jedna wspólna noc w hotelu to taki hardcore?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 09 mar 2007, 23:28

Pegaz pisze:Joasia nie bo nie to jest racjonalna argumentacja? <hahaha>
Jejku Pegaz nie męcz... Napisałam:
Nie chce to nie i kropka, podała Ci powód
Traktuj to jako całość ok? Nigdzie nie napisałam że "nie bo nie" to argumentacja <cisza>
Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 mar 2007, 23:40

Pegaz pisze:a jeśli to rozumie to odbiera jako zwykły foch
Chyba Ty <hahaha>
Mojemu wystarczy najczesciej spojrzec na mnie i wie o co chodzi.
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 10 mar 2007, 01:19

TedBundy pisze:może też dlatego,że hotel nie byłby fifty-fifty?

Jezu Ted,Ty płacisz? Nie wierze!! <hahaha>


Dobre pytanie: Co by zrobiła gdybyście byli gdzieś przejazdem i byście musieli w hotelu nocować?

Poza tym jeśli się źle czuje z powodu kasy to czemu nie powie wprost.
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatkuuu...
- Tak Prosiaczku...?
- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za
łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 10 mar 2007, 11:01

Pewnie o to glownie chodzi, ze zle sie do tego zabrales. Trzeba bylo zaproponowac wyjazd na weekend, czyli sobota i niedziela, jedna noc, ale w hotelu spa, zafundowac jej jakis zabieg, a nie tylko hotel i seks. Przedmiotowo ja potraktowales, to teraz masz.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 10 mar 2007, 11:12

Miltonia, , <zakochany> ta Pani zawsze ma racje!!!!Nie bylo teamtu zebym jeszcze nie zgodzila sie z tym co pisze.

Fakt,jesli Ted ujales to w ten sposob ,ze..."bedzie fajnie,poseksimy sie i wrocimy do domu" to jak przystalo na kobiete, moglo ja to urazic.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 mar 2007, 11:22

Andrew pisze:To co wy myslicie , jest tu akurat mało istotne !

jak mało istotne ??
Ted pytał co myslimy, to sie wywnetrzniłam, ale subtelnie, zeby nie było
Jasne, ze to ona ma sie czuc dobrze.
Miltonia pisze:Pewnie o to glownie chodzi, ze zle sie do tego zabrales. Trzeba bylo zaproponowac wyjazd na weekend, czyli sobota i niedziela, jedna noc, ale w hotelu spa, zafundowac jej jakis zabieg, a nie tylko hotel i seks. Przedmiotowo ja potraktowales, to teraz masz.

oj czuje, ze na takie cos by predzej poszla, bo ten hotel nie byl by sam w sobie celem.
Ja moje pobyty w hotelu zaczynałam kinem czy teatrem potem jakas kolacja i hotel. Czasami sam hotel w wiadomym celu.
Grace

Postautor: Grace » 10 mar 2007, 12:04

tarantula pisze:Fakt,jesli Ted ujales to w ten sposob ,ze..."bedzie fajnie,poseksimy sie i wrocimy do domu" to jak przystalo na kobiete, moglo ja to urazic.

Myslę, że nie uraziłoby jej to, gdyby byli ze sobą i znali się dłużej. Mimo to mnie by to nie uraziło, no ale ... kobiety są różne.

Pegaz pisze:Uważam że to totalne lekcewarzenie faceta

ja też myślę, że to lekcewaRZenie <pijaki>
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 10 mar 2007, 12:28

Nie widzę w tym nic lekceważącego. Jeśli jest obopólna chęć i nie ma innej możliwości a hotel jest w innej miejscowości, to do hotelu chodzi się nie tylko po to, by się pobzykać (a nawet jeśli, to co komu do tego).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 mar 2007, 12:29

