Prosba o porade - wibratorek

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

odysek666
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwie 2007, 09:53
Skąd: łódź
Płeć:

Prosba o porade - wibratorek

Postautor: odysek666 » 10 sie 2007, 11:30

Mam do was szczere pytanie: Jaki według was wibrator nadaje się na pierwszy dla dziewczyny?? Nie jest dziewicą od razu dodaje i od dłuższego czasu już współzyje. chodzi mi o materiał i wielkosć głownie
Z góry dziękuje z a odp i proszę o poważne potraktowanie tematu.
Awatar użytkownika
kociak408
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 01 sie 2007, 14:04
Skąd: dolina rozkoszy
Płeć:

Postautor: kociak408 » 10 sie 2007, 12:43

moze lepiej na poczatek jakies jajeczko wibrujace?? albo wibrator zelowy ok 17cm, a wsadzac go calego nie musisz przeciez
I kochać dniem i nocą...do utraty tchu.. I tak na zawsze już...
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 10 sie 2007, 17:14

Czemu ktokolwiek miałby traktować ten temat niepoważnie? Wszak nie od dzisiaj wiadomo, że dilda i vibratory to najlepsi przyjaciele każdej kobiety <lol>

Jeśli chodzi o materiał, to najlepszy byłby VixSkin, ale u nas chyba, póki co, mało kto o nim słyszał. Niezły będzie też silikon medyczny. Obydwa łatwo się czyści (nie mają mikroporów) i nie powodują alergii, w odróżnieniu od np. żelu, czyli tzw. jelly rubber.

Dodatkowo, zabawki żelowe są lepkie i zbierają wszystkie paprochy, czy włosy, z którymi się zetkną. A tych, nawet w świeżej pościeli, czy zadbanym domu jest, wbrew pozorom, nadal sporo. Zbyt apetycznie taki oblepiony paprochami i włosami vibrator nie wygląda. Nie mówiąc o wkładaniu go sobie gdziekolwiek ;d

Jakby tego było mało, żel reaguje z plastikiem i innymi materiałami tego typu, więc trzeba uważać przy przechowywaniu, żeby zabawki sobie nie zniszczyć. Jeśli zostawi się ją w kontakcie z innym vibratorem, czy dildem żelowym odbarwią się i stopią.

Co do rozmiaru; najważniejszy wymiar surogatów męskiego ptaszka to nie długość, a średnica, a optymalną wartość średnicy najlepiej sprawdzić najpierw na ogórku. Metoda jest prosta. Wybiera się dorodnych rozmiarów ogórek, myje go, obiera, wkłada w prezerwatywę i, hyhyhy... testuje ;d

Jeśli jest za duży, obiera się go troszkę i powtarza procedurę. I tak do skutku, aż będzie miło. Następnie przecina się ogórek i mierzy jego średnicę. Znając ją, wiadomo już, jakiej średnicy vibrator wybrać.
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Stormy

Postautor: Stormy » 11 sie 2007, 15:43

tank girl pisze:Co do rozmiaru; najważniejszy wymiar surogatów męskiego ptaszka to nie długość, a średnica, a optymalną wartość średnicy najlepiej sprawdzić najpierw na ogórku.

lol, dobre <hahaha>, pomyslowe i praktyczne :PP
warto poprzegladac strony w necie, wybrac cos niewielkiego na poczatek, zblizonego do wlasnych rozmiarow :) co by nie przegoac paly ze sie tak wyraze
odysek666
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwie 2007, 09:53
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: odysek666 » 11 sie 2007, 16:25

Dziękuje za dotychczasowe odpowiedzi ale nie wiem czy ten ogórek to na poważnie ;) Po za tym chyba lepiej zmieniać rozmiar w drugą stronę przy testowaniu niekoniecznie ogórka ;)
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 11 sie 2007, 17:27

Ogórek był jak najbardziej na poważnie. A jak ogórek nie odpowiada, to zawsze możecie kupić sobie dorodnego bakłażana ;d

