerem. Mowisz ze Krzys ze swoja partnerka kocha sie codziennie, wiec pewnie moze Ci powiedziec do jakiego stopnia partner w dlugotrwalym zwiazku jest w stanie poznac swoja partnerke. Mezczyzna zna kazdy erogenny punkt swoje partnerki, jest w stanie dac jej spelnienie w ciagu kilku chwil. Sa pary ktorym to wystarcza lecz duzo par szuka czegos nowego. Cos co rozpali ich zadze na nowo i nie bedzie tylko kolejnym rozladowazniem stresu.
croner

---------------------------

zmyslilem i napisalem
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 23 kwie 2004, 18:42

croner przykre jest to co piszesz, jednak prawdziwe.. i to jest jeszcze bardziej przykre
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 kwie 2004, 21:09

Eeeeeeee tam ! nie do konca jest to takie aż prawdziwe ! ale ile ludzi tyle spraw i też tyleż odczuć !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
croner
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 21 kwie 2004, 02:48
Skąd: Koszalin
Płeć:

Postautor: croner » 23 kwie 2004, 22:29

ale ile ludzi tyle spraw i też tyleż odczuć !!


Jakie sa twoje odczucia?
croner

---------------------------

zmyslilem i napisalem
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 kwie 2004, 22:52

croner przykre jest to co piszesz, jednak prawdziwe.. i to jest jeszcze bardziej przykre
Czy aby na pewno przykre?
oczywiscie są wyjatki
No to ja jestem wyjatkiem :) I niektorzy ode mnie z klasy tez, tylko ze oni to zatrzymali sie gdzies na etapie przedszkola, a ja ide z dizewczynami leb w leb (zeby juz nie mowic ze jestem dojrzalszy). Byl co prawda okres kiedy to moze niezbyt dojrzaly bylem, ale mi to odpowiadalo. Straty nadrobilem i zaczynam prowadzic :d
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 kwie 2004, 21:11

B R A W O !!!!!!! :523:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 24 kwie 2004, 23:38

Mam 33 lata i 11 lat malzenstwa za soba.

Chyba ze tak w takim razie podchodze do Twojej wypowiedzi nieco inaczej i dziekuje za wpisanie wieku do profilu - to naprawde pomaga w prowadzeniu dyskusji.
A wracajac do tematu ktory poruszyłes to pozostaje mi miec nadzieje ze w moim wypadku tak nie bedzie.
Choc nie da sie ukryc ze pobudziles ta nutke niepewnosci ktora drzemie tam gdzies we mnie gleboko ze rzeczywiscie po parunastu latach zwiazku seks stanie sie rutyna i bede szukala jakiejs odmiany. Ale co ja bede gdybać. Pożyje to zobacze a wtedy o ile forum bedzie istniec tez napisze i rozczaruje kolejnych młodych ktorzy przyjda po porade albo pociesze tak jak to sie dzieje w przypadku krzysia :)
pozdrawiam.
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 25 kwie 2004, 17:21

ashley pisze: :551: nie kazda.. np. ja o tym nie marze


Wolisz gwalcic kogos innego :))))))))))
Awatar użytkownika
ashley
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 13 mar 2004, 20:04
Płeć:

Postautor: ashley » 25 kwie 2004, 17:25

broken pisze:
ashley pisze: :551: nie kazda.. np. ja o tym nie marze


Wolisz gwalcic kogos innego :))))))))))


hehe.. czyzby to jakas aluzja?? :P
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 kwie 2004, 18:48

"Po parunastu latach sex stanie się rutyną "

Kto tak Twierdzi ?????? i dlaczego ???? CO ZA BZDURA !! JA ciupciam swą panią 20 lat i nie jest to dla mnie zadna rutyna !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 26 kwie 2004, 23:35

ashley pisze:hehe.. czyzby to jakas aluzja?? :P


A jak myślisz ???
Awatar użytkownika
croner
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 21 kwie 2004, 02:48
Skąd: Koszalin
Płeć:

Postautor: croner » 27 kwie 2004, 06:25

JA ciupciam swą panią 20 lat i nie jest to dla mnie zadna rutyna !!


Jeszcze dodaj ze przez te 20 lat za kazdym razem kiedy kochasz sie ze swoja pania to jest tak jak bylo przez pierwsze pol roku. Wasz seks jest wolny od roznych fantazji a sexshpop jest be, to bede uwazal cie za bozyszcze seksu.
croner

---------------------------

zmyslilem i napisalem
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 kwie 2004, 08:22

Jeszcze dodaj ze przez te 20 lat za kazdym razem kiedy kochasz sie ze swoja pania to jest tak jak bylo przez pierwsze pol roku. Wasz seks jest wolny od roznych fantazji a sexshpop jest be, to bede uwazal cie za bozyszcze seksu.