Przede wszystkim , jak by to było gdzies przejazdem w innym miescie np. Poznan , to nie bała by sie isc do tego hotelu, bo adres zamieszkania który podaje sie przy meldunku , wyjasnił by wszystko .Tak ciezko załapac ? Miltonia zawsze musi Wam kawe na ławe wyłozyc ? sami podumac nie umieju <aniolek>
Gdyby tedziu zaproponował wyjazd do Wisły na weckend do hotelu gołebiewski (który polecam koszt około 500zł i zabawa pzrednia ) to pojechała by na bank - bez zadnych foch !
To ,ze wiekszosc tu dziewczyn nie ma oporów przed hotelami i uwaza to za normalne , wcale nie musi oznaczac to , ze dziewczyna Tedzia jest smieszna , Ona dla mnie jest akutat normalna !!
Ale ja też mam wasze lata x 2 wiec prosze o wyrozumiałosc <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 10 mar 2007, 13:05

Tak sobie mysle i mysle i w sumie chodza mi po glowie 3 przyczyny tego, czemu kobieta Teda sie tak zachowuje.
Pierwsze to co napisala Miltonia, nic dodac nic ujac.
Po drugie kobiety lubia niespodzianki, spontaniczne sytuacje, a jak to mialo byc planowane, pytanie czy ona chce, to raci swoj urok. JA bym wolala byc porwana i nie widzac gdzie jade, zabrana do takiego hotelu.
Po trzecie co mi sie wydaje najbardziej prawdopodobne to kobieta Teda wie,ze Ted ma fizia na punkcie pieniedzy i moze jej najzwyczajniej w swiecie glupio. Nie daj Boze Ted moglby to kiedys wypomniec czy cos. Ona moze czuc sie niekomfortowo, ze to tyle kosztuje.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 mar 2007, 13:06

No ! <aniolek> im dalej myslicie nad postem Tedzia , tym bardziej lepiej - ze tak powiem - wam to idzie <aniolek> <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 10 mar 2007, 17:33

Miltonia pisze:Pewnie o to glownie chodzi, ze zle sie do tego zabrales. Trzeba bylo zaproponowac wyjazd na weekend, czyli sobota i niedziela, jedna noc, ale w hotelu spa, zafundowac jej jakis zabieg, a nie tylko hotel i seks. Przedmiotowo ja potraktowales, to teraz masz.

A po co te dodatki w postaci zabiegu ?? Nie rozumiem, jak można być z kimś, kogo zna się i kocha z wzajemnością już dłuższy czas i zarzucać mu, że traktuje nas przedmiotowo ?? :| To tak jak po, sławnym na forum, zerżnięciu, posądzić partnera o brak szacunku. Ja tam uwielbiam być od czasu do czasu potraktowana, niech Ci będzie, "przedmiotowo" i Promyczka w ten sposób też wykorzystać <aniolek> Bez obawy, że strzeli focha, bo przecież potraktowałam go jak wibrator <banan>
Dzindzer pisze:oj czuje, ze na takie cos by predzej poszla, bo ten hotel nie byl by sam w sobie celem.
Ja moje pobyty w hotelu zaczynałam kinem czy teatrem potem jakas kolacja i hotel. Czasami sam hotel w wiadomym celu.

Dżindżerko, ja myślę, że Miltonii nie chodziło tu o to, że hotel jest sam w sobie celem, tylko o to, że jak się wędruje do niego na seks z partnerem, to jest to uleganie przedmiotowemu traktowaniu. Naprawdę się z tym zgadzasz?
A co do hotelu, jak jedziemy do "naszego" hotelu, to często idziemy przedtem na lodowisko, bo Promyczek nie ma w pobliżu, a bardzo lubi łyżwy. A jak mu to wychodzi <dumna>
tarantula pisze:Fakt,jesli Ted ujales to w ten sposob ,ze..."bedzie fajnie,poseksimy sie i wrocimy do domu" to jak przystalo na kobiete, moglo ja to urazic.

Ja bym się na taki wyjazd bardzo ucieszyła <aniolek> I co, mam się uważać za kobietę lekkich obyczajów? :|
Andrew pisze:Tak ciezko załapac ? Miltonia zawsze musi Wam kawe na ławe wyłozyc ? sami podumac nie umieju <aniolek>

I znowu - jak macie inne zdanie- to znaczy, że mysleć sami nie umiecie, półgłówki Wy jedne <chory>
Andrew pisze:Gdyby tedziu zaproponował wyjazd do Wisły na weckend do hotelu gołebiewski (który polecam koszt około 500zł i zabawa pzrednia ) to pojechała by na bank - bez zadnych foch !

