MIŁOŚĆ FRANCUSKA

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 30 kwie 2004, 21:38

w sumie z tego co sie orientuje 69 jest jedna ale moze sie mylę....


Oj, mylisz się, mylisz:co do jednego masz rację, że polega na pieszczeniu ustami swoich narządów płciowych jednocześnie, ale moga być różne ułożenia partnerów, a to nie jest bez znaczenia. Ja np. lubię mieć dostęp do każdego zakamarka miejsc intymnych i lubię czuć Jej twarde sutki na swoim brzuszku.
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2004, 21:44 przez Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 30 kwie 2004, 21:40

więc nasz ułożenie jest zapewne to najbardziej typowe dla tej pozycji, hmmmmm no tak ale faktycznie mozna róznie sie ułozyć....hmm ale chyba jak dla mnie najwygodniejsza jest ta typowa ja na nim tylko że odwrotnie ;)
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 30 kwie 2004, 22:00

ja na nim tylko że odwrotnie


Na tym "odwrotnie" polega właśnie 69-stąd nazwa. Bo można też leżeć na boku, ale to już nie to samo pod względem przyjemności. Chodzi o to, żeby Ona była okrakiem, bo wtedy jest najlepszy dostęp językiem i nie trzeba sobie rozchylać warg palcami.
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 03 maja 2004, 16:31

ja 69 nie lubię bo się nie mogę skoncentrować ;-)ciężko mi kogoś pieścić jak mną rzuca :D właściwie to nie przepadam za tym rodzajem pieszczot, ale mój kochany bardzo lubi więc trudno trzeba się poświęcić ;-)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 03 maja 2004, 18:15

Chodzi o to, żeby Ona była okrakiem, bo wtedy jest najlepszy dostęp językiem i nie trzeba sobie rozchylać warg palcami.
a jaka przyjemnośc dla kobiety, sprawdzone polecam ;)
Tajemnica pisze:
ale mój kochany bardzo lubi więc trudno trzeba się poświęcić
a nie lepiej po prostu porozmiawiać z partnerem? wydaję mi się, że powinno to Wam obojgu sprawiac przyjemnośc....

Uzywaj przycisku edytuj,
Maverick
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 03 maja 2004, 23:53

powinno, ale jak nie sprawia to co? kiedyś sprawiało większą, ale odkąd zaczęślismy się kochać "klasycznie" to tak się wyćwiczył że barrrdzo długo trzeba czasu ażeby go do orgazmu doprowadzić. A ja nie mam dużo siły więc jest to bardzo męczące...a nikt wię przemęczać nie lubi ;-)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 04 maja 2004, 02:15

kochać "klasycznie" to tak się wyćwiczył że barrrdzo długo trzeba czasu ażeby go do orgazmu doprowadzić. A ja nie mam dużo siły więc jest to bardzo męczące...a nikt wię przemęczać nie lubi
czy ja jestem z księzyca??????? bo kurde nie rozumiem tego :/ to kurna jak to jest trzeba szybko sie kochać...trzas pras i orgaźmik jest...tylko o to chodzi?????????
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 04 maja 2004, 04:21

Jarek pisze:
ja na nim tylko że odwrotnie


Na tym "odwrotnie" polega właśnie 69-stąd nazwa. Bo można też leżeć na boku, ale to już nie to samo pod względem przyjemności. Chodzi o to, żeby Ona była okrakiem, bo wtedy jest najlepszy dostęp językiem i nie trzeba sobie rozchylać warg palcami.


Osmiele sie powiedziec ze na boku w tej pozycji jest wiekszy dostep tylko jest to kwestia ulozenia sie :) Postaram ci sie to opisac bo tak jak ty do mometu poznania swojej obecnej partnerki sklanialem sie do takiego ulozenia o jakim mowisz i z punktuczasu sporo tracilem :) lezac na boku swoja reke podsowasz pod partnerky tak ze twoja dlon jest za jej plecami a jej noge zakladasz na siebie tak aby lezala pod twoja pacha wtedy masz obie rece blisko jej muszelki i wspanialy dostep jezyczkiem :) Pewnie amerki nie odkrylismy ale pisze dlatego ze moje zdanei na ten temat sie zmienilo pod wplywem jej instrukcji wiec moze i ja przyblizylem ci "optymalne " ulozenie podczas tej pozycji na boku :) Pozdrawiam
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 maja 2004, 06:07

właściwie to nie przepadam za tym rodzajem pieszczot, ale mój kochany bardzo lubi więc trudno trzeba się poświęcić


To chyba mylne pojęcie,że trzeba się poświęcić. Sex ma dawać przyjemność i satysfakcję obojgu partnerom, więc tu obowiązuje kompromis.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 04 maja 2004, 10:18

Tajemnica pisze:czy ja jestem z księzyca??????? bo kurde nie rozumiem tego :/ to kurna jak to jest trzeba szybko sie kochać...trzas pras i orgaźmik jest...tylko o to chodzi?????????