A jeśliście hardzi, to w sumie nic nie stoi na przeszkodzie, by kupić vibrator o średnicy 5 cm. Tylko się nie zdziwcie, jak będzie potem kurzył się w szufladzie <lol>
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
odysek666
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwie 2007, 09:53
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: odysek666 » 11 sie 2007, 17:54

myślałem raczej o czymś do 4 cm ;) ale właśnie długość to nie problem cały nie musi wejść ale grubość ale największym problemem jest dla mnie ten materiał ;)

[ Dodano: 2007-08-13, 17:21 ]
http://www.matador.pl/sklep/product_inf ... ts_id=1402 a moze ktoś może wypowiedzieć sie o tym lub podobnym
Awatar użytkownika
Wolfshade#
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 20 paź 2006, 00:16
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Wolfshade# » 20 sie 2007, 12:27

Kiedyś pisałem o tym artykuł :P Treść wklejam poniżej, może się przydać :)

Wibratory

Pierwsze, znalezione i stylizowane na członek dildo zostało wykonane 28 tysięcy lat temu. Jakkolwiek nie przypomina ono współczesnych wibratorów, to jednak nie tak bardzo się one od 28 tysięcy lat zmieniły.

Oczywiście trudno sobie teraz wyobrazić żebyśmy w łóżkowych zabawach używali kamienia, więc sposób wykonania i materiał zabawek musiał ulec zmianie. Producenci tychże musieli wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta, przez co w każdym dobrym sexshopie znajdziemy kilkadziesiąt modeli wibratorów, począwszy od małych i dyskretnych „wibrujących paluszków”, a skończywszy na gigantycznych wibratorach „wielofunkcyjnych”, z których każdy różni się jeszcze tworzywem z jakiego został wykonany.

A tworzyw jest mnóstwo – najczęściej: żel, lateks, guma, silikon, plastik, metal i ostatnio bardzo popularna (słusznie zresztą) cyber-skóra, która w wyglądzie i dotyku przypomina ludzką. Osobiście polecałbym ten ostatni materiał, ale ciężko powiedzieć który jest najlepszy dla konkretnej kobiety.

Jeśli chodzi o wielkość powiem tak: średnia długość członka u mężczyzn w Polsce to około 15 cm. Osobiste upodobania kobiet są jednak różne i nie chcę również w tym względzie doradzać ile cm to dobrze, a ile za dużo.

Co się tyczy kształtu i modelu wibratora, to naprawdę mamy w czym wybierać. Najbardziej typowymi są takie, które rozmiarem i kształtem przypominają prawdziwy członek, ale koneserów producenci przygotowali również bardziej wymyślne modele jak np. waginalno-analne, pobudzające punkt g, czy hi-tech. Wibratory hi-tech, prócz klasycznych drgań, posiadają również ruchy rotacyjne (prawie każdy model), a na niektórych znajdują się jeszcze specjalne metalowe kuleczki-wypustki, które również się obracają, masując wnętrze pochwy. Wibrujący „delfinek” pobudza dodatkowo łechtaczkę, przez co przyjemność jest większa niż podczas korzystania z klasycznego wibratora.

Ceny wibratorów są różne – od około 50zł do 300zł i więcej, w zależności od wykonania, kształtu i wielkości.
ara
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 23 lis 2006, 16:43
Skąd: z kompa
Płeć:

Postautor: ara » 28 sie 2007, 22:35

wibrator najlepszy polecam sex.com.pl ładny może nie jest (różowy) ale skuteczny 25 prędkości około 165 zł drogi może ale skuteczny i dobra zabawka na gre wstępną ostatnio tak właśnie się zabawialiśmy było czadowo polecam :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 28 sie 2007, 22:49

odysek666 pisze:i proszę o poważne potraktowanie tematu.

