Czy to nie za wcześniej ? Czy wszystko będzie ok ?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 kwie 2007, 08:18

Dopisze tylko tak ! bo juz tu pisalem i nie mam wiecej nic do napisania
mozna chciec , mozna byc napalonym , ponieconym , mozna pozadac - sexu w wiku lat 14 ! wiek tu akurat nie ma nic do rzeczy !! mnie juz stawał jak mialem lat 14 i mialem ochote i to wielką na sex z jakaś 24 latką - pamietam to dokładnie , wiec nie piszcie koledze , ze jej sie wydaje bo ma lat 14 ze chce sexu , bo moze chciec , NIE O TO TU CHODZI !!
Ja tez chcialem później troche - harleja , dostalem tylko ETZ-te <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 04 kwie 2007, 14:18

Mózecie sobie mówić co tam chcecie On i tak bedzie się pieprzył z swoja dziewczyną. Nie watpie, że tego oboją chcą. ALe daje głowę, że (może nie on) ale ona bedzie tego załowac za kilka lat. 14,16 lat, to moim zdaniem za wcześnie na zwiazek, nie mówiąc już o seksie.
Popatrzcie na sytuacje z jego perspektywy. Ma laskę z która może iśc do lóżka, więc jesli nie ma oprów moralnych będzie się z nią kochał. Tu na forum szukał swoistego katharsis, lecz zanalazł coś dokładnie odwrotnego.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Stormy

Postautor: Stormy » 04 kwie 2007, 14:56

Wilson pisze:Lilian napisał/a:
dziecinna....

powiem tylko tyle ze Ty jestes dziecinna
Pyśka napisał/a:
Ty dziecino w ogóle nie masz pojęcia co to jest sex,

Ty za to masz


po pierwsze PYSIU (bede z toba gadac jak z 2 letnim bobaskiem, dobrze??)
skoro nie masz argumetow zeby mi przedstawic na czym twoja doroslosc polega, to ty jestes dziecinny. nie umiesz nawet jeszcze polemizowac (dac ci linka co to znaczy czy masz slownik w domu??). gdybys byl tak dojrzaly nie odparowywalbys na czyjes argumety czy komantarze w ten sposob
po drugie: wiem co to jest seks, (tak jak i znaczna czesc osob na tym forum ciut starszych od ciebie,) bo w odroznieniu od ciebie go uprawiam, i w razie wpadki jestem w stanie poniesc konsekwencje i zmienic swoje zycie o 180 st, ty jestes jeszcze dzieckiem, na garnuszku rodzicow, bez matury i szans na danie kobiecie (czy temu dziecku z ktorym sie spotykasz) poczucia bezpieczenstwa. to komfort na ktory cie MISIACZKU nie stac jak na razie..
ps: zapros tu swja dziewczyne, chetnie pogadamy o tym jak ona to widzi... <pijak> <pijak>
a co do alkoholu: runeko ma racje - od niego sie nie zachodzi w ciaze <fuckoff>
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 06 kwie 2007, 15:54

ehh chyba wszyscy napisali to co chcialem powiedziec...chlopcze jestes napalony ale powinienes troche pomyslec bania a nie jajkami (jak juz ktos to wspomnial)...poczekajcie na ten seks pare lat jeszcze a teraz pobawcie sie w macanko albo cos..a jak juz jestes taki ogier napalony to popros ja niech ci zjedzie na rekawie albo kto wie moze i oralnie..

po drugie...wspomniales ze jakby co to z psiarnia bys sobie zalatwil bo sa uklady to czemu i tobie by sie nie udalo...kolejny przyklad na to jak dziecinnie myslisz...i co bys zrobil? ty widze ze nawet nie wiesz na co psy sa ciete .....
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
katarina06
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 08 lut 2007, 12:22
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: katarina06 » 06 kwie 2007, 18:23

Wilson jeżeli chodzi o sex to fakt iż dużo o nim wiecie nie znaczy ,że jesteście na niego gotowi,pamiętaj,że jak decydujesz się na sex to musisz liczyć się z konsekwencjami!twoja dziewczyna może twierdzić że jest na sex gotowa,a co jeśli okaże się ,że nie tak sobie swój pierwszy raz wyobrażała,co jeśli się sparzy seksem,nie wiesz jak to się odbije na jej psychice!ona ma dopiero 14 lat a ty 16-latek,co zrobisz w przypadku nie porządanej ciąży?uważasz,że jesteś na to gotowy?uwież mi znam mężczyzn o wiele starszych od ciebie,którzy postawieni przed faktem bycia ojcem uciekali jak pies z podkulonym ogonem!więc nie pisz,że TY w wieku lat 16-jesteś już na tyle odpowiedzialny,żeby uprawiać sex wstrzymajcie się jeszcze trochę z tym seksem poza tym sex w póżniejszym wieku jest o wiele fajniejszy bo jest bardziej dojrzały
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 10 kwie 2007, 01:07

Katarina dobrze prawi... ona ma 14 lat!! ... kurcze... przecież to gimnazjum jeszcze... już nie mówmy o ciąży, bo to sprawa oczywista, ale może najpierw jakiś oral?? posiedzieć w tym troszkę, poznać swoje ciała, oswoić się z tym...a potem iść dalej...a nie od razu na głęboką wodę...Ty jako chłopak inaczej do tego podchodzisz...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 10 kwie 2007, 12:15

dajcie już spokój, bo autor tematu jakiś czas temu napisał, że ODŁOŻYLI decyzję o rozpoczęciu współżycia - wasze morały są już zbędne <zalamka>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 224 gości