Czyli co: "misiaczku, przykro mi, ale nie pojadę się z Tobą kochać do zwyczajnego hotelu, ale zaproś mnie do Gołębiowskiego, to zmieni sytuację? :| Co za hipokryzja i nie wiem co jeszcze <pijak>
PS. Wątpię, żeby Tedowa panna zgodziła się na przehulanie 500 zł. Zresztą, też bym się nie zgodziła, wolałabym odłożyć na wakacje :)
Andrew pisze:To ,ze wiekszosc tu dziewczyn nie ma oporów przed hotelami i uwaza to za normalne , wcale nie musi oznaczac to , ze dziewczyna Tedzia jest smieszna , Ona dla mnie jest akutat normalna !!

Normalne, że najważniejsze, co czuje dziewczyna Tedy'ego. Ale, jeśli głupio się czuje z powodu możliwego podejrzenia ją o przybycie dla celów seksualnych lub wzięcie jej za prostytutkę, to nie uważam tego za normalne :)
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 mar 2007, 18:55

A ja tak i tu sie jak widac roznimy <browar>

Gdyby mnie dziewczyna zaproponowala hotel , zachowal bym sie podobnie jak dziewczyna Tedzia , jesli natomiast zaprosiła by mnie np. do Wisły na spacer po górach , a potem do hotelu , to juz był bym zadowolony.
To tak samo jak otwieranie drzwi kobiecie w samochodzie , ona moze wszak sobie je sama otworzyc , ale jak to wyglada i o czym swiadczy gdy robi to mezczyzna !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
katarina06
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 08 lut 2007, 12:22
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: katarina06 » 10 mar 2007, 20:13

Ted najwyrazniej twoja kobieta nie jest zbytnio zainteresowana seksem z tobą! może za słabo się postarałeś,mogłeś jej chociaż obiecać dobrą kolację albo chociaż śniadanie!
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 10 mar 2007, 20:19

Miltonia pisze:Trzeba bylo zaproponowac wyjazd na weekend, czyli sobota i niedziela, jedna noc, ale w hotelu spa, zafundowac jej jakis zabieg, a nie tylko hotel i seks


odpowiedź by była ta sama :D
"Nie masz na co pieniędzy wydawać?" <diabel>
Poza tym myk w tej całej idei jest taki, że:
ona nie akceptuje sytuacji, w której ten hipotetyczny hotel jest blisko naszego miejsca zamieszkania (miasto moje,jej albo bliskie ościenne). Gorzej by się czuła (podczas meldunku, gdyby na dowód spojrzeli,że mieszkamy w tym samym województwie co hotel i ------> jesteśmy tam w jednym,wiadomym celu). Tak,też mnie to dziwi :D
Bo "co by sobie obsługa pomyślała"?
A ch.... obsłudze w d..... :]

Idźmy dalej - tak, chodziło o seks. Nie ukrywam,że głównie. W innym miejscu, spędzona spokojnie i razem cała weekendowa noc, a nie cholerna partyzantka,którą od pewnego czasu uprawiamy (głownie z deficytu czasowego).

Andrew pisze:Przede wszystkim , jak by to było gdzies przejazdem w innym miescie np. Poznan , to nie bała by sie isc do tego hotelu, bo adres zamieszkania który podaje sie przy meldunku , wyjasnił by wszystko .Tak ciezko załapac ?


<browar> o to chodzi w stu procentach.

Yasmine pisze:JA bym wolala byc porwana i nie widzac gdzie jade, zabrana do takiego hotelu.


wielkim dymem by to się skończyło, ja to wiem :D

Yasmine pisze:wydaje najbardziej prawdopodobne to kobieta Teda wie,ze Ted ma fizia na punkcie pieniedzy i moze jej najzwyczajniej w swiecie glupio. Nie daj Boze Ted moglby to kiedys wypomniec czy cos. Ona moze czuc sie niekomfortowo, ze to tyle kosztuje.


