Sex po zabiegu

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

emperor
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwie 2007, 12:27
Skąd: Polska
Płeć:

Sex po zabiegu

Postautor: emperor » 13 kwie 2007, 18:59

Na początek, witam :)

A wiec jestem po zabiegu "naprawy" wędzidełka. Oczywście muszę jeszcze odczekać 2-3 tygodnie.

Mam jednak pytanie do kolesi po takim zabiegu.

Czy seks z partnerką na górze jest po zabiegu bezpieczny? Tzn. czy zdarzyło się wam, że kiedy Wasza partnerka jest na górze, wędzidełko znowu się urwało?

Dzięki za wszelkie odpowiedzi <przytul>
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 13 kwie 2007, 19:15

spoko nie masz sie co martwic :) ja zerwalem wedzidelko 2 razy i nie bylem na zabiegu. za pierwszym razem za szybko zaczalem sie znow fakac i znow zerwalem za drugim razem odczekalem tydzien i juz bylo dobrze.
Jak sie juz zagoi mozesz sie fakac w kazdej pozycji. Chyba wiem o co ci chodzi tez mialem taki lek pourazowy "fuck a jak znowu mi sie zerwie" z czasem mija. na dodatek zostalem obdarzony wspaniala opieka ;]. nic sie nie martw i do dziela.
"Nie ma spać,
Nie ma oddychać
Żyć nie ma"
emperor
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwie 2007, 12:27
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: emperor » 13 kwie 2007, 19:34

Sepik pisze:spoko nie masz sie co martwic :) ja zerwalem wedzidelko 2 razy i nie bylem na zabiegu. za pierwszym razem za szybko zaczalem sie znow fakac i znow zerwalem za drugim razem odczekalem tydzien i juz bylo dobrze.
Jak sie juz zagoi mozesz sie fakac w kazdej pozycji. Chyba wiem o co ci chodzi tez mialem taki lek pourazowy "fuck a jak znowu mi sie zerwie" z czasem mija. na dodatek zostalem obdarzony wspaniala opieka ;]. nic sie nie martw i do dziela.


no to looz :)

a LĘK owszem jest :)

dzięki za pomoc <pijak>
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 14 kwie 2007, 23:32

a bolalo?bo ja nie raz czuje ze jestem bliski zerwania :D
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
emperor
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwie 2007, 12:27
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: emperor » 15 kwie 2007, 19:38

saker33 pisze:a bolalo?bo ja nie raz czuje ze jestem bliski zerwania :D


czy zerwanie boli? nie wiem; byłem totalnie pijany kiedy się to stało <pijak> ale krwawi się jak zarzynane zwierze. no i potem miech po zabiegu bez szaleństw.

[ Dodano: 2007-04-15, 20:53 ]
czy ktoś może jeszcze się wypowiedzieć na ten temat?

[ Dodano: 2007-04-19, 11:55 ]
po jakim czasie powinny zejść szwy? miały się "rozpuścić" do 2 tygodni. jest już prawie 3 tygodnie a jakieś szwy są jeszcze...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 378 gości