Pierwszy raz

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Rona
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwie 2006, 22:33
Skąd: Świnoujście
Płeć:

Postautor: Rona » 16 kwie 2006, 23:07

Wiesz... tak zdaję mi sie, że jeszcze mało wiesz sama o swoim ciele i lepiej bedzie jezeli jeszcze troche poczekacie. Stres przed tym, ze on sie tam "nie zmiesci" moze dac Ci niepotrzebny lęk, który bedziesz potem odczówała, bo to jest tak ze ten 1 raz powinien byc bez stresu, bynajmniej wiekszego, musisz naprawde czuc sie gotowa a nie myslec ze zobaczysz co potem. Poważnie, poczekajcie jeszcze a pieszczoty sa jak najbardziej wskazane, jeszcze lepiej poznacie swoje ciala zanim zdecydujecie sie na taki wazny krok censored
batonik1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 18 kwie 2006, 18:36
Skąd: Z daleka... :]
Płeć:

Po pierwszym razie.....

Postautor: batonik1 » 18 kwie 2006, 18:47

Mam pytanie. Jak dlugo po przerwaniu blony dziewiczej moze wystepowac krwawienie?
Ja
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 kwie 2006, 19:00

Zalezy od typu błony. W skrajnych przypadlach to mysle i ze ze dwa dni.
Awatar użytkownika
Kosiarz umysłów
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:03
Skąd: Cyberspace
Płeć:

Postautor: Kosiarz umysłów » 18 kwie 2006, 20:21

hmmm

a ja mam pytanko, jak dlugo trzeba czekac po pierwszym razie aby sie wszystko zagoiło i aby się można bylo kochac drugi raz?
Życie jest jak pudełko czekoladek..nigdy nie wiadomo co ci sie trafi (Forest Gump)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 kwie 2006, 20:23

zalezy , mozna juz za 15 minut , za godzinę , za trzy , na drugi dzien
to nie poród ! <aniolek> kochani
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Kosiarz umysłów
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:03
Skąd: Cyberspace
Płeć:

Postautor: Kosiarz umysłów » 18 kwie 2006, 20:51

Andrew pisze:zalezy , mozna juz za 15 minut , za godzinę , za trzy , na drugi dzien
to nie poród ! <aniolek> kochani


Dla was którzy macie to juz za sobą to się wydaje takie proste, a ja pytalem jak najbardziej powaznie, dla mnie to jest bardzo istotne zeby moją dziewczyne później juz nic nie bolało i aby bylo cool, bo pierwszy raz pewnie trzeba spisac na straty
Życie jest jak pudełko czekoladek..nigdy nie wiadomo co ci sie trafi (Forest Gump)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 kwie 2006, 20:52

ja tam mialem same takie które mało co bolało , albo wcale , wiec sie nie stresuj , tylko rozpal ja do białosci
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Krepelek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 04 kwie 2006, 19:55
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Krepelek » 18 kwie 2006, 21:22

W moim przypadku to było tak że pierwsze 3 razy były okropne i bolało, a więc nie wchodziła rola przerwy czasowej, bo czy mała czy duża i tak bolało. Wydaje mi sie że po prostu trzeba przez to przejść i to nie zależy od długości przerw międz stosunkami. Potem już będzie dobrze :]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 kwie 2006, 22:04

Kosiarz PC pisze:jak dlugo trzeba czekac po pierwszym razie aby sie wszystko zagoiło i aby się można bylo kochac drugi raz?
Najpewniej po dwoch tygodniach ale od osoby zalezy generalnie.
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 22 kwie 2006, 15:42

Pieszczoty juz byly dobrze znamy swoje ciala... to lezy w mojej glowie ale czemu to nie wiem ... mam nadzieje ze pojdzie dobrze :) Dzieki za wszys <boje_sie> tkie rady !
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Hatszepsut
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:03
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Hatszepsut » 22 kwie 2006, 20:19