nie nie nie!! jasne ze nie o to chodzi...ale po prostu nie_mogę_ dokonczyc. Nie mam siły. Nie wiem z czego to wynika, może z czasem będzie lepiej, ale pod koniec nie jestem w stanie wykonać najmniejszego ruchu. A to mnie frustruje :(
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 04 maja 2004, 10:23

Jarek pisze:To chyba mylne pojęcie,że trzeba się poświęcić. Sex ma dawać przyjemność i satysfakcję obojgu partnerom, więc tu obowiązuje kompromis.


z tym "poświęcaniem" to była taka przenośnia. Chodzi mi o postawe typu
"nie przepadam za tym, ale Cię kocham wiec zrobie to dla Ciebie ale nie wymagaj tego typu pieszczot codziennie"

nie wiem, może ja się niejasno wyrażam ;)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 maja 2004, 14:30

z tym "poświęcaniem" to była taka przenośnia. Chodzi mi o postawe typu
"nie przepadam za tym, ale Cię kocham wiec zrobie to dla Ciebie ale nie wymagaj tego typu pieszczot codziennie

Wszystko jasne: nie przepadasz za tego typu pieszczotami, ale i się przed nimi nie wzbraniasz, oby nie za często. Wyraziłaś się jak najbardziej jasno.Jednak nadal nie wiem, czy dotyczy to tylko pozycji 69 czy pieszczot oralnych w ogóle.
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 04 maja 2004, 16:21

dotyczy to pieszczot oralnych ogólnie. Pozycję 69 kiedyś probowalismy i było przyjemnie ale tylko do mojego pierwszego orgazmu bo potem mną tak rzucało ze nie wiedziałam gdzie jestem a tym bardziej co robic ;-) No i jest też bardziej męcząca, ale im więcej doświadczenia tym będzie mi łatwiej i co za tym idzie obojgu lepiej ;-)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 maja 2004, 17:02

Pozycję 69 kiedyś probowalismy i było przyjemnie ale tylko do mojego pierwszego orgazmu bo potem mną tak rzucało ze nie wiedziałam gdzie jestem a tym bardziej co robic No i jest też bardziej męcząca, ale im więcej doświadczenia tym będzie mi łatwiej i co za tym idzie obojgu lepiej

No co ty, męczysz się w tej pozycji, czy te orgazmy Cie tak wykańczają?
Ja uważam, że to jedna z wygodniejszych i bardziej relaksujących pozycji dla mnie i dla niej. Moja też doznaje wielokrotnych orgazmów, ale zachowuje sie dzielnie, tak, że ja też zawsze dochodzę w jej ustach. :560: Lubię też zlizywać potem jej soczki ze swojej brody.
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 04 maja 2004, 19:07

Ja uważam, że to jedna z wygodniejszych i bardziej relaksujących pozycji dla mnie i dla niej.
podpisuję się...z tym, że może faktycznie Taka_Jedna zpodniecenia sie lekko rzuca, noi partner może byc lekko zagrożony. Uważam Taka_Jedna że powinnać porozmawiać ze swoim partnerem...w seksie nie może byc nic robione na siłę, z litości albo dlatego, że Go kochasz. Tylko moje skromne zdanie...
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
dżony
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:47
Płeć:

Postautor: dżony » 04 maja 2004, 19:57

No dobra! Mam pytanie...naturalny smak/zapach 'tych okolic' mojej dziewczyny mnie raczej odstręcza i zdecydowanie przeszkadza w miłości francuskiej...jakie kosmetyki byłyby dla niej najlepsze? ...czy dla was to również stanowi jakiś problem?
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 maja 2004, 20:04

Mam pytanie...naturalny smak/zapach 'tych okolic' mojej dziewczyny mnie raczej odstręcza i zdecydowanie przeszkadza w miłości francuskiej...jakie kosmetyki byłyby dla niej najlepsze? ...czy dla was to również stanowi jakiś problem


Mnie ten naturalny smak i zapach podnieca, a najlepszym kosmetykiem (obowiązkowo-przed-tak dla niej jak i dla ciebie) jest woda i mydło oraz u niej-depilacja przynajmniej warg sromowych.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 04 maja 2004, 20:53

Mnie też naturalny smak i zapach się podoba, może podnieca. A depilacja niekoniecznie musi być. Dobrze mi jest jak jest. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 maja 2004, 21:08

popieram ! depilacja ??? stanowczo NIE ! EWENTUALNIE ZGODZE SIE NA MAŁE PRZYSTRZYZENIE ! :D
Ale kazdy lubi cos innego ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 04 maja 2004, 23:46

Tajemnica pisze:Uważam Taka_Jedna że powinnać porozmawiać ze swoim partnerem...w seksie nie może byc nic robione na siłę, z litości albo dlatego, że Go kochasz. Tylko moje skromne zdanie...