ja wypomnieć? <diabel> Ja mam gdzieś te pieniądze. Naprawdę. Nie ja wyszedłem z inicjatywą fifty-fifty za wiele rzeczy. Ma lepsza połowa wyznaje taki światopogląd, ja go akceptuję. Reasumując - dla niej byłby to zbędny lans.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 10 mar 2007, 21:08

katarina06 pisze:Ted najwyrazniej twoja kobieta nie jest zbytnio zainteresowana seksem z tobą

Gdyby nie była zainteresowana seksem z Tedem, to nie uprawiałaby go z Nim. Widać, że nie złamie swoich zasad nawet w imię spędzenia upojnej nocy. Nie ma w Niej pierwiastka szaleństwa, ale czy w każdym musi być?
katarina06 pisze:może za słabo się postarałeś,mogłeś jej chociaż obiecać dobrą kolację albo chociaż śniadanie!

To by dopiero było, gdyby okazało się, że kartą przetargową jest jedzenie ;DD

Tedosław, nie pozostaje nic innego, jak wyjechać gdzieś na dłużej :) Wtedy nie może być mowy o zbędnym lansie, bo wynikałoby z tego, że nigdy nawet na wczasy nie wyjedziecie.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
katarina06
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 08 lut 2007, 12:22
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: katarina06 » 10 mar 2007, 22:07

Mona czy nie złamie swoich zasad tego nie wiesz,a co jest kartą przetargową na spędzenie upojnej nocy fakt-chodz mała fundne ci nockę w hotelu
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 10 mar 2007, 23:35

katarina, przecież Ona wyraźnie pokazała jedną ze swoich zasad :)

Przy okazji (wiem, że Tedzik nie obrazi się :) ) - znając Teda (z tego, co pisze na forum), a także czytając to, co pisał o swojej Kobiecie, to za cholerę nie mogę wyobrazić sobie tego, że wyskakuje, z opisaną w tym topiku, propozycją hotelową. Jakoś mi to do Niego nie pasuje <gimnastyka>
<faja>

A, i co do głównego zapytania - hardcore jest dla każdego czymś innym i należałoby o tym pamiętać.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 mar 2007, 07:11

katarina06 pisze:Ted najwyrazniej twoja kobieta nie jest zbytnio zainteresowana seksem z tobą!

no bez przesadzy, to ze nie chce w hotelu, lub nie chce w takich okolicznosciach w hotelu nie znaczy, ze seksu nie chce w ogóle z Tedem.
TedBundy pisze:a nie cholerna partyzantka,którą od pewnego czasu uprawiamy

przeciez Ty Ted masz mieszkanie, to jaka partyzantka.
TedBundy pisze:Nie ja wyszedłem z inicjatywą fifty-fifty za wiele rzeczy

ale tu ja propagujesz, jaka taka wspaniala
TedBundy pisze:dla niej byłby to zbędny lans.

że co, że lans ??
a co miala by potem w sposób wymowny sie chwalic w jakich to ona hotelach bywa ??
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 11 mar 2007, 08:37

Dzindzer pisze:przeciez Ty Ted masz mieszkanie, to jaka partyzantka


ano taka,że głównie jesteśmy u niej :) I to na krótko, bo lepiej się gdzieś wybrać, niż po tygodniowym okresie rozłąki od razu wskakiwać do łóżka. Dlatego partyzantka <diabel>

Mona pisze:znając Teda (z tego, co pisze na forum), a także czytając to, co pisał o swojej Kobiecie, to za cholerę nie mogę wyobrazić sobie tego, że wyskakuje, z opisaną w tym topiku, propozycją hotelową. Jakoś mi to do Niego nie pasuje


z jakiego powodu nie pasuje? :)

Dzindzer pisze:ale tu ja propagujesz, jaka taka wspaniala

(o fifty-fifty -przyp TB)

bo w większości przypadków jest
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 mar 2007, 08:59

TedBundy pisze:ano taka,że głównie jesteśmy u niej :)

kurcze, wydawało mi sie, ze ona nie mieszka sama

TedBundy pisze:niż po tygodniowym okresie rozłąki od razu wskakiwać do łóżka.

no przeciez od lózka mozna zaczac :P
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 11 mar 2007, 09:02

nie mieszka sama :)