Moi Drodzy i Drogie...
Chciałabym Wam powiedzieć, żebyście nie bały się pierwszego razu. Otóż udowodniono naukowo, że ogólnie wpajane pojęcia typu 'będzie bolało, będzie dużo krwi' i inne w tym rodzaju, są przesadzone. Owszem, może się zdarzyć, że pojawi się krwawienie. Może być spowodowane przerwaniem błony lub uszkodzeniem nabłonka przy wejściu do pochwy. Krwawienie to nie powinno trwać długo, zdarzyć się może [bardzo rzadko], że trwa dłużej, co jest zazwyczaj spowodowane wyżej wymienionym uszkodzeniem nabłonka w wyniku czego tworzy się lekki krwotok. Wtedy trzeba udać sie do lekarza.
Poza tym, jeśli nie myśli się o bólu i o ewentualnym krwawieniu, efekt zbliżenia jest lepszy. Nie bójcie się, naprawdę, każdy prędzej czy później przez to przechodzi i nie należy się tego bać a czerpać radość z takiej chwili.
Co do błony dziewiczej, to znajduje się ona zaraz przy samy wejściu do pochwy. Jakiś centymetr od niego. Leżąc na plecach wyczujecie ją, przyciskając lekko lub trochę mocniej palcem dolną ściankę. Tak jakbyście włożyły prawy kciuk i przycisnęły. Tam właśnie znajduje się błona dziewicza. Można wyczuć charakterystyczne strzępki, choć nie zawsze.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 kwie 2006, 20:23

Ta...Tyle ze od tego jest glowna strona "u Agnieszki".

[ Dodano: 2006-04-22, 20:24 ]
Jak nie masz problemu to po cholere smietnik robisz?
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 23 kwie 2006, 00:38

Eh, niepotrzebna panika. Przecież ludzie tutaj mówią to co zwykle wiedzą z własnego doświadczenia. Spokojnie, był moment kiedy i ja chciałem być "mniejszy" bo aż trudno było to sobie inaczej wyobrazić - dobrze że od myślenia o tym nie znalazło to odzwierciedlenia w rzeczywistości :]
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
foczunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2006, 14:25
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: foczunia » 23 kwie 2006, 14:32

czasami nawet dziewczyna może nie zdawać sobie sprawy,że już nie ma błony dziewiczej i często nawet jest tak,że krawienie wogle nie występuje więc spokojnie można dalej się kochać:)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 23 kwie 2006, 18:41

Wg moon to ja jestem bardzo skrajny przypadek. :] Może nawet nie być krwawienia wcale. :]
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

no i nie wyszlo :(

Postautor: Rebeca2006 » 30 kwie 2006, 16:06

Probowalismy .... nawet alkohol nie pomogl ... jak tylko moje kochanie zblizalo swojego penisa do mojej dziurki to sie odsuwalam ... tak jakby samo sie to dzialo automatycznie ... bzlam dosc podniecona dlugo sie piescilismy ale nie wyszlo ! Wszystko przez strach nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje .... nawet palca nie dam sobie wlozyc ... nie mam kompletnie pojecia co zrobic ! Tak bardzo chce to miec juz za soba zebz pozniej juz bylo dobrze .. <hmm>
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 30 kwie 2006, 16:47

To oznacza jedno: nie jestes jeszcze gotowa, bardziej sie boisz niz chcesz.

Wstrzymajcie sie jeszcze, poprobujcie najpierw palcem, tak zebys do tego przywykla, a potem jak poczujesz, ze na pewno chcesz to niech Twoj facet przytrzyma Cie za biodra, zrobi jeden szybki i zdecydowany ruch i bedzie po wszystkim.
Ale to nie teraz, bo jak na moj gust to jeszcze dla Ciebie za wczesnie.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 30 kwie 2006, 16:56

Tak, strach mnie paralizuje ... :( denerwuje mnie to kiedz bede gotowa ?? wzdaje mi sie ze skoro teraz nie to ze to sie juz nie zmieni... a ja chce sie kochac z moim chlopakiem tzlko ze tego 1 razu tak sie boje... pieszczoty sa wspaniale .. pragne go a z drugiej spray tak sie boje... chcialabym meic to za soba juz , ale nie moge sie przemoc :( <boje_sie>
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 30 kwie 2006, 17:07

qbass17 pisze:Rebeca2006 napisał/a:
na jaka glebokosc facet musi wlozyc swojego czlonka by przerwac blone ?
Coś około 8-10 cm. chyba...


Tyle to ma pochwa gdy kobieta jest niepodniecona, a pierwsze slysze zeby blona byla na koncu pochwy. spojrz na zdjecie ktore zapodal Andrew, blona jest zaraz przy wejsciu do pochwy i mozna ja przebic wsadzajac czubek palca.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 30 kwie 2006, 17:11

Rebeca2006 pisze:zlko ze tego 1 razu tak sie boje... pieszczoty sa wspaniale .. pragne go a z drugiej spray tak sie boje...

