Problem z wytryskiem...to nie jest chyba normalne..:(

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

lesteros
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 02 cze 2007, 16:24
Skąd: krakow
Płeć:

Problem z wytryskiem...to nie jest chyba normalne..:(

Postautor: lesteros » 02 cze 2007, 16:25

Witam... Długo zastanawiam sie nad swoim problemem i juz sam nie wiem w jakis sposob mam o tym myslec. Otóz jestem z dziewczyną juz jakis czas i mysle ze miedzy nami raczej dobrze sie uklada ostatnio zaczelizesmy coraz bardziej smielsze pieszczoty i niedawno doprowadzilem ja do orgazmu. Ona zaproponowala ze mi sie odwzajemni i zrobi mi laske... no wiec sie zgodzilem i tutaj zaczą sie moj problem. Stosonkow ani takich zblizen nie mialem wczesniej wiec myslalem ze bardzo szybko dojde i bede mial wytrysk.... ale jednak nie robila to przez ok 5 min po czym powiedzialem zeby przerwala bo wiem ze nie dojde...:( bo wydawalo mi sie to zadlugo.... Jak mi ją robila Penis byl sztywny ale nie az tak bardzo a nie czulem zawsze kiedy np muskala go jezykiem.... Teraz przez tą całą sytuacje ona twierdzi ze mnie nie podnieca i jest jej przykro ze nie moze mi zrobic dobrze a chciala mi sie poprosyu odwzajemnic....:( Czy ktos mi pomoze i powie jak mam sobie z tym poradzic i jej to wytlumaczyc.... Bo ona mnie podnieca ale sam teraz nie wiem co jest nie tak..:(
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 02 cze 2007, 16:32

Postaraj się pisać poprawniej.
To normalne. Skoro
lesteros pisze:Stosonkow ani takich zblizen nie mialem wczesniej
to jesteś przyzwyczajony do zupełnie innych (silniejszych, bardziej rytmicznych) bodźców.
Wypożycz: Wisłocka Michalina "Sztuka kochania". Dla siebie i dla niej.
Używaj opcji "szukaj".

Mam silne przeczucie, że jesteście dosyć młodzi. To tym bardziej normalne.
Awatar użytkownika
Tommy Gavin
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:17
Skąd: to tu to tam
Płeć:

Postautor: Tommy Gavin » 02 cze 2007, 19:53

shaman pisze:Mam silne przeczucie, że jesteście dosyć młodzi. To tym bardziej normalne.


Też mam takie podejrzenie, dlatego spokojnie, bez paniki. Tego typu pieszczoty też wymagają troszkę czasu. Powinniście spróbować jeszcze raz, na spokojnie i będzie ok ;)
"Idąc w deszczu, oddać wszystko za nic..." :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 02 cze 2007, 20:08

lesteros pisze:ale jednak nie robila to przez ok 5 min po czym powiedzialem zeby przerwala bo wiem ze nie dojde...:(

no straszny problem. 5 minut to nie jest długo. aler jak ty o czasie myslisz to i przyjemnosc mniejsza i wytrysk sie opóźnia. a co Ci szkodziło by pieściła Cie dluzej
lesteros
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 02 cze 2007, 16:24
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: lesteros » 02 cze 2007, 20:11

Ja mam 26 ona 22 wiec hcyba mlodzi nie jestesmy...tylko po prostu mi jesty brak doswiadczenia...sugerujecie zeby prubowac???
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 02 cze 2007, 20:29

lesteros pisze:sugerujecie zeby prubowac???

jak najbardziej

inaczej to nigdy do "niczego" nie dojdziecie..bez obaw... dzisiaj będzie "długo" a jutro ledwo zacznie Ci robić "dobrze" i już dojdziesz...kwestia dnia, chęci, rozpalenia itp...

i nie poddawać się

Miłego sekszenia się
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 02 cze 2007, 21:14

lesteros pisze:sugerujecie zeby prubowac???

Nie. Sugeruję sięgnąć po literaturę i poczytać stare tematy.
Romeo
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 21 sie 2006, 00:59
Skąd: tu jestem??
Płeć:

Postautor: Romeo » 03 cze 2007, 16:10

Ja dochodzę czasami po 15-20 min, mojąiękną szczęka boli... 5 min to naprawde nie wiele... niech pomoze sobie ręką, szybcej dojdziesz. :)
Żyj tak aby za 20 lat móc spojrzeć lustro mówiąć nie zniszczyłem sobie życia!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 cze 2007, 20:31

lesteros pisze:ale jednak nie robila to przez ok 5 min po czym powiedzialem zeby przerwala bo wiem ze nie dojde...:

O matko ! 5 minut ?! Mi to czasem z 40 zajmuje i nikt sie nie przejmuje, a wrecz przeciwnie :D.
WiOlu$ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 03 cze 2007, 20:33
Skąd: Znad Bałtyku
Płeć:

Postautor: WiOlu$ka » 03 cze 2007, 20:37

Pięć minut to bardzo mało a jak pieściłeś się sam to ile Ci to zajmowało? na pewno dłużej... A może jesteś długodystansowcem??? kto wie... daj sie poniesc uczuciom a nie sie martwisz :)
lesteros
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 02 cze 2007, 16:24
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: lesteros » 04 cze 2007, 05:44

Jak sie piescilem to zajmowalo to ponizej 5 min...:/ w tej chwili zamierzam zaprzestać masturbacji moze dlatego nie moglem ze bylem za bardzo przyzwyczajony
WiOlu$ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 03 cze 2007, 20:33
Skąd: Znad Bałtyku
Płeć:

Postautor: WiOlu$ka » 04 cze 2007, 09:22

lesteros pisze:Jak sie piescilem to zajmowalo to ponizej 5 min...:/ w tej chwili zamierzam zaprzestać masturbacji moze dlatego nie moglem ze bylem za bardzo przyzwyczajony

To też może być możliwe wiesz... i daj dziewczynie sprobowac i nie mow juz "wiedzialem ze nie wytrysne" :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 04 cze 2007, 09:29

Jak sie piescilem to zajmowalo to ponizej 5 min...:/

Jak sie masturbujesz od 26 lat, to wiadomo, ze jestes specem swojego ciała i zajmuje Ci to 2 minuty.
A dziewczyna robi to na calkiem inny sposob pewnie, innym uciskiem, inna szybkoscia. To przeciez normalne, ze nie wie co dokladnie czujesz, bo nie jest Toba.
A Ty moze zamiast marudzic, to pomozesz jej :].
Awatar użytkownika
mutek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 08 maja 2007, 17:10
Skąd: Bolecity
Płeć:

Postautor: mutek » 04 cze 2007, 10:28

może masz problem byłego masturbatora? tzn. zbyt przyzwyczaiłeś sie do silnych bodźców których nie jest w stanie powtórzyć Twoja dziewczyna..? albo onanizowałeś się na obnażonym żołądziu? i słabiej teraz czujesz?
mutek is gutek
---
:)
---
Awatar użytkownika
motylekkk
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 31 maja 2007, 17:52
Skąd: Jamajka ;)
Płeć:

Postautor: motylekkk » 04 cze 2007, 12:49

Próbować i nie zniechęcać się. Innego wyjścia nie widzę. A poza tym sam sobie odpowiedziałeś - masturbowałeś się, a twoja kobieta na pewno pieści Cię w inny sposób, niż robisz to ty sam ; )
Żyje się tylko raz, ale jeśli żyje się dobrze, ten jeden raz wystarczy.

Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale zawzięcie do tego dąży...
lesteros
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 02 cze 2007, 16:24
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: lesteros » 04 cze 2007, 15:11

Masturbowałem sie na zasłonietym zołedziu...jedynym sensownym wytłumaczeniem jest to ze faktycznie robilem to szybko a ona to robi w innny sposob i z innym uciskiem...czy jezeli przerwe masturbacje to czas to zmieni??
Awatar użytkownika
motylekkk
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 31 maja 2007, 17:52
Skąd: Jamajka ;)
Płeć:

Postautor: motylekkk » 05 cze 2007, 17:38

Ciężko powiedzieć czy się zmieni, facetem nie jestem ;) ale myślę, że z czasem to minie, ciało każdego człowieka różnie reaguje na dane bodźce. Przede wszystkim nie myśl o tym, by szybko dojść, tylko ciesz się chwilą :)
Żyje się tylko raz, ale jeśli żyje się dobrze, ten jeden raz wystarczy.



Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale zawzięcie do tego dąży...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 cze 2007, 18:56

lesteros pisze:.czy jezeli przerwe masturbacje to czas to zmieni??

ale co ma zmieniac, bo na razie to ja nie rozumiem
wiesz tylko tyle, ze potzrebujesz wiecej niz 5 minut. a moze potzrebujesz przestac o tym myslec i 10 minut. Nastepnym razem nie przerywaj jej, rozkoszuj sie doznaniami.
Awatar użytkownika
mutek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 08 maja 2007, 17:10
Skąd: Bolecity
Płeć:

Postautor: mutek » 06 cze 2007, 11:30

TAK jezeli przestaniesz sie masturbowac to na pewno sie po jakims czasie bedziesz odbieral wrazenia bardziej intensywnie! czlowiek nie moze bez przerwy przezywac orgazmow!!! daj sobie na wstrzymanie powiedzmy miesiac albo pol roku i wtedy sproboj masturbacja do nieczego nie prowadzi!..
mutek is gutek

---

:)

---
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 06 cze 2007, 19:06

mutek pisze:daj sobie na wstrzymanie powiedzmy miesiac albo pol roku i wtedy sproboj masturbacja do nieczego nie prowadzi!..

Tam pół roku, to kupa czasu. Wystrczy tydzień, dwa :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 12 cze 2007, 16:30

To chyba powinno też podniecać samo to, że robi Ci przyjemność, a nie ucisk czy coś :)
Andzia770
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 31 maja 2007, 14:48
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Andzia770 » 12 cze 2007, 22:25

Lesteros wszystko jest ok nie martw sie. Ja jakies 2 miesiace temu zaczelam sypiac z chloapkiem ktory wczesniej kochal sie tylko raz. Na poczatku byly okgromne problemy. Przy lodziku tez musialam sie nameczyc i to okropnie ale szlam w zaparte i zauwazalam z dnia na dzien roznice. teraz juz wszystko jest ok. Nawet jesli wydaje Ci sie ze nie dojdziesz to niech Twoja dziewczyna nie przestaje Cie piescic. Potrzeba tylko troche zrozumienia,czasu i wysilku :) I nie mysl o tym bo to jeszcze bardziej blokuje. A juz za nie dlugo wszystko bedzie ok zobaczysz. U nas na poczatku nie bylo prawie nic a teraz moj Misiek jest tak dobry ze ja nie raz juz nie moge a on chcialby jeszcze hehe. Ale sam on przyznal ze to wszystko moja zasluga <brawo> Bedzie ok <przytul>
Andzia

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 312 gości