Czy nie jest za mały?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 25 sie 2008, 21:15

Ted, takie forum, zrzesza glownie ludzi, ktorzy, ze tak powiem, maja akurat takie, a nie inne priorytety w zyciu i takie a nie inne spojrzenie na rzeczywistosc <diabel>

[ Dodano: 2008-08-25, 21:18 ]
Marissa pisze:a dla innej to będzie mały.


wtedy to ona ma za wielka, bo srednia jest wyznacznikiem normalnosci <diabel>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 sie 2008, 21:18

ja zdaje sobie doskonale sprawę, że forum to swoisty sandbox (chociaż do niektórych przypadków bardziej pasuje określenie panopticum), ale poziom jakiś trzeba trzymać, a nie wywracać seksuologii do góry nogami. Jeszcze ktoś w to uwierzy :/
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 sie 2008, 21:22

TedBundy pisze:Jeszcze ktoś w to uwierzy
Ja tam wierzę, że istnieją osoby o różnych wymaganiach, preferencjach itp. itd. Tylko ciekawym jest, że niewiele kobiet się obruszy jeśli taka dyskusja by szła np. o wspomnianych biustach. Powiedzą - co kto lubi! Tylko czemu Was ta aż tak boli? Dla mnie to niepojęte.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2008, 21:23 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 sie 2008, 21:24

Komuśs podobają, podkreślam podobają się duże penisy to już niski poziom ??
Rozumiem, ze by sięgnąć wyżyn muszą mi się podobać wszystkie penisy. Albo maja być dla mnie nie zauważalne, obojętne
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 25 sie 2008, 21:26

Ale przeciez duze wam sie nie podobaja, ja myslalem ze mowiac duze to macie na mysli jakies paly 20-25 cm, a sie okazuje ze mowa o zwyklych miedzy 10 a 20.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2008, 21:27 przez TFA, łącznie zmieniany 2 razy.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 sie 2008, 21:29

Boże - duży to 17-18, ogromy to powyżej. Normalny 14-16. Małe to poniżej. Skrajności nikt nie lubi.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 sie 2008, 21:32

Ale przeciez duze wam sie nie podobaja

Ale ja nie o nas. A juz na pewno nie o sobie

TFA pisze:a sie okazuje ze mowa o zwyklych miedzy 10 a 20.

Zwykłe to u mnie gdzieś od 14 do 19-20 ( az sobie linijkę przyniosłam od sąsiada by w cm móc sie wyrazić). I one są dla mnie średnie i średnio duże.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 25 sie 2008, 21:32

księżycówka pisze:Boże - duży to 17-18, Normalny 14-16.


czyli prawie zadna roznica, o czym juz mowilem wczesniej, wystarczy nawet wziac glupia linijke do reki, zeby stwierdzic ze nawet na oko nie zauwazy roznicy miedzy kutasem 15 a 18 cm, w srodku tez mysle ze te marne 3 cm wiecej nie zwojuje, niz 3 cm mniej.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 sie 2008, 21:35

TFA pisze:czyli prawie zadna roznica, o czym juz mowilem wczesniej, wystarczy nawet wziac glupia linijke do reki, zeby stwierdzic ze nawet na oko nie zauwazy roznicy miedzy kutasem 15 a 18 cm, w srodku tez mysle ze te marne 3 cm wiecej nie zwojuje, niz 3 cm mniej.
Nooo... więc o co wy sięod tylu postów tak intensywnie wykłócacie?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 sie 2008, 21:36

Kurcze wygodniej by mi było średnie nazywać średnimi a średnioduże dużymi. Wtedy duże stały by sie ogromnymi :D
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 25 sie 2008, 21:52

A w ogole to sie zastanawiam skad wiecie ile dokladnie centymetrow was zadowala, kazdemu facetowi mierzylyscie czy ki czort ? <diabel>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 sie 2008, 21:58

Czuje się, widzi się. Każdy na oko ocenia. Stąd dyskusje o cm są dziwne dla mnie tutaj. Oczywiście, że jakby wyskoczyło takie na oko 10 cm to "z czym do ludzi?" albo takie rambo 25 cm, co by mi chyba po wejściu uchem wylazło <boje_sie> to od razu wiadomo, że nie ten adres, ale tak? Dziwne, naprawdę.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 sie 2008, 22:10

TFA pisze:A w ogole to sie zastanawiam skad wiecie ile dokladnie centymetrow was zadowala, kazdemu facetowi mierzylyscie czy ki czort ? <diabel>


Ja pisze tak na oko. Na oko to żaden z moich facetów nie miał mniej niż 15
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 sie 2008, 22:40

Aż wstyd się wtrącać, ale co tam :D

Tam gdzie nie ma uczucia pojawia się rozmiar.
Ale jeśli nie o związku mowa, tylko o zwykłym seksie... to jeden woli kozę, inna owczarka niemieckiego - tu dowolność w pełnej krasie. Tylko jak wybadać podczas rozmowy, z pociągającym facetem, że w rozporku ma predatora?
No chyba, że trzeba już ten sex jakoś odcierpieć, a potem zwyczajnie nie odbierać telefonu.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 26 sie 2008, 14:06

Mysiorku, ostro ;DD Ostro, ale prawdziwie. Należało się.