<nieee> no chyba, żebym oglądnął ją i pogadał przez chwilę.
Jaki mam wybrać wibrator dla Twojej pochwy :|

Jeśli "zatrudniasz" obcych na chwile samotności lub zabawy w podgrupach, to może dobermana jej kup.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 sie 2007, 19:23

czyzby bezsensowny komentarz ?? pomyslcie sami a dojdziecie do wniosku iż pytanie nalezy raczej do tych tzw. głupich , bo.... co dla jednego dobre dla innego byc nie musi , ja mogę polecic zatem zelowy nie krótszy niz 20 cm , i nie chudszy niż 16 w obwodzie , wszystko inne to smieci <hahaha>

Trza zatem wejsc na strone z takowymi akcesoriami , i tam wybrac sobie to co pasuje , lubo poczytac komentarze osób które zakupiły ewentualnosc :>
Awatar użytkownika
Nepalczyk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:23
Skąd: pol
Płeć:

Postautor: Nepalczyk » 29 sie 2007, 21:03

Może mi jakaś z szanownych pań wyjaśnić co czuje już po zabiegu z wibratorem?

Nie macie żadnych dolegliwości związanych z faktem, że bycie rypanym przez kawałek tworzywa sztucznego z jakimiś silniczkiem, czy też innymi cudami jest trochę zjebane z punktu widzenia natury ludzkiej? Chodzi mi o dolegliwości czysto psychologiczne, np wyrzuty sumienia, albo narastająca miłość do plastiku.[/b]
Ostatnio zmieniony 29 sie 2007, 21:50 przez Nepalczyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 29 sie 2007, 21:06

Nepalczyk pisze:np wyrzuty sumienia, albo narastająca miłość do plastiku.

ani jedno, ani drugie.

Nepalczyk pisze:co czuję już po zabiegu z wibratorem?

nie wiem, co Ty czujesz :> ja czuję przyjemne rozluźnienie.

[ Dodano: 2007-08-29, 21:06 ]
dlaczego ktokolwiek miałby czuć miłość do plastiku?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 sie 2007, 21:32

lollirot pisze:dlaczego ktokolwiek miałby czuć miłość do plastiku?
Mysle, ze to znow bierze sie z tego durnego przeswiadczenia, co maja jacys dziwacy i kompleksow, ze jesli kobieta ma juz wibrator, lubi go uzywac to spokojnie jest jej w stanie to zastapic mezczyzne. Co jest ewidentna bzdura moim zdaniem.

Wibrator sluzy przeca jedynie rozladowaniu ludzkiego naturalnego napiecia sexualnego [no nie pisze tu o uzywaniu go razem w lozku akurat] i nie ma w tym nic dziwnego, zdroznego ani wartego wiekszej uwagi.
Awatar użytkownika
Nepalczyk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:23
Skąd: pol
Płeć:

Postautor: Nepalczyk » 29 sie 2007, 21:56

lollirot pisze:
Nepalczyk pisze:np wyrzuty sumienia, albo narastająca miłość do plastiku.

ani jedno, ani drugie.


A jakieś własne refleksje? Zbyt skomplikowane? Czyżby jakiś negatywny wpływ używania plastiku na potencjał twórczy? :) Chodzi mi ogólnie o jakieś przebłyski myśli po takim zajściu.
lollirot pisze:
Nepalczyk pisze:co czuję już po zabiegu z wibratorem?

nie wiem, co Ty czujesz :> ja czuję przyjemne rozluźnienie.


Już poprawiłem błąd, dziękuję za zwrócenie uwagi :). Ale rozluźnienie czujesz już po zabiegu? Skąd się u Ciebie wzięła chęć posiadania wibratora? Bardzo długi brak partnera? Skąd się dowiedziałaś o takim urządzeniu? Pamiętasz?
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 29 sie 2007, 22:01

Nepalczyk pisze:Może mi jakaś z szanownych pań wyjaśnić co czuje już po zabiegu z wibratorem?

Nie macie żadnych dolegliwości związanych z faktem, że bycie rypanym przez kawałek tworzywa sztucznego z jakimiś silniczkiem, czy też innymi cudami jest trochę zjebane z punktu widzenia natury ludzkiej? Chodzi mi o dolegliwości czysto psychologiczne, np wyrzuty sumienia, albo narastająca miłość do plastiku

A Ty Nepalczyku co czujesz po zabiegu z własną reką ? Narastającą miłość do ręki czy wyrzuty sumienia ?
Awatar użytkownika
Nepalczyk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:23
Skąd: pol
Płeć:

Postautor: Nepalczyk » 29 sie 2007, 22:10

nadia pisze:
Nepalczyk pisze:Może mi jakaś z szanownych pań wyjaśnić co czuje już po zabiegu z wibratorem?