Tak czytam i czytam i prubuje zrozumiec co chciałeś powiedzieć piszac to zdanie , i jakoś nie rozumiem Twego toku myslenia .Piszesz tak ,jak by Twe partnerki, czy tez partnerka Ci sie po pół roku nudziły , albo musiał bys dla urozmaicenia sexu sięgać po gadzety z sex shopu .Ja natomiast nie widzę róznicy w swym sexie tym z przed lat i tym teraz wrecz teraz jest lepiej , a to dlatego ze przez pierwsze półroku byłem bardzo wstydliwy i to mi przeszkadzało , teraz juz ma sie rozumiec to mineło, teraz sie nie wstydze a to wiele pomaga!!!Gadzety z sex shopu nas nie interesują bo nic co one tam oferują nam jest nie potrzebne ! Pwewnie ze sex jest raż lepszy raz gorszy , tak było zawsze i jest nadal , raz jest po prostu fajnie a raz wrecz zajebiscie ! tak było powtazam i jest , i zapewne bedzie !To co mógłbym dostac w sex shopie dostane w normalnyum w sklepie z bielizną , bo dla mnie przynajmniej kobieta najbardziej podniecająco wygląda w sexownej bieliznie , ale nie w takiej z sex shopu tylko normalnej czyli stringi , i wszelkiego rodzaju bluzeczki jedwabne , jak też staniki itd.....! wiec po co mi sex shop?? Byłem w nim , a nie powiem kupowałem ruznego rodzaju specyfiki , wzmacniajace niby doznania itp.. głupoty , to wszystko blef!!! zaden z tych srodków nie działa nawet po zazyciu całego pudełka a raczej jego zawartosci , tak samo jak johanbina czy hiszpanska mucha , miałem kupiłem , przekonałem sie sam NIE DZIAŁA TO NA MNIE A I NA MĄ PANIĄ RÓWNIEŻ ! wiec cóz sex shop ma do zaoferowania dla mnie ????? NIC ! BO RESZTA MNIE NIE INTERESUJE !
Fantazje ???? zawsze były i sa i będą , tylko co Ty przez to rozumiesz ??? i czy dla Ciebie są owe fantazje ? bo jesli Ci chodzi o sex grupowy to ja takowych jak i ma pani nie mamy i temu podobnych również nie ! Jakoś widzisz kocham sie prawie dziennie z mą żoną i nic mi nie potrzeba by ten sex urozmaicić , jest po prostu dobry , wiec cały czas sie zastanawiam co Ty miałes na mysli ! reszta masz na privie
bo tu o tym niebezpiecznie pisac ! :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 27 kwie 2004, 08:48

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ.

:569: B R A W O ! ! ! :569:
:564:
Awatar użytkownika
croner
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 21 kwie 2004, 02:48
Skąd: Koszalin
Płeć:

Postautor: croner » 27 kwie 2004, 09:49

Jakoś widzisz kocham sie prawie dziennie z mą żoną i nic mi nie potrzeba by ten sex urozmaicić


Krzysiu uwazam ze wtym co napisales na forum i w tym co piszesz do mnie na priv sa pewne zaprzeczenia. Reszta na priv. Pozdrawiam
croner

---------------------------

zmyslilem i napisalem
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 kwie 2004, 12:48

A jak mozna urozmaicic sesx poprzez gadzety nz sexshopu ??? moze spróbuję ??? ;) Bo póki co nie mam zadnego pomysłu na to !! :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 27 kwie 2004, 22:05

Ja tak czytam te posty i dziw mnie bierze - kurde czy kobiety maja w sobie jakas nutke biseksualizmu czy co? Dla mnie jest to nie zrozumiale!!! Brzydze sie innych mezczyzn - jak slowo daje. Wiec tym bardziej ich seksualnosc mnie w zaden sposob nie podnieca. Dziwie sie ze Kobieta sprawia to jakies zadowolenie. Jestem ciekaw czy Gracja faktycznie miala jakiekolwiek doswiadczenia i czy jej sie to podobalo. A co do grupowego - to chyba o czyms zapominacie - O czyms takim jak zwiazek partnerow. Jak chcecie sie pieprzyc to sie pieprzcie. Ale tutaj jest slowo SEKS a nie Je**anie. A to juz pozostawiam Dewiantom :P
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 kwie 2004, 08:41

Coś nie zrozumiałes , bo to co piszesz ma sie, ni z gruszki ni z pietruszki !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 28 kwie 2004, 13:48

krzys pisze:Coś nie zrozumiałes , bo to co piszesz ma sie, ni z gruszki ni z pietruszki !!


On ma pewne problemy natury psychicznej , wiec zrozum go krzys ;)
Awatar użytkownika
Trinity
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 31 sty 2004, 13:28
Skąd: Piekary
Płeć:

Postautor: Trinity » 21 maja 2004, 20:57

to tak jak byś był jej alfonsem :563: hej no spoko są różni ludzie ale bez jaj tu chodzi o seks między parą raczej a nie problemy osiedla czy nieznajomych podbojów seksualnych.. myślałam że seks to sprawa intymna a nie przypadek.. to wyobrażam sobie wasze życie.. patrzenie się za fajną d...
Najbardziej nie lubię kiedy chmury są z mebli
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 07 sty 2005, 00:15

tania i paskudna prowokacja :563:
Awatar użytkownika
Papillon
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 27 gru 2004, 23:09
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Papillon » 09 sty 2005, 21:49

prawie umarłam ze śmiechu jak czytałam ten żałosny wywód jak to kogoś niby podnieca jak jego pani obsługuje kilku na raz. eh ... kolego,kolego ... ty to masz jakiś megastyczny kompleks. mam nadzieję że wypisywanie takich głupot przynosi ci ulgę. może powinieneś się jadnak przenieśc do działu "opowiadania" ?
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 10 sty 2005, 00:28

A czemu? Ja myśle ze są tacy ludzie i jest to dla nich jak najbardziej normalne. To ze dla nas sie to wydaje nie do pomyślenia nie znaczy ze to juz jest chore. Mogę się założyc ze na świecie jest od cholery par ktorym sie to podoba i praktykuja to.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 280 gości