Dzindzer pisze:Na oko to żaden z moich facetów nie miał mniej niż 15


na oko to chłop pier.... w kalendarz <diabel>

Tak w ogóle, weźcie sobie miarkę i te 15 cm odmierzcie. Sporo, prawda? Nawet bardzo sporo. A tu jeszcze ale jakieś słychać <hahaha>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 26 sie 2008, 14:33

Ted, po raz ochnasty: nie wmawiaj kobietom, co je pociąga.
Ja mogę sobie lecieć na blond włosy, odstający mały palec u lewej ręki, seplenienie lub kalafiorowate ucho. Albo na dużego fiuta.
I dopóki mnie to podnieca, nie masz fizycznej możliwości wmówienia mi, że to ucho, palec albo fiut jest nieistotne, bo miłość, związek, charakter i inne cuda. Wymachujesz miłością jak ostateczną kartą przetargową, a to w tym przypadku jest jak wyciąganie bazuki na komara - równie adekwatne i sensowne.

Ma prawo mi się podobać i już.

A o poczuciu wypełnienia pogadamy jak równy z równym, kiedy już sobie wsadzisz obiekty o różnych rozmiarach w różne otwory ciała.


I już tak nie niweluj męskich kompleksów, trochę sprawiedliwości przyda się na świecie. Jeśli kobiety mogą mieć kompleksy na punkcie: biustu, tyłka, ud, brzucha, cellulitisu, opalenizny, cery, nosa, oczu, stóp, dłoni, włosów i paznokci - to faceci mogą mieć kompleksy choć na punkcie swoich penisów [:D]
Ostatnio zmieniony 26 sie 2008, 14:49 przez pani_minister, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 sie 2008, 14:51

TedBundy pisze:Tak w ogóle, weźcie sobie miarkę i te 15 cm odmierzcie.

Juz pisałam, że sobie linijkę od sąsiada pożyczyłam.
I żadne sporo, no może w porównaniu do ... ( tu w domyśle, bo pisać nie wypada)

TedBundy pisze:. A tu jeszcze ale jakieś słychać <hahaha>

a która ma ale do penisa o długości 15 cm ??

a resztę napisała Minister
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 26 sie 2008, 15:10

pani_minister pisze:Ja mogę sobie lecieć na blond włosy, odstający mały palec u lewej ręki, seplenienie lub kalafiorowate ucho. Albo na dużego fiuta.


jak najbardziej, ale każdy facet ma prawo taką wyrzucić za drzwi, gdyby takie dictum kiedyś usłyszał :) Za "nietenpoziom". Życie. Zrobiłbym tak bez większego zastanowienia.

pani_minister pisze:I już tak nie niweluj męskich kompleksów, trochę sprawiedliwości przyda się na świecie


normalny facet nie ma takich kompleksów, bez względu na swój rozmiar. Nie myśli o tym. Działa. Kocha. A jeżeli trafi na taką która nie trzyma poziomu, patrz pierwsza linijka :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 sie 2008, 15:19

TedBundy pisze:Za "nietenpoziom".

Znaczy takie którym sie strasznie duze podobaja, wręcz nęca ja takie penisy to nie ten poziom ??

a jak leci na brunetów ??
A jak leci na facetów z długimi włosami ??

A kazdy ma prawo za te przysłowiowe drzwi wywalic z jakiego tylko chce powodu
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 sie 2008, 15:38

Tedi - to wez sobie jajas brzydką kobiete , garbata , sekata , kulawą - ale za to madra .
Nie pasuje co ?? <hahaha> no to nie wciskaj kobieta , ze wymagania w kwesti rozmiarów - to nie ten poziom.
Bo to Ty sie bronisz w tym momencie, a 15 cm to nie sporo! to zaledwie norma.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 26 sie 2008, 15:57

TedBundy pisze:jak najbardziej, ale każdy facet ma prawo taką wyrzucić za drzwi, gdyby takie dictum kiedyś usłyszał

A pewnie, że ma prawo.
Zakładając oczywiście, że ten facet się kiedykolwiek w jednym pomieszczeniu za jednymi drzwiami z tą kobietą znajdzie. Bo może się okazać, że sam został w przedsionku, z powodu braku kalafiorowatego ucha, a wtedy co najwyżej sam może się za frak wyrzucać :P



Bo już tak czysto hipotetycznie, zakładając istnienie kobiety, dla której tylko rozmiar się liczy.
Spotyka ona potencjalnego kandydata i one of two things can happen, jak mówiła reklama Discovery:

A. potencjalny ma niewielkiego peniska. Nie ma jak wyrzucić tej pustej, dictum stawiającej, kobiety za drzwi - bo ona w ogóle się nim nie zainteresuje
B. potencjalny ma armatę w spodniach, pani od dictum jest zachwycona, komplementuje go na każdej okazji i mówi, jak jej z nim dobrze i że z innym na pewno byłoby gorzej. I co, za drzwi z nią? Już to widzę 8)
Ostatnio zmieniony 26 sie 2008, 16:15 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 26 sie 2008, 17:02

pani_minister pisze:potencjalny ma niewielkiego peniska. Nie ma jak wyrzucić tej pustej, dictum stawiającej, kobiety za drzwi - bo ona w ogóle się nim nie zainteresuje


Skąd założenie, że się nie zainteresuje? :) Proces zainteresowania budzi się dużo wcześniej niż obopólne grzebanie w majtkach, nieśmiało pragnę zauważyć.

