problem przy wejsciu

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

xxxxxon
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:18
Skąd: warszawa
Płeć:

problem przy wejsciu

Postautor: xxxxxon » 20 lis 2007, 23:57

mialem sie rozpisac lecz postawie sprawe jasno dziewczyna dziewica i nie wiem jak ja przebic by nie zrobic jej krzywdy. nieweim gdzie dlatego bo w jej dziurce idzie tak jakby sciegno wiec pytanie czy pod sciegnem jest pochwa tam probowac czy nad ? prosze o jakas odp bo nie mam pojecia co to jest :( lub nie zwracalem uwagi na to gdy bylem z innymi poniewaz nie byly dziewicami. i jesli sie ktos zainteresuje mna prosze mi jeszcze napisac w jakiej pozycji zrobic to najlepiej za pierwszym razem i opis jakis dokladny prosze. nie chce na sile wiec chcialbym aby dobra byla pozycja pochwy na to pierwsze wspolzycie, aby nie sprawic jej bolu i aby czlonek mogl wejsc luzno nie na sile
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 21 lis 2007, 00:00

pozycja klasyk, poduszka pod pupę i próbować. Każda kobitka ma inaczej. Poza tym nie możesz tak się bać bo z tego g wyjdzie.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
xxxxxon
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:18
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: xxxxxon » 21 lis 2007, 00:09

kolego wiec jesli juz odpowiedziales jaka pozycja to napisz na moj problem odp co to jest to sciegno wlasciwie nie co to jest tylko gdzie probowac wejsc nad czy pod jesli ona na plecach tak jak napisales
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 21 lis 2007, 00:11

xxxxxon pisze:kolego

a widzisz ten ladny rozowy znaczek?
kochales sie juz z kobietami, nie wiesz gdzie jest pochwa? <pijak>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
xxxxxon
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:18
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: xxxxxon » 21 lis 2007, 00:19

tak robilem to kika razy lecz nie byly to dziewice i nie zwracalem uwagi gdzie jest pochwa poniewaz fi.. sam wchodzil tam gdzie trzeba a teraz kiedy znalazlem inna to jest problem poniewaz jest ciasna i tylko to czuje co opisalem i nie wiem gdzie probowac. doinformujcie mnie a nie sie smiejcie nie mialem do czynienia z dziewcami i sie boje krzyde jej zrobic

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 258 gości