Nie macie żadnych dolegliwości związanych z faktem, że bycie rypanym przez kawałek tworzywa sztucznego z jakimiś silniczkiem, czy też innymi cudami jest trochę zjebane z punktu widzenia natury ludzkiej? Chodzi mi o dolegliwości czysto psychologiczne, np wyrzuty sumienia, albo narastająca miłość do plastiku

A Ty Nepalczyku co czujesz po zabiegu z własną reką ? Narastającą miłość do ręki czy wyrzuty sumienia ?


Temat jest o wibratorach, obawiam się że odpowiadając na Twoje pytania mógłbym zostać ukarany ostrzeżeniem, ponieważ nie trzymamy się głównego tematu, a posty nic nie wnoszące do tematu podlegają karze. Z chęcią Ci odpiszę na priv, jeśli wystosujesz takie zapytanie.

Posiadasz wibrator nadio?
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 sie 2007, 22:13

Wolfshade# pisze:mógłbyś sobie darować

A wejże pędź mnie stąd z moralizatorskim tonem i postem nie na temat!
odysek666 pisze:myślałem że to poważne forum i dość otwarte

Forum nie jest poważne i zamknięte dla zakutych forumowiczów. Ja, my też prosiliśmy o przeglądnięcie naszych kilkudziesięciu tysięcy wcześniejszych wypocin, żeby nie trzeba było powielać ich. A Ty co? olewasz nas! No chyba, że Twoja pochwa jest ewenementem i nie mieści się w kanonie dot. wypowiedzi?
Tak trudno kliknąć np. tu? : http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... t=wibrator
Andrew pisze:pytanie nalezy raczej do tych tzw. głupich

DOKŁADNIE ;DD
KOCHAJ...i rób co chcesz!
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 29 sie 2007, 22:20

Nepalczyk pisze:nadia napisał/a:
Nepalczyk napisał/a:
Może mi jakaś z szanownych pań wyjaśnić co czuje już po zabiegu z wibratorem?

Nie macie żadnych dolegliwości związanych z faktem, że bycie rypanym przez kawałek tworzywa sztucznego z jakimiś silniczkiem, czy też innymi cudami jest trochę zjebane z punktu widzenia natury ludzkiej? Chodzi mi o dolegliwości czysto psychologiczne, np wyrzuty sumienia, albo narastająca miłość do plastiku

A Ty Nepalczyku co czujesz po zabiegu z własną reką ? Narastającą miłość do ręki czy wyrzuty sumienia ?


Temat jest o wibratorach, obawiam się że odpowiadając na Twoje pytania mógłbym zostać ukarany ostrzeżeniem, ponieważ nie trzymamy się głównego tematu, a posty nic nie wnoszące do tematu podlegają karze. Z chęcią Ci odpiszę na priv, jeśli wystosujesz takie zapytanie.


Moje pytanie było wyłącznie retoryczne. Chyba dostrzegłeś analogię pomiędzy zachowaniami obu płci ?
Nepalczyk pisze:Posiadasz wibrator nadio?

a ja
Nepalczyk pisze:Z chęcią Ci odpiszę na priv, jeśli wystosujesz takie zapytanie.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 29 sie 2007, 22:42

Nepalczyk pisze:A jakieś własne refleksje? Zbyt skomplikowane? Czyżby jakiś negatywny wpływ używania plastiku na potencjał twórczy?

a nie pszyło ci do głowy, ze lolli ma ci na ttyle gdzies, że sie refleksjami na ten temat nie chce z kims takim jak ty dzielic ?? :>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 sie 2007, 23:11

Nepalczyk pisze:A jakieś własne refleksje?