Dzindzer pisze:no przeciez od lózka mozna zaczac


zdecydowanie można :) Ale na szybko, bo i te 24 czy 48 h weekendu za szybko się kończą,by tylko w łóżku go spędzać :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 11 mar 2007, 09:20

TedBundy pisze:z jakiego powodu nie pasuje? :)

Nie ten styl? <hmm>

TedBundy pisze:Dzindzer napisał/a:
ale tu ja propagujesz, jaka taka wspaniala

(o fifty-fifty -przyp TB)

bo w większości przypadków jest

Babka pewnie i jest wspaniała, ale zawsze będzie jakieś małe "ale", bo nie można być wspaniałą w 100%.
Miejmy nadzieję, że powyższa historia nie poróżni Tedowatych :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 11 mar 2007, 09:56

Mona pisze:Nie ten styl?


dlaczego? :) przecież nie zapytałem po chamsku, tylko z wyczuciem :) Miła propozycja wypadu do hotelu na weekendową noc, z całą "otoczką" :)

Nie,nie poróżni, bo nie mam natury, by z dupereli robić problemy i rozpaczać :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
toya

Postautor: toya » 11 mar 2007, 17:26

z ukochanym, pojechala bym wszedzie, i co mnie obchodzi jakas obsluga hotelowa ;)
Awatar użytkownika
Martuś
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 10 mar 2007, 13:33
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Martuś » 12 mar 2007, 00:12

moze po rpostu przyjac, ze taka jest natura stworzenia . troche pruderyjnosci w obecnym swiecie to chyba juz rzadkosc. musisz niestety drogi Tedzie urzadzic wypad weekendowy w jakies ciekawe miejsce, by 'przy okazji' nocowac w hotelu :> podstepem ja, podstepem :>
~mieszkam w wysokiej wieży otoczonej fosą~
~mam parasol, który chroni mnie przed nocą~
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 23 paź 2007, 19:27

nie czytalam wsyztskich postow tylko pierwszy i zdecydowanie chciałabym taką noc spędzić. To zawsze jakaś odmiana, tym bardziej jezeli nie ma sie czasu, ani kasy na dluzszy wyjazd :)

[ Dodano: 2007-10-23, 19:27 ]
aaa, obsługą bym sie nie przejmowała. Co ich to obchodzi co ja i z kim robie??
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 23 paź 2007, 19:47

no widzisz, Ty byś się nie przejmowała, mnie ona też kompletnie nie interesuje, bo za coś obsługa bierze tam pieniądze, moją kobietę by to interesowało bardzo i źle się by z tym czuła :) Po prostu.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 23 paź 2007, 20:21

no a na wyjezdzie? nie macie gdzie nocowac i wynajmujecie pokoj w hotelu. To juz jej nie przeszkadza?

Oczywiscie to Wasza sprawa, ale mnie troszke to dziwi..
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
ja-czyli-ona-19
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 06 maja 2007, 16:23
Skąd: stąd :P
Płeć:

Postautor: ja-czyli-ona-19 » 23 paź 2007, 20:28

Jako technik hotelarstwa mogę powiedzieć ze podczas mojej krótkiej pracy w hotelu (ponieważ nadal się uczę ) jako recepcjonistka miałam okazję przyjmować do hotelu przeróżnych gości. Pracowałam w małym hotelu i każdy wiedział ze pokó numer 7 jest przeznaczony wyłącznie dla par "ze zniżką" !! <aniolek> czyli dla par wynajmujących pokój .. dajmy na to na 2-3 godzinki <banan>
A ponieważ tacy klienci wymagali anonimowości to sprawę załatwiał sam szef tak aby nikt z innych gości nie zauważył gości w pokoju nr 7 <aniolek>

Ale z drugiej strony jeżeli przyjeżdża para - dwoje dorosłych ludzi i widać ze są razem to chyba nie zamówią 2 jednoosobowych pokoi... bo to nawet by było zabawne

a skoro dziewczyna/kobieta wtedy czuje się jak kobieta lekkich obyczajów to jednak coś jest z tym coś nie tak...
czyżby przyznanie się ze jest się z facetem oznacza to ze jest się lekkich obyczajów :?
... :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 330 gości