Czego sie tak naprawde boisz? Bo dla mnie to sie o jakas paranoje ociera.

Pierwszy raz to nic szokujacego, chwila bolu, pewien dyskomfort, troche krwi. Nikt od tego nie umarl. Wolalabym przezywac pierwszy raz niz isc do dentysty.

Skoro uwazasz, ze chcesz i tak "na zimno" jestes zdecydowana to umowcie sie niech sprawde wezmie w swoje rece Twoj partner.
Najpierw proponuje pieszczoty lechtaczki i okolic wejscia, ale nie palcem czy jezykiem, a glowka penisa. To megaprzyjemne :) (i pozwoli Ci sie oswoic z czlonkiem w tamtych okolicach, mozecie tak robic kilka razy zanim zdecydujecie sie na dalsza czesc.)

Potem niech Cie mocno przytrzyma - tak zebys sie nie mogla wyrwac, odsunac - i po prostu w Ciebie wejdzie. Najpierw kawalek jeszcze bez przerwania blony, sekundka przerwy zebys twoje cialo moglo przywyknac do tego stanu rozciagniecia, a potem mocne zdecydowane pchniecie. I juz, po problemie.



TFA pisze: blona jest zaraz przy wejsciu do pochwy i mozna ja przebic wsadzajac czubek palca.

Nie tam. Mozna wlozyc spora czesc glowki bez przerywania czegokolwiek.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 30 kwie 2006, 17:13

złotooka kotka pisze:Nie tam. Mozna wlozyc spora czesc glowki bez przerywania czegokolwiek


No niby tak, ale glowka penisa nie ma 8-10 cm :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 30 kwie 2006, 17:16

No nie.
Ale tez blona nie jest przy samym wejsciu.
Nigdy nie mierzylam, ale mysle, ze u mnie bylo to okolo 3-4 cm.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 kwie 2006, 17:31

Rebecca masz 19 lat i wieeele sie jeszcze zmieni. Teraz pieszczoty niech pozostaja bo takie odsuwanie sie to jakas groteska. Albo jestes gotowa albo nie. Tu nie ma chce byc gotowa to jestem. Nie dojrzalas jeszcze do tego, nie oswoilas sie i masz teraz. Poiczekaj jeszcze ile trzeba. Pol roku?Rok?Moze dwa. W koncu bedziesz naprawde gotowa. Jedni sa szybciej inni wolniej.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 kwie 2006, 22:23

Ale ja nie wiem czego tu sie bac.
Bolu <chory> ? To co bedzie przy porodzie <diabel>
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 01 maja 2006, 10:46

Bać się bólu... Do mnie nie mógł się dotknąć, bo gdy tylko zbliżył się za blisko, to ból wszystko psuł.
Ja tam se myślę, że albo zachowasz się dojrzale, przestaniesz panikować, przeczytasz wszystkie topiki o pierwszym i weźmiesz się za siebie. Albo On w końcu się wkurzy i Cię przytrzyma. :]
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 maja 2006, 13:25

Olivia pisze:Albo On w końcu się wkurzy i Cię przytrzyma. :]
Ta a ona np ryknie płaczem? <lol> Nie wykluczam tego po jej postach.
Lepiej niech sama do tego dojdzie niz lapanie i pchanie na sile.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 01 maja 2006, 13:44

moon pisze:Lepiej niech sama do tego dojdzie

Z doświadczenia wiem, że nie dojdzie. :] I potrzebna będzie interwencja. <diabel>
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 01 maja 2006, 14:10

Rebeca2006 pisze:Obawy przed peirwszym razem ma chyba prawie kazda dziewczyna ??

nie kazda, tylko ta nie gotowa
Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Jka pokonac strach przed pierwszym razem ??

Postautor: Piernik » 17 maja 2006, 13:15

Witam ??

Macie jakieś sposoby jak pokonać strach przed 1szym arzem ? Zamierzam zrobić to z dziewczyną z którą troche sie znamy ale sie boje czy sie jej spodobam od pasa w dół albo czy jakoś sie nie skompromituje ? Pomóżcioe plis <fuckoff>
Love is beautiful
Awatar użytkownika
KocurekV
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 310
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:52
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: KocurekV » 17 maja 2006, 13:26

Nie ma recepty na zlikwidowanie strachu przed p-szym razem,bo do tego dochodzą emocje i stres czy wszystko pójdzie tak jak sobie to wyobrażaliśmy.
Ale zapytaj kolegów może coś podpowiedzą :-P
Carpe diem!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 387 gości