hej...miło że tak dużo osób występuje w obronie "biednej zmuszanej do sexu oralnego niepełnoletniej" :P ale ja naprawdę nie robię tego na siłę! On mnie wcale nie zmusza, nie patrzy sie smutnym wzrokiem aż zacznę, nie wprowadza sankcji ("albo oral albo abstynencja" :P )...po prostu nie sprawia mi to przyjemności. No, czasem sprawia - jak widzę po nim że mu wyjątkowo dobrze ("aaaaahhhhh ooohhhh kochanie...aaaahh" :D )to mi też jest ;-) Myślę ze mam za mało doświadczenia i z czasem zacznie mi też sprawiać większą.
No, koniec tematu bo jeszcze on to kiedyś przeczyta i wyjdzie że go tu za tyrana mają :-)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 maja 2004, 09:19

Tak czy tak ! nie robisz tego spontanicznie .... a to nie dobrze !!
Ciekawe jak by sie role odwruciły ? i On tak do tego podchodził ? Jak TY teraz do Niego ??? hmmm ? Młodzi jestyescie moze masz racje ze sie to zmieni , ale nie sadzę ! Ja wiem ze juz tak bedzie zawsze ! :550:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 05 maja 2004, 10:50

krzys pisze:Ja wiem ze juz tak bedzie zawsze !


coś Ty Krzysiu taki pesymista?
nawet jeśli będzie to co, w łeb sobie nie strzelę ;-)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 maja 2004, 11:42

No pewnie ze nie !!! :D tylko pytanie brzmi ...dlaczego ???? (i nie tyczy sie ono strzelenia sobie w ł...) ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 06 maja 2004, 06:29

A depilacja niekoniecznie musi być. Dobrze mi jest jak jest.

depilacja ??? stanowczo NIE ! EWENTUALNIE ZGODZE SIE NA MAŁE PRZYSTRZYZENIE !
Ale kazdy lubi cos innego

No właśnie...Ni każdy lubi włosy na języku i między zębami,a i o higienę łatwiej.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
mon_cheri
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 11 cze 2004, 18:55
Skąd: z DOMU
Płeć:

Postautor: mon_cheri » 12 cze 2004, 22:55

moze nie trzymaj go ciagle w ustach....tylko ....kombinuj dziewczyna ....i pamietaj w ktorym miejscu najbardziej lubi byc <całowany>!jezeli bedziesz przerywac i znow zazynac to go bardziej pobudzisz!Aha i nie zaczynaj od szybkich obrotów baw sie przy tym to przeciez nie jest czrna robota!
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 18 kwie 2005, 01:42

Student pisze:Rozumiem miłośc francuska czyli seks oralny :) Jak dla mnie super sprawa. Uwielbiam te pieszczoty ze strony partnerki jak i sam bardzo lubie dawac :) Moglbym lizac muszelke mojej ukochanej godzinami , bardzo mnie to podnieca. :)


Rzeczywiscie, super sprawa, tylko ze mojej to nie bardzo sie podoba, bo, jak mowi, "uwlaszcza kobiecie jej godnosci" :(
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 18 kwie 2005, 09:29

Andrew pisze:Kurcze , a przecież wystarczy troche wyobrazni i po kłopocie ! ;) w czym tu problem ???

Otóż to :) Uwielbiam miłość francuską, zarówno gdy ja pieszczę Moją Kobietkę jak i gdy ona pieści mnie. 69 również jest świetnym urozmaiceniem, tylko na dobrą sprawę - kto wytrzymuje w niej do samego końca? :) . Zupełnie nie rozumiem jak niektórym cipeczka może nie smakować. Przecież to moje ulubione danie na deser...i na śniadanie...hmm...obiad?...no i kolacje :)
SET
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 104
Rejestracja: 18 kwie 2005, 08:45
Skąd: WARSZAWA
Płeć:

Postautor: SET » 18 kwie 2005, 09:56

Wydaje mi się że każdy z czasemdojrzewa do tej formy sexu :) -jak dla mnie i mojej ukochanej to sama słodycz. Wszyscy się wypowiadają że im muszelki bardzo smakują, no przynajmniej większości smakuje ale nikt nie napisał co może być powodem że, smakuje jemu smak jej czy jej smak jego ?
Bo jasne że higiena to podstawa ale ważne jest jeszcze jak się odrzywiamy i co jemy a co pijemy to istotne .
Polecam dużo owocow i soków czy nawet puszki z ananasami :) - polecam szczególnie panom, panie bedą zadowolone :)
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 18 kwie 2005, 09:59

Set - a potrafisz zdefiniować ten smak? Bo ja nie, wiem jedynie że jest CUDOWNY. I praktycznie nie do opisania :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Fire
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2005, 20:31
Skąd: gdynia
Płeć:

Postautor: Fire » 18 kwie 2005, 10:05

Coż, seks oralny jest niewątpliwie urozmaiceniem. Fajna sprawa.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 201 gości