Krostki na penisie i pochwie.

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Misiaa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 27 lip 2007, 15:38
Skąd: z daleka
Płeć:

Krostki na penisie i pochwie.

Postautor: Misiaa » 27 lip 2007, 15:43

witam, ostatnio z moim chłopakiem zdecydowaliśmy się na seks. niestety, nasze pierwsze próby (używaliśmy prezerwatyw durex extra safe) okazały się nieudane... Po tym przez parę dni odczuwałam pieczenie i swędzenie pochwy, i zauważyliśmy, że po prawej stronie wejścia do pochwy pojawiły się może dwie białe krostki, i to jak przypuszczamy one były źródłem pieczenia. Przez parę dni daliśmy sobie spokój. Pieczenie ustało, krostki znikły.
Zabawialiśmy się z chłopakiem oralnie i od razu po tym zauważyliśmy, że na jego penisie pojawiły się czerwone punkciki, ale nie krostki, od żołędzia, były też na penisie jak się ściągnęło skórkę. Po jednym dniu zaczęły zanikać.
Dzisiaj rano ja znów odczułam pieczenie pochwy, tym razem bez żadnych krostek. Później u niego znów się zabawialiśmy oralnie, tzn ja jego i w trakcie tego zauważyłam znów te czerwone punkciki, tym razem jest ich bardzo dużo i cały żołądź i pod nim jest nimi pokryty. Szczególnie skóra pod żołędziem jest zaczerwieniona... a i przy tym penis pachniał... inaczej niż zwykle, nieco nieprzyjemnie.
Napiszcie, co to może być, czym można to wyleczyć... z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 lip 2007, 16:02

Misiaa pisze:Napiszcie, co to może być, czym można to wyleczyć...
Jakiegos syfa macie. Oboje do Twojego ginekologa po leki idzcie.
Misiaa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 27 lip 2007, 15:38
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: Misiaa » 27 lip 2007, 16:43

to, że mamy jakiegoś syfa to już zdążyliśmy się sami domyśleć, ale może Wy wiecie dokładniej co to może być ?
Do lekarza i tak najszybciej możemy pójść w poniedziałek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 lip 2007, 16:48

Misiaa pisze:może Wy wiecie dokładniej co to może być ?
grzybica, jakies bakterie. wszystko. Tylko lekarz moze to stwierdzic. Pochwy i penisa nie da sie badac pod katem infekji korespondencyjnie.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 27 lip 2007, 22:29

A moze to naturalne krostki na jego penisie (kazdy ma takie cos:D) a Ty masz uczulenie na lgumki? :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Misiaa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 27 lip 2007, 15:38
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: Misiaa » 28 lip 2007, 00:56

nie, to nie jest naturalne ... normalnie nie ma takich czerwonych kropek <mlotek>
Awatar użytkownika
LukS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 07 kwie 2004, 21:24
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: Krostki na penisie i pochwie.

Postautor: LukS » 29 lip 2007, 12:18

to niekoniecznie musi byc spowodowane jakimis czynnikami chorobotworczymi. Jeśli za bardzo przykladałaś sie do ssania <diabel> to po prostu pojawiły sie otarcia. Tak samo moze być z wejściem do pochwy. Za słabe nawilzenie może coś takiego powodować.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: Krostki na penisie i pochwie.

Postautor: Andrew » 29 lip 2007, 20:58

Misiaa pisze:witam, ostatnio z moim chłopakiem zdecydowaliśmy się na seks. niestety, nasze pierwsze próby (używaliśmy prezerwatyw durex extra safe) okazały się nieudane... Po tym przez parę dni odczuwałam pieczenie i swędzenie pochwy, i zauważyliśmy, że po prawej stronie wejścia do pochwy pojawiły się może dwie białe krostki, i to jak przypuszczamy one były źródłem pieczenia. Przez parę dni daliśmy sobie spokój. Pieczenie ustało, krostki znikły.
Zabawialiśmy się z chłopakiem oralnie i od razu po tym zauważyliśmy, że na jego penisie pojawiły się czerwone punkciki, ale nie krostki, od żołędzia, były też na penisie jak się ściągnęło skórkę. Po jednym dniu zaczęły zanikać.
Dzisiaj rano ja znów odczułam pieczenie pochwy, tym razem bez żadnych krostek. Później u niego znów się zabawialiśmy oralnie, tzn ja jego i w trakcie tego zauważyłam znów te czerwone punkciki, tym razem jest ich bardzo dużo i cały żołądź i pod nim jest nimi pokryty. Szczególnie skóra pod żołędziem jest zaczerwieniona... a i przy tym penis pachniał... inaczej niż zwykle, nieco nieprzyjemnie.
Napiszcie, co to może być, czym można to wyleczyć... z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.


spokojnie .... zaburzenia flory bakteryjnej u kobiety wywołują u mnie też takie krostki czerwone na zołedzi , samo przechodzi i nie jest to zaden syf !!
ale ...ja nie widze jak to u niego wyglada , sugeruje sie opisem który mi pasuje jak ulał
Awatar użytkownika
XxX_GiRl
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 sty 2007, 16:54
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: XxX_GiRl » 03 sie 2007, 10:52

może to byc uczulenie na lateks albo na ten środek nawilżający ktory jest dodatkowo ...
"Inna ... bo inna od innych... jaka jestem wiedzą Ci co powinni ... " :P

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 306 gości