Refleksje kobiety "po plastiku" najlepiej zobaczyć (!!!) będąc obok.
Myślę, że w tej sytuacji facet będzie miał więcej do porównania niż... (nie bić :D )
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 29 sie 2007, 23:20

Nepalczyk pisze:Nie macie żadnych dolegliwości związanych z faktem, że bycie rypanym przez kawałek tworzywa sztucznego z jakimiś silniczkiem, czy też innymi cudami jest trochę zjebane z punktu widzenia natury ludzkiej?

no jakos nie mam zadnych dolegliwosci. wyrzuty sumienia <hahaha> dobre :D
Awatar użytkownika
Nepalczyk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:23
Skąd: pol
Płeć:

Postautor: Nepalczyk » 29 sie 2007, 23:33

Dzindzer pisze:
Nepalczyk pisze:A jakieś własne refleksje? Zbyt skomplikowane? Czyżby jakiś negatywny wpływ używania plastiku na potencjał twórczy?

a nie pszyło ci do głowy, ze lolli ma ci na ttyle gdzies, że sie refleksjami na ten temat nie chce z kims takim jak ty dzielic ?? :>



Przyszło, bo ignorancja jest rzeczą naturalną w sytuacji, gdy jedna ze stron czuje, że robi coś czego sama do końca nie rozumie, więc dlaczego miałaby się z tego tłumaczyć, jeszcze odkryłaby że coś nie tak, a to już poważnie godzi we wcześniej zakorzeniony światopogląd.

nadia pisze:Moje pytanie było wyłącznie retoryczne. Chyba dostrzegłeś analogię pomiędzy zachowaniami obu płci ?

Analogia byłaby wtedy gdybyś w swoim przykładzie zapytała co czuję obcując z gumową pochwą, ewentualnie dmuchaną lalką - chociaż to jedno i to samo :) . Mi nie chodzi o sam fakt rozładowania napięcia, tylko raczej fakt robienia tego z przedmiotem z tworzywa sztucznego, zastanawia mnie jakieś głębsze przesłanie tego typu zachowania.( nic nie paliłem )

Poza tym trochę się za łeb wziąłem, że afiszowanie się ze swoim preferencjami wibratorowymi może być powodem do dumy. Ja osobiście nie popieram tego, ale chciałbym zrozumieć chociaż. Szkoda że użytkowniczki mają mnie gdzieś. Ciekawe czemu :)

Porozmawiajmy!


Mia masz wibrator?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 30 sie 2007, 01:13

Nepalczyk pisze:Bardzo długi brak partnera?

wręcz przeciwnie.

Nepalczyk pisze:Mi nie chodzi o sam fakt rozładowania napięcia, tylko raczej fakt robienia tego z przedmiotem z tworzywa sztucznego, zastanawia mnie jakieś głębsze przesłanie tego typu zachowania.

ale jakie głębsze? czy Ty wiesz, czego niektóre kobiety używają do masturbacji, zamiast ręki? rączka pluszowego misia, zwinięte skarpetki - to nie moje, a książkowe przykłady [rozkosze kobiet, zresztą]. nie ma w tym nic głębszego poza tym, że jest to przyjemne. co za hedonizm, co? <boje_sie>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 sie 2007, 01:25

Nepalczyk pisze:bo ignorancja jest rzeczą naturalną w sytuacji, gdy jedna ze stron czuje, że robi coś czego sama do końca nie rozumie, więc dlaczego miałaby się z tego tłumaczyć, jeszcze odkryłaby że coś nie tak, a to już poważnie godzi we wcześniej zakorzeniony światopogląd.

albo ma pytajacego zwyczajnie głeboko w zadzie :>
lollirot pisze:nie ma w tym nic głębszego poza tym, że jest to przyjemne.

dokładnie. po co mam sobie zmachac rączke jak moge takim cudenkiem dac sobie cudny orgazm. Po co mi ideologia do tego.
Mysiorek pisze:Refleksje kobiety "po plastiku" najlepiej zobaczyć (!!!) będąc obok.

wtedy czesto te reakcje sa silniejsze niz bez tego faceta obok
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 sie 2007, 08:21

Nepalczyk pisze:
Mia masz wibrator?


I oto po co forumowiczowi potrzebne było załozenie tego tematu .Ludzie dajcie spokój , lepsze tematy tu były zamykane , wiec naprawde nie kumam czaczy , alebo .... Wy slepi jestescie
Mia - <aniolek> chce byc obok jak bedziesz sie nim bawic <browar> :*

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 377 gości