Dzindzer pisze:Znaczy takie którym sie strasznie duze podobaja, wręcz nęca ja takie penisy to nie ten poziom


nawet gorzej :) Szkoda strzępić klawiatury bo taka osoba sama wystawia świadectwo własnej niedojrzałości. Podobać? Określenie nie na miejscu. Podobać się może obraz, samochód, sztuka, zachód słońca, nawet wydruk z konta ;DD, a nie kawałek mięcha <diabel> Do czego innego służy, niż do podziwiania <diabel>

Dzindzer pisze:a jak leci na brunetów ??
A jak leci na facetów z długimi włosami


podobnie. Bo to głupie samoograniczanie się. Posiadanie tzw "ideału fizycznego" i jego kurczowe poszukiwanie w kontekście związkowo-emocjonalnym jest dla mnie po prostu śmieszne.

[ Dodano: 2008-08-26, 17:03 ]
Andrew pisze:a 15 cm to nie sporo! to zaledwie norma.


nie, to tyci tyci 8) <diabel> Oczywiście.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 sie 2008, 17:08

TedBundy pisze:Podobać się może obraz, samochód, sztuka, zachód słońca, nawet wydruk z konta ;DD , a nie kawałek mięcha <diabel>

A mi się podobają penisy. no co Oczy mogą a penisy nie ??
Przecież takie oczko to służy do patrzenia a nie do podobania

TedBundy pisze:Bo to głupie samoograniczanie się

A co to za ograniczanie się ??
To preferencje. Ograniczanie się to stwierdzenie mogę być tylko z brunetem/długowłosym/wiekokutasowcem/przyszczatym
A co jest nie tak jak komuś jakis szczegół wygladu podoba sie szczególnie ??

nie, to tyci tyci 8) <diabel> Oczywiście.

Ocene zostaw kobietom. To one wiedza jaki penis jest dla nich dobry
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 26 sie 2008, 17:27

TedBundy pisze:Skąd założenie, że się nie zainteresuje? :) Proces zainteresowania budzi się dużo wcześniej

Ted, na miłość boską, ja rozumiem, że Ty umysł humanistyczny jesteś, ale pojęcie poprzedników i następników logicznych naprawdę nie powinno Ci być aż do tego stopnia obce <niewiem>
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 26 sie 2008, 18:13

Ted, nie jesteś pępkiem świata. Twój fiut nie musi się podobać każdej kobiecie na tym świecie. Jeśli którejś się nie spodoba, uznasz, że to nie kobieta, tylko... nie pamiętam, jak Ty je nazywasz, bo dawno mnie tu nie było.

Cycki też Ci się wszystkie podobają? Jeśli tak, to już zalatuje chorobą i małolactwem. Małolatom podobają się wszystkie, osoba starsza ma już wyrobiony gust <zakochany>
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 26 sie 2008, 18:27

No ale chodzi o to, ze moga sie podobac jakies konkretne, ale nie jest to jedyny i najwazniejszy skladnik osoby i nie on przesadza o podobaniu sie nam calosci.

Co nie zmienia faktu, ze moga byc takie osoby, ktore uwazaja ten skladnik za najwazniejszy.

I wlasnie, Andrew ma racje. 15 cm to jest chyba srodek normy, zadne nie wiadomo co.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 26 sie 2008, 18:30

Miltonia pisze:No ale chodzi o to, ze moga sie podobac jakies konkretne, ale nie jest to jedyny i najwazniejszy skladnik osoby i nie on przesadza o podobaniu sie nam calosci.

A czy ktoś tutaj pisał o tym, że to jest najważniejszy składnik całości?
Ja sobie tego nie przypominam <hmm>
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 26 sie 2008, 18:31

Ted pisze, jakby to byl najwazniejszy skladnik, a wtedy kobieto won za drzwi.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 26 sie 2008, 18:31

Miltonia pisze:Ted pisze, jakby to byl najwazniejszy skladnik, a wtedy kobieto won za drzwi.

Ted to Ted. Mi chodziło o kobiety :)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 26 sie 2008, 18:37

Miltonia pisze:Ted pisze, jakby to byl najwazniejszy skladnik, a wtedy kobieto won za drzwi.
No i pisze bez sensu, bo penis oprócz długości posiada również inne cechy, takie jak grubość, prostota, krzywizna, posiada widoczne żyłki, a nawet popękane naczynka może mieć, jak podejrzewam. No i czego się akurat długości uczepił?

Za mały mnie nie kręci, raczej bawi. Bo taki mam gust, panie Ted <aniolek>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 268 gości