Problem ze zbliżeniem

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

deviladvocate
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 05 paź 2007, 20:42
Skąd: Ełk/Warszawa
Płeć:

Postautor: deviladvocate » 20 paź 2007, 00:34

ehhhh no to poczytałem sobie.

Nie będę na każde pytanie odpowiadał, bo trwało by to wieczność. Postaram się skrócić moją wypowiedz maksymalnie.

Ja owszem jestem po rozwodzie, ale moja kobieta też. Jesteśmy w jednakowym wieku (mamy po 31 lat). Teraz nasze życie głównie opiera się o pracę. Pobudka - praca - powrót i lulu, ewentualnie sex ale tak jak króliczki. Kiedyś, była gra wstępna, nie koniecznie 40 min i nie koniecznie krótsza, bywało różnie ale było uczucie, teraz nie ma ani jednego ani drugiego, mimo, że ona twierdzi, że mnie kocha. Ja przez jakiś czas walczyłem o to aby urozmaicić to wszystko, nasze życie na co dzień i w łóżku ale po wielokrotnej odmowie i braku chęci zrezygnowałem. Teraz nie chcę jej opuszczać mimo, że miałbym gdzie pójść, ale nie chcę. Jesteśmy długo ze sobą i chcę by tak zostało. Jej argumenty na temat jedynej pozycji w jakiej się kochamy (czyli po bożemu) to to, że lubi to i że tak jest jej dobrze, moje zdanie i uczucia tak naprawdę się nie liczą. Wiem, być może chcę zbyt dużo, bo ja na przykład chcę wszystkiego w łóżku, od kochania się po delikatne perwersje i penetrację wszystkich dziurek i zakamarków kobiecych oraz pieszczot, a nie ma nic. Boję się - a wręcz czuję, że z dnia na dzień jest coraz gorzej i oddalamy się od siebie, a już na pewno ja. Przestaje mi zależeć na sexie z nią i na tym aby było nam dobrze a to już jest bardzo zła oznaka. Może jak ktoś mi coś doradzi to jeszcze spróbuję, bo chciałbym to ratować, ale czy jest co??? Oto jest pytanie.................
Choć nasze życie splunięcia nie warte, to sex zawsze nam pozostanie :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 22 paź 2007, 23:31

Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Musisz powiedzieć co ci się nie podoba i co cię kręci. Po jej reakcji w czasie tej rozmowy zorientujesz się w czym tkwi problem.
Być może twoja kobieta zdążyła już popaść w rutynę. Widocznie jej ex to nie przeszkadzało i tak już zostało.I jeszcze pytania, które mogą być pomocne do dalszych podpowiedzi:
-czy zdaża się jej zainicjować sex?
-czy podczas zbliżenia "po bożemu"wykazuje jakąś aktywność, czy tylko jest przysłowiową "kłodą"?
Kochać i być